אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא מצליח לגמור

לקקני 1
לפני 13 שנים • 4 בינו׳ 2011

לא מצליח לגמור

לקקני 1 • 4 בינו׳ 2011
רציתי להתיעץ איתכם חברי הפורום.
כשאני שוכב עם אשתי מאוד קשה לי לגמור,האבר שלי מתקשה,אבל כשאני נכנס לתוכה,זה מהר נהיה רך,ואני לא מצליח לגמור.
כשאני מאונן,אני דוקא גומר די מהר,אבל אם אשתי זה הולך בקושי,ולפעמים לא מצליח בכלל.
מה הפתרון לבעיה?
רצסיבי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 5 בינו׳ 2011
רצסיבי​(נשלט) • 5 בינו׳ 2011
על פניה זו שאלה רצינית שמצריכה תשובה רצינית.
אבל בעקבות ההערה שלמעלה, הצצתי לרגע בשרשורים אחרים שפתחת, והיו בהם באמת לא מעט שאלות תם.
בייחוד בולטת השאלה שלך, איזו שעה זו שעת חצות, כאשר במקום אחר אתה מעיד על עצמך כעל חרדי לשעבר (ע"ע ספר תהלים, פרק קי"ט, פסוק ס"ב).

ואולי הבעיה היא בכלל שאתה גומר ממניפולציות וירטואליות.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 5 בינו׳ 2011
בתנוחה הזו, תוך כדי ליהוג בכלוב, תגמור צ'יק צ'ק.

רק אני​(נשלטת)
רק אני​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2011
Mephisto כתב/ה:

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
nomorenomore
nomorenomore • 5 בינו׳ 2011
Mephisto כתב/ה:

לא רע מפיסטו, לא רע בהחלט !
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 5 בינו׳ 2011
ולו בשל הסיכוי שהשאלה אמיתית- לך לסקסולוג, הם מתמחים בטיפול בבעיות מהסוג הזה.
Mooooon
לפני 13 שנים • 6 בינו׳ 2011
Mooooon • 6 בינו׳ 2011
לדעתי הבעיה שלך טמונה בהגדרה שגויה של מושג "אשתי".
אבי מציע בפעם הבא לנסות עם אישה אמיתי ולא עם בובת גומי מתנפחת.
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 6 בינו׳ 2011
בכוח המוח​(שולטת) • 6 בינו׳ 2011
זה משנה אם הפוסט פרובוקטיבי או לא?
הבעיה הזו לא קיימת בעידן "הסקס-המיוחד-שלי-נמצא-בפנטזיה-האינטרנטית-ואת-היד-שלי-הכי-נוח-לי-לזיין-כי-היא-שם-רק-בשבילי-וגם-יודעת-את-העבודה"?

לדעתי עיקר הקושי מתבטא אצל פטישיסטים, אבל לא רק.

יש כאן לדעתי חיבור של שתי בעיות עיקריות:

1. רמת ריגוש גבוהה מפטישים מסויימים מאוד, שאשה לא תמיד מודעת להם -
לאט לאט, ובחסות העידן האינטרנטי כל אחד מתכוונן בצורה מדוייקת למה שמרגש אותו הכי הרבה, לויזואל הכי מתאים לו, לקטע המנטלי המדויק שעושה לו. הוא מכוונן רק אל עצמו שם, בריטואל כמעט קבוע, באוננות די דומה ומדוייקת, הלוחצת בזמן הנכון על המקום הנכון, ויש לנו השפרצה מצויינת שנובעת מסקס עם האדם שהכי מכיר אותנו (גם אם לא תמיד אוהב אותנו).
לבת הזוג אין בדר"כ את מנעד המידע הזה, דבר שמשאיר אותה מאחור ביכולת לרגש ברמות המיוחדות האלה.

2. חרדת ביצוע ותחושה שהנשיות בפועל "בולעת" אותך ומסרסת אותך.
אתה זקוף, אתה עורג לחדירה, אבל מהרגע שאתה בפנים, במקום להיות שקוע בעצמך, אתה אמור להיות קשוב לה, שקוע בה: היא צריכה להנות, היא גם צריכה לגמור, אולי כמה פעמים אפילו. פתאום אתה מוצא את עצמך בתוך גוף נשי, שממילא אתה לא באמת יודע איך הוא עובד, אתה נתלה בתחושות חיצון, מנסה לבדוק אם יש ראיות נסיבתיות: התכווצויות/רעשים מיוחדים/רטיבות יוצאת דופן. ואז כשזה קורה, הרבה פעמים הזין מתנגד. כאן הוא עושה עבודה, שם עובדים בשבילו. עכשיו הזין נאבק בנזילות מואצות, רעשי מנוע, תזוזות בוכנה. הוא מתייאש.. הצרכים הנשיים המורכבים והעצומים האלה(מבחינתו) מייצרים סירוס. זתומרת: בהחלטה בין "ברח" ו"האבק", הוא בוחר ב"ברח". בפעם הבאה, אתה כבר עורג לחדירה פחות, וכו'.

אני בטוחה שאלה לא הסיבות הבלעדיות, ויש מינונים והרכבים, ומקום לדברים נוספים כמו טינות ומשקעים למשל, אבל אני כן חושבת שמה שהעליתי מתקיים במינונים משתנים אצל אלה שמתקיימת הבעיה הספציפית: "אין לי בעיית זקפה, רק בסקס עם פרטנרית."