צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות מלאות עד שמנות

צעיף אדום מדם
לפני 13 שנים • 12 בינו׳ 2011
צעיף אדום מדם • 12 בינו׳ 2011
כיון שאני וירטואלית, אני כמעט ולא חושבת על הנושא.
אני לא רזה מאוד, אבל גם לא מלאה. בואו נגיד, מלאה במובן הקלסי, החושני הבריא והסקסי. ואני מאוד אוהבת לאכול.

לעומתי, היוצר שלי יותר מדי מלא, לדעתו. הוא נורא רוצה להיות ייצוגי כזה בשביל המלכה. להתמיד ללכת לחדר כושר. להיות כזה גבר מלא אך שרירי. בעיקר הוא מנסה להרזות קצת בשביל להיות יותר גמיש וסקסי בשביל הנשים. אבל לא כלכך מצליח לו.
בקיצור, מלכתך לנצח צודקת. שירעיב את עצמו קצת.
Mephisto​(שולט)

Re: ממתי מראה חיצוני אמור להשפיע על דעתו של אדם?!

Mephisto​(שולט) • 12 בינו׳ 2011
ממתי מראה חיצוני לא משפיע על דעתו של אדם?

מלכתך לנצח כתב/ה:
זה כל כך שיטחי ורדוד...

חתכ'ת התחסדות להגיד שלתת משקל למראה זה שטחי ורדוד.
אם אין משיכה אין כלום.
לא תנאי מספיק אבל בהחלט תנאי הכרחי.

את יכולה להיות מלכה "אמיתית" עם דם כחול שלושים דורות אחורה. אם זה שמולך לא נמשך אליך זה לא שווה כלום.
אלא אם הוא באמת מזוכיסט ונהנה להיות עם כאלו שמגעילות אותו אבל זה כבר סיפור אחר.
(נכתב בגוף שני מטעמי נוחות גרידא, לא מכוון לאף אחת ספציפית)
Mary Jane
Mary Jane • 12 בינו׳ 2011
צעיף אדום מדם כתב/ה:
אני לא רזה מאוד, אבל גם לא מלאה. בואו נגיד, מלאה במובן הקלסי, החושני הבריא והסקסי. ואני מאוד אוהבת לאכול.

לעומתי, היוצר שלי יותר מדי מלא, לדעתו. הוא נורא רוצה להיות ייצוגי כזה בשביל המלכה. להתמיד ללכת לחדר כושר. להיות כזה גבר מלא אך שרירי. בעיקר הוא מנסה להרזות קצת בשביל להיות יותר גמיש וסקסי בשביל הנשים. אבל לא כלכך מצליח לו.

אוחח, שתוק כבר. אתה פאתטי, ולא במובן הטוב של המילה.
אופק קסומה

גאד.

אופק קסומה • 12 בינו׳ 2011
צעיף אדום מדם כתב/ה:

אני לא יודעת למה, אבל הדמות הוירטואלית הזו, צעיף, רק עושה לי חשק להכות נמרצות את היוצר שלה, שמביא לי עצבים עם כל פוסט שהוא כותב בשם הדמות הוירטואלית שהוא יצר.
ע-צ-בים.
החלק הכי מצחיק (או עצוב) בסיפור יהיה, שהיוצר של צעיף יהיה מישהו קרוב אלי, או מישהו שאני מכירה ומחבבת.
ומה אז?
Shimmy​(נשלט){Vents}

Re: למה?

Shimmy​(נשלט){Vents} • 12 בינו׳ 2011
DanaDomme כתב/ה:
כי פה זה העולם האמיתי ולא OWK.

like
Venus in Furs
Venus in Furs • 12 בינו׳ 2011

וואי יש לי תשובה ארוכה לזה.

ולפותח השרשור, האם אתה גם מטייל ביערות ודוחף את הראש שלך לקיני צרעות, והולך למסגדים וצועק "מוחמד על הזין שלי" ?

בכל מקרה, בקצרה ממש -

אידאל היופי השתנה דרסטית במאות האחרונות, ובמאה האחרונה בפרט. רמברנדט צייר נשים שהיום היו נחשבות פאדיחה להביא לחבר'ה. מרלין מונרו הייתה נחשבת במונחים של היום שמנמונת על ידי המקלים ודבה על ידי הרוב.

כך שבכל מקרה, ובמיוחד אם אתה רוצה לפרגן, אתה יכול להגיד שדומיות הן נונ-קונפורמיסטיות והולכות על פי צו גופן ונפשן, ולכן לא נכנעות לאידאל היופי המודרני.

למרבה הצער, זה לא ממש נכון.

