לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה לצעיף אדום - תזדהה

צעיף אדום מדם
לפני 13 שנים • 1 בינו׳ 2011
צעיף אדום מדם • 1 בינו׳ 2011
רפאל כתב/ה:
Perplexed,

באופן אישי ידועה דעתי שאין אנשים מגיעים לכלוב ולבדס"מ מתוך המקום של "אור ואהבה", אלא ממקום של אגרסיות. את העובדה שהאגרסיות האלו מוצאות פורקן לא רק בסשנים אלא גם כהתנהגות מניפולטיבית במסגרת היחסים החברתיים שבתוך הקהילה אני רואה כמובן מאליו.

רפאל זו דיעה מרתקת. באמת.

האם אני מבינה נכון, ואתה מתכוון שאנשים מגיעים לכלוב *רק* מאגרסיות? ולעולם לא מאהבה ומרצון לחוות?
במילים אחרות: האם אתה חושב, אפרופו ה"מובן מאליו" שכתבת, שכיון שכך, גם ממילא לא מגיעה להם שום יחס אנושי, בפורום? אלא גם הפורום הוא "סשן" אחד גדול, שבו יש פורקן ליצרים אלימים ורק להם? והוא לא כמו המציאות?

זה מעניין מאוד. לא ידעתי זאת כלל. ואף פעם לא חשבתי בצורה הזו. אני לא בטווחה שגם אחשוב ככה, אבל תודה, בכל מקרה.
GlenRoth
GlenRoth • 1 בינו׳ 2011
BODYGUARD כתב/ה:

אחת לבקרים יהיה האחד שילך לכיוונים שאינם קשורים.
אם אתה מנסה להיות אחד מאלה, אשריך.
את דעתי הבעתי, מסתבר שלרוב הקוראים היא היתה ברורה.
שיעורי עזר לא מתקיימים בבית סיפרי.
שנה טובה לך.

טוב, אתה צודק - כדאי להצמד לנושא.
על התגובה הראשונה שלך, אענה מהסוף להתחלה:

אף אחד לא קרא להרחקתו של אף אחד. קראו לצעיף אדום להיחשף בניק המקורי שלו, וגם הסבירו למה.
לדעתי זה הוגן והגון, ואם לא יעשה זאת הוא בהחלט מוכיח ש underfoot צודק.
אגב, מהתגובות פה דוקא נראה שאם הוא ייחשף הוא יזכה להרבה חום ואהבה כאן באתר. יש פה לא מעט שרואים בו סוג של גיבור, באופן מעוות כלשהו...

אם צעיף היה מהטל בי לא היתה לי בעיה להודות בזה. או לפחות לא להתערב בכל הסיפור.
אבל עובדה היא, שבי הוא דוקא לא היטל. למה? כי אני כמעט לא מתערה במה שקורה כאן בפורום, ואחת הסיבות העיקריות לכך היא רמאים כאלה. אין לי רצון לבזבז את הזמן שלי בדיוני סרק עם דמויות שלא קיימות. ואני מאמין שיש רבים אחרים כמוני. כך שבמובן מסויים הוא פוגע גם בי, גם בך וגם באחרים. פרט לאלה שכן אוהבים לכלות זמנם בדיוני סרק.

בנוגע לפרטי חשבונות בנק וכו' שניתנו כביכול לצעיף, לא יודע אם זה הדמיון שלך שרץ קדימה עם העניין או מאיפה הבאת את זה, אבל גם אם לטנגו צריך שניים, זה לא פותר את הרמאי ממעשיו.
כמו שכבר אמרתי, מי שמנצל תמימותם של אחרים, קשה ככל שתהיה, הוא אדם לא מוסרי בעיניי.
מקווה שגם בעיניך.
(הגדיר את זה יפה המלט אם אני זוכר נכון: זה שיש פירצה לא אומר שזכותו של הגנב לגנוב.)

שנה טובה גם לך, ולכולנו.
underfoot
underfoot • 1 בינו׳ 2011
צעיף, אתה לא מצליח לראות כמה אגרסיביות וחוסר התחשבות במעשה שעשית? ובמקום לראות את זה אתה ממשיך לשחק במשחק שלך ומתעלם מהקריאות להחשף. אל תנסה להסיט את הנושא בבקשה, בשרשור הזה הדיון הוא עליך ומעשיך ולא על רפאל ודיעותיו.

