שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התעללות או יחסי סאדו מאזו מוקדם מהרגיל??

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 25 בדצמ׳ 2010

Re: אחרי שהייתי מפרק להם את הצורה?

Brave Dwarf • 25 בדצמ׳ 2010
חניבעל כתב/ה:
וברצינות לא מעלה את זה על הדעת בכלל.

למה?
ימה​(נשלטת)

Re: השאלה שלי

ימה​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2010
חניבעל כתב/ה:
יש דברים שידועים לכולם ואין על כך עוררין.

היתה פה התעללות.
היתה פה עבירה ובעצם כמה עבירות על החוק.
ילדים בני 14 אינם יכולים להבין ולרדת לעומק הדברים, ולרבדים השונים של הבדסמ כדי לנסות את זה בעצמם לא כל שכן באחרים.
מאחר וילדים בגיל זה כן נחשפים לתכנים של בדסמ מבלי להבין את המהות , את ה-SSC, את גודל האחראיות, את הסכנות, את ההשלכות השאלה שלי היא אם יכול להיות שהנער בעצם רצה את זה?
האם בגילו הוא בעצם אהב להיות מושפל.
הרי ברור שזה היה אסור. השאלה אם בכל זאת יש סיכוי קלוש שכל זה היה בעצם בהסכמה??

לא, לא ועוד פעם לא.
ודי להאשים את הקורבן.
A v​(שולט)

אולי זה רק אני.

A v​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2010
אישית לא רואה שום קשר בין מה שבכתבה

לבין בדסם.

זו התעללות לשמה.מהסוג הנמוך ביותר שקיים.

אם לרגע הייתי מוצא קשר בין השניים בטח הייתי הולך לטיפול.
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2010
חניבעל כתב/ה:

היתה פה התעללות.
ילדים בני 14 אינם יכולים להבין ולרדת לעומק הדברים, ולרבדים השונים של הבדסמ כדי לנסות את זה בעצמם לא כל שכן באחרים.
מאחר וילדים בגיל זה כן נחשפים לתכנים של בדסמ מבלי להבין את המהות , את ה-SSC, את גודל האחראיות, את הסכנות, את ההשלכות השאלה שלי היא אם יכול להיות שהנער בעצם רצה את זה?

אם אתה שואל אם יכול להיות שבגיל הזה ילדים יכולים להתגרות ממצבים בהם יש מאפיינים של קשר של שליטה, אז בהחלט כן.
בתור מישהי שנמשכה לכוחניות ושליטה (גם אם זה היה ברמיזות דקות מאוד) מגיל מאוד צעיר יחסית (12), אני מאמינה שיכול להיות שאולי לפחות בהתחלה, הוא נהנה מהמצב ואולי זה גירה אותו (למרות שכפי שאתה טוען, הוא לא ידע איך להגדיר את המשיכה הזו).
אבל, ואת זה הבנתי מהרעיון בערוץ ,2 שהתקיים עם המדריך של אותו נער ששכנע אותו ללכת למשטרה, לקראת הסוף המצב כבר יצא משליטה ולפי מה שהבנתי, הילד סבל.
חניבעל

חניבעל • 25 בדצמ׳ 2010
ימה כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:

היתה פה התעללות.

לא, לא ועוד פעם לא.
ודי להאשים את הקורבן.

אף אחד לא מאשים. אני די בטוח שזאת היתה התעללות.
זאת היתה שאלה. זה הכל. מה דעתכם בעניין.
Homelander​(שולט)

Homelander​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2010
חניבעל כתב/ה:
ימה כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:

היתה פה התעללות.

לא, לא ועוד פעם לא.
ודי להאשים את הקורבן.

לי זה נשמע כמו טיוח מטורף!
לפני שראיתי שהגמד שאל אותך את זה- התכוונתי לשאול בעצמי שאלה רטורית- אם זה היה הבן שלך היית מעלה בדעתך שיש כאן קשר כלשהו להסכמה כמו ב-BDSM? לא.
בדיוק כך המקורבים לילדים המתעללים מחפשים את הדרך להצדיק את אותם הילדים ולתמוך ולהגן עליהם; מה-גם שלפעמים לא נעים להבין איזה מפלצות טמונות בנו כבר בגיל צעיר.

התשובה שלי לכותרת הנושא שלך היא: לא סאדו-מאזו מוקדם מהרגיל.
סאדו-מאזו מוקדם מדי.
השבת לעצמך יופי-יופי, גם אם איכשהו הייתה שם הסכמה, זה משהו שאף-אחד מהנוכחים בין הילדים לא יכל להבין גם אם תחבא בניהם גאון-הדור.

כך שבקיצור זה נראה לי מקרה קלאסי של מבוגרים שמדברים בשם- הילדים שלהם, כי הם רוצים להגן עליהם, גם אם זה לא הדבר הנכון לעשות.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 25 בדצמ׳ 2010
אמן החושים כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:
ימה כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:

היתה פה התעללות.

לא, לא ועוד פעם לא.
ודי להאשים את הקורבן.

לי זה נשמע כמו טיוח מטורף!
לפני שראיתי שהגמד שאל אותך את זה- התכוונתי לשאול בעצמי שאלה רטורית- אם זה היה הבן שלך היית מעלה בדעתך שיש כאן קשר כלשהו להסכמה כמו ב-BDSM? לא.
בדיוק כך המקורבים לילדים המתעללים מחפשים את הדרך להצדיק את אותם הילדים ולתמוך ולהגן עליהם; מה-גם שלפעמים לא נעים להבין איזה מפלצות טמונות בנו כבר בגיל צעיר.

