סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירת כל רכושו

ginex
לפני 13 שנים • 27 בדצמ׳ 2010

סמכות בחיים האמתיים ובפנטזיה

ginex • 27 בדצמ׳ 2010
שלום

מיותר לומר למה דבר כזה יכול להגיע לידי סכנה של ממש. אני לא חושב שאת בפרט אדם שינצל את העבדים שלך אבל תאמינו או שלא תאמינו, יש אנשים בעולם שינצלו את העבדים שלהם...

בפנטזיה אין גבולות למלכה. היא הרי מלכה. היא דומינה. היא יכולה לעשות הכל, והעבד חסר אונים ומכיר בתקפידו ושמח בו.

אך בעולם שאנו חיים מאד מסוכן למסור את כל רכושך לאדם זר, ובאו נפתח את השאלה מהצד ההפוך

כמה נשים שהן לא דומיות נראה לכם שמוכנות לנצל את זה בשביל להציג את עצמן ואת כוונותיהן על טהרת אידיאלים פנדומיסטים ושל עליונות נשית כשבסופו של דבר כל מה שמחפשות הוא כסף? כמה כאלה צריך בשביל לומר ''טוב, זה יותר מדי מסוכן''? וצריך לציין שדבר כזה הוא לא יחודי רק למסגרת פמדום, גם אדונים יכול לעשות אותו דבר לשפחות או לעבדיהם וזה ממש ממש מעורר חושת סכנה

שורה תחתונה, תזהרו. אני לא אומר אל תעשו את זה, אבל לפחות אל תקפצו למסור את כל רכושכם למישהי... באו נראה אם היא יודעת קודם כל לשלוט על הלב שלכם לפני שהיא שולטת על דברים חומריים
ginex

סמכות בחיים האמתיים ובפנטזיה

ginex • 27 בדצמ׳ 2010
שלום

מיותר לומר למה דבר כזה יכול להגיע לידי סכנה של ממש. אני לא חושב שאת בפרט אדם שינצל את העבדים שלך אבל תאמינו או שלא תאמינו, יש אנשים בעולם שינצלו את העבדים שלהם...

בפנטזיה אין גבולות למלכה. היא הרי מלכה. היא דומינה. היא יכולה לעשות הכל, והעבד חסר אונים ומכיר בתקפידו ושמח בו.

אך בעולם שאנו חיים מאד מסוכן למסור את כל רכושך לאדם זר, ובאו נפתח את השאלה מהצד ההפוך

כמה נשים שהן לא דומיות נראה לכם שמוכנות לנצל את זה בשביל להציג את עצמן ואת כוונותיהן על טהרת אידיאלים פנדומיסטים ושל עליונות נשית כשבסופו של דבר כל מה שמחפשות הוא כסף? כמה כאלה צריך בשביל לומר ''טוב, זה יותר מדי מסוכן''? וצריך לציין שדבר כזה הוא לא יחודי רק למסגרת פמדום, גם אדונים יכול לעשות אותו דבר לשפחות או לעבדיהם וזה ממש ממש מעורר חושת סכנה

שורה תחתונה, תזהרו. אני לא אומר אל תעשו את זה, אבל לפחות אל תקפצו למסור את כל רכושכם למישהי... באו נראה אם היא יודעת קודם כל לשלוט על הלב שלכם לפני שהיא שולטת על דברים חומריים
רפאל

Re: אין, אין כמו הגזענות של הערב, עם הקפה

רפאל • 27 בדצמ׳ 2010
fog כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
אני מוצא שהתעקשות הזו להיעלב, ולהוכיח את צדקת העלבון, גם אחרי שהובהר שאין בו צורך, היא התנהגות נשית מאוד. נשית למהדרין.

נכון, אבל לא רק נשים. גם ערבים, אם אומרים להם פעמיים, בשיחה אינטילגנטית, שהם מצחינים רק כי הם ערבים, ואח"כ אומרים להם שלא התכוונו, גם ממשיכים להעלב!
זה קטע קורע (:. מסכים עם רפאל אחי.

(ועדיין, אנדרפוט, כל הכבוד על ההתנצלות. ברצינות)

כמה מרירות, פוג. חבל שאינך מסוגל לזהות קריצה שובבה, ולחייך. נסה, ואולי גם אתה תצא גבר.

fog כתב/ה:
אני כן מתכוון שגזענות יש בכל מקום. גם אצל אנשים שלא מודים בה, כמו רפאל.
זה אולי דבר רע, אבל זה חלק מאיתנו שחייבים להודות בו.

השליחות הזו, למצוא את הגזען שבכל אדם, היא בשביל שתוכל להרגיש טוב יותר עם הגזען שבך? אם כן, כדאי לך לוותר. כי לא כולם גזענים.

