צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה קצרה

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 30 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2010
underfoot כתב/ה:
אם הכל ווירטואלי ממילא אז אין שום בעיה שנחשוף את צעיף ונספר לכולם פה מיהו הניק הגברי שעומד מאחורי התרמית הקטנה הזאת, נכון?

אתה יודע מי הוא?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 בדצמ׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
רק אני מפרידה בין מישהו שמנסה לפתח איתי קשר אישי ומשקר לי בפגישה, לבין מי שמשתמש בבמה וירטואלית על מנת להציג אשליה ולשחק בה?

לא. כפי שכתבתי למעלה, גם אני מאוד גמיש לגבי הוירטואליה. מה עוד שמילדות אני מאוד אוהב אגדות. אבל העובדה שהכלוב משמש אותי משל היה עולם האגדות אינה מחייבת את האחרים להתייחס אליו כפי שמתייחס אני. אנחנו כולנו נמצאים כאן מסיבות שונות וכדי לא לפגוע באחרים כדאי לשמור על אמון בסיסי כי דווקא בגלל שאנחנו נמצאים בעולם האגדות, כאן קיימת לנו היכולת לפגוע באופן ששם בחוץ לא תתאפשר לנו.
(לי נדמה שהעובדה שנוצרה האינטראקציה הייתה הבעייתית אבל לא לי לשפוט).
Brave Dwarf
GlenRoth כתב/ה:

ובהתייחסות לדברי הגמד, יש הבדל בין דמות וירטואלית שמייצרת אצלך תחושות בעקבות רעיונות כאלה ואחרים שנוגעים בך לבין כזו שמפלרטטת עם נושאים מעשיים הקשורים בניצול, בין אם כלכלי ובין אם אחר. כי בסופו של יום אין לדעת מה הכוונות האמיתיות מאחורי האשליה.

GlenRoth, אני בשום פנים לא מתיימר לשפוט מעיניהם של אחרים. כפי שציינתי, תגובתו של אנדר מאוד מובנת לי גם אם איני מזדהה עמה ואני אפילו חושב (מבלי להתיימר) שאני יודע מנין נובעת. בסך הכל הצעתי את נקודת המבט שלי שנהיר לי כבר מזמן שאינה דעת הרוב (זאת אינה הפעם הראשונה שהנושא עולה במחוזות אלו מכלמיני סיבות).
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 30 בדצמ׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
ציטוט:
העירום משפיל בכל וריאציות שולט - נשלט: שולטת/נשלט, שולט/נשלטת, שולטת/נשלטת וכו'.

אני באופן אישי מחובבות ההלבשה התחתונה, ולכן בסשנים אני בדר"כ עטופה בתחרה והנשלט בבוקסר שחור צמוד. בניגוד אלי, מאסטר היה דורש באופן מפורש עירום מלא ומיידי. לא בייבידול, לא חוטיני ולא נעליים (טוב, אולי עקבים...), והאלמנט של ההשפלה וחוסר הנעימות והדגשת הצד השולט מתעצמים באופן חריג.
יש משהו בלעמוד מורכן ראש בעירום מלא אל מול אדם לבוש, שמבקר אותך, בוחן אותך, זורק לך הערות וכו', שלדעתי אין השפלה אחרת שיכולה להוות לזה תחליף.

אם כך, כרגע אני אמור להרגיש מושפל? ולא, אני לא מתבדח לשם שינוי. כאדם שמבלה את רוב שעותיו הפנויות בערום מלא ככל האפשר כי סובל מבגדים שמשפשפים, יורים כפתורים ומתפוצצים על שרוולים, אני לא מבין את זה. וכשאני מביט במערומיה (והיא האישה הכי יפה בעולם לדעתי), זה הרגע בו היא אמורה לחוש עצמה מושפלת רק כי אינה לבושה? הרי לולי הייתה האישה היפה ביותר בתבל לא הייתי מניח עליה מבט, גם לא מזווית העין.

