ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפור

הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 12 בינו׳ 2011
הרמאפרודיטה • 12 בינו׳ 2011
ליידי דיגי כתב/ה:
ראשית אני רוצה להצטרף למחמאות לטראנסקסית
בהחלט המון ידע ובהחלט מרגישים את הניסיון שניצבר עם השנים

תודה icon_smile.gif

ליידי דיגי כתב/ה:
הטיפים שלך דר אגב בעיני מתאימים גם לנשים שצורת הפנים שלהן לא מושלמת או מצב העור לא מושלם
אתן יודעות גם אם נולדנו נשים אנחנו לא תמיד מושלמות

מעולם לא הסתכלתי על נקבה כמשהו מושלם, ואולי ההפך icon_smile.gif
חחחחח בהומור, בהומור...

מניסיוני זיפים הם הדבר הכי קשה להסתרה. לכן המייקאפים שציינתי (בעיקר דרמה קולור של קריולן), אם הסתירו זיפים - יסתירו כל דבר אחר. אלא אם מדובר במשהו שלא ניתן להסתיר באמצעות מייקאפ, כגון צלקות עמוקות או מפגעים בלת מימד כמו קילופים או פסוריאזיס.
הצללות פנים תמיד מומלצות, בוודאי שכאיפור מתקן למי שזקוקה לו, וגם למי שהפנים שלה מושלמות. זה תמיד מועיל ואם בצילום עסקינן זה אפילו חובה.

ליידי דיגי כתב/ה:

אני חייבת להודות שהרבה טראנסים מכל הסוגים לפעמים נכשלים באינטוז הקל או ביציבה
מניסיונות עבר שלי עם טראנסים וקרוסים
אישה עם ראש פתוח יכולה לתת המון עצות ולעזור המון

הבהרת מושגים:
טרנסקסואלים (טרנסג'נדרים) הם אנשים המבצעים מעבר מהמין המולד והשגוי שלהם אל המגדר הנכון. שינוי מין.
טראנסים הם גברים שנולדו בגוף נקבי (מה שהחברה מכנה בבורות אישה שהופכת לגבר), טראנסיות הן נשים שנולדו בגוף זכרי (כמו הדבר הסקסי הזה בתמונה שמימין), בשפת רחוב נקראות קוקסינליות. לא פונים אלינו בלשון זכר.
הפורום משום מה נקרא "טרנסג'נדרים", אבל למעשה עוסק בקרוסדרסרים וטרנסווסטיטים - אנשים המתלבשים בבגדי המין השני למטרת מין, הנאה, סיפוק, אושר, גירוי וכן הלאה. פטיש, ולא דרך חיים.
כל זאת ממבלי לשנות את המין.

ליידי דיגי כתב/ה:

בנוגע ללא לקבל עצות מנשים לא יודעת עד כמה זה נכון
עם הזמן בעיני אישה יכולה לעזור לו ללמוד להתאים לעצמו צבעים יפה מאוד
וגם לעזור לו ללמוד להניח אותם נכון על העור
אחרי שאת הבסיס הוא למד מה לעשות עליו זה כבר ענין אחר
מניסיונות עבר שלי עם טראנסים וקרוסים
אישה עם ראש פתוח יכולה לתת המון עצות ולעזור המון

כמובן שיש מה ללמוד. טיפים זה אחלה דבר מכל אדם שרגיל להתאפר ועלה על איזה טריק כלשהו.
כמובן שבבוא העת, להתאים גוונים (משימה די פשוטה בטיפשותה, לא ?) , לסדר גבות, ללמוד איך להשתמש במוצר חדש, כל זאת ועוד ניתן ללמוד מכל אדם שיודע להתאפר טוב. בלי קשר למה שיש לו בין הרגליים.
ועדיין, עדיף לאמץ טיפים מירין שחף ולא מסימה השכנה מהשכונה.

המלצתי האישית היא לא ל-ל-מ-ו-ד להתאפר מנקבות, מאחר וחסרה להן ההבנה כיצד לגשת לפרצוף לא נשי, וגישה לאיפור היא הבסיס שיש לדעת אותו לפני שמתחילים להתעסק עם צבעים.
עור של גבר מקבל איפור בצורה שונה.
העור שונה ברמה הפיזית.
בנוסף, גבר מגיב לאיפור שונה.
קרוסדרסר זה לא בחורה שמתאפרת מהילדות נערות. וזה גם לא טרנסית כמוני שמתאפרת מגיל 13 כי היא חולמת לשנות את מינה. קרוסדרסר הוא גבר. הוא לא רגיל למסקרה, יימרח לו העיפרון, ישרוף לו בעיניים, הוא ימרח את הליפסטיק בשלב כזה או אחר כי הוא יישכח שהוא עליו, ובאופן כללי יהיה לא נוח לאפר אותו בהתחלה עד שהוא יתרגל.

כאשר גבר יתיישב מול נקבה שתאפר אותו, עם כל הרצון הטוב ומבלי לשים לב - היא תהפוך אותו למעין בדיחה. הוא ייראה וולגרי ומגוחך ולקוח מפארודיה על תל ברוך. כמעין איפור דראג לא מקצועי. חוויתי את זה בעצמי.
לפני שהשם שלי היה מאיה, בכל פעם שנקבה התעקשה לאפר אותי התוצאה הייתה נוראית. כל אחת מהנקבות המואשמות ידעה להתאפר בצורה מושלמת, חלקן אפילו מאפרות מקצועיות, לכולן היה ראש פתוח וליברלי וכולן רצו לעזור.
כשהשם שלי התחלף למאיה - פתאום הן מאפרות יפה. לא גרוטסקי או וולגרי, לא מוחצן ומטופש. כמו שהיו מאפרות אישה. או את עצמן.

מה אני אומרת בעצם ? זה מחסום בתודעה. וזה לא משהו שנובע מתוך צרות מחשבתית או חוסר קבלה. זה קורה גם אצל האנשים הפתוחים, המקבלים והמפרגנים ביותר. אבל זה המצב.
לכן לא לחינם אמרתי לא לנסות ללמוד להתאפר מנקבות.

מה כן אפשר ללמוד מהן ?
לצעוד על עקבים !!
זיקית

שאלה לטרנסקסית

זיקית • 12 בינו׳ 2011
את כותבת "נקבות" ככינוי (גנאי?) לנשים, או משום שאת מבחינה בין נשים שהן נקבות ביולוגית, ובין נשים כמוך?
הרמאפרודיטה

Re: שאלה לטרנסקסית

הרמאפרודיטה • 12 בינו׳ 2011
זיקית כתב/ה:
את כותבת "נקבות" ככינוי (גנאי?) לנשים, או משום שאת מבחינה בין נשים שהן נקבות ביולוגית, ובין נשים כמוך?

אופציה ב
נקבה זה לא גנאי זה ציון עובדה
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 24 בינו׳ 2011
הרמאפרודיטה • 24 בינו׳ 2011
מצאתי סרטון מאלף בנוגע לאיפור נשים מבוגרות
אופן הנחת בסיס האיפור - מייק אפ קונסילר ופידור - אינה רלוונטית בכלל לקרוסדרסרים
איפור העיניים והגבות (שאינן "נשיות" במיוחד במקרה הזה) דווקא כן גרמו לי לחשוב על מתלבש איכותי.
איפור מעניין, נשי, עדין, מאופק. ומאוד פשוט לביצוע.

http://www.ilmakiage.co.il/article.aspx?98839

מקווה שזה יעזור למישהו...