רובן אוכלות את עצמן על המשקל שלהן, ממש כמו הרזות.

דיברו פה גם על הקשר בין תאוותנות מינית ודיווה-יות לבין נטייה להיות דומית, וזה בטח גם קשור איכשהו.

חוצמזה, יש גם איזשהו קשר בין נטייה סאדומזוכיסטית לבין עוד הפרעות אישיות, אובססיביות, הפרעות אכילה, אקסהבציוניזם, וכולי וכולי. הוא נסיבתי ולא מוגדר, ומופיע אצל כל אחד ואחת אחרת, רק מה, יוצא שיש הרבה דומיות שמנות. בטח לעובדה שהקהילה זה אחד המקומות שהן מרגישות פחות מנודות ומושפלות (ויש שנאת שמנות עזה ומוחלטת בחברה שלנו, ברמה שממש כואבת לי לפעמים) יש גם קשר להימצאותן כאן.

וזה באמת רק קצה המזלג של התשובה.

*(הכותב אוהב שמנות. )

אה, ולמלכתך לנצח, ובכן, מראה חיצוני משפיע יותר מכל דבר אחר על דעתנו. את יכולה למחות כנגד זה כמה שאת רוצה, אבל זו המציאות. גם מראה חיצוני הוא לא רק מראה חיצוני, הוא כל מה שאנו משליכים עליו, איך שהחושים והגוף שלנו מגיבים אליו. או כמו שאוסקר ווילד כתב - "היופי נעלה על הכישרון, כי את היופי לא צריך להוכיח".

מלכתך לנצח​(שולטת)

Re: ממתי מראה חיצוני אמור להשפיע על דעתו של אדם?!

מלכתך לנצח​(שולטת) • 12 בינו׳ 2011
Mephisto כתב/ה:
ממתי מראה חיצוני לא משפיע על דעתו של אדם?

מלכתך לנצח כתב/ה:
זה כל כך שיטחי ורדוד...

חתכ'ת התחסדות להגיד שלתת משקל למראה זה שטחי ורדוד.
אם אין משיכה אין כלום.
לא תנאי מספיק אבל בהחלט תנאי הכרחי.

את יכולה להיות מלכה "אמיתית" עם דם כחול שלושים דורות אחורה. אם זה שמולך לא נמשך אליך זה לא שווה כלום.
אלא אם הוא באמת מזוכיסט ונהנה להיות עם כאלו שמגעילות אותו אבל זה כבר סיפור אחר.
(נכתב בגוף שני מטעמי נוחות גרידא, לא מכוון לאף אחת ספציפית)

ואל תעודד תת משקל אצל אנשים
לא הייתי רוצה שבנאדם ששופט על מראה חיצוני אחרות יפנה אליי (למרות שאני רזה)
זה היגיון לא התחסדות כי לי מראה חיצוני לא משנה וזו דעתי
    התגובה האהובה בשרשור
עלוב החיים

יש משהו בדבריו

עלוב החיים • 12 בינו׳ 2011
מבלי להכנס לסטטיסטיקות או להגדרות היופי ביוון העתיקה, ובהתבסס על תחושות וחוויות אישיות בלבד, דומה שאחוז המלאות עד שמנות או לחלופין אלה שלא נראות איי-איי-איי באתר הוא מאוד גבוה בקרב השולטות.

דווקא אצל העבדים נראה לי שיש יותר אנשים שנראים טוב מאוד - שוב, זו תחושה בלבד. מצד שני יש לי תחושה לא מבוססת שיש הרבה עבדים מקריחים או עם קרחת - מעניין מה זה אומר.

אני אישית מצאתי מעט מאוד שולטות שאכן היו מלכות הכיתה כשהן היו בתיכון, ומשם המשיכו בטבעיות לשלוט באנשים גם אח"כ.

מה הסיבה לכך? זה נושא מאוד מעניין למחקר. תחושתי הלא-מבוססת היא שפה קל להן יותר, והן נשאבו לעולם הזה - קרי אם היו נראות טוב יותר, לא בטוח שהיו מגיעות לכאן...
אני מקווה שלא ייצא עליי יותר מדי קיטור, זה רק דעה - ואני אגב חובב שמנות, יש משהו מאוד משפיל בזה ששמנה משפילה אותך.

אדום עולה
Cauchy{Venus Blue}

Re: יש משהו בדבריו

Cauchy{Venus Blue} • 12 בינו׳ 2011
כספומט כתב/ה:

... ואני אגב חובב שמנות, יש משהו מאוד משפיל בזה ששמנה משפילה אותך.

על זה נאמר:
דייג, אוהב דגים?