ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב רבותי, על מי מכם הכתבה הזו?

בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 21 בינו׳ 2011
בטי בום​(שולטת) • 21 בינו׳ 2011
כמישהי שסובלת משכנים צווחניים שמנהלים את החיים שלהם בצעקות עם טעם מוזיקאלי מחריד שמתעקשים לשתף את כולנו בפניני הזמר המזרחי ברעש מחריד אוזניים, אני יודעת עד כמה שכן אחד יכול להפוך את חייך לאומללים, האיש גוש חרא ולא משנה אם הוא אלוף הארץ הבצלפות כפולות בשוט זנבות במשקל בינוני.

וחתולונת, זאת הפנטזיה שלך שיצליפו בך, או הפנטזיה שלי להצליף אבל עדיין רוב העולם ונילי, הצורך שלנו לחיות בתחושה שכולם כמונו לא קשורה למציאות. זה שהיא מתלוננת זה לא מקנאה, זה מעייפות.

וא' זה הזמן להודות לה על האומץ, לשתיהן אחרת היינו תקועות עוד כמה שנים עם נשיא אנס ואולי אז גם צ' וח' היו סובלות מידיו הארוכות של המניאק.
קצת סולידאריות נשית, דאמט.
מUחדת
מUחדת • 21 בינו׳ 2011
בטי בום כתב/ה:
וא' זה הזמן להודות לה על האומץ, לשתיהן אחרת היינו תקועות עוד כמה שנים עם נשיא אנס ואולי אז גם צ' וח' היו סובלות מידיו הארוכות של המניאק.

חותמת.
כמה שאת צודקת.
walking dead
walking dead • 21 בינו׳ 2011
כמישהי שסובלת מאוד משכנים רעשניים ולא מתחשבים אני מסכימה עם בטי ומUחדת.

אף אחד לא אמר לך לא לעשות בדס"מ, אבל מכאן ועד להרוס לשכנים שלך את החיים (ולמנוע שינה, במיוחד אם יש תינוקות, זה בהחלט הורס את החיים) יש מרחק גדול. כל הכבוד למי שהתלוננה. רק חבל שאין פה מערכת ענישה נורמלית לנבלות כמוהו.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 21 בינו׳ 2011
בטי בום כתב/ה:
כמישהי שסובלת משכנים צווחניים שמנהלים את החיים שלהם בצעקות עם טעם מוזיקאלי מחריד שמתעקשים לשתף את כולנו בפניני הזמר המזרחי ברעש מחריד אוזניים, אני יודעת עד כמה שכן אחד יכול להפוך את חייך לאומללים, האיש גוש חרא ולא משנה אם הוא אלוף הארץ הבצלפות כפולות בשוט זנבות במשקל בינוני.

וחתולונת, זאת הפנטזיה שלך שיצליפו בך, או הפנטזיה שלי להצליף אבל עדיין רוב העולם ונילי, הצורך שלנו לחיות בתחושה שכולם כמונו לא קשורה למציאות. זה שהיא מתלוננת זה לא מקנאה, זה מעייפות.

הוצאת לי את המילים מהפה.
L איה
L איה • 21 בינו׳ 2011
אז רגע, כשקראת למשטרה בגלל השכן שלך, רק רצית לראות אותו באזיקים?

עם כל הכבוד לבדסמ שלו, אין לו שום זכות לאמלל את השכנים ולא משנה כמה גדול השוט שלו.

