סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאמנת פרק שני

ofer00
לפני 13 שנים • 9 בינו׳ 2011

המאמנת פרק שני

ofer00 • 9 בינו׳ 2011
פרק שני
זהוא פרק קצר לסיום השיעור הראשון
לאחר כמה דקות שנראו והרגישו כנצח התכופפה רונית לעברי והסתכלה לתוך עיני ושאלה מה אתה מוכן לעשות תמורת כיבוי הנר?

מה שתרצי לחשתי ומבטי הסתכל למטה בחשש רב

אני מוכנה לכבות לך את הנר תמורת 20 הצלפות

התחלתי לגמגם כי הנר היה במקום ההצלפות, היא תפסה את הראש שלי מבעד לסורגים של הכלוב ואמרה בקול רם

אני לא שומעת 20 הצלפות או להמתין לסוף הנר?

20 הצלפות אני אומר

טוב אני הולכת להביא את השוט ואני רואה אותה הולכת לאט לאט להביא את השוט שבנתיים הישבן שלי צורח מכאבים וחלב מטפטף לו על כל כיוון.

היא חוזרת פותחת את הכלוב ואמרת לי בזחילה אלי ואז מכבה את הנר.

הראש שלי נמצא בין הרגלים שלה ואני רואה את קצה המגף ואני מנשק אותו באהבה רבה

"תודה רבה גברת רונית" אני חוזר ואומר.

עכשוו אתה לא זכי לשבת לי על ברכי לכן אתה מוזמן להישען על הכלוב כדי לקבל את המשך העונש שלך

אני נשכב על הכלוב בתנוחה ממש לא נוחה סורגי הכלוב כואבים לי בבטן ובחזה והגברת קושרת את ידי ורגלי לכלוב לפי היא מכניסה דילדו ואומרת לי אם הוא יוצא לך מהפה אני מתחילה מהתחלה

היא לוקחת שוט זנבות ומצלפיה בי באכזריות 20 הצלפות למזלי הרב שמרתי את הדילדו בפה וכאשר שחררה אותי היא לקחה את הדלידו מפי ליטפה את ראשי ואמרה כל הכבוד. אני פשוט קרנתי מאושר הצלחתי לספק את רונית.

בו שב לידי היא מצביעה על המקום בין רגליה אני יושב גב זקוף מסתכל על רונית היא מניחה את רגליה עלי ונוגעת באיבר מיני עם העקב שפיץ של המגף שלה ומשחקת בו לי יש זיקפה אדירה היא מסתכלת עליו ואומרת"אני רואה שאתה נהנה כאן"

איך אתה מרגיש היא שואלת

הגוף שלי כואב מצד אחד ומצד שני אני עם חיוך גדול של שמחה על מה שהיה כך שאני מבולבל ואמור לה את כל זה

אתה לומד את כוחה של המשמעת ועוד דרך ארוכה לפניך היה לך שיעור ראשון אצלי ואני מצפה לראות אותך לשיעור שני בעוד שלושה ימים ברור

כן הגברת רונית

אשמח לקבל תגובות על מנת לדעת אם להמשיך
כלבלב אנושי
לפני 13 שנים • 9 בינו׳ 2011

תמשיך...תמשיך...

כלבלב אנושי • 9 בינו׳ 2011
תיאור יפה ומגרה..מצפה כבר להמשך...
אם לא מצליח לחוות זאת..
לפחות מרגש לקרוא זאת...
ofer00
לפני 13 שנים • 12 בינו׳ 2011
ofer00 • 12 בינו׳ 2011