סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה לצעיף אדום - תזדהה

זאת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 31 בדצמ׳ 2010

על הצורך באהבה,

זאת​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2010
תגידו שאני רומנטיקאנית, תגידו שאני הוזה
אבל כולנו נמצאים באתר הזה, בגלל צרוך אחד ויחיד, להיות אהוב.
ואי אפשר להבין את גודל הפגיעה ו/או האכזבה של אותם אלו שנתנו אמון
נפתחו ומסרו פרטים לאותו מתחזה.
יחד עם זאת,
אנשים ! צודקת נטלי, בזעיר אנפין.
וירטואליה. מה לא נאמר אודותיה, מה עדיין לא נכתב?
איפה בדיוק אחסנתם את השכל הישר?
למסור לדמות וירטואלית מספר חשבון בנק...???
לגלות לו את נבכי נפשכים...???

ואנדרפוט, איש יקר. הרגישות שלך במקומה.
אך, אנא הואל להסביר לפסטרמה שכמותי,
מה תועיל לך חשיפת הניק שלו?
האם אתה באמת חושב שכך ניתן להניח את הגולל על הפרשה?
האם באמת אתה מאמין שזה ירתיע מישהו בעתיד?

הגבתי יותר מדי,
עמכם הסליחה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 31 בדצמ׳ 2010

קייסי היקרה,

כמוך כמוני.
מניח שקשה לאנשים לקבל שערוותם נחשפה ברבים וכל חוכמתם משולה לקליפת השום.
האיש היתל בלא מעט אנשים והצליח להעמיד נושא רציני לדיון, גם אם זה התחיל בסו-קולד
הונאה, כטענת אנשים.

סייג אחד אני מעלה.
אם נמסרו פרטים כגון חשבונות בנקים, זהות ועוד , במסגרת ובעזרת הונאה הרי שיש
רשויות חוק שיטפלו בכך. איני מאמין שהוצמד כאן למישהו/י אקדח לרקה.

מה לעשות אנשים...
לפעמים צריך להודות... היתלו בנו.

הרחקה?
על מה בדיוק?
על פגיעה בציפור נפשו של מישהו?
אגו חבוט? מושפל?

icon_cool.gif

קייסי כתב/ה:
כשלתי מלהבין באיזה אופן צעיף פגע בכללי האתר באופן שמזמין הרחקה גורפת של כלובי.
הפגיעה, אם היתה כזו (ואני בספק אם לבישת זהות אלטרנטיבית לזמן מה היא באמת אקט פוגעני כל כך. אנשים כאן מסובבים בכחש ופוגעים ברגשות אחרים כמעשה של יום יום).

אז יופי, הולכנו שולל לזמן מה, קצוב למדי.
לכשעצמי, ברירת המחדל שלי היתה ותישאר מתן אמון ראשוני מלא באנשים, עד שיוכח לי אחרת. לא כל אדם יצדיק את האמון הזה, אבל נוכחתי שהרוב המכריע של האנשים שבטחתי בהם - לא הכזיבו.

מובן שהאמון הראשוני, הבסיסי, שאדם זוכה לו ממני, אינו דומה לאמון שנבנה עם הזמן, הוא אינו תחליף להכרות אישית ולעמידה במבחני חברות כאלה ואחרים שהם חלק מקשר בין-אישי אמיתי. לא וירטואלי. כל עוד אדם לא עמד בכל אלה, הוא מבחינתי חף מכל פשע, ואסרב לחשוד בו אפילו, אך הוא לא ייחשב לחבר או לאיש אמוני עדיין.
מנסיוני, באורח קסום ומופלא, גם כשלא מחפשים אותה בנרות, לאמת יש דרכים משלה להפציע תמיד.
לא צריך לאבד אמון בבני אדם רק בגלל האפשרות לקיומם של מתחזים. מכיוון שכך, גם לא צריך לקחת קשה מדי את קיומם האפשרי. הם חלק מהדינמיקה הטבעית של הדברים. רובנו טובים וישרים, חלקנו לא, והדברים תמיד מתבררים בסוף גם מבלי שנחיה את החיים בתחושת רדיפה ומצוקה מתמדת.

