לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעריב - עיתון של הקהילה :)

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 13 במאי 2004

מעריב - עיתון של הקהילה :)

שרת מחפש מלכה

יש מי שנכנס לאתרי היכרויות כדי למצוא נסיכה, ויש כאלה שמחפשים דווקא מלכה * במקביל להצלחה הגדולה של "קופידון" ודומיו, פורחים ברשת אתרים לבעלי פנטזיות וחובבי משחקי שליטה * כתבתנו חבשה על עצמה מסיכת עור וירטואלית ויצאה לחקור את הסצנה
שרית פרקול

מי אמר שהעבדות חלפה מן העולם? הרי בזכות האינטרנט יכולתי להפוך לאדונית של גדוד עבדים. החל מההוא שהתנדב לעשות לי ספונג'ה בעירום, אם רק אניח את דעתו שאני אשכנזיה ובלתי גרומה בעליל, דרך הבחור הכנוע שרצה ללקק את מגפיי הווירטואליים, ועד ההוא שאוהב ללבוש שמלה וכל מבוקשו היה להיות עבדי הנרצע (ואם אפשר גם שאצליף בו). כן , גדודים של עבדים יכולתי להשיג לי דרך הרשת. הביטוי "לכל סיר יש מכסה" מעולם לא היה נכון יותר. עכשיו, בזכות טרנד של היכרויות למימוש פנטזיות ועיסוק משותף בסטיות למיניהן, זה קל יותר מתמיד. הרשת הישראלית מלאה בכל סוג של פטיש.

הפעילות המינית המשוחררת ברשת לא מפתיעה לאור מה שקורה פה מסביב: בטלוויזיה משודרות בפריים טיים פרסומות עם רמיזות סאדו-מאזוכיסטיות ברורות ( "קוקי, בא לך לגוון באביזרים? " ), ספרים שעוסקים בנושא הופכים לרבי-מכר ( " סרט לבן, כיפה אדומה" של לימור נחמיאס, לדוגמה) ומועדונים (ואפילו מסעדה) לחובבי התחום, כמו ה"דאנג'ן" ביפו העתיקה, זוכים גם הם להצלחה. אין פלא, אם כן, שאתר "היכרויות וריגושים" כמו "אקס-לאב" (www.xlove.co.il), משגשג בארץ הקודש...

http://images.maariv.co.il/cache/cachearchive/09052004/ART706666.html