לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות מלאות עד שמנות

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 14 בינו׳ 2011
בכוח המוח{Aion} • 14 בינו׳ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:

בכוח המוח כתב/ה:

ומעבר לכך, סאדו-מזוכיסטים נמשכים לדעתי לנשים מלאות יותר משאר האוכלוסיה,
בדיוק משום הזיהוי הפנימי את הפגם המשותף. את היכולת לשחק בשריטה המשותפת.
זו הסיבה שזה מצית, מעורר מינית, לכאורה באופן לא מובן וכנגד ה"טעם המובהק" בוניל.

מניסיוני, תופעת המשקל העודף בקרב הנשים (ואולי גם בקרב הגברים) אינה מאפיינת את הסאדו-מאזוכסטים אלא את אוכלוסיית הכלוב.

אני חושבת שקיים מתאם בין סאדו-מזוכיסטים לאלה שנמצאים בכלוב.
יותר מזה, אני חושבת שבדס"ם הוא דרך להתמיר כאבים, ו/או לפרוק אותם,
זה יכול לקחת לשני מקומות -
לגרום לכפייתיות, התמכרות, משום שאתה מתמכר למה שלוקח ממך את "הכאב הרע",
או לחילופין מצמיח אותך בחלקים מסויימים בגלל מודעות ויציאה מתפישה מקבעת, כך שאתה מצליח לפתור את הגרעין של חלק מהמכאובים שלך, ומשתחרר חלקית. (כמובן שאין גרעין אחד אלא מספר גרענים/בסיסים/מוקדים)

בכל אופן, זה שוב עניין של הגדרות.
מה אתה חושב על כל הרעיון בכללותו?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 בינו׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

בכוח המוח כתב/ה:

ומעבר לכך, סאדו-מזוכיסטים נמשכים לדעתי לנשים מלאות יותר משאר האוכלוסיה,
בדיוק משום הזיהוי הפנימי את הפגם המשותף. את היכולת לשחק בשריטה המשותפת.
זו הסיבה שזה מצית, מעורר מינית, לכאורה באופן לא מובן וכנגד ה"טעם המובהק" בוניל.

מניסיוני, תופעת המשקל העודף בקרב הנשים (ואולי גם בקרב הגברים) אינה מאפיינת את הסאדו-מאזוכסטים אלא את אוכלוסיית הכלוב.

אני חושבת שקיים מתאם בין סאדו-מזוכיסטים לאלה שנמצאים בכלוב.
יותר מזה, אני חושבת שבדס"ם הוא דרך להתמיר כאבים, ו/או לפרוק אותם,
זה יכול לקחת לשני מקומות -
לגרום לכפייתיות, התמכרות, משום שאתה מתמכר למה שלוקח ממך את "הכאב הרע",
או לחילופין מצמיח אותך בחלקים מסויימים בגלל מודעות ויציאה מתפישה מקבעת, כך שאתה מצליח לפתור את הגרעין של חלק מהמכאובים שלך, ומשתחרר חלקית. (כמובן שאין גרעין אחד אלא מספר גרענים/בסיסים/מוקדים)

בכל אופן, זה שוב עניין של הגדרות.
מה אתה חושב על כל הרעיון בכללותו?

זהו, שאני לא חושב בנדון דבר. פרושות לפניי שתי עובדות:
א. אחוז הנשים המלאות+ בכלוב עולה על זה שמחוצה לו
ב. אחוז הנשים המלאות+ בכלוב גדול מאחוז הנשים המלאות בקהילות הסאדו-מזוכסטיות הלא וירטואליות.

כדי שאני אחשוב או תהיה לי דיעה מגובשת דייה להביע אותה בפורום, אני צריך להכיר את אנשי / נשות הכלוב עמוק יותר ממה שאני מכיר. אנשי הקהילה שאני כן מכיר לעומק אינם משתייכים לכלוב או אינם משתייכים לכלוב מכבר ולכן אינם מאפיינים את אנשי הכלוב בדבר פרט מבכך שגם הם מרביצים או מורבצים כדי להחצין אהבה.

אז אני קורא, קורא בשקיקה ואסיר תודה על האפשרות שניתנה לי לעשות זאת (במקרה הנדון לך כי הסבריך כאן מרתקים).