אתה מוציא את דברי מהקשרם. יש הבדל בין להיות עירום מבחירה או להיות עירומים ביחד, לבין עירום בסיטואציה משפילה כפי שתיארתי. או כפי שצעיפוני תיאר - שנינו יושבים סביב השולחן, אני לבושה ואתה עירום, ומנהלים דיון על בלה בלה בלה.

יולי Yuli כתב/ה:
רק אני מפרידה בין מישהו שמנסה לפתח איתי קשר אישי ומשקר לי בפגישה, לבין מי שמשתמש בבמה וירטואלית על מנת להציג אשליה ולשחק בה?

לא, לא רק את!
אני לא מנסה לעורר רוחות, להרגיז או להצטייר כמתגרה/מזלזלת בעוגמת הנפש של חלק מהאנשים, אך אני מתקשה להבין את מהות התרעומת בעניין הזה.
על פי מה שאני רואה צעיפוני יצר דמות נשית פיקטיבית וסנסציונית ביותר, שיתף בפנטזיות והשקפות מקוריות על עולם השליטה דרך עיניו, ותרם למעין שיח ציבורי. במהלך ההתנהלות הזו הוא התכתב עם לא מעט אנשים, כנראה על מנת לשאוב השראה, לפתח את רעיונותיו (המרשימים בחלקם יש לציין), לבדוק את התגובות החולקים/המסכימים, ואפילו כדי למשוך אש לשערורייה סביבו.
לא ברור לי על סמך מה אנשים עלו על זהותו כגבר מכתיבתו בפוסטים בלבד. אני לא שמתי לב, ואפילו ניסיתי לברר כיצד ומאיפה אנשים גילו זאת ללא הצלחה. רק כאשר הוא פנה אלי לקומץ שיחות אישיות הבנתי כי לא מדובר בנקבה, מאחר והכותב ניסה לדמות לעצמו סגנון התבטאות נשי מעט מאולץ ולא ממש משכנע, שבדרכ מופיע בטרנסווסטיטים בתחילת דרכם (כל אחד ועולם התוכן שלו icon_biggrin.gif ).

האם עד כה משהו בהתנהלות פסול בעיני ? אני מוצאת את עצמי מתנצלת על כך שלא. לא נתקלתי במשהו שהייתי מגדירה כ"תרמית", "הונאה" או כל מיני מונחים, סלחו לי על הביטוי, דרמטיים בצורה קיצונית. אני לא רואה נזק למישהו.
הייתכן שפספסתי משהו ? אם כן אשמח לשמוע. האם צעיפוני קבע מפגשים ? ניהל רומנים וירטואליים של ממש ? החל במסעי היכרות בעלי אופי מעבר לוירטואלי ? האם היה פה אלמנט ממשי של תרמית ??? האם חלק מבעלי האנטיגוניזם כלפיו, בעצם שלחו לו פרטי חשבונות בנק ?

בשיחותיי עם הצעיפוני דיברנו באופן כללי על התנהלותו, ואף שמעתי ממנו כי הפניות אליו גואות עם פרטים שבאופן חד משמעי לא אמורים להופיע בהתכתבויות בין נשלט לשולטת שהוא לא מכיר !! אי אפשר להאשים אותו בכך, זו התנהלות מטומטמת וחסרת אחריות מצד הנשלטים שהפקירו בידי אדם שהם לא מכירים פרטים שכאלו. התלהבת מהפוסט ? יופי טופי! שלח הודעה, תפנה, תחזר, תכיר, תחבב, תשתעבד וואטאבר. אבל בשום פנים אל תפקיר פרטים אישיים כלכליים לאדם שלא הכרת. זה פשוט אידיוטי.
Brave Dwarf
טרנסקסית כתב/ה:
. או כפי שצעיפוני תיאר - שנינו יושבים סביב השולחן, אני לבושה ואתה עירום, ומנהלים דיון על בלה בלה בלה.

