בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש חרדי או חרדית

ממש גרוע​(אחר)
לפני 13 שנים • 29 בדצמ׳ 2010
ממש גרוע​(אחר) • 29 בדצמ׳ 2010
בעוונותי הרבים הייתי חרדי.
לא התכוונתי לאופצייה השניה icon_biggrin.gif

הייתי מעדיף להוולד מראש לעולם חילוני.
גיא-גיא
לפני 13 שנים • 3 בינו׳ 2011

התוודתם פעם בפני רב על הנטייה\המשיכה לעולם הזה?

גיא-גיא • 3 בינו׳ 2011
שלום,

מעניין אותי מאוד לדעת אם יצא לך או לחרדים (ואו כאלה לשעבר) לשאול רב בעניין המשיכה לעולם הבדס"מ.
איך ההלכה מתייחסת לכך? האם מודעת לזה (כמו שמודעת לנטיות הומוסקסואליות, הגם שלא מקבלת אותן)?

כמו כן, לחרדים שפה - האם לא ניתן להתגבר על המשיכה הזאת? - אתם עלולים להיפגע קשה, אני מניח, אם הדבר יוודע בקהילה שלכם?

תודה,
גיא
the_drow​(שולט)
לפני 13 שנים • 3 בינו׳ 2011

Re: התוודתם פעם בפני רב על הנטייה\המשיכה לעולם הזה?

the_drow​(שולט) • 3 בינו׳ 2011
גיא-גיא כתב/ה:
שלום,

מעניין אותי מאוד לדעת אם יצא לך או לחרדים (ואו כאלה לשעבר) לשאול רב בעניין המשיכה לעולם הבדס"מ.
איך ההלכה מתייחסת לכך? האם מודעת לזה (כמו שמודעת לנטיות הומוסקסואליות, הגם שלא מקבלת אותן)?

כמו כן, לחרדים שפה - האם לא ניתן להתגבר על המשיכה הזאת? - אתם עלולים להיפגע קשה, אני מניח, אם הדבר יוודע בקהילה שלכם?

תודה,
גיא

לגברים זו לא בעיה כל עוד זה לא כולל שפיכה, לנשים כן, סתם ככה באופן שרירותי כי "אשה כבודה במטבח", זה הציטוט אני לא מתבלבל נכון?
יואב 31​(אחר)
לפני 13 שנים • 4 בינו׳ 2011
יואב 31​(אחר) • 4 בינו׳ 2011
לעניות דעתי יש אם זה בעיה כי הרי כתוב "לא תעשה לך שום פסל אחר מלבדי" , משמע אל תשתחווה לאף אחר מלבדי.
הרי הרבה גודלים בתורה מתו על קידוש השם בגלל שלא רצו לקוד קידה לבן אנוש או פסל.
אבל בכל זאת זה מעניין כי הרי פה לא משתחווים למלכה כי אנחנו חושבים שהיא אכן אלוהים חלק מאיתנו יותר כאקט חלק אחר גם אלה של 24\7 ז הרי גורם לריגוש כלשהו לריגוש מיני, אז אולי בגלל שבדסמ קשור איפשהו למין אז סוגיה אחרת לגמרי .
כי בהלכה בכל נושא המין אין הרבה איסורים כמעט הכל מותר אפילו אנאלי מותר על פי הההלכה
אז באמת סוגייה מעניינת .
הייתי שמח לשמוע ממשהו שמבין או שיכול להביא ציטוטים כלשהם , ברור שלא יהיה כתוב כלום על בדסמ .
אבל לפחות מה מותר ומה אסור במין על פי ההלכה ואין כל זיקה כלשהי של איסור למשחקי תפקיידים וכאלו אז לפחות לדעתי נראה שנושא הבדסמ מתור לפחות לפי ההגיון הבריא.
The Fool
לפני 13 שנים • 4 בינו׳ 2011

Re: התוודתם פעם בפני רב על הנטייה\המשיכה לעולם הזה?

The Fool • 4 בינו׳ 2011
[quote="the_drow"]
גיא-גיא כתב/ה:
שלום,

תודה,
גיא

לגברים זו לא בעיה כל עוד זה לא כולל שפיכה, לנשים כן, סתם ככה באופן שרירותי כי "אשה כבודה במטבח", זה הציטוט אני לא מתבלבל נכון?[/quote

צחקתי המון מ"אישה כבודה במטבח"
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 5 בינו׳ 2011

אמנם לא הפורום שלי,

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בינו׳ 2011
אבל אפתיע אותך - יש ויש פה גם "כאלה"... ממש מכל מגוון הקשת יש פה...
Mark Antony
לפני 13 שנים • 5 בינו׳ 2011
Mark Antony • 5 בינו׳ 2011
גם אם יש איזשהו סיכוי קלוש שבני הקהילה החרדית יגלו עניין מסויים בבדס"מ, ישנם כוחות שקושרים ומזהים בין בדס"מ לקהילה ההומו-לסבית, ואז החרדים כבר נאטמים כבר לגמרי, כי הרי כתוב בתורה שאסור.
ginex
לפני 13 שנים • 26 בינו׳ 2011

מצאתה?

ginex • 26 בינו׳ 2011
מעניין אם מצאת. מצאת?
ממש גרוע​(אחר)
לפני 13 שנים • 26 בינו׳ 2011
ממש גרוע​(אחר) • 26 בינו׳ 2011
כנראה שאין לכם מושג כלשהו בעולם החרדי.

בכלל אם זה בלי חתונה כשרה, כל קשר זימתי/פנטזיונרי בין גבר לאשה כלשהו הוא דבר חמור מאוד בעולם החרדי, ולא חסר מקורות שהם יסמכו כליהם את האיסורים.