שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה אתם מסכימים עם זה:

Sound of Silence
לפני 13 שנים • 9 בינו׳ 2011

עד כמה אתם מסכימים עם זה:

Sound of Silence • 9 בינו׳ 2011
מעלה כאן םוסט שכתבי בעבר. הוא נכתב בהשראת ספר "slavecraft:the roadmap to erotic servitude" של Guy Bakdwin
(קישור לספר:http://openlibrary.org/books/OL8682529M/SlaveCraft)
שכתבתי את העקרונות במילים שלי.

1. עקרון הזהות

התפתחות של המהות של שפחה לזהות- מבפנים לבחוץ. מלווה בהרבה קונפליקטים במיוחד אנו בתוך עצמנו זה לא קל.אבל עם סבלנות השינוי נעשה והשלווה מתפשטת.

2. עקרון הציות

אחרי השלמה שלנו עם המהות מגיע עקרון הציות. לציית ללא תגובה לכל מה שמתבקש ממנו גם אם באותו רגע זה נראה לנו לא הגיוני או לא מובן. לתת לו את האמון המלא ולא לתת לפחדים להתעלות עלינו ולשלוט בנו. הציות הוא עמוד השדרה של הזהות שלנו.

3. עקרון השקיפות

הנני כספר פתוח בפניו. לטוב ולרע. לכל השמחותיי ולכל הפחדיי. אם הוא לא יידע הכל זה רק יפגע בו ובי ובנו. הוא מכיל ומכוון והשקיפות שלי היא חלק ממני, מהכלי שלו כדי שיוכל להשתמש בי ביותר הנאה.

4. עקרון הענווה

ענווה דורשת כוח מנטאלי. זה לא קל, ללכת כנגד דברים שחונכו עליהם. לשים את האגו, את הגאווה בצד. אין פייר ולא פייר, אין מגיע לי. זו השלמה טוטאלית עם המהות מכל הבחינות.

(כתבתי בקצרה כי חלק מזה עדיין נבנה, אולי יתווספו דברים אולי לא. גם המעטתי בדבריי שכל אחד ייקח את הפרשנות שלו

כמה זה מדבר אילכם? מסכימים לא מסכימים ולמה...

SoS
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
האם הרשימה הזו היא יעד שיש לשאוף אליו?
האם היא יעד בהתפתחות האישית שלך עם עצמך, או יעד בבניית המערכת הזוגית?
האם המטרות האלה חיוניות לאישיות שלך, להצלחת הזוגיות שלך, או שניהם?
Sound of Silence
יולי Yuli כתב/ה:
האם הרשימה הזו היא יעד שיש לשאוף אליו?
האם היא יעד בהתפתחות האישית שלך עם עצמך, או יעד בבניית המערכת הזוגית?
האם המטרות האלה חיוניות לאישיות שלך, להצלחת הזוגיות שלך, או שניהם?

זה כן הראיה שלפיה אני רואה את השליטה. ואלה הן סוג של גיידליינס לנשלט/ת.
השאילה היא מי מתחבר לזה ומי לא ועד כמה?
הוא​(שולט)

ספרים זה טוב

הוא​(שולט) • 9 בינו׳ 2011
אבל אלף ספרי "איך תהיי השפחה האולטימטיבית" לא יהוו תחליף לתחושות בטן ולא ניתן לחוות שליטה בהתכתבות או קריאת ספרי הדרכה.
לגבי הגיידליינס הם עדיפים עלי מאחרים אלא שאני חושב שזה על גבול האוטופיה בנדירות יכולת השגתם.
Sound of Silence

Re: ספרים זה טוב

הוא כתב/ה:
אבל אלף ספרי "איך תהיי השפחה האולטימטיבית" לא יהוו תחליף לתחושות בטן ולא ניתן לחוות שליטה בהתכתבות או קריאת ספרי הדרכה.
לגבי הגיידליינס הם עדיפים עלי מאחרים אלא שאני חושב שזה על גבול האוטופיה בנדירות יכולת השגתם.

לא טענתי שזה מדריך. הספר נכתב על ידיד עבד חיי ביחסי שליטה עם אדונו וזה שווית התסכלות שלו בלבד. הוא גם מציין את זה לאורך כל הספר.
בספר כולו ישנם דברים שהתחברתי אליהם יותר וכאלה שפחות וכאלה שבכלל לא.

שאלה אליך, מתוך מהשנכתב למעלה מה כן היית אומר שאתה מסכים איתו ומה לא ולמה