מה שכן, המשפט "אני חושבת שבדס"ם הוא דרך להתמיר כאבים, ו/או לפרוק אותם" עורר בי שאלה לגבי הכאבים עצמם כי הנטייה הסדיסטית הייתה בי תמיד, גם בהיותי עולל, הרבה לפני הופעת ה"כאבים". אז או שאני לא מספיק מחובר לעצמי כדי לזהות בילדות האובר מאושרת שלי כאבים או שבמקרים מסויימים הסאדיזם (ואולי גם המזוכיזם) עשוי להיות מולד.
slu
slu

WTF???

slu • 14 בינו׳ 2011
תגיד, יא גמד אתה בדקת מידגמית כמה כאן שמנות או לא שאתה יוצא בקביעה המטופשת הזו???

אולי רק אלו שהן שמנות שמות תמונה? בדיוק כי הן מכירות את תגובת החברה להן -הרואה בן בעלות מעין פגם פיזי- ובהגינות מיידעות מראש?

לעניין עצמו, בחברת השפע של ימנו, בעיית עודף משקל נפוצה יותר. יתכן שהכלוב אינו אלא מיקרוקוסמוס של החברה שלנו בכללותה....?

כספומט, מושפלת המשפילה מושפל -הרי זו שלילה כפולה ולכן היא מתבטלת. התגלות חבר- אינך באמת נשלט! לך לחפש במקום אחר.

צייתן חומד, יצאת דביל.
ונוס -double like.
S

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Brave Dwarf כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
פוגעני?
זה פשוט לא כיף. יש מישהו שזה כיף לו?

כיף או לאו, הנושא הטריד / סיקרן כאן מישהו והוא העלה אותו. העלה אותו לא באופן פוגעני או מתנשא, אלא תוך התנצלות ואף מבלי לציין את העדפותיו האישיות. מבחינתי איני רואה בכך פסול ואם הייתי נאלץ לראות פסול, הרי שהייתי מוצא אותו בחלק מהתגובות שקיבל.

מצד שני, תגובות כזו של בכח המוח, גם יכולות להפוך את השרשור ל"כיף" כי נוגעות ברבדים הרבה יותר עמוקים מאלו של משקל גרידא.

גם דיונים בנושא שליטה מנטלית, מעילי עור מקולרים ליומיים, מי פנה אל הנשלטת שלי באדומה, אל תעשי לך ידיד נפש ו"העונש הכי אכזרי זה לזיין אותה ותחת לגמור לשבת בחושך דווקא לה" מבחינתי אינם כיפיים אבל יש בהם צורך כי עובדה שהועלו. אם כל אחד מאתנו יתנפל על כל מי שפותח שרשור "לא כייפי" בטענה שפגע בציפור נפשו, לא יהיה אתר ולא יתקיים אף דיון.

אויש, נו באמת. שאני אתחיל לפתוח שרשורי התייעצות בנושא האכלת חתולים בפורום טרנסג'נדרים?
שמע, אני מצטערת. כרגיל, הבעתי את עצמי באריכות לגמרי לא נחוצה. מה שהייתי צריכה לומר מלכתחילה זה - offtopic.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

כל הכבוד!

החזיקו מעמד.....כמה? רבע שעה לערך
לפני שפתחו שוב שרשור תלונות בגין "המלכות" המלאות/שמנות שיש בכלוב.
מדהים איך במקום שאמור להכיל בתוכו אוכלוסיה שאמורה להיות הכי נטולת
דעות קדומות וצרות מוחין-דווקא אתר זה מאכלס ,מסתבר,בדיוק את ההיפך.

אבל הכי מרשים זה אחוז הסטטיסטיקנים פה שיודעים בדיוק כמה אחוזי
נשים שכאלו יש בכלוב ומחוצה לו, או לחילופין יודעים בדיוק מה הסיבה לנוכחות
נשים מלאות/שמנות בכלוב.

