בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאמר בקשר להשפלה

סוגד שישים ותשע
לפני 13 שנים • 15 בדצמ׳ 2010

מאמר בקשר להשפלה

סוגד שישים ותשע • 15 בדצמ׳ 2010
השפלה היא השפלה של גאווה, אשר יוצר עינוי או מוביל למצב של להיות מושפלת או לצמצם את נמיכות או כניעה. זה יכול להיות מובא על דרך הפחדה התעללות, הפחדה פיזית או נפשית, או רמאות, או על ידי מבוכה אם אדם מתגלה ביצעו מעשה מקובל מבחינה חברתית או משפטית. ואילו הענווה[הצניעות או בישנות] ניתן לחפש לבד כאמצעי האגו הדגש, השפלה חייבת לערב אדם אחר , אם כי לא בהכרח באופן ישיר או ברצון. ממלא מקום להשפיל את עצמך עשויה להיות קשורה לאמונה אישית (כמו עם דאבון הבשר, עם דתות מסוימות), או שזה יכול להיות חלק השפלה ארוטי שבו פעילות מזלזל מספק רגשית ו / או עוררות מינית מוגברת או תחושה.

ההשפלה היא כיום נושא מחקר פעיל, והוא נראה עכשיו כמו חשובה - ומורכב - דינמי הליבה ביחסי אנוש, בעל השלכות ברמות אישי,או מוסדיים בינלאומיים למה אנו חייבים בהשפלה כדאי שתיהיה
לנו גאווה
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
השפלת אדם שנהנה ממנה, מתגרה, היא לא ממש השפלה אמיתית, השפלה אמיתית מתרחשת כאשר היא מעבר לגבולות האישיים
המלט
המלט • 15 בדצמ׳ 2010
משרת מלידה כתב/ה:
השפלת אדם שנהנה ממנה, מתגרה, היא לא ממש השפלה אמיתית, השפלה אמיתית מתרחשת כאשר היא מעבר לגבולות האישיים

טיעון זה פשטני מדי ומרוקן מכל תוכן מעשי את מרכיב ההשפלה בין שאר מרכיבי ה S&M. ההשפלה אותה מחפש המזוכיסט היא אמיתית עד כאב ואפשר לחוש אותה היטב. ההנאה והגירוי, ככל שקיימים, אינם ניזונים דווקא ממעשה ההשפלה עצמו, אלא מהתהליך הנפשי בכללותו. המזוכיסט מלקט
רגעים של השפלה אמיתית שחווה בעצמו או שהיה עד להם כמו שצייר מלקט צבעים, כמו שמלחין מלקט צלילים, ויוצר מהם חומר חדש של גירוי והנאה. רגע ההשפלה עצמו אינו מעורר הנאה וגירוי בהכרח: הוא עשוי להיות שגרתי ואפור, כמו ביצוע מטלה כלשהי עבור מישהו בנסיבות הניצפות-ובצדק- כמשפילות. נדמיין לעצמנו, למשל, שליח פיצה שהוא גם נשלט. נגיד שהשליח שלנו מביא הזמנה לאיזשהו מקום שיש בו כמה אנשים שהוא לא מכיר ואיזושהי בחורה בודקת את הפיצה ומתחילה לנזוף בו לעיני כולם שהפיצה קרה ומי בכלל יכול לאכול זבל כזה והיא מטיחה את הפיצה לריצפה ודורכת עליה ואוחזת בעורפו של השליח ומכופפת אותו לריצפה ואומרת לו שיאכל אותה בעצמו. השליח חש השפלה אמיתית: היא אינה מתרחשת ״מעבר לגבולות האישיים״ אלא בתוך תחום הגבולות. אם הוא באמת מזוכיסט, נוצר בו קונפליקט עצום בין הצורך הטבעי להגן על עצמו ועל כבודו ולהיאבק או להיעלם, לבין הגירוי להישאר שם בסיטואציה המשפילה בעליל, לספוג את ההשפלה ולחוות אותה כמו שהיא באמת: משפילה. אין שום דבר מגרה בסיטואציה עצמה לזה שחווה אותה באותו רגע. לא יעמוד לו מזה. צופה נשלט מן הצד, לעומת זאת, מאד יתגרה. העובדה שהמזוכיסט אינו יכול לצאת מגופו שלו ולצפות בעצמו מושפל עד עפר היא הטרגדיה הגדולה ביותר שלו. 
סוגד שישים ותשע
סוגד שישים ותשע • 15 בדצמ׳ 2010
טוב המלט אבל אפשר להוסיף
שגם אם השליח הוא מזוכיסט
והוא בורח מההשפלה לאחר זמן היא גורמת לו לגרוי
כמו לאחד שלא ברח מההשפלה שגם לו היא תגרום לגרוי
לאחר זמן
ginex
לפני 13 שנים • 27 בדצמ׳ 2010

''השפלה'' ו''השפלה'' ומה שביניהן

ginex • 27 בדצמ׳ 2010
יש השפלה שהיא, כפי שמישהו ציין, רק כשהאדם לא יכול להתמודד איתה, לא חושק בה, ובעצם היא בכך... ''משפילה''? אותו... חחח...

השפלה הזאת קיימת בעולם הבדס''מי ובעולם הכללי, ובדרך כלל היא לא קוראת בין שני אנשים שאוהבים אחד את השני ואם כן זה לא מתוך אהבתם...

אך יש השפלה שהיא לא אותה השפלה שמדובר עליה... יש השפלה של העולם הבדס''מי שהיא לא השפלה כפי שתמצאו אותה במילון. היא משהו אחר. היא השפלה שכל מה שהיא מחפשת לעשות הוא לומר לסאב המאהב והאהוב ''אני שולטת''... לא ''אתה טיפש'' ולא ''אין לך ערך'' אלא ''תשמע, עם כל הערך שלך אני עליונה עליך ומתוך אהבה אני אזכיר לך את זה''.