הקריאה הזו לחשיפתו, שמהולה באיום קטן לנידוי חברתי, משעשעת אותי. אני לא רואה שום סיבה, מבחינת צעיף, לכך שיסגיר את זהותו. מספיק שיצא מארגז התחפושות שלו באופן רשמי והפסיק להוליך שולל. למה שיירה לעצמו ברגל בנוסף? זה לא שיש לך כלים לשלוף אותו מהארון בכוח. פניה לרצון הטוב של אדם לא יכולה להיות מתובלת באיום, אם רוצים שתהיה פרודוקטיביתicon_smile.gif
צעיף אדום מדם
צעיף אדום מדם • 31 בדצמ׳ 2010
הדיון פה נורא חשוב ועקרוני, בעיניי. אני רוצה לחדד אותו, ברשותכם.
ראשית, חשוב לי לתקן: אני לא היוצר שלי בתחפושת. אני דמות נשית לגמרי, אבל וירטואלית. היוצר שלי הוא גבר נשלט, גברי, הטרו לגמרי, אולי רק עם נטייה לחבב מאוד את טרנסקסית (:. מן הסתם יש חריקות בכתיבה בגלל זה. הוא לא מושלם. וגם אני לא, אני לא יודעת מאיפה לקחתם את זה שאני כן. אני מוקצנת, בהחלט. יש לי דיעות משלי, ששונות מאלו של היוצר שלי, ואף הביכו אותו לא מעט, בשל כך לאחרונה.

לאנדרהיל – התנצלות כנה ואמיתית. בתחילה לא ידעתי שתפגע כלכך, וכשהבנתי את זה, כבר היה מאוחר מדי. לא הייתי עושה את זה לך שוב בחיים. כואב לי מאוד שנפגעת. למדתי את הלקח. אבל לפחות אתה עד שברגע שקצת חשדתי, ניתקתי איתך את הקשר ובחודש האחרון לא דיברנו כלל, ביוזמתי, עד ליומיים לפני הוידוי. ואתה עד שעוד כשדיברנו, התנגדתי לכל סקס וירטואלי, ושהבהרתי לך (לפחות פעמיים, די בהתחלה) שאין לי בך עניין רומנטי, והדיון היה עינייני (עד שהבנתי שהוא לא).
עדיין, זה ממש ממש לא היה בסדר. מודה.

מסרתי את ההודעה על היותי וירטואלית דווקא בגלל שהרגשתי שאני בשיא. יש לי לפחות עוד שני פוסטים, חשובים בעיניי כמו הראשונים, שרציתי לפרסם בבלוג או בפורום. בעקבותיהם סביר היה שיבואו יותר. פרסמתי את ההודעה בכל זאת כי מראש הקדשתי להונאה בפורום לא יותר משבועיים. ופתאום שמתי לב שכבר עברו 18 ימים.

גם השרשור הזה עורר המון מחשבות, על שקר במרחב וירטואלי, וככה. בהקשר לנקודה זו, הייתי רוצה להגן על עצמי בפני הדברים שאמר אנדרפוט ואחרים.
אנדרפוט, אני חושבת שאם אמשיך לכתוב אני יכולה לעניין, כדמות, בעיקר אותך. אני מפנה אותך לדברים שאמרה איילה שחורה בתחילת השרשור:
" למרות זאת, זה היה נחמד אם צעיף הייתה דמות אמיתית...
היה משהו נאיבי ואופטימי בכתיבה שלה, שנגד לחלוטין את הדמות שכביכול נעשה נסיון לצייר לנו. "

הדברים לא מקריים. הרי הפנטזיות המיניות שפרסמתי היו שייכות בחלקן ליוצר שלי, ואילו דעותיי, והתנהלותי הכוללת בבלוג ובפורום היו נשיים. יש מתח בין נשיות (איך שהנשים והגברים בדרך כלל מגדירים אותה) ובין איך שהמיניות שגברים נשלטים תופסים אותה.
סביר לומר שאני נוצרתי בדיוק בגלל המתח הזה. אני קיימת בדיוק בתפר, בין האישה הכוחנית בפנטזיה לבין האשה שהייתם רוצים לדבר איתה ולצחוק איתה. אני ניסיון לשלב ביניהם. לכן העניין. לכן גם זהות היוצר שלי, בהקשר הזה, לא חשוב ורק יקלקל, כמו שיולי הטעימה, ושאר הבנות מרגישות. היוצר שלי הוא אדם פרטי, לו מעלות ומגרעות *אישיות*. אני אוניברסלית.
אתה מבין? אני חשובה! לכם, הנשלטים. לך, ליוצר שלי. אני המרי-פופינס של הפמדום. הדמות המוקצנת שאתם *באמת* מחפשים באשה. האם הנסיון לחפש אותו נואש, לדעתך? הוא נורא חזק, החיפוש. ותראה פה, בפורום, הנשים לא סלדו ממני. להיפך, התפר הזה היה מוצלח לדעתן. מפרה ומרגש. אני מחברת בין עולמות שחשבת שאי אפשר לחבר בינהן. ותזכור. אני מבוססת על דמות אמיתית. אני ממש חשובה!

