לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מגיע לנשלט?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 11 בינו׳ 2011

Re: הגבתי לך חתולה פושטקית

בלוסום​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2011
חיפוש עצמי כתב/ה:
וייקח לי זמן ללמוד לצטט

תתחשבי בזקנה שאין לה שמץ.....
icon_smile.gif

זו ממש לא בעיה - את עומדת על התג' שאת רוצה לצטט ולוחצת על "צטט"... LOL... icon_biggrin.gif
סוגד שישים ותשע
לפני 13 שנים • 11 בינו׳ 2011
סוגד שישים ותשע • 11 בינו׳ 2011
אהבתי את דברייך לידי דיגי
קראתי באיזה שהוא מקום שכל תיקון יבוא בברכה
אבל לא מצאתי מה לתקן
לפי דעתי כל אדם הוא בפני עצמו אישיות
ואישה בתור שולטת שיודעת לנווט את הנישלט
בחיי היום יום היא באמת שולטת
אישה שששולטת בסשן היא גם שולטת
אבל לא לאורך זמן השליטה היא קצרה
העמדה שאת מציגה כאן מאוד יפה
אבל ניראה לי שמאוד קשה לבצע אותה
מאחל לך בהצלחה
צעיף אדום מדם
לפני 13 שנים • 12 בינו׳ 2011
צעיף אדום מדם • 12 בינו׳ 2011
אני חושבת שיש פה איזו אי התאמה בין הכותרת של השרשור למה שכתבת.
כי את לא רוצה לדבר על זכויותיו של הנשלט. את בעצם שואלת "מה בא לי להיות בתור שולטת?" או "איזה שולטת מגיע לי להיות?"
את רוצה משהו בשביל עצמך. את בעצם מסתכלת סביב ואומרת: "ואללה, לא מגניב לי להיות רעה, אכזרית וחסרת רגשות. כן, אני רוצה להיות קצת אמא סקסית. אני רוצה שהנשלט שלי יסמוך עליי בעיניים עצומות, אני מפנטזת שהוא מתרגש, מגיע לאקסטרים ונכנע לי אחכ כל פעם מחדש, ומבין כמה אני צודקת תמיד". וכן, חלק מזה זה גם לכבד את הנשלט מאוד. בשבילנו, שלא להשתעמם או להגעל. בשביל המשמעות בקשר.
לכן בכוח המוח ענתה על הכותרת,אבל היה איזה דיסוננס. כי למרות שנשלטים לא עשויים מסוכר, את עדיין רוצה את הנ"ל, ולא להיות אכזרית. זה פשוט לא מה שבא לך. זה בכלל לא קשור האם הבדס"ם הוא פנטזיה או לא. כי זאת בדיוק הפנטזיה שלך, מה שתארת, לא?
גם לי זה נראה מובן מאליו, ולכן אני מתעניינת לדעת, כמוך, האם בכלל יש שולטת שרוצה משהו אחר, כשמדובר בקשר ארוך. (:

צעיף
digi's foxy
digi's foxy • 12 בינו׳ 2011
צעיף

אני שואלת דבר פשוט
מה שולטת מצפה מעצמה לתת לנשלט במהלך הקשר
נכון אצלי זה לא שונה הרבה ממה שכתבת
אבל גם יש בי את הצד הקר והרשע סשן ומערכת יחסים יכולים להכיל בתוחם המון פנים של שולטת

בכל מקרה אני כן סקרנית לדעת מה את חושבת על זה
מה מעבר לניתוח שלי ושל אחרות אלה מה עם הניתוח של את עצמך
nomorenomore
nomorenomore • 12 בינו׳ 2011
כמו וניל, ככה בדס"מ.

בן אדם שלא אוהב את הצד השני לא יכול לשלוט. לא יכול להשלט.

קודם כל צריך אהבה מסויימת, אחרת זה בולשיט.

דעתי היחידה והצנועה לדיון הזה.
צעיף אדום מדם
צעיף אדום מדם • 12 בינו׳ 2011
ליידי דיגי כתב/ה:
צעיף

אני שואלת דבר פשוט
אבל גם יש בי את הצד הקר והרשע סשן ומערכת יחסים יכולים להכיל בתוחם המון פנים של שולטת

כן זה בדיוק מה שהתכוונתי.
לדעתי הכותרת של השרשור קצת הקטינה את הקטע ללא צורך. היא נקראה כ"מהם זכויותיו של הנשלט", בעוד הנושא יותר גדול, מה השולטת מצפה מעצמה ומקשר שהיא תופסת כרציני, לתת לנשלט.