אז? כרגע אני יושב ערום, אמנם אני גדול, אבל משתדל שלא לשבת סביב השולחן אלא אך ורק בצדו האחד והיא לבושה. אחרי שאצא מהמקלחת, אכניס את עוגת השוקולד לתנור ואבקש ממנה להתפשט ולהשאיר רק את הסרט של הבירית על הירך כי זה סקסי. בציפוי לבטח נצפה בערום מלא משותף.

אז באיזה שלב אחד מאתנו אמור להרגיש מושפל?

לשמור לך פרוסה?
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 30 בדצמ׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
. או כפי שצעיפוני תיאר - שנינו יושבים סביב השולחן, אני לבושה ואתה עירום, ומנהלים דיון על בלה בלה בלה.

אז? כרגע אני יושב ערום, אמנם אני גדול, אבל משתדל שלא לשבת סביב השולחן אלא אך ורק בצדו האחד והיא לבושה. אחרי שאצא מהמקלחת, אכניס את עוגת השוקולד לתנור ואבקש ממנה להתפשט ולהשאיר רק את הסרט של הבירית על הירך כי זה סקסי. בציפוי לבטח נצפה בערום מלא משותף.

אז באיזה שלב אחד מאתנו אמור להרגיש מושפל?

לשמור לך פרוסה?

תפסיק להתחכם גמדון !! אתה יודע טוב מאוד מה משפיל ומה לא משפיל.
ותשמור לי ביס icon_wink.gif
(דיאטה...)
להבה חשופה
להבה חשופה • 30 בדצמ׳ 2010
[quote="טרנסקסית" התלהבת מהפוסט ? יופי טופי! שלח הודעה, תפנה, תחזר, תכיר, תחבב, תשתעבד וואטאבר. אבל בשום פנים אל תפקיר פרטים אישיים כלכליים לאדם שלא הכרת. זה פשוט אידיוטי.[quote

כל מילה בסלע.

להבה חשופה.
GlenRoth
GlenRoth • 30 בדצמ׳ 2010
טרנסקסית כתב/ה:

...
האם עד כה משהו בהתנהלות פסול בעיני ? אני מוצאת את עצמי מתנצלת על כך שלא. לא נתקלתי במשהו שהייתי מגדירה כ"תרמית", "הונאה" או כל מיני מונחים, סלחו לי על הביטוי, דרמטיים בצורה קיצונית. אני לא רואה נזק למישהו.
...

זה שאת לא רואה נזק, לא אומר שהוא לא קיים.
ולא, אני לא מדבר על עצמי באופן אישי. אפילו לא על צעיף אדום, שאיתו\ה לא ניהלתי שום שיחה, לא פומבית ובטח לא אישית.
אני מדבר על העיקרון. העיקרון שתרמית היא תרמית. גם אם את חושבת שהיא תמימה.

טרנסקסית כתב/ה:

...
אי אפשר להאשים אותו בכך, זו התנהלות מטומטמת וחסרת אחריות מצד הנשלטים שהפקירו בידי אדם שהם לא מכירים פרטים שכאלו. התלהבת מהפוסט ? יופי טופי! שלח הודעה, תפנה, תחזר, תכיר, תחבב, תשתעבד וואטאבר. אבל בשום פנים אל תפקיר פרטים אישיים כלכליים לאדם שלא הכרת. זה פשוט אידיוטי.

אידיוטי? אולי. אולי סוג של תמימות מאד קיצונית, ועדיין.
מי שמנצל תמימותם של אחרים ופוגע בהם כדי להועיל לעצמו - אי אפשר להאשים אותו בכך?
מעניין...
underheel
underheel • 30 בדצמ׳ 2010
ההתחסדות הזו כאילו לא נגרם נזק וכאילו התרמית היא בסדר כי היא תרמה לשיח הציבורי שגויה.
אני ניהלתי שיחות עם צעיף. ולא השתתפתי "בשיח הציבורי." למעשה השיחות התקדמו עוד לפני שהיה פוסט אחד בפורום או בבלוג.

