שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה להעלות כאן סוגייה

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 26 בינו׳ 2011
בכוח המוח{Aion} • 26 בינו׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
פיסטוק- ברור שזה הוא, תקראי את הבלוג. אותם הגיגים, אותם ציטוטים מעוותים מכתבי הקודש, אותם רעיונות: "הזונה הסרוחה.. הנקבה הבזויה.. ואם יש דבר אחד שגרוע יותר מאישה- זה גבר נשלט".

ולטרנסקסית-
אכן, אנחנו כבר יותר מדי זמן פה והאינטראקציה מבוססת על אינטראקציות קודמות. אחרי הפעם המאה שבה כלובי מוחק את היודע איך והוא חוזר בחזרה בניק אחר דרך הביוב, כבר באיזשהו שלב נמאס לך. את כבר יודעת מה הולך לקרות. תעקבי אחרי הבלוג של גילי, המקולרת שלו. אם היא אמיתית אז בעוד חודשיים היא תתלונן שהוא הפיץ תמונות עירום שלה ביוטיוב, כהרגלו.
וכבר נמאס, באמת נמאס. ובעיקר נמאס ההודעות הדפוקות האלה. והמנטרות שלו.

ובעיקר חבל לי שההודעה היפה והמושקעת של siren הלכה לאיבוד בתוך כל הקקה.
סיירן, אני מתנצלת.
היא כל כך מושקעת שהיא ראויה ליותר יחס, ואפילו לשרשור בפני עצמה. אולי תציבי אותה שוב?

אני מבינה שאת מתגעגעת ל"היודע איך", נילי. את אפילו לא היחידה, כך שזה בסדר.
העובדה היא שאת מוצאת אותו באחרים השונים ממנו כמרחק מזרח ממערב רק מוכיחה את זה.
זה לא הוא. צר לי להרוס את הפנטזיה הנהדרת שלך. למעשה, הוא שונא ציטוטים מכתבי קודש.
אני מציעה שתתנצלי על הדרך בה את מוציאה דיבתו של אדם שכלל לא נמצא כאן, וקובעת קביעות שאין לך מושג בקשר לאמיתותן.
master xy​(שולט)
master xy​(שולט) • 26 בינו׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
פיסטוק- ברור שזה הוא, תקראי את הבלוג. אותם הגיגים, אותם ציטוטים מעוותים מכתבי הקודש, אותם רעיונות: "הזונה הסרוחה.. הנקבה הבזויה.. ואם יש דבר אחד שגרוע יותר מאישה- זה גבר נשלט".

ולטרנסקסית-
אכן, אנחנו כבר יותר מדי זמן פה והאינטראקציה מבוססת על אינטראקציות קודמות. אחרי הפעם המאה שבה כלובי מוחק את היודע איך והוא חוזר בחזרה בניק אחר דרך הביוב, כבר באיזשהו שלב נמאס לך. את כבר יודעת מה הולך לקרות. תעקבי אחרי הבלוג של גילי, המקולרת שלו. אם היא אמיתית אז בעוד חודשיים היא תתלונן שהוא הפיץ תמונות עירום שלה ביוטיוב, כהרגלו.
וכבר נמאס, באמת נמאס. ובעיקר נמאס ההודעות הדפוקות האלה. והמנטרות שלו.

ובעיקר חבל לי שההודעה היפה והמושקעת של siren הלכה לאיבוד בתוך כל הקקה.
סיירן, אני מתנצלת.
היא כל כך מושקעת שהיא ראויה ליותר יחס, ואפילו לשרשור בפני עצמה. אולי תציבי אותה שוב?

אני מבינה שאת מתגעגעת ל"היודע איך", נילי. את אפילו לא היחידה, כך שזה בסדר.
העובדה היא שאת מוצאת אותו באחרים השונים ממנו כמרחק מזרח ממערב רק מוכיחה את זה.
זה לא הוא. צר לי להרוס את הפנטזיה הנהדרת שלך. למעשה, הוא שונא ציטוטים מכתבי קודש.
אני מציעה שתתנצלי על הדרך בה את מוציאה דיבתו של אדם שכלל לא נמצא כאן, וקובעת קביעות שאין לך מושג בקשר לאמיתותן.

