אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחות ועבדים מסומנים

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 19 שנים • 14 במאי 2004
תום, השאלה עלתה בראשי באמת בעקבות קעקוע ונילי ועוד אחד די מפורסם - זה של ג'וני דפ הזועק "וינונה לנצח" בעוד וינונה הלכה לה...
דמיינתי את עצמי במקום זוגתו הנוכחית של גוני דפ, כשהוא מחבק אותה מול הטלוויזיה ובכך מופיע לה מול הפרצוף הקעקוע שעל זרועו.
אישית אני הייתי מתה מעצבים, כשבקטעים הכי רומנטיים הכי אינטימיים שלנו היא תהיה גם.

אני לא חובבת קעקועים או פירסינגים, אבל לדעתי הרבה יותר קל לקבל קעקוע אומנותי מאשר סימון ברור של שם של אהוב/ה או בראנדינג.
אני לא הייתי מעיזה לבקש ממישהו קעקוע או שיעבור עבורי בראנדינג בדיוק מהסיבות האלו.
גם אם קשר מסויים היה מאוד חזק והותיר אותך שונה לגמרי משהיית לפניו, אי אפשר לראות את זה על פני השטח. ואיננו יודעים מה בני זוגנו היה בעברם למעט מה שהם מספרים לנו.
קיעקוע כזה אומר שהיית שייך למישהו באופן טוטאלי, התמסרות של פעם בחיים
ומישהו שכבר נושא עליו סימן שיוך תמיד יהיה שייך למישהו אחר, גם אם הוא יאהב אותך הכי הרבה בעולם.

אני לא פוסלת אפשרות שאולי אתרגל לזה אבל לפחות בהתחלה זה יהיה לי נורא נורא קשה, ואני מניחה שרק האופי של בן הזוג והיכולת שלו להקסים אותי יוכלו לעזור לי להתמודד עם זה להקטין את החשיבות של הקיעקוע שעל גופו.
בטי בום​(שולטת)

נכון לא אידאלי אבל ....

בטי בום​(שולטת) • 14 במאי 2004
אנחנו מקבלים את בני זוגינו למרות המגרעות (החיצוניות והפנימיות ).
בואו אני אתן לכם דוגמא הרבה יותר מוחשית ,
לי יש סימן מיחסים קודמים : ילדה מדהימה שנושאת בגאווה את הפנים (היפיפיות ) של אבא שלה + שלי .
היש סימן יותר מיזה ?
בכל פעם שאנו יחד בן זוגי מודע לזה שיש לי הסטוריה ,
אף אחד מאיתנו הוא לא דף חלק , ואני היום האישה שהוא אוהב - הרבה בזכות הנסיונות הקודמים שלי ,
דום/ית עם מספיק בטחון עצמי יתמודדו עם הסימון ואפילו יראו בכך אות לרצינות
דום/ית חסרי בטחון יפחדו מהשוואות .
לכולנו יש אקסים מיתולוגים יותר או פחות, העניין הוא לדעת לא לתת להם להיות חלק מהמערכת הנוכחית ,
והאישה הנוכחית של ג'וני דפ , בכל פעם שרואה את הקעקוע של "וינונה לנצח", יכולה לחכך את ידיה בהנאה ולחשוב: " אני פה איתו ווינונה גונבת בגדים באיזה קניון" icon_twisted.gif
Black Roses
Black Roses • 14 במאי 2004
אז ככה לי לא תהיה בעיה לקחת מישהו שיש עליו קעקוע או בראנדינג וכד'
כל זמן שהוא כבר לא נמצא עם זאת שכתובה עליו
אבל
ברגע שאני ארצה לחתום את שמי עליו נעשה זאת על השם הקודם (מה שנקרא כאבר)
מה שכן
זה נראה לי אדיוטי לחלוטין לעשות דבר כזה
אפשר לעשות ציור או משהו דומה לסימלייות כדי לא ליצור בעיות בעתיד....
אבל היום אנחנו מספיק מתקדמים שאפשר לעשות כברים ואפשר למחוק קעקועים.
nerissa​(אחרת)

Re: נכון לא אידאלי אבל ....

nerissa​(אחרת) • 14 במאי 2004
בטי בום כתב/ה:
והאישה הנוכחית של ג'וני דפ , בכל פעם שרואה את הקעקוע של "וינונה לנצח", יכולה לחכך את ידיה בהנאה ולחשוב: " אני פה איתו ווינונה גונבת בגדים באיזה קניון" icon_twisted.gif

הרגת אותי מצחוק, בטי icon_lol.gif

ואת צודקת במיליון אחוז. דוגמת הצאצאית טובה כמו כל מסע אחר (לא טעות) שאנו נושאים איתנו
עקשנית​(נשלטת)

לא רוצה להכעיס אבל...

