סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניו יורק - אולי בכל זאת???

שמשון הגיבור
לפני 13 שנים • 26 בינו׳ 2011

ניו יורק - אולי בכל זאת???

שמשון הגיבור • 26 בינו׳ 2011
אני טוחן את האינטרנט שעות על גבי שעות ומסרב להשלים עם המציאות שהעיר המדהימה, הכל יכולה הזאת, לא מציעה פעילויות. זה פשוט לא יכול להיות. אני אמור לבקר בעיר הגדולה באמצע השבוע הבא. הפאדלס פתוח רק בסופי שבוע (למען האמת גם בסופי שבוע הוא לא משהו) וזה נראה כאילו באמצע השבוע העיר הזאת מתה לחלוטין!
אם משהו יכול לעזור אהיה אסיר תודה ואם מישהי יכולה לעזור אהיה אסיר תודה תרתי משמע..
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 13 שנים • 28 בינו׳ 2011
אחד שמבין​(נשלט) • 28 בינו׳ 2011
קודם כל אני לא מצליח להבין על מה אתה כל כך נסער, ניו יורק היא לא כזו כל יכולה ובודאי אינה מעצמת BDSM. בעיקר אחרי ש"ניקו את רחובות העיר" ולא השאירו יותר מדי מקומות עם גוון בדסמי ופטישי.
אמנם לאחרונה חלה התעוררות בתחום אבל אמצע שבוע ? לא הגזמת ?!
איפה אתה מכיר שיש מסיבות באמצע שבוע חוץ מתל אביב ?
אבל מסתבר שעם קצת מאמץ אפשר למצוא כמה אירועי בדסם גם באמצע השבוע

ביום שלישי הקרוב 01.02.11
יש מפגש של TES זה ארגון בדסמי מאוד גדול בארה"ב. היות ואתה לא חבר תצטרך לשלם 8$ כניסה, תהיה שם הרצאה של Margaret Davis . בארה"ב אם אתה לא הולך להרצאות בדסם אין לך מה לחפש בקהילה המקומית. זה יתקיים ב 260 West 36th Street קומה 3 במקום שנקרא Joria Studios. בשעה 20:00 פתיחת דלתות חצי שעה קודם.

ביום רביעי באותו מקום עם מחלקת הבונדיג' של הארגון תיערך הרצאה בנושא בונדיג'.

ביום ששי (בארה"ב זה עדין לא סופ"ש) ישנו מועדון הספר הפמדומי במפגש הפעם יקראו וידונו בספר ג'סטין המפגש יתקיים ב 302 Broome St, NYC שזה בדאון טאון. במקום שנקרא Happy Endings Lounge בין השעות 18:30 - 20:00

אחרי שתחכים במשך השבוע תוכל לחזור לארץ מלומד למסיבה כמו שאתה רגיל ואז בפעם הבאה תלמד להאריך את השהות שתכלול גם סופ"ש.

ואגב לגבי הפאדלס צריך לדעת מתי להגיע לשם, את המסיבות הרגילות שלהם אפשר להגדיר בעדינות במילה "זוועה" אבל מדי פעם יש שם מסיבה גדולה כמו זו שהיתה לפני שבועיים של TES (אלה המלומדים מההרצאות ) שזו מסיבה ממש טובה ועוד כל מיני ארגונים אחרים שמסוגלים להביא מסת אנשים בערב ספציפי ולהרים ארוע מעולה.

בקיצור בניו יורק כמו בניורק צריך להכיר טוב טוב כדי ליהנות מהמקסימום שאפשר כדי לא להיתקע כמו הומלסים בקור.
DanaDomme​(שולטת)
לפני 13 שנים • 28 בינו׳ 2011

רעיונות

DanaDomme​(שולטת) • 28 בינו׳ 2011
המקום הכי טוב לטעמי שבו אתה יכול למצוא כל מיני מסיבות ומפגשים בניו יורק זה באתר
fetlife.com
כשאני נסעתי לניו יורק נעזרתי באתר הזה וגם הלכתי למסיבה אחת שווה שבלעדיו לא הייתי יודעת על קיומה.
בשביל לדעת מה יש אתה צריך להרשם ואז תלך ללינק הזה:
http://fetlife.com/administrative_areas/3969/events?page=6
או שפשוט תבדוק ב-events.
אם אתה רוצה לחגוג עם היהודים הקינקים של ניו יורק יש את האתר הזה:
http://www.kinkyjews.com/
אבל הם לא עושים יותר מידי מפגשים....
מקוה שעזרתי.