והנסיון להמשיך ולמכור את הסחורה המשומשת שלך על ידי כתיבה בלשון נקבה והתייחסות אל הדמות והיוצר שלה הוא נסיון נואל להמשיך ולהתחבא, זה כבר לא עוזר. אתה לא פרי הדמיון של גבר, אתה פשוט גבר ובקרוב גם כולנו נדע מי אתה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 1 בינו׳ 2011
תודה, גלנרות'.

לא שאבתי שום מידע.
העלתי סייג של חשבונות בנק ופרטים אישיים שעלולים להוביל למהות פלילית כאופציה.
מסתבר שהדימיון שלי לא קשור לדבריך, ורק הדימיון שלך הוא שבחר לחשוב כך.
למילה "אם" או "סייג" יש משמעות אחרת. קרא שוב את תגובתי הראשונית, אם תואיל.
הועלו קריאות להרחקה וסילוק.
כגולש ותיק בכלוב אני מאד מעריך את אנדר, את שפתו, לרוב אף את מילותיו.
במקרה הנ''ל איני מוצא את ההתעקשות החשיפתית שהוא דורש כמשהו ענייני למעט
ניסיון מוזר להשיג יעד שמאחוריו אין ענין באמת.
הלאה.
אם היו מי שבחרו למסור פרטים מזהים אלה ואחרים מול התצורה הוירטואלית של הנושא,
הרי שהם אלה שצריכים לבדוק את עצמם ולא לדרוש נתון זה או אחר על הצעיף.
לצעיף, במתכונת הנוכחית, אולי כדאי לומר תודה.
מישהו חשב על זה?
על המקום בו נחשף, ע''י הצעיף, הקלות היחסית בה ניתן להונות אדם במימד הוירטואלי?
למזל ה"נפגעים" הצעיף בחר להראות את המקום הזה. לא לעשות בו שימוש לרעה.
אז צעיף היתל באנשים.
SO?
אני לא רואה כאן שום פאול כל עוד לא בוצע שימוש לרעה בנתונים, אם היו כאלה.
כאחד שמאמין שבדסמ הוא תצורת אהבה ורגש, אני מוצא שלא רק שהצעיף לא עשה מאומה,
אלא שמעשיו ודבריו הינם כגמ''ח (גמילות חסדים) בהשוואה לקריאה של חוסר אמון ב-SSC.

אנדר,
איני מסכים איתך לגבי ענין רפאל.
ההתיחסות שלו בהחלט היתה לענין הזה ולמרות שלכאורה אינה משיקה ממש לנושא
הראשוני שהעלת, הרי ההכרזה על הגעה לבדס''מ, לסשן ושאר כותרות, מתוך אגרסיות,
הקריאה הקבועה שבדס''מ הוא אלימות, כל אלה בהחלט מצביעים על התנהלות דעתנית של
מנהל פורום אלפוני כאדם שלא מאמין ב-SSC !
הלו? אלפוני? SSC?
מישהו נרדם בשמירה.
אבל כל המקום הזה נראה כך.לצערי.

רפאל יקירי, איני פותח חזית חדשה על הישנה.
דעתי מוכרת וברורה לך וזאת מבלי להצניע שום מילה.
כאדם איני מכיר אותך ואיני פוסל אותך אולם כמנהל פורום אלפוני, המייצג את הבייסיק (לפחות)
של מה שאנשים צריכים להתנהל על פיו ובמיוחד בשמירה על חוקי ה-SSC,
איני חושב שאתה ראוי למקום הזה.
ושוב, איני פוסל אותך כאדם חלילה, כבודך במקומך.

גילוי נאות, למי שחשב אולי אחרת-
אין לי שמץ מי האדם שעומד מאחורי הצעיף ו/או כל פרט אחר עליו.

מאחל לכולנו שנת פריחה, רגש מלא, הנאות הרוח והבשר וכן,
הכל במסגרת SSC.
underheel
underheel • 1 בינו׳ 2011
לעומת אחרים כאן, אני כן קראתי להרחקת השמות. לדעתי, זה לא שצעיף למד את הלקח, והוא עכשיו משתמש באתר באופן מושכל והוגן. צעיף לעולם לא ידע להבדיל בין מותר לאסור, תמיד ישקר ותמיד יוליך שולל. לצעיף אין בעיה לשקר ולתחמן גם את החברים הקרובים אליו. גם לאותה אישה אמיתית שהוא מעריץ, ושלכאורה הרשתה לו להשתמש בדמותה. הוא כמו גולום. תמיד מנסה לתחמן, ויכול להשתלב רק כשהוא נשלט על ידי האחר. זו אולי הסיבה שהוא מחפש להיות נשלט -- כי הוא מבין את מגבלותיו אלו.