עקשנית​(נשלטת) • 14 במאי 2004
לדעתי כל זה נובע מחוסר ביטחון, המחשבה של "הוא נושא אותה כל היום" וכל פעם שאנחנו יחד היא שם יחד איתנו, זה נטו חוסר ביטחון. מבחינתי זה באותו משקל של השוואה מתמדת לאקסית.

אם האיש עושה לך טוב, עושה אותך מאושרת וכל מה שאפשר לחשוב עליו זה ההיא שחרוטה.. שהיא גם ככה בזמן עבר עבורו.

אני בטח לא צדיקה גדולה- גם אני בטח הייתי מעקמת פרצוף אם הייתי רואה את זה- אבל מכאן ועד לפסול יש דרך ארוכה ורבה.

אולי אפשר לחשוב על זה מהנקודה שהוא איש שמרגיש רגשות בעוצמה כזו שמסוגל לחרוט על הגוף... ( icon_question.gif ) אבל אני בעצמי לא בטוחה שאני חושבת ככה...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 במאי 2004
בואו נעשה הפרדה - לא מדובר ב"מזכרות" מאנשים ולא מדובר ב"כתמים על העור", אלא במשהו מאד ספציפי: שמו או סמלו על אהוב עבר שצרוב על הגוף. יש הבדל. צלקות מאונס או ילדה מגבר קודם לא היו מפריעים לי (ילדה אולי, אבל באופנים פרקטיים ולא באופן הזה). קעקוע עם שמו של החבר הקודם כן. זה לא קשור בכלל לבדסמ או לדומיננטיות מבחינתי. לא סאבית ולא חברה ונילית הייתי רוצה שתישא עליה סימן כזה. זה גם לא קשור למחיקת העבר שלה, כי אני לא מאמין שאפשר או צריך לעשות דבר כזה.
אין צורך לחפש סיבות מתחת לאדמה. לא חוסר בטחון, לא חיפוש יצור "נקי" ולא שום דבר כזה (ובכל מקרה, אנחנו הרי יודעים משהו על העבר של בן הזוג, וקעקוע עם שם החבר לא בהכרח אומר שהיה שם משהו עמוק. לכן אין לו משמעות כשלעצמו מבחינה זו). אני גם מסכים עם כל מי שיגיד שמה שחשוב זה מה שבלב ושהקעקוע זה כולה עניין של עטיפה וכו'. הסיבה אצלי היא מאד פשוטה והיא בדיוק מה שלוטוס כתבה - אני לא רוצה שהוא יהיה שם איתנו ברגעים אינטימיים. לא רוצה לנשק כתף שעליה מקועקע "משה לנצח". וזה לא יעזור אם אני אחשוב שמשה עכשיו עם דלקת פרקים כתוצאה מאוננות יתר. לי זה יפריע.
כמובן שזה עניין אישי. מי שזה לא מפריע לו - שיבורך.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 14 במאי 2004
אני מבינה את זה, זאלופון.. ובאותה מידה שאותה בחורה רקמה על עצמה את שם בן הזוג הקודם - היא תוכל להסיר זאת במידה וזה יפריע לך כל כך והאהבה תפרח.