בקשר ליוצר שלי ולהונאה בפורום - כן. הייתה הונאה. כאן תרשה לי להיות כנה ופרובוקטבית: לא אתנצל על כך. זה היה הכרחי. הנה, היה אתה השופט וענה לי: האם היתה אפשרות אחרת לעורר דיונים כלכך נוקבים וחשובים? האם "מלכה בתשלום" היה זוכה כאן לדיון המעניין על אס אס סי כמעניק מחסה ועילה לבגידה בנשים, אם היה נכתב על ידי גבר? האם השרשור "מסירת כל רכושו", אם היה נפתח על ידי גבר, היה כלכך מרגש ומפתה, והאם אנשים היו נפתחים ומספרים את סיפור חייהם החשוב והמזעזע, ומלמדים על הסכנה?
ותקרא שוב את הדברים שכתבתי בפורום, ואת הדיאלוג ביננו. תראה כמה הייתי זהירה לא לפגוע. כמה התכוונתי רק לעניין ולהעשיר. נכון, זה גם בגלל שידעתי שתיכף אחשוף את היותי כתובה על ידי גבר. אבל גם בגלל שאני וגם היוצר שלי באמת רק התכוונו לטוב. כיון שכך, אפילו ההונאה עצמה, היא כמו וירוס מוחלש שמוזרק על הגוף, שמלמד ומעשיר, יותר משפוגע. השרשור הזה שפתחת, גם הוא חשוב, ומלמד אותנו המון.

הייתי רוצה להמשיך קצת לכתוב פה. המטרה, כמו שהייתה כך תישאר: לעניין, לרגש, ולעשות כיף. המסתוריות ו"הפרובוקציה" תוסיף עניין, לא? וכפי שכבר התנהלתי – אני מתחייבת לא לריב אם אף אחד, לא להצטרף "לצד" מסויים, או לפגוע במישהו, גם שפוגע בי. אני אראה בזה חילול הקודש. זה די קל, להיות סובלנית עד אין קץ, כשאת וירטואלית. אני מרשה לעצמי לנהל ויכוחים גם עם היוצר שלי, לעיתים. אבל זה קצת מסוכן, ולעולם זה לא יהיה כדי לעשות מניפולציה על מישהו, או לפגוע. מבטיחה.

כמובן שלא הונה יותר אף אחד, לא אעשה שימוש בפרטים, ולא יהיה ניצול ווטסואבר. פעם שביעית (ואחרונה?)

ההחלטה שלכם. מה אתם אומרים? האם באומנות, יש או אין דבר כזה, שאין דבר כזה?
אוהבת,
צעיף.
GlenRoth
GlenRoth • 31 בדצמ׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:

מניח שקשה לאנשים לקבל שערוותם נחשפה ברבים וכל חוכמתם משולה לקליפת השום.

icon_cool.gif

(לא שאני חושב שתבין, אבל בכל זאת)

ה פ ו ס ל - ב מ ו מ ו - פ ו ס ל

icon_cool.gif
איילה שחורה​(נשלטת){אלעד}
צעיף, אני אוהבת פנטזיות. אני אוהבת לחיות באשליות וסרטים נחמדים.
אבל הרי כשאדם מסגל לעצמו היתר כזה, להסחף עם הדמיון, הוא חייב להציב לעצמו אי אלו גבולות - ולו רק כדי להגן על עצמו.
הוא חייב לזכור (לא משנה מה) שזו עדיין פנטזיה, שזו לא המציאות. לא לשכוח לרגע...
אז לי נחמד לדעת שמסתובבת כאן גברת בחליפת חצאית מיני שחורה עם פסי סיכה, צמודה כזו, שמחלקת הוראות ומשתדלת לדבר בנימוס ולהיות מאוד נחמדה 🙂
electro-z
electro-z • 31 בדצמ׳ 2010
כשיש לך הנחה בסיסית או אקסיומאטית שכל דמות שתדבר איתה בוירטואליה היא ממשית אז אין ספק שתתבאס קשות מדמות וירטואלית, עמוקה ועגולה ככל שתהיה ותזעק מרה "הונאה!"

אבל, אני שואל את עצמי האם אין זכות קיום לדמויות וירטואליות כאלה?
האם משחק תפקידים הוא לגיטימי רק במיטה? בסשן?
האם ההענות שלך לסיפורה של דמות וירטואלית כזו מתבססת רק על אופציית המימוש (או מימוש האופציות)? או שאתה נהנה מהמשחק עצמו גם אם לא תמיד אתה יודע שאתה רק משחק?