מטרתי היתה, מהרגע הראשון, להכיר את צעיף, וגם לנסות לעזור לה למצוא את הדרך הנכונה בעולם השליטה. הדרך שהיא תארה לא השתקפה לי בצורה נכונה, בעיקר בגלל שלא התבססה על SSC.

אם הייתי יודע שאני מנסה להכיר דמות וירטואלית ושאני מנסה לשכנע פיקציה בפנטזיה של מישהו לשנות את דרכיה, אני לא הייתי מבזבז זמן. אין לי רצון להשתתף אפילו לשנייה בפנטזיה פרטית של גבר.

לגבי אותם אנשים שהפקידו פרטים מסויימים, נרמז כאן שזו אשמת אותם אנשים. אך קשה להאמין לכך, במיוחד כאשר הכותב והרומז בכך עד לפני כמה ימים הציג תרמית מורכבת שהוא פיתח בפני כולם, מה עוד שאותו אדם אמר לי שלא יפרסם פרטים משיחות פרטיות, והנה מסתבר שגם כאן האמת לא ממש נר לרגליו ואנו לומדים מה גברים נשואים אמרו לו בפרטי.

אני "רק" מסרתי פרטים על הפנטזיות שלי, אבל גם זה מאוד אישי.

בטוח? קשה לתאר כך שיחות שלכאורה הגיעו לכדי מסירת פרטים אישיים כגון הנשואים המוזכרים בשיחות.
בהסכמה? אני לא הסכמתי להיות חלק בפנטזיה של גבר.
שפוי? זה כל אחד יכול לבחור מה הוא חושב על הרמאי.

כך או כך, למי שיצר את הדמות אין מקום בעולם הבדסם.
השיח הציבורי בעניין הבדסם ראוי שיתנהל בין אנשים ששפוי, בטוח ובהסכמה, הם כללים מנחים. ורק בין אותם אנשים.

זה כמו שתהיה תרעומת מכך שאנס מורשע משתתף בדיון או "שיח ציבורי" כזה או אחר. ואז אנשים יתפלאו שבכלל יש תרעומת בנושא. גם אם לרעיונות יש נגיעה כלשהיא לבדסם, אין לאנס, או לכל אדם שאינו מתנהל לפי עקרונות ה SSC מקום לפתוח או לתרום לדיון כזה.

אני קיוויתי שכלובי ימחק את הניקים (של צעיף ושל הרמאי וכל דמות נוספת שלו) עם הוודע הדבר.
עצוב לי מאוד שזה עדיין לא קרה, במיוחד כשמדובר בעבירה מפורשת על כללי האתר.
אני בא לכלוב לדבר עם אנשים אמיתיים. לא להשתתף בפנטזיות של גברים ללא הסכמתי.
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 31 בדצמ׳ 2010
הרמאפרודיטה • 31 בדצמ׳ 2010
GlenRoth כתב/ה:
...
זה שאת לא רואה נזק, לא אומר שהוא לא קיים.
ולא, אני לא מדבר על עצמי באופן אישי. אפילו לא על צעיף אדום, שאיתו\ה לא ניהלתי שום שיחה, לא פומבית ובטח לא אישית.
אני מדבר על העיקרון. העיקרון שתרמית היא תרמית. גם אם את חושבת שהיא תמימה.
מי שמנצל תמימותם של אחרים ופוגע בהם כדי להועיל לעצמו - אי אפשר להאשים אותו בכך?
מעניין...