אני מציע שהיא תתנצל גם שהיא טיפשה ממוצעת ומטה . ושהיא לא יודעת למצוץ . אם כבר אז כבר .
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2011
חופשי אחד השרשורים המגעילים שהיו בכלוב מזה זמן-מה. להקיא ממנו בטוח יעזור לדיאטה שלי.
Bent
Bent • 26 בינו׳ 2011
מקבי כתב/ה:
חופשי אחד השרשורים המגעילים שהיו בכלוב מזה זמן-מה. להקיא ממנו בטוח יעזור לדיאטה שלי.

אני איתך מק'

כלובי אפשר לסגור ולהעלים את הרפש?
kakleta​(לא בעסק)
kakleta​(לא בעסק) • 26 בינו׳ 2011
א? כבר סוגרים?

זונה, נושא השילשולך (אות R בשביתה כרגע) לא חדש, מצוץ מהאצבע, נמוך רמה ודי מיותר.
כמעט גרמת לי להתגעגע לכתיבתו של עוזרד. לפחות הוא הרבה יותר קשרוני ממך בהמצאת הפרווקציות וכך תגובות של מאזיניו.
נוריתE

עיצות למסגסג המתחיל

נוריתE • 26 בינו׳ 2011
ישנו ,מיגוון נושאים
והמון "סוגיות"
להעלות
(נסו להגיד עשר פעמים רצוף את המילה
סוגיה וזה באמת יתחיל להראות הזוי ולהשמע מצחיק חסר פשר)
שיעצבן פה מגזר או מיגדר אלו או אחרים
למשל
קיעקועים
פירסינג
ברנדינג
סספנדינג
קאטינג
(אוהבת את ה"דינגicon_smile.gif )
או "האם אהבת השתן הביאה אותך לפה או שפתחת את הטעם הזה אחרי
שהגעת לפה"(כשהמילה שתן, יכולה להיות מוחלפת בכל מילה אחרת שעולה בראשו/ה של הפילוסוף
התוהה, אוהב/ת האדם התורן/ית)
או "האם זה נכון?מה שאמרו פעם" שמי שמתחילה לעשן
גם מתחילה לקיים יחסי מין"?
או,משהו יותר רציני כמו האם זה נכון?ש?(מעדיפה שלא לכתוב שלא יעלו עלי)
היא?שמביאה נשים לסאדו?
או:"למה בכלל?אתן/ם אוהבות/ים לכאוב ולהכאיב"?
(זה פיצוץ)

אפשר תמיד ,להשתמש בחומרי עזר ויזואליים
נוסח show&tell

וזיכרו,תמיד להשתמש במילים גדולות וחכמות ,סמי אנטליננטיות
קשות וארוכות
קשות להיגוי וקריאה(זה,תמיד מראה ומרשים אינטלגנטי להפליא)
בנוסח:
"אני תוהה"
"סוגיה חשובה"
"עלתה שאלה על ראשי"
"שאלה חשובה, לשולטים/ות -נישלטות/ים"
עדיף אפילו ,כותרות מדהימות ומשכות עיין בנוסח:

"מאמר חכם/מדהים/מרתק,שמצאתי ברשת"
(שוס ידוע שמושך המון צפיות)

זיכרו גם ,המסגסגים,העתידיים ,תמיד להתמם/להפגע בנוסח"מה,בסך הכל אמרתי?
זאת שאלה חשובה"?
כשאנשים יתעבנו עליכם/ן
או " בסך הכל רציתי להפנות תשומת לב לנושא הרגיש הזה"..
ועוד שכאלו כמו"אבל ממש(זיכרו דמעות ניפגעות)ממש,לא התכוונתי לפגוע באף אחד/ת"

icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
מקווה,שעזרתי.

בברכת
"שמנה,ההאוי
בירחו בירחו"
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 30 בינו׳ 2011
Brave Dwarf • 30 בינו׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
כבר האשימו אותי בבריונות רשת, ואני מתביישת להודות שזה נכון.

הודעה ל'היודע איך' ולאלכוהוליסט הלוזר שמתרץ את הבעיות שלו בהלם קרב- לא מפחדת מאף אחד מכם ואם אתם רוצים ללכת מכות- יאללה בואו בחוץ.

קחי בחשבון שאחרי התייעצות עם עו"ד, גיליתי שחלק ממה שאמרת מהווה הוצאת דיבה וזאת על סמך האוכל שאני מביא לשולחן ילדיי. בתור איש קבע האשמות מסוג זו שנשמעה לא לראשונה כאן, ושייכת לקליקה מוגדרת, אני מבטיח לך שיש לי סבלנות בגודל של זין ברזל אבל גם שכשהוא נשבר, אינו לוקח שבויים.