יש הבדל בין "זה יפריע לי" לבין לפסול על הסף. האם תפסול מישהי מבלי להכיר אותה בכלל בגלל ציור שיש לה על עכוזה או מקום אחר? משהו שטחי הניתן לטיפול בעתיד?
Demi
Demi • 14 במאי 2004
יש כאן כמה שהצליחו להרגיז אותי

אדם שהחליט לעשות סימן שיזכיר לו מערכת יחסים שהוא נמצא בה, סימן שהוא חלק מאותה מערכת, והמערכת הסתיימה, הרי היה ברור שהיא מתי שהוא תסתיים - שום דבר לא נמשך לנצח.
למה זה אמור לפסול אותו לכל חייו?
כשמסתיים הקשר אותו סימן הופך למזכרת יפה לכל החיים, הוא מסתכל על הסימן ומזכר בדברים הטובים, היפים שהיו להם, וממשיך הלאה.
סימנים פיזים אנחנו רואים אבל נפשיים אנחנו לא רואים, ויש אנשים שמערכות יחסים קודמים מסומנות בהם היטב באופן - נפשי, ואת זה אתם לא רואים אבל אין זה הופך את הדבר לכזה שאינו קיים.
בת היענה אוהבת לתקוע את ראשה בחול, לא לראות מימינה או משמאלה, האם אתם בנות יענה?
חלק, ככל הנראה - כן.

מי שנושא סימן פיזי כמו קעקוע או ברנדינג אינו פסול.
הבעיה היא שסימן זה עלול לפגוע ברגשות השולט הנוכחי, רגשות שאי אפשר לשלוט עליהן, אולי חלק יגידו - רכושתנות, אבל לא הייתי קורה לזה כך אלא יותר בקטע של - למה אני אמור לראות את השם של האדון הקודם כל הזמן, זה עלול להציק.

פתרונות קסם אין, אבל לפסול על הסף זה טיפשי.
ובכל אופן - כשאוהבים... אז הרבה דברים "גדולים" מתגמדים וכבר לא בדיוק נחשבים, הם הופכים לשוליים כי האדם שממול הופך לחשוב יותר.
זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 15 במאי 2004
זאלופון​(שולט) • 15 במאי 2004
נריסה - אם הדבר ניתן להסרה, אין שום בעיה. השאלה היתה אם הייתי רוצה מישהי שאצלה הוא כן קיים, ותשובתי על כך היא לא. ברגע שהוא מפסיק להתקיים - אהלן וסהלן.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 19 שנים • 16 במאי 2004
deMi כתב/ה:

אדם שהחליט לעשות סימן שיזכיר לו מערכת יחסים שהוא נמצא בה, סימן שהוא חלק מאותה מערכת, והמערכת הסתיימה, הרי היה ברור שהיא מתי שהוא תסתיים - שום דבר לא נמשך לנצח.
למה זה אמור לפסול אותו לכל חייו?

אני לא מסוגלת להבין למה שמישהו שכדבריך, ברור לו שמערכת יחסים תסתיים מתי שהוא, ילך בכל זאת ויקעקע את שם האדם שלו הוא משוייך כרגע.
אני לא מבינה איזה שיקול דעת יכול להניע מישהו כזה?
לשם הדוגמה, אני אישית לא הייתי לוקחת את ג'וני דפ גם אם הוא היה רוצה, בטרם יוריד את הקעקוע עם השם של וינונה, אבל עם שאר הקעקועים שלו אין לי בעיה.

דובר כאן על האספקט הפיזי של הסימון ומשמעותו.
יש אנשים שפוסלים אחרים על שעירות יתר או ראש שמחובר לצוואר, אז מה?
לא חסר סיבות כדי לפסול בהם מישהו או להתלבט לגבי הכנסות לקשר עימו.
לכולנו ברור שקיימים גם משקעים נפשיים ממערכות יחסים, ואני מאמינה שהן נכללות בחשבון כשעומדים להכנס עם אדם כזה לקשר, ובכל זאת - לא בכך עסקינן.
אז לא בת יענה, אלא אנשים שממוקדים בנושא הנדון.

השאלה היא בעצם האם הסימון הזה שהוא עדות קיימת מציק עד כדי כך שלא תכנסו לקשר עם מישהו מסומן.
נכון שכשמכירים ומתאהבים הכל מתגמד, אבל אני מדברת על שלב ההיכרות, על ההתחלה שבה עדיין לא עפים ניצוצות לכל עבר, האם כבר שם זה היה נגמר?

וד"א הסרה של קעקוע היא לא תהליך כזה נפוץ זול ובריא, אז אני לא מאמינה שזה משהו שטחי כל כך. בסה"כ מדובר על קעקוע קבוע ולא על קעקוע חינה או קעקוע זמני.
ואני לא עד כדי כך מבינה בבראנדינג, אבל נראה לי שאת זה בכלל אי אפשר להסיר.