[/quote]
בשעות שבהן החוק מתיר להרעיש , כל אחד ואחת רשאים להרעיש בכל אופן שירצו.
אם א' מתאמללת למשמע הצרחות היא מוזמנת להיות יצירתית:
א. לעבור למושב.
ב.להתקין חלונות מבודדים+ תקרה אקוסטית.
ג. לנקום את נקמתה ולהשמיע לו דיסק של קובי פרץ בווליום היסטרי בכל פעם שהוא מסשן .
ד.להמשיך ולדחוף את האף לעינינים לא לה, כי עושה רושם שזה מספק לה הרבה עינין.
גם לי יצא להשמיע מוסיקה כדיי שבנותיי לא ישמעו את השכנים מקיימים יחסי מין, ולהתאמלל
משירי חסידי ברסלב ב300 דציבל.
ככה זה כשגרים בבינין משותף. רק שכאשר מדובר בs&m הרבה יותר נחמד לרוץ עם זה לתקשורת.
שיהיה לו ולנו רק בתענוגות,
ליבנת.
נ.ב- יש לי הרושם שאם היה מדובר בגבר אלים מן הסוג המסוכן והמטריד באמת, א' הייתה "מצליחה" להעלים עין, ולהתראיין לתקשורת בתור 'השכנה שלא שמעה כלום' וכעת היא המומה ומזועוזעת ...
הוא​(שולט)

יש

הוא​(שולט) • 21 בינו׳ 2011
לו "צרכים מיוחדים" וידוע שיש להתחשב באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים
לילה לבן
לילה לבן • 21 בינו׳ 2011

איזה עצבים שאני באה להגיד משהו, וכבר אמרו לפני icon_smile.gif

אז אני גם חותמת מה שאמרה בטי, ומUחדת, וכו.

ליבנת - לפי הכתבה זה מפריע לאנשים לישון בלילה, זה לא נשמע כמו "שעות חוקיות"

ובכלל -- בדס"מ או לא בדס"מ, אנu חיים היום בתרבות שיותר מידי אנשים אומרים "על הזין שלי אנשים אחרים". זה מגעיל.

אני לגמרי בעד שיהיה לכולם את כל החופש בעולם לחיות את הבדס"מ שלהם, אבל לפעמים זה פשוט לא לעניין לדחוף את זה לאנשים אחרים בפנים. כמו לילדים, למשל.

וגם אני ישר ראיתי שיש תמונה פמדומית, Tebayes... זה הרי כבר מזמן ברור שיותר קל לציבור לעכל את זה ( וזה בד"כ יותר מתואם לפנטזיות של הכתבים עצמם icon_wink.gif )

בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 21 בינו׳ 2011
אותי מעניין אם אותם דציבלים של רעש, באותן שעות, באותם פערי זמן, היו מייצרים כתבה אם זה לא היה סאדו.
אתכם לא?

אני לא חורצת דעה, אבל איפה לעזאזל אדם צריך לעשות את הסקס שלו?
יכול להיות שבשם הזכות שלה לשקט היא דוחפת את האף ו"עושה רעש" עד שזה מגיע לכדי כתבה?
יכול להיות שגם לו יש זכויות?
יכול להיות שכולנו מרעישים, אבל יש רעשים שמבליגים עליהם, כי "כאלה גם אנחנו עושים לפעמים", ויש רעשים שגוררים תגובות מהסוג הזה בגלל עצם המעשה ולא גודל הרעש?
יכול להיות?
לילה לבן
לילה לבן • 21 בינו׳ 2011

שתי סוגיות שונות

אם זה לא היה סאדו, לא היו כותבים על זה בעיתון.
ברור.

אבל ההפרעה לשכנה? צרחות כל הזמן -- את באמת חושבת שלא מגיע לה לישון בלילה? זה לא נשמע לי כמו דעה קדומה, אלא הפרעה נטו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 21 בינו׳ 2011
לילה לבן כתב/ה:

שתי סוגיות שונות

אם זה לא היה סאדו, לא היו כותבים על זה בעיתון.
ברור.

אבל ההפרעה לשכנה? צרחות כל הזמן -- את באמת חושבת שלא מגיע לה לישון בלילה? זה לא נשמע לי כמו דעה קדומה, אלא הפרעה נטו.

את יודעת מה המינון ומה גובה הרעש?
כי אני לא.