וגם לי בא לפעמים להיות אכזרית, ברור, וזה חזק יותר ככל שהקשר רציני. למשל להיות טיפלה קייטי בייטס במיזרי, להכאיב לו ברגליים, לחרוץ בציפרניי את ההבהונות, וכשהוא נאנק ללחוש לו "מתוק שלי, בשביל מה אתה צריך רגליים? לאן כבר יש לך ללכת מפה.." (:
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 12 בינו׳ 2011
אני מנסה לחשוב על תגובה תוך כדי כתיבה חסרת מעצורים. לדאבוני קצת איבדתי קשר עם הפוסט המקורי מאחר וישבתי לעיין בארבעה דפי תגובות משעשעים/מעניינים וקצת איבדתי ריכוז, אז מקווה שאשאר בקונטקסט.

אז למה הנשלט זכאי ? לאושר.
איך הנשלט מגיע לאושר ? תלוי איך הוא הגיע לבדס"מ בעצם.
אם הוא בסהכ נהנה להיות קצת מושפל, קצת כלבלב, קצת משמעת בסקס/סשן, מחוץ ובהפרדה מוחלטת מהמסגרת של חייו, אז זה מה שישמח אותו.
אם הוא זקוק לצומי ממלא בכל יום ובכל שעה וחשוב לו להרגיש את קיומה וסיפוקה של השולטת, אז זה מה שישמח אותו.

במקום להלאות בעוד ועוד משפטים נרדפים שפואנטתם נקלטה, אומר שהשורה התחתונה היא קלישאה נוראית ומעצבנת: לכל סיר חלוד, עקום, שרוט פרוורטי וחובב ביזאר, יש מכסה תואם. לא זוכרת מי אמרה את זה כבר, הליידי או בכוח המוח, (בכל מקרה שתיהן צודקות icon_wink.gif ) נשלט הוא אדם בוגר שבוחר למי להשתעבד. לכן אין להתבלבל בין גבר שמסכים ליובש מיני על מנת לרצות את השולטת, לגבר לא מסופק. כשנשלט מסכים לדבר כזה - הוא נהנה ממנו. גם אם ההנאה איננה פיזית והוא נהנה רק מהסיפוק שהוא גורם לה, זו עדיין הנאה. שכרו שולם.
נשלט הוא גבר. גברים צריכים להישאר מסופקים פיזית, ולעיתים אף רגשית. בניגוד לנשים שהן מתוסבכות ומסוגלות לחיות באומללות, אצל גבר קיים מנגנון מאוד פשוט ששומר על איזון הסיפוק, לכן כאשר גבר אינו מסופק (פיזית) הוא באופן טבעי ימצא לעצמו סידור אחר. או שזה יהיה סיפוק מפורנוגרפיה, או שיפתח יחסים או זיונים במקביל (ע"ע בגידה) או כתחליף.
גברים מסוימים מחפשים ערך מוסף (ע"ע רגש), ובמקרה הנל הם יתורו אחר הרגש הנכסף בנוסף לתאוות הבשרים. אך שלא יהיה ספק, הלב יותר סבלני מאיבר המין.

אני מנסה לחשוב מה אני "נותנת" מעצמי לנשלטים... כנראה שלא הרבה icon_redface.gif
רגש, יחס, ליטופים, חיבה, דאגה, סקס, רכושנות, קנאה, גאווה. זה הממוצע כנראה.
יחידי סגולה הוציאו ממני רגש יותר עז שמתחיל בא'.
בניגוד ל(אולי)הרבה מכן - אין לי רצון לנהל אף אחד. אני לא מרגישה אמהית במיוחד. והאמת זה לא ממש מעניין אותי.
נשלט בעיני זה או צעצוע/חיית מחמד, או ברמה גבוהה יותר בן זוג שפוט. לא שפוט כי אני מנהלת אותו או משהו. אין לי כישורים לנהל את עצמי, קל וחומר עוד בן אדם. שפוט לגחמותיי ורצונותיי המג'וננים.
אני בסהכ רוצה שהוא יעשה כל מה שאני אומרת, וכשהוא עושה את זה, אני אוהבת אותו. וכשאני אוהבת אותו, אני דואגת שהוא יישאר מסופק, כי כיף לי לדעת שהוא מסופק ומאושר. קרה בעבר שעשיתי דברים שלא עינגו אותי במיוחד למען אושרו העילאי ביותר של הנשלט. כמובן שבתהליך לא גרמתי לעצמי סבל או מועקה חלילה, זה היה יותר ברמת ה"לא הייתי טורחת לעשות את זה אם זה לא היה ממש מוציא אותך מדעתך, וזה גם לא ממש עושה לי את זה ברמת העיקרון, אבל אני לא סובלת מהאקט, ולראות איך אתה מגיב לזה מחרמן אותי קשות" כזה.

