שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה להעלות כאן סוגייה

master xy​(שולט)
לפני 13 שנים • 24 בינו׳ 2011
master xy​(שולט) • 24 בינו׳ 2011
רק אני כתב/ה:
master xy כתב/ה:
צאי מזה כבר. הפרובוקציות שלך מעפאנות לא פחות מהפוזות שלך . תתבגרי כבר טיפשה .

נדהמתי לראות תגובה כה בוגרת ועניינית, בראבו. cheer.gif
תרמת רבות עם המשפט הזה לדיון, ואולי בעצם, כדאי שתפנים אותו גם להתנהגות שלך עצמך.

תסיימי לאכול את התפוח הרקוב שלך . ואז תחזרי לסושי , היא בקטע של בנות . אולי היא תנגוס לך .
ואגב , אני גם נדהמתי לראות אותך מגינה על הטיפשה שלועגת לנשים רבות וטובות בכלוב . מה קרה ? אחוות נקבות ?
אדון רוע...​(שולט)
לפני 13 שנים • 25 בינו׳ 2011

ואללללה

אדון רוע...​(שולט) • 25 בינו׳ 2011
גרמת לי להפעיל את המוח ולא ידני
נראה לי שאת צודקת
מתוך x שפחות ש... הרוב היו פה בעלות משקל הודף(עודף)
ואני חובב רזות קטנות
אבל חייב לציין שכולן היו שפחות למופת נשים מדהימות גם אם לפעמים אובססיביות
חחחחח
ואני נראה מעולה גברי מקועקע שרירי
( אין הנחתום מעיד על עיסתו )
אז..... שפחות
איפה אתן

master xy​(שולט)
master xy​(שולט) • 25 בינו׳ 2011
מקבי כתב/ה:
master xy - אתה שמן, נכון?

אתה רומז שכל מי שמגן על הבטטות בכלוב הוא שמן ? או כל מי שמצדד עם הפוסטמה סושי הוא רזה ? לא הבנתי את פרץ חוכמתך .

לשאלתך - יש לי זין שמן . אתה מוזמן .
דובדבן

פשוט מאד

דובדבן • 25 בינו׳ 2011
bent_wordsmith כתב/ה:
כול העניין יכול להפתר בסקר פשוט שבסופו יהיה ניתן להשוות את התפלגות המשקלית של יושבי הכלוב והעולם החיצון.

מצד שני אין לי הצלחה בסקרים כאן בכלוב, אני תוהה למה.

-----------------------

הנחה לשולחן הועדה, אני חושב אישית שאנשי הבדס"ם הם הדוניסטיים מטבעם, וחלק מהדוניזים טהור הוא גם גרגרנות. (לפחות זה התירוץ שלי icon_smile.gif )

כל אדם עונה בשני הניקים שלו (ניק רזה וניק שמן)
ובזה מבטל את תרומתו לסקר.
master xy​(שולט)

Re: פשוט מאד

דובדבן כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:
כול העניין יכול להפתר בסקר פשוט שבסופו יהיה ניתן להשוות את התפלגות המשקלית של יושבי הכלוב והעולם החיצון.

-----------------------

הנחה לשולחן הועדה, אני חושב אישית שאנשי הבדס"ם הם הדוניסטיים מטבעם, וחלק מהדוניזים טהור הוא גם גרגרנות. (לפחות זה התירוץ שלי icon_smile.gif )

כל אישה עונה בשני הניקים שלה - ניק בתולי וניק שרמוטי ?
טוב נו , סכיזופרניה וירטואלית זאת המצאה ישנה /חדשה

רוצה לספר לנו משהו על כך הרבנית הוד קדושתה דובדבנית תליט"א ?
דובדבן

למות מצחוק

דובדבן • 25 בינו׳ 2011
master xy כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:

-----------------------

אילו ידעת כמה צדקת - היית חש התגלות.
אבל מאחר ואינך יודע- לך תמלא לוטו.
חבל לבזבז מזל כזה טוב.
master xy​(שולט)

Re: למות מצחוק

דובדבן כתב/ה:
master xy כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:

-----------------------

אילו ידעת כמה צדקת - היית חש התגלות.
אבל מאחר ואינך יודע- לך תמלא לוטו.
חבל לבזבז מזל כזה טוב.

טוב נו , כבר הסכמנו שאת שנונה .