לא עייפתם מזה? בחיאת,כפי שאמרו לפני -הנושא הזה לעוס ומאוס.
מה שמעניין שלא ראיתי שרשורים בגין נשלטות/נשלטים/שולטים שמנים, אז לאור
מהירות ההיקשים כאן, אני מניחה שהסוג שהזכרתי לעיל כולם/כולן כוסיות על וגברים
מסוקסים -בערך על משקל (תרתי משמע) שרוב השולטות כאן הן שמנות icon_rolleyes.gif
Askew​(אחרת)

Re: יש משהו בדבריו

Askew​(אחרת) • 14 בינו׳ 2011
בריזיט כתב/ה:

אינני מכירה אותך באופן אישי. תגובתי הינה לדברים שכתבת:

מדוע את פוסלת דעתו של אדם ועוד מתבלת בגנאי? מי שם אותך כשופטת?
הוא לא הראשון ולא האחרון (וגם אם היה כזה) שסבור שגודל פיזי משפיל מעצם היותו כזה (המחשבה שאשה שמנה יושבת עלייך, דורכת עלייך, מתעללת, משפיטה וכו').

אני בטוחה שיש דברים אותם את אוהבת בעולם השליטה שייראו תמוהים או בלתי הגיוניים לאחר. אני בטוחה שתרצי שיכבדו אותך, את העדפותייך, את דעותייך או את דברייך מבלי לפסלם, לפוסלך.

כל אדם מעדיף דברים אחרים ולדעתי, האתר המיוחד הזה, זה בדיוק המקום, שאמור להכיל את כל קשת ההעדפות מבלי שאדם יצטרך לחשוב פעמיים מה הוא כותב. מובן שאינני מתכוונת לאנשים שבוחרים לבטא את דעתם באופן פוגעני ומשתלח. במקרה כזה בהחלט יש צורך לנסות לעצור את אותם כיוון שההתיחסויות הופכות להיות אישיות ולא כוללניות .

בגלל תגובות כמו שלך אני נמנעת מלבטא את דעתי ש ל י הכנה על הנושא. כבוד מתחיל במילים, לא בבדס"מ. שם הוא רק ממשיך.

נכון, יש אנשים שסבורים שגודל פיזי הוא משפיל, במיוחד כשהסאב הוא משמעותית קטן יותר. אותי גם מאד משפיל שהדרך של אמא שלי לסיים איתי ויכוח היא פשוט לשבת עלי עד שאני נכנעת (היא קצת אינפנטילית), אבל הוא לא מדבר על זה. הוא מקשר גודל ליופי.
כספומט כתב/ה:

תחושתי הלא-מבוססת היא שפה קל להן יותר, והן נשאבו לעולם הזה - קרי אם היו נראות טוב יותר, לא בטוח שהיו מגיעות לכאן...

דהיינו, אם את שמנה את ככל הנראה מכוערת ומנודה חברתית. ואז נורא משפיל אותו שבחורה מנודה משפילה אותו.

ועוד ציטוט נפלא -
כספומט כתב/ה:
בזה ששמנה לא מושכת משפילה ומשפיטה אותי, יש משהו משפיל במיוחד, משום ש"בחיים האמיתיים" כנראה זה לא היה קורה...

זה כמו שאני אגיד שאני אוהבת שאתיופים שולטים בי כי זה יוצר ניגוד עם זה שהם שחורים ונחותים ממני בחיי היום יום ופה הם כאילו מעלי. זו מחשבה מאד סטראוטיפית, מגעילה ומבוססת בורות וסביר שהיא תגרור המון סנקציות שליליות מכל אדם שאומר לו את זה.
לא יכולה ולא רוצה לתת כבוד לדעות כאלה, וזה מה שקפץ לי לוריד ולכן הגבתי כמו שהגבתי. למרות שלדעתי כתבתי במתינות נפלאה. אבל בסדר.
daniel222
daniel222 • 14 בינו׳ 2011
עולה כאן שוב ושוב, שזה שיש כאן הרבה שולטות שמנות זה משהו רע.
מה בכלל הבעיה אם זה באמת כך ?
יש הרבה שנמשכים לנשים מלאות וגדולות בדיוק כמו שיש כאלו שנמשכים לחטובות או רזות.
יש כאן מקום לכולן.
זה באמת אמור להיות המקום עם הדעות הכי פתוחות שיש, חבל שיש כאן כמה צרי מוח.
נשים גדולות זה יפה !!!
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 14 בינו׳ 2011
הייתי בטוח בהתחלה ששוב מישהו הקפיץ שרשור מלפני חמש שנים, עד שראיתי את התאריך.