אי אפשר לקרוא למסירת פרטי חשבון בנק תמימות. נקודה.
ואם עכשיו אלך לי ברחוב ומרוב שאני כוסית יתחיל איתי נשלטון תמימון ואומר לו בפשטות - "רוצה את הזכות לדבר איתי? תן פרטי כרטיס אשראי." והוא ימסור. האם הוא "שה תמים" שנפל קורבן לטרנסית מרושעת ונצלנית הניזונה מבורותו הכלכלית ?
לא. הוא טיפש.
ושים לב - תיארתי מצב בו אנחנו נפגשים במציאות. מה שהתרחש כאן היה מצב וירטואלי לחלוטין !

underheel כתב/ה:

אני ניהלתי שיחות עם צעיף עוד לפני שהיה פוסט אחד בפורום או בבלוג. מטרתי היתה, מהרגע הראשון, להכיר וגם לנסות לעזור לה למצוא את הדרך הנכונה בעולם השליטה. הדרך שהיא תארה לא השתקפה לי בצורה נכונה, בעיקר בגלל שלא התבססה על SSC. אם הייתי יודע שאני מנסה להכיר דמות וירטואלית ושאני מנסה לשכנע פיקציה בפנטזיה של מישהו לשנות את דרכיה, אני לא הייתי מבזבז זמן.
לגבי אותם אנשים שהפקידו פרטים מסויימים, נרמז כאן שזו אשמת אותם אנשים. אך קשה להאמין לכך, במיוחד כאשר הכותב והרומז בכך עד לפני כמה ימים הציג תרמית מורכבת שהוא פיתח בפני כולם, מה עוד שאותו אדם אמר לי שלא יפרסם פרטים משיחות פרטיות, והנה מסתבר שגם כאן האמת לא ממש נר לרגליו ואנו לומדים מה גברים נשואים אמרו לו בפרטי.

אני "רק" מסרתי פרטים על הפנטזיות שלי, אבל גם זה מאוד אישי.

בטוח? קשה לתאר כך שיחות שלכאורה הגיעו לכדי מסירת פרטים אישיים כגון הנשואים המוזכרים בשיחות.
בהסכמה? אני לא הסכמתי להיות חלק בפנטזיה של גבר.
שפוי? זה כל אחד יכול לבחור מה הוא חושב על הרמאי.

כך או כך, למי שיצר את הדמות אין מקום בעולם הבדסם.
השיח הציבורי בעניין הבדסם ראוי שיתנהל בין אנשים ששפוי, בטוח ובהסכמה, הם כללים מנחים. ורק בין אותם אנשים.

אני קיוויתי שכלובי ימחק את הניקים (של צעיף ושל הרמאי וכל דמות נוספת שלו) עם הוודע הדבר.
עצוב לי מאוד שזה עדיין לא קרה, במיוחד כשמדובר בעבירה מפורשת על כללי האתר.
אני בא לכלוב לדבר עם אנשים אמיתיים. לא להשתתף בפנטזיות של גברים ללא הסכמתי.

אז אתה בעצם מתרעם על כך שהתכתבת עם גבר ולא עם אישה ?
בזבזת את זמנך מבלי לדעת על מנוי שאינו מה שהוא טוען שהוא?
אני מבינה כמה שזה מבאס. אין לי ספק בכך, ואני אפילו יכולה להזדהות. אבל ברצינות - אתם מקשיבים לעצמכם ? תרמית ?! השוואה לאונס ?!

ברור לכם שפה זה האינטרנט ?

אז בזבזת את זמנך בהתכתבות עם גבר. וואו "התכתבתי עם גבר, תמחקו לו את הניק". אני מבזבזת את זמני ומתכתבת עם שקרנים כל יום. אז לפתוח במסע צלב נגד כל חרטטן אינטרנטי ? לצוד כל גבר עם פאה שמציג את עצמו כקוקסינלית כי זה שקר ?
בינינו - זה בטח קרה לך עוד הרבה פעמים בעבר מבלי שידעת. רק שהפעם בא צעיפוני והודיע רשמית שהדמות היא שקר. אז זה מתסכל, מבאס, מעצבן וכו', ואני לרגע לא מצדיקה את זה. בתור "קורבן" ל"תרמיות" קצת יותר מציאותיות, אני בהחלט לא חושבת שזו התנהלות נכונה. חוסר כנות זה הדבר הכי מגעיל בעיני.
אבל בכל זאת - תיקחו את הדברים בפרופורציה. זה הכל.