גם אצלך הקוים של בזק קרסו ? אני לא מצליח להתקשר למפעל הפיס לקנות מנוי .
ראובן

הדרה ופריקת אגרסיה

ראובן • 25 בינו׳ 2011
סושי,

האמת היא, שקהילת השליטה מושכת אליה אנשים נטולי שליטה בחייהם האישיים. הדבר יכול לבוא לכדי ביטוי במגוון היבטים, אולם רק מעטים מהיבטי חוסר השליטה גלויים לעין. הצירוף של אוכלוסיה מוחלשת והמדיום המנוכר בו מתקיימת התקשורת, יוצר תרבות שיח שהיא קיצונית יותר מזו המקובלת במדיה ה''נורמטיביות''.

למעשה, תרבות השיח כאן מזכירה את זו המתקיימת בחברת הילדים. יש לזכור כי חברת הילדים היא אוכלוסיה מוחלשת מאד - פגיעים, נתונים לגחמות ההורים ומערכת החינוך, נטולי יכולת כלכלית - ולכן השיח הילדי מתאפיין בצורך עז של פריקת אגרסיות (אם אני מוחלש, עלי למצוא פרט שהוא מוחלש יותר ממני). כך, תוכלי להשוות בין השיח בקהילת השליטה והערכים שלה, לבין זה המתקיים בכיתות בתי-ספר (או המקבילה הספרותית, כגון ''בעל זבוב'' ל-גולדינג).

השיח הוירטואלי נותן במה לסוגיות הלניסטיות כגון בעיית המשקל, משום שזה נושא סקסי, משום שהוא מאפשר לנו לבדל את עצמנו מ''האחרים''. אלא שאין אחרים - כולנו כאן משום שהודרנו מן השיח ואופן החיים הנורמטיבי, איש-איש ונסיבותיו הוא.

אם ישנה נוכחות רבה יותר של השיח סביב השמנה, זה משום שהדבר נראה לעין וגם נוכח בשיח של החברה בכללותה. הדבר מכשיר את השרץ, כלומר ההנאה האריסטוטלית מפגמיהם של אחרים. הרבה פחות נוח לדון, למשל, בסיבות הנפשיות להעדפה מינית זו או אחרת, או בחירה בנסיבות חיים שהן ההפך המוחלט ממה שאדם באמת זקוק לו.

מקווה שהארתי,
R
פסיכו לוג​(שולט)

Re: הדרה ופריקת אגרסיה

פסיכו לוג​(שולט) • 25 בינו׳ 2011
ראובן כתב/ה:
סושי,

האמת היא, שקהילת השליטה מושכת אליה אנשים נטולי שליטה בחייהם האישיים. הדבר יכול לבוא לכדי ביטוי במגוון היבטים, אולם רק מעטים מהיבטי חוסר השליטה גלויים לעין. הצירוף של אוכלוסיה מוחלשת והמדיום המנוכר בו מתקיימת התקשורת, יוצר תרבות שיח שהיא קיצונית יותר מזו המקובלת במדיה ה''נורמטיביות''.

למעשה, תרבות השיח כאן מזכירה את זו המתקיימת בחברת הילדים. יש לזכור כי חברת הילדים היא אוכלוסיה מוחלשת מאד - פגיעים, נתונים לגחמות ההורים ומערכת החינוך, נטולי יכולת כלכלית - ולכן השיח הילדי מתאפיין בצורך עז של פריקת אגרסיות (אם אני מוחלש, עלי למצוא פרט שהוא מוחלש יותר ממני). כך, תוכלי להשוות בין השיח בקהילת השליטה והערכים שלה, לבין זה המתקיים בכיתות בתי-ספר (או המקבילה הספרותית, כגון ''בעל זבוב'' ל-גולדינג).

השיח הוירטואלי נותן במה לסוגיות הלניסטיות כגון בעיית המשקל, משום שזה נושא סקסי, משום שהוא מאפשר לנו לבדל את עצמנו מ''האחרים''. אלא שאין אחרים - כולנו כאן משום שהודרנו מן השיח ואופן החיים הנורמטיבי, איש-איש ונסיבותיו הוא.

אם ישנה נוכחות רבה יותר של השיח סביב השמנה, זה משום שהדבר נראה לעין וגם נוכח בשיח של החברה בכללותה. הדבר מכשיר את השרץ, כלומר ההנאה האריסטוטלית מפגמיהם של אחרים. הרבה פחות נוח לדון, למשל, בסיבות הנפשיות להעדפה מינית זו או אחרת, או בחירה בנסיבות חיים שהן ההפך המוחלט ממה שאדם באמת זקוק לו.

מקווה שהארתי,
R

This