בכלל הנושא הזה שעולה פה כל הזמן די מדהים אותי,
לא העניין אפילו אם הוא נכון או לא, או מה הסיבות,
יותר מדהים אותי שזה תמיד נאמר במעין האשמה מנפצת תמימות שכזאת
סוג של "איך אתן מעיזות לנפץ לי את הפנטזיה כלפיכן" או "אם היית שולטת אמיתית(כמו האחת בראש שלי) היית נראית אחרת"

בעיות משקל הם דבר מאוד נפוץ היום,
הבעיה היא שלרוב אנשים בחיים האמיתיים לא נוטים לראות את כל אלו שהם לא נמשכים אליהם בסיטואציות של קהל, וחוזרים הביתה עם כל האנשים היפים(סובייטיבית) שנחרטו להם בזיכרון, עד שבאינטרנט הם פתאום נתקלים בכל שאר האנשים, כשהם מנסים להתחבר על בסיס פרופיל או אישיות ונדהמים מכך שאחוז גדול מהם לא תואם את כל הזכרון והראיה הסלקטיבית שלהם.

אין בזה אומנם לומר שהדבר נכון או לא נכון כי אף אחד לא עשה מדגם "שולטות + אחוזי משקל"
אבל גם אם הדבר היה נכון, וגם אם היית יודע את הסיבות לזה,
מה בכך?
מה היה מתקבל מפתיחת שרשור כזה?
האם המציאות הייתה משתנה?
האם היית מקבל טפיחה על השכם ומבטים מעריכים שאומרים "כל הכבוד, הצלחת"?

בבגדי המלך החדשים הילד צעק "המלך עירום, המלך עירום" והיה בזה מוסר השכל
בשרשור הזה אתה צועק "המלכה שמנה, המלכה שמנה"
וכל מה שיש לי לשאול זה,

ו?
Dago
Dago • 14 בינו׳ 2011
בושה, פשוט בושה מה שהולך פה!!!
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 15 בינו׳ 2011
Brave Dwarf • 15 בינו׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:

אויש, נו באמת. שאני אתחיל לפתוח שרשורי התייעצות בנושא האכלת חתולים בפורום טרנסג'נדרים?
שמע, אני מצטערת. כרגיל, הבעתי את עצמי באריכות לגמרי לא נחוצה. מה שהייתי צריכה לומר מלכתחילה זה - offtopic.gif

מה שאומר שלו השרשור נפתח בפורום "לא קשור" לא היית מתרעמת כל-כך?

כל ההתרעמויות הללו רק מוכיחות עד כמה שזה נכון וכי הנושא כאוב קבוצתית. תשמעי יולי וכל אחת אחרת שמנה או רזה, לו הייתי מגלה שבכלוב קיים ריכוז של נהגי מוניות, אוטובוסים או חמורים, הייתי שואל למה. לו היה כאן ריכוז של אנשים פוזלים, גם.

לו היה כאן ריכוז של אנשים ממורמרים, הייתי בוחר שלא להפגש עמם ולא להכירם לעומק. הייתי מסתפק בהצצות חטופות בחייהם ומניח להם להציץ חטופות בחיי. לוקח מהם את מה שמעניין אותי ממרחק, ומאותו מרחק משלם את מה שאני חייב. ובכל פעם שהיו מקיאים את מרמורם על דפי הפורום, הייתי שואל את עצמי "למה?" ואיך זה שהטוב שבהם טובע בביצה של מרמור. הרי בעולם שבחוץ אין זה כך, כי לו היה, לא היה קיים.

אז אני חוזר בי. אין כאן אחוז גבוה של נשים שמנות ומי שחושב שדווקא כן, אין לו שמץ של זכות להעלות את הנושא לדיון. אין כאן ריכוז של נהגי חמורים או אוטובוסים או אנשים פוזלים והמרמור מהכלוב והלאה.

איזה כיף.