היה לי סוג של "קשר" וירטואלי מתמשך עם ניק של בחורה בשם "שרמוטה של כולם" שכלל בין השאר עוד כ 5-10 ניקים שונים סביב אותה התמה פחות או יותר.
הקשר כלל שיחות מסנג'ר וטלפון בעיקר.
הדמות הוירטואלית טוותה סיפור מדהים לא יאומן אך שלם וכמעט בלא פרצות שהסעיר את הדמיון ויכל היה בקלות למלא טלנובלה הזויה לחלוטין או שתיים.

כמעט בכל רגע נתון חשדתי בוירטואליות שלה אך מצד שני הסיפור היה כלכך פנטסטי וסוחף שלא היה לי שום חשק לנפצו והוא נמשך עוד ועוד עד שהפך נפתל מידי וכבר לא החזיק מים ופשוט הסתיים.

לא יכול לאמר שזעמתי על "שרמוטה של כולם". נכנסתי ברצון לסיפור המטורף שהיא המציאה ונהנתי מכל רגע. זה בכלל לא משנה מי היא היתה במציאות. היא סיפקה דמות מדהימה ומרתקת עם כושר המצאה ודמיון נהדרים. היה כיף.

בסופו של דבר, דמות וירטואלית, כמו צעיף אדום (שאינני יודע דבר על המהומה שהיא עוררה, היא לגיטימית לחלוטין והמשחקים עימה צריכים לקבל זאת בהבנה, גם אם היא מתגלית כוירטואלית בדיעבד. זה בסייג שהדמות הוירטואלית לא נוצלה לשם סחיטה, גניבה או הונאה כלשהי שיש בה פגיעה משמעותית בבן השיח שלה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 בדצמ׳ 2010
electro-z כתב/ה:
כשיש לך הנחה בסיסית או אקסיומאטית שכל דמות שתדבר איתה בוירטואליה היא ממשית אז אין ספק שתתבאס קשות מדמות וירטואלית, עמוקה ועגולה ככל שתהיה ותזעק מרה "הונאה!"

האם ההענות שלך לסיפורה של דמות וירטואלית כזו מתבססת רק על אופציית המימוש (או מימוש האופציות)? או שאתה נהנה מהמשחק עצמו גם אם לא תמיד אתה יודע שאתה רק משחק?

היה לי סוג של "קשר" וירטואלי מתמשך עם ניק של בחורה בשם "שרמוטה של כולם" שכלל בין השאר עוד כ 5-10 ניקים שונים סביב אותה התמה פחות או יותר.
הדמות הוירטואלית טוותה סיפור מדהים לא יאומן אך שלם וכמעט בלא פרצות שהסעיר את הדמיון ויכל היה בקלות למלא טלנובלה הזויה לחלוטין או שתיים.

כמעט בכל רגע נתון חשדתי בוירטואליות שלה אך מצד שני הסיפור היה כלכך פנטסטי וסוחף שלא היה לי שום חשק לנפצו והוא נמשך עוד ועוד עד שהפך נפתל מידי וכבר לא החזיק מים ופשוט הסתיים.

לא יכול לאמר שזעמתי על "שרמוטה של כולם". נכנסתי ברצון לסיפור המטורף שהיא המציאה ונהנתי מכל רגע. זה בכלל לא משנה מי היא היתה במציאות. היא סיפקה דמות מדהימה ומרתקת עם כושר המצאה ודמיון נהדרים. היה כיף.

בסופו של דבר, דמות וירטואלית, כמו צעיף אדום (שאינני יודע דבר על המהומה שהיא עוררה, היא לגיטימית לחלוטין והמשחקים עימה צריכים לקבל זאת בהבנה, גם אם היא מתגלית כוירטואלית בדיעבד. זה בסייג שהדמות הוירטואלית לא נוצלה לשם סחיטה, גניבה או הונאה כלשהי שיש בה פגיעה משמעותית בבן השיח שלה.

אם היא היתה גבר בסופו של דבר, היית חש אחרת, אלצ'קו?
electro-z
electro-z • 31 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
electro-z כתב/ה:

לא, מה זה משנה?
שולה פנינים
שולה פנינים • 31 בדצמ׳ 2010
electro-z כתב/ה:

אז ממך היא לא ניסתה להוציא כסף, אה.. אבל על זה לא נפתחו ולא ייפתחו שום שרשורים.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 בדצמ׳ 2010
electro-z כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
electro-z כתב/ה:

לא, מה זה משנה?

כי נדמה לי שמירב הקצף שיוצא כאן זה שמישהו גרם לכמיהה לדמות נשית מסוימת כשבמציאות לא מדובר בדמות נשית כלל.