בנוסף, בניגוד למה שהועלה כאן, צעיף לא חושף את עצמו לא בגלל כי הוא רואה את עצמו יוצר מהולל. הדבר הבא אחרי דה וינצי. אלא, כי הוא פחדן. הוא יודע את זה. הוא מבין את זה. הנה ציטוט משיחה עם צעיף (השיחה בה התוודה שהוא מתחזה) -
ציטוט: צעיף: המטרה היא לא לפגוע, אלא ליצור
צעיף: וסליחה מכל הלב על הרמייה
אני: ליצור מה?
צעיף: ליצור פורטרט
צעיף: חצי אמיתי וחצי לא
אני: מה הניק שלך?
צעיף: חלק ממנו מבוסס על אשה אמיתית, קרובה ליוצר
צעיף: וחלק מומצע. [השגיאה במקור - uh]
צעיף: הוא יפנה אליך מתישהו, אה, אני לא הולכת לפרסם את הפרטיים!! חלילה. [כבר נוכחנו בעניין הזה שאין לצעיף בעיה לפרסם דברים שנאמרו לו בפרטי - uh]
צעיף: נקרא לזה, יצירת אומנות פנימית
אני: מה ז"א הוא יפנה אלי?
צעיף: סליחה, התנתקתי
אני: מה ז"א הוא יפנה אלי?
צעיף: כשהוא יהיה מספיק אמיץ ולא נקניק.

ואגב, יש לי שמץ טוב מאוד של מושג מי הוא. (כמו גולום, הוא חושב שהוא בלתי נראה. רק שאינו מבין שאיבד כבר את הטבעת לפרודו icon_smile.gif). ומהרגע שהבנתי מי זה, גם פחות בער לי העניין. הבנתי שכל הדבר הזה זה שליטה. הסיבה שרוצים לחשוף אותו זה בדיוק עניין השליטה. עצם העובדה שצעיף עדיין מסתובב ואולי מדבר איתנו בשם אחר, וממשיך להתל בנו מטרידה. ברגע שיודעים מי זה, הבעיה נפתרת. ועד אז, התיקון שלו בפרופיל, והוידוי שלו, אינם מספיקים.

למעשה, צעיף אינו חושף את עצמו, כי הוא לא רוצה שיקרה לו מה שהוא עשה לאחרים. הוא לא רוצה לחשוף את הפנטזיות הפנימיות שלו בפני כל (וגם לעיל, הוא מדבר רק על חשיפה פרטית בפניי, לא בפני כולם).
daniel222
daniel222 • 1 בינו׳ 2011
בקרוב מאד צעיף אדום תצא בהכרזה חדשה שהיא באמת אשה וההודעה על כך שהיא גבר
הייתה עוד ניסוי פסיכולוגי.

כל מה שקורה כאן בכלוב הוא וירטואלי לחלוטין.
זה יכול להיות מעניין ומרתק אבל עד שלא הייתה פגישה במציאות והכרות עמוקה יותר, אין לקחת אף אחד או אחת כאן ברצינות.
יש מקום בחיים גם למקום שהוא וירטואלי אמיתי שבו כל אחד יכול ללבוש ולפשוט דמויות רבות, ולממש פנטזיות שונות.
פשוט תהנו מזה מבלי לשפוט או לצפות ליותר מדי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני לא מבינה, שכחתם שבאותה המידה הוא יכול היה לא להגיד פה שהוא עבד עלינו, ופשוט למחוק את הפרופיל ו/או להפסיק לכתוב?

אז הוא התוודה. כולנו יודעים שיש פה המון ניקים שלא מתוודים. להרבה אנשים הכלוב הוא בית לאישיות הוירטואלית שלהם. רבים משתמשים באתר הזה להמון דברים שלא דורשים מהם לגלות לנו מי הם באמת.

מה הוא עשה בסך הכל? התוודה. אני מבינה את התחושה המעצבנת ש"עבדו עלי", גם אני מתבעסת על עצמי שלא קלטתי שמדובר בדמות פיקטיבית. אני גם מבינה שהקטע של ניקים כפולים לא תואם את רוח האתר, שאמור להיות אתר קהילה. וזה לא נעים שמישהו משתמש בזה בשביל לעשות ניסוי חברתי. אני רק לא מבינה מה ההתרגשות.

גם בחיים האמיתיים אדם יכול להיכנס למסגרת כלשהי בזהות בדויה למטרת ניסוי חברתי. כשהוא ייחשף, זה יגרום לכולם להרגיש מטומטמים. וזה שהוא הצליח לא מבטל את הכנות של שאר המשתתפים. אבל זה קורה וזה לא כזה נורא.