לגבי החלק השני, הזכרת לי בדיחה:

אנאליסטים אלכוהוליים
פורסם לפני 1197 ימים ב - 21 באוקטובר, 2007 בשעה 23:02
בחיים לא ראיתי חבורה כה עגומה, קודרת ומדוכאת כמו האנאליסטים האלכוהוליים. ישובים במעגל, מוקפים באפרוריות משהו, הם המציאו תיאוריה מוזרה שאומרת שאינם שותים כדי לשחרר את הלחץ בראש אלא כי יש להם אלרגיה לאלכוהול. נו בטח. גם אני מזיין כל מה שזז לא כדי לשחרר את הלחץ בביצים אלא כי יש לי אלרגיה לאורגזמה.

"AA שלום."
"שלום! זה אנאליסטים אלכוהוליים?"
"לא אדוני, הגעת לאלכוהוליסטים אנונימיים. מה אפשר לעשות בשבילך?"
"אני רוצה לבוא אליכם." השבתי והזזתי את כוס הקפה שגירה באדיו את הבחילה ששוב עלתה אל הושט.
"למה אתה רוצה לבוא, אדוני?"
"מה זאת אומרת למה?" התפלאתי, "כי אתמול קיבלתי משלוח של שני ארגזי ויסקי ואני מחפש חברה שמבינים עניין כדי לרדת עליהם בצוותא."

ניתקה. בשקט שהשתרר שמעתי היטב את זמזומו של הזבוב. קלטתי אותו בזוית העין כשחייגתי שוב.

"AA שלום."
"זה אני ממקודם. אבל אל תנתקי." הצטדקתי, "אני חייב להגיע אליכם כי אני אלכוהוליסט."

הזבוב ניתר ממקומו ובחדות מבהילה, חותך את האוויר בכנפיו, חלף מעל ראשי ונתקע בלוח מגנטי.

"אנחנו צריכים עזרה." משיתי את הזבוב באצבעי מכוס הקפה אליה נפל ועטפתי אותו בנייר טואלט.
"אתם?"
"כן, בינתיים הצטרף עוד מישהו," ניערתי את הנייר. "אבל הוא לא קשור כי הוא על סמים. בקיצור, מתי אנחנו יכולים לבוא?"
"בשש, אבל אנחנו מטפלים רק בבעיות אלכוהול." השיבה בהיסוס בזמן שפתחתי את נייר הטואלט.
"זה בסדר, אני אגיע לבד," הרגעתי אותה ונגעתי בגוש השחור ששכב במרכזו של כתם חום, "הוא כבר מת."

ערכתי סבב חברים טלפוני והודעתי לכולם על הצעד האחראי והנבון שהחלטתי לבצע הערב. אחרי מספר טפיחות שכם מילוליות ותרועות אהדה מהולות בחוסר אמון, חזרתי אל החבר הראשון.

"זהו, הודעתי לכולם." אמרתי לו. "גם אני מהמר. תרשום שאני שם מאה על הזיון שאתפוס הלילה."

זיון לא תפסתי. למעשה דבר לא תפסתי. גם לא את מה שהתרחש סביבי. אחרי שהסבירו לי את התיאוריה המוזרה, נתבקשתי לספר את סיפור חיי. הייתי מופתע. איזו מן אנונימיות זו אם מרגע זה ואילך כולם ידעו מי נתנה לי ומי לא. את הטיעון שהתחלתי לשתות בגיל עשרה ימים כשבאתי בברית אברהם אבינו, לא קיבלו וכשאמרתי שאיני יודע כמה אני שותה כי אחרי הבקבוק הראשון אני מאבד את הספירה והצעתי לקפוץ לקיוסק כדי לקנות כמה בקבוקים ולבדוק, ביקשו ממני לעזוב.

אני לא נוהג לשתות בעבודה אבל הערב, אחרי החוויה שעברתי עם אנאליסטים אלכוהוליים, הייתי פשוט חייב. עכשיו איפה נמצא הפסיכולוג שאמור לבלבל לי את המוח לגבי אלימות? אני הולך לפוצץ אותו.

ראי הוזהרת.
Brave Dwarf
רוצה לערוך השוואה ולבדוק מי הלוזר מבין שנינו?
אני מזמין את