גם נדמה שמרוב ניסיונות להוכיח שכל העולם ואחותו גזענים, שכחת מהי גזענות. לדבר על קבוצות של בני-אדם, ולהציג מאפיינים לקבוצות של בני-אדם, זו אינה גזענות. זו היכולת להשתמש במושגים מופשטים. ולהחזיק בדימוי פרטי של נשיות, זה פשוט להיות גבר עם תשוקה.
מקבי​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 28 בדצמ׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2010
ציטוט: "גברים שמסירים איברי מין, מגדלים שדיים ורגליים חטובות, לומדים לצעוד על עקבים ומפתחים תודעת ליפסטיק" ולמרות הכל נשארים מסריחים כמו גבר בעל ביצים מיוזעות.

אני לא כל-כך יודע אם 'גבר' שיש לו שדיים (טבעיים), אסטרוגן בשפע וכו' הוא עדיין גבר (או אשה)... אבל אני כן יודע שאם יש ביצים, יש זיעת-ביצים, וזה מסריח.

ציטוט: כי לא כולם גזענים.

זה גזעני להגיד כזה דבר.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 28 בדצמ׳ 2010
מקבי כתב/ה:
ציטוט: "גברים שמסירים איברי מין, מגדלים שדיים ורגליים חטובות, לומדים לצעוד על עקבים ומפתחים תודעת ליפסטיק" ולמרות הכל נשארים מסריחים כמו גבר בעל ביצים מיוזעות.

אני לא כל-כך יודע אם 'גבר' שיש לו שדיים (טבעיים), אסטרוגן בשפע וכו' הוא עדיין גבר (או אשה)... אבל אני כן יודע שאם יש ביצים, יש זיעת-ביצים, וזה מסריח.

אני כבר לא יכולה להתאפק. גם בחיי המקצועיים, המקרים בהם נתקלתי בבאשת מפשעה אצל גברים, הייתה ממש נדירה !
הייתכן שהתופעה הריחנית לאו דווקא קשורה במין, ביולוגיה או הורמונים,
אלא להיגיינה ??????????????

ג'זס אנשים, כל הטרוסקסואל שלא הסניף זרג אחד בחייו מגיע לתובנות על פרומונים אשכיים וריח זיעתם הכללי ?
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 28 בדצמ׳ 2010
טרנסקסית כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

אני כבר לא יכולה להתאפק. גם בחיי המקצועיים, המקרים בהם נתקלתי בבאשת מפשעה אצל גברים, הייתה ממש נדירה !
הייתכן שהתופעה הריחנית לאו דווקא קשורה במין, ביולוגיה או הורמונים,
אלא להיגיינה ??????????????

ג'זס אנשים, כל הטרוסקסואל שלא הסניף זרג אחד בחייו מגיע לתובנות על פרומונים אשכיים וריח זיעתם הכללי ?

לפי דעתי כוס זה דבר שיכול להיות יותר מסריח מאשכים של גבר ...כי אצל הגבר זה סגור !
טוב כול דבר יכול להיות מסריח אם לא שוטפים במיים וסבון ....גילוח אפטרשייפ .
אלה אם אתם אוהבים ביזאר .

חחחח האמת שלא ידעתי שבצים יכולות להסריח בצורה כזאת חחחח בטח הרחת ביציים מקולקלות חחחח

עוד פעם נהייה מצחיק כאן icon_smile.gif

הקירקס חזר לעיר .
דחיLK
לפני 13 שנים • 30 בדצמ׳ 2010
דחיLK • 30 בדצמ׳ 2010
זו פנטזיה שאני מחפש לה פרטנרית זמן רב..ולא מוצא..
לא מחפש מישהי שתרצה תשלום
מחפש כזאת שתיקח לי הכל כולל הכל כי אני שלה..
לחתום על חוזה והכל..
עד היום נסיונותי למצוא אחת כזו,
כשלו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 בדצמ׳ 2010
דחיLK כתב/ה:
לחתום על חוזה והכל..
כשלו.

אתה בן 21, למען השם.
רק להכין ניירות יעלה יותר ממה שיש לך..

כבר אמרו לפני, אבל אני אומר שוב:
אתה עוד צעיר, זה עוד יקרה.
יום אחד הרי תתחתן, לא?
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 30 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
דחיLK כתב/ה:
לחתום על חוזה והכל..
כשלו.

אתה בן 21, למען השם.

יום אחד הרי תתחתן, לא?

בחיי שאם לא היית קיימת, צעיפוני היה צריך להמציא אותך icon_smile.gif)
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 בדצמ׳ 2010
טרנסקסית כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
דחיLK כתב/ה:
לחתום על חוזה והכל..
כשלו.

אתה בן 21, למען השם.

יום אחד הרי תתחתן, לא?

בחיי שאם לא היית קיימת, צעיפוני היה צריך להמציא אותך icon_smile.gif)

צעיפוני המציא אותי, מהבולה.