אז אולי אני חרא של שולטת icon_lol.gif
ואולי אני אולטימטיבית.
תלוי את מי שואלים.

מהצד השני של המטבע הצורך שלי בו מנטאלי מאוד.
הרגשת הנוכחות שלו שאפילו לא תלויה ביחסים הפיזיים שבינינו הייתה הדבר החשוב ביותר מבחינתי. לא יעבור יום מבלי שאחשוב עליו.
גם איתו הצורך והרצונות הבסיסיים שלי די דומים למצב ההפוך - רגש, יחס, ליטופים, דאגה, סקס, רכושנות, קנאה, גאווה והרגש העז הארור הזה שמתחיל בא'.
בניגוד אליהם, איתו הצרכים שלי לא נענים תמיד. זו לא החלטה שלי, וזו הקרבה שנדרשת ומצופה מהצד הנשלט ביחסים שהם במהותם מוגדרים כדיקטטורה של שליט אחד ומרושע. הרי לצעצוע אין רצונות או צרכים. אבל ידוע וברור לי שהצרכים שלי יקבלו מענה. גם אם לא מיידית, גם אם לא תמיד במלואם. הרי קיימת התאמה, לפחות חלקית, בין הצרכים שלי לצרכים שלו (ע"ע סיר בלאי שהוזכר לעיל) אחרת המשיכה לא הייתה עוצמתית באותה מידה.
תמיד תידרש ממני הקרבה, ולו רק למטרת ההקרבה עצמה, אבל אני יודעת שהוא יידאג שאהיה מסופקת, כי הוא דואג לי. זה מה שמאסטר עושה, לא?
הרי הוא יירצה לראות אותי מסופקת,
כפי שאני ארצה לראות את הצעצועים שלי מסופקים,
הרי יש בזה משהו מאוד מספק
icon_smile.gif
digi's foxy
digi's foxy • 12 בינו׳ 2011
טרנסקסית

ממש תודה על התגובה שלך
נחמד סוף סוף לקרוא משהו שמישהי אחרת מרגישה
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 13 בינו׳ 2011
Brave Dwarf • 13 בינו׳ 2011
צעיף אדום מדם כתב/ה:
ליידי דיגי כתב/ה:
צעיף

אני שואלת דבר פשוט

כן זה בדיוק מה שהתכוונתי.
לדעתי הכותרת של השרשור קצת הקטינה את הקטע ללא צורך. היא נקראה כ"מהם זכויותיו של הנשלט", בעוד הנושא יותר גדול, מה השולטת מצפה מעצמה ומקשר שהיא תופסת כרציני, לתת לנשלט.

וגם לי בא לפעמים להיות אכזרית, ברור, וזה חזק יותר ככל שהקשר רציני. למשל להיות טיפלה קייטי בייטס במיזרי, להכאיב לו ברגליים, לחרוץ בציפרניי את ההבהונות, וכשהוא נאנק ללחוש לו "מתוק שלי, בשביל מה אתה צריך רגליים? לאן כבר יש לך ללכת מפה.." (:

LOL
זה על אובססיה, פתולוגיה וכאלו?

וסלחו לדמות הגברית שלי. ליוצרת שלי יש שוט כזה גדול!
היה היה​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 13 בינו׳ 2011

שיר שכתבתי לשולטת ומתחבר לפוסט

היה היה​(לא בעסק) • 13 בינו׳ 2011
יש אי שם - שולטת
בחיפוש עצמי מתייסרת
למרות אמתית חותרת

רוצה ויודעת לשלוט
וזה לא בהכרח במכות

כי מזמן יודעים הבריות
יחסי שליטה ומרות
זה לא שיגעון וגם לא תחרות