לדעתי שליטה שהיא לגמרי בלי אהבה אין לה טעם... היא נקראת... אונס... וכן, יש כזה דבר ''אונס מרצון''.
Mark Antony
לפני 13 שנים • 5 בינו׳ 2011

Re: ''השפלה'' ו''השפלה'' ומה שביניהן

Mark Antony • 5 בינו׳ 2011
ginex כתב/ה:
יש השפלה שהיא, כפי שמישהו ציין, רק כשהאדם לא יכול להתמודד איתה, לא חושק בה, ובעצם היא בכך... ''משפילה''? אותו... חחח...

השפלה הזאת קיימת בעולם הבדס''מי ובעולם הכללי, ובדרך כלל היא לא קוראת בין שני אנשים שאוהבים אחד את השני ואם כן זה לא מתוך אהבתם...

אך יש השפלה שהיא לא אותה השפלה שמדובר עליה... יש השפלה של העולם הבדס''מי שהיא לא השפלה כפי שתמצאו אותה במילון. היא משהו אחר. היא השפלה שכל מה שהיא מחפשת לעשות הוא לומר לסאב המאהב והאהוב ''אני שולטת''... לא ''אתה טיפש'' ולא ''אין לך ערך'' אלא ''תשמע, עם כל הערך שלך אני עליונה עליך ומתוך אהבה אני אזכיר לך את זה''.

לדעתי שליטה שהיא לגמרי בלי אהבה אין לה טעם... היא נקראת... אונס... וכן, יש כזה דבר ''אונס מרצון''.

אין שני סוגים של השפלה. אין "השפלה מיוחדת לבדסמ". דווקא הנסיון להמציא סוג חדש של השפלה
כדי להרגיש נוח איתה מראה עד כמה ההשפלה היא אמיתית, אך גם נדירה.
underfoot
לפני 13 שנים • 6 בינו׳ 2011
underfoot • 6 בינו׳ 2011
השפלה היא אמנות אנינה שעל לשונו של מזוכיסט הופכת מטעם מר לזיקפת מכנסיים. אחרי שהזיקפה הולכת נשאר הטעם המר בפה ויש צורך במסטיק מנטה בשביל לסלק את הטעם הרע.

ללא השפלה אין טעם למזוכיסט כמוני להתעסק במקצועות הבדס"מ. ההשפלה הכי מגרה היא זו שלקוחה מהחיים עצמם ולא נגזרת מהנסיונות וההשתדלויות לייצר סיטואציה משפילה שכן הפיכתה של ההשפלה למשרתת תענוגות היא הורדה בדרגה של תופעת טבע אימתנית ומסוכנת לכדי נסיונות נואלים להדליק פלוצים בעזרת מצית.
המלט
לפני 13 שנים • 10 בינו׳ 2011
המלט • 10 בינו׳ 2011
איזה שרשור מעיף, באמשלי.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 24 בינו׳ 2011

עוד שאלה

הדורבנים​(נשלט) • 24 בינו׳ 2011
בהמשך לדברים הנ"ל, ובעקבות משהו שקרה לי אתמול
איזו פקידה השפילה אותי בגלל איזה דבר קטן שחרגתי מההוראות באיזה מלון. מאוד התגריתי מזה, ואז כשהגזימה מעט, בעקבות צורך מוזר, קראתי לאיש בטחון ולמנהלת שלה וניסיתי לגרום לה להתנצל.
גם הצלחתי וגם לא הצלחתי, לא חשוב. אבל זה עשה לי לא נעים (החלק השני דווקא, כשקראתי למנהלת שלה) וגרם לי לחשוב על כל העיניין.

הרי אנחנו רוצים להיות מושפלים, אבל גם לא רוצים להיות מושפלים. אי אפשר להתעלם מהחלק השני של המשפט.

0) האם אנחנו יכולים להתגרות רק מהשפלה שלא קשורה למציאות? השפלה הזויה? אני חושב שמקווה שלא. אבל אתמול זה מה שהיה. רק כשנוצר קשר למציאות, כעסתי באמת.
1) איך בכלל יודעים איפה הגבול? הרי השינוי הזה בזמן יכול לקרות מטריגר תוך שנייה. במקרה הנ"ל אני אפילו לא יכול לשים את האצבע מה קרה, כי חלק מההתרחשות היה רק בראש שלי, שחפר במציאות שלא בטוח שהייתה שם בכלל.
2) אתם לא חושבים שזה לא הוגן כלפי נשים? אנחנו מזמינים השפלות, ואחכ מתהפכים עליהן, ועושים להן לא נעים. כלומר, אנחנו הרבה יותר מסובכים ממה שאנחנו מודים. אני מדבר על התנהלות יום יומית, לא על סשן.
3) ואולי זה כן הוגן? כי מי שמראש רוצה להיות קשוחה ככה עם לקוחות, שתהייה קשוחה עד הסוף. כלומר - גם היא הזמינה את זה, לא אני.
4) הערה: סעיף שלוש נוגד לחלוטין את האידיאולוגיה שלי icon_smile.gif.
Dunbar{Supreme93}
לפני 13 שנים • 24 בינו׳ 2011
Dunbar{Supreme93} • 24 בינו׳ 2011
ציטוט: העובדה שהמזוכיסט אינו יכול לצאת מגופו שלו ולצפות בעצמו מושפל עד עפר היא הטרגדיה הגדולה ביותר שלו.

משפט מקסים.