התשובה שלי לכותרת הנושא שלך היא: לא סאדו-מאזו מוקדם מהרגיל.
סאדו-מאזו מוקדם מדי.
השבת לעצמך יופי-יופי, גם אם איכשהו הייתה שם הסכמה, זה משהו שאף-אחד מהנוכחים בין הילדים לא יכל להבין גם אם תחבא בניהם גאון-הדור.

כך שבקיצור זה נראה לי מקרה קלאסי של מבוגרים שמדברים בשם- הילדים שלהם, כי הם רוצים להגן עליהם, גם אם זה לא הדבר הנכון לעשות.

הריי אם תחשבו על זה לרגע כול הורה כזה טוב צדיק ונהור לרגע צריך לעצור ולשאול את עצמו 2 שאלות:
נניח שמי שהתעללו בו אכן הסכים לכך ,ורק נניח,מה לילד שלי אין עולם מוסר פנימי לשאול את עצמו אם זה עדיין בסדר?
הריי רק בעוד איזה שנתיים או שלוש הוא יתגיס לצהל ויצתרך להחזיק נשק ,מה אם מישהו יעמוד מולו ויגיד לו תירע בי הוא גם יעשה זאת כי יש שם הסכמה מהצד השני?
נניח ושלא היתה שם הסכמה איך אני גידלתי אותו שהוא הגיע לעשייה של זה ,שהוא מרגיש בסדר להתנהג כך לאנשים אחרים,איפה אני טעיתי?

מספיק שכול הורה טוב כזה הייה שואל את עצמו את זה כדיי לסגור מעגל פשוט של הבנה שהילד שלו לא הכי מדהים ביקום כמו שגם הוא לא ההורה הכי מושלם עליי אדמות.
רק שתמיד קל יותר לספר שהילד שלי הוא הכי מדהים,למה ,ברור הוא הריי שלי .
האפרוח המקסים שלי בטוח לא יכל לעשות דבר כזה ,הוא לא חייה כזאת ,כנראה שמי שקיבל את זה הגיע לו.
כך גם כשהם עונסים מתעללים גונבים ועושים עוד כמה מעשים טובים מהלב ,ההורים המקסימים שלהם ימשיכו לטפל בהם ,פשוט כדיי לא לשאול את עצמם באמת למה הם ילדו אותם ,ואיפה הם טועים בדרך.
הריי הם לא נולדו כאלה ,אלה הפכו להיות כחלק מאיך שגידלו אותם ,וכאן בין היתר ישנה אחריות מאוד גדולה של מה ההורים הכניסו בהם .
לשום בנאדם לא נעים להסתכל בראי של עצמו במיוחד אם כול חייו הוא סיפר לעצמו עד כמה הוא יפה מבחוץ כדיי לא להרגיש את הרקוב מבפנים.
*מנגינה*{התווים שלו}

להצטמרר

*מנגינה*{התווים שלו} • 25 בדצמ׳ 2010
הנה קטעים מעדות המדריך של הנער: (ידיעות אחרונות)
""כוויות סיגריות על כל גופו, צלקות חמורות אפילו יותר מעצמים מלובנים שהוצמדו לגופו וחתכים שנעשו ע"י סכין יפני"
"כעת לאחר שההתעללות פסקה, מתחיל הקורבן לשקם את הריסות חייו, ...הוא הרבה יותר שלו נוח ורגוע, התפרצויות הזעם והאלימות שלו פסקו, הוא חזר לחבק את אמו..."
ולשאלתך חניבעל:
א. אולי יש פה בודדים שיראו במעשים אלו אקסטרים בדסמי, לי קשה מאוד לשייך מעשים נלוזים מהסוג הזה לבדסמ שכורך בתוכו כאב מתוק.
ב. התנהגותו של הנער בכל תקופת ההתעללות, מעידה בפני עצמה שהמעשים גרמו לו נזק נפשי וסבל רב ואין מקום לחשוב שהוא אולי נהנה או רצה את הסבל הזה.
מעבר לזה
נוח מאוד לעורכי דינם של הנערים להסתתר מאחורי הטיעון שהנער אהב סבל או הסכים למעשים.
דוקא בגלל שהמעשים נעשו ע"י קטינים, צריך להדגיש את חומרתם ואיסורים ולהחמיר בעונשים גם למען " יראו ויראו" נערים אחרים.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: להצטמרר

בלוסום​(לא בעסק) • 25 בדצמ׳ 2010
*מנגינה* כתב/ה:
הנה קטעים מעדות המדריך של הנער: (ידיעות אחרונות)
""כוויות סיגריות על כל גופו, צלקות חמורות אפילו יותר מעצמים מלובנים שהוצמדו לגופו וחתכים שנעשו ע"י סכין יפני"
"כעת לאחר שההתעללות פסקה, מתחיל הקורבן לשקם את הריסות חייו, ...הוא הרבה יותר שלו נוח ורגוע, התפרצויות הזעם והאלימות שלו פסקו, הוא חזר לחבק את אמו..."

רק מכך שחזר לחבק את אמו ניתן להסיק שהוא היה קורבן להתעללות, ולא בדס"מ ולא SSC ולא בטיח... מלבד זאת, צר לי - ילדים בגילם לא מסוגלים עדיין להבין את מלוא המשמעות של ה-"C", של ההסכמה.