לפעמים אנחנו בודים זהות בשביל לספק איזה משהו אצלנו. ניקים פיקטיביים באתרים שונים בשביל הריגוש שבשקר. ניקים באתרים הקשורים לנושא שמושך אותנו שבהם אנחנו בודים ניסיון בשביל שיגיבו לנו. אני חושבת עכשיו על "מועדון קרב", ההשתתפות בקבוצות תמיכה. הוא שיקר, הוא ניצל צרות של אנשים אמיתיים, אבל האם הוא רצה לפגוע בהם?

אם מישהו נפל קורבן להונאה - נלקחו ממנו כספים או נחשף מידע אישי לגביו - שיפנה למשטרה. מעבר לזה, אפשר כבר לחשוב מה עשו לכם. אז השתמשו בכם. הו, כמה אתם מרגישים מנוצלים. בו הו. גם אני הרגשתי ככה בפעם הראשונה שהבנתי שהבחור שמתמזמז איתי לא עושה את זה בגלל האינטילגנציה הגדולה, העגולה והרכה שלי. אבל מאז למדתי לא לקחת את זה ללב.

"אנשים משתמשים זה בזה" - י. עמיחי. עוד לא התרגלנו?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 בינו׳ 2011
ציטוט: אני לא מבינה, שכחתם שבאותה המידה הוא יכול היה לא להגיד פה שהוא עבד עלינו, ופשוט למחוק את הפרופיל ו/או להפסיק לכתוב?

ומוטב שהיה עושה כך. תחושת הרמייה הייתה נמנעת מקורבנותיו והפגיעה היתה קטנה יותר.

לא מגיע לו שום פרס על כך שהתוודה והדבר אינו מוחק את הכיעור שבמעשה. שודד שהתוודה מיוזמתו על מעשהו אינו פטור מלתת עליו את הדין. בפרט כשהוידוי נעשה בצורה כל כך נפוחה, יומרנית ופלצנית. "אני מצטער, המשחק יצא משליטה, לא התכוונתי לפגוע" היה עדיף בהרבה.

יתכן שזה לא פשע העשור. הנשיא לשעבר עשה דברים יותר גרועים. ומצד שני, מי אני שאשפוט? הרי לא אני נפגעתי. אחרים נפגעו, והפגיעה שלהם אמיתית גם אם אגיד להם אלף פעם שלדעתי מדובר בזוטות.
Episode​(לא בעסק)

מראש אומר שזאת תגובה צינית.ניסיתי לעצור ללא הצלחה.

Episode​(לא בעסק) • 1 בינו׳ 2011
אם במקרה יש גבר שרוצה "להתחפש" מאחורי ניק של בחורה ועוד כוסית (יענו גם כוסון)
שיודע לכתוב כמו צעיף.
מוזמן להונות -רק- אותי icon_cool.gif

כן,נו,אין לי כוח להכנס לשטויות שלכם.עשה מה שעשה.תקדמו הלאה.
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 1 בינו׳ 2011
טוב מה שבטוח לפי מה שהבנתי שמי שבעצם מגן על צעיף ...הוא לא אלא צעיף עצמו
אזז...Perplexed, את חשודה בהיזדהות icon_smile.gif

זה גם הסיבה שהוא לא מוכן להיזדהות נניח לרגע שפגעתי בול
ו Perplexed, הוא גם צעיף ....זה יוצא שהוא כבר היזדהה לנישלטת בעבר ...
מה שייעשה את העניין להרבה יותר חמור ....כי זה דבר שחוזר על עצמו .

הסיבה שאני חושד בך
כי בפרופיל שלך גם כתוב לשיחות ולא להכרויות ....
זאת אומרת שגם את דמות וירטואלית בילבד ....מעניין מאוד ....
עוד משהוא שאת ניק של עוד מעט שנה...
אבל דיי פעילה באתר ....
וזה מניע דיי טוב בשביל להמשיך להיסתתר .
עוד נתון .
סגנון הכתיבה שלך וגם של צעיף כביוכל ממש דומה וזה לפי המודעות שכתבת בפורום .

באמת ניראה לי שגם אני וגם אחרים היו מעדיפים לדבר בפורום עם
אנשים אמיתים שאומרים תאמת וממש לא כאלה שמשחקים משחקים
לחסרי השכלה
אם אתה גבר תכתוב כגבר
אם אתה אישה תיכתוב כאישה
ואם בא לך ליכתוב ושיתייחסו אליך כגבר או כאישה פשוט תיכתוב שזה מה שאת\ה אוהב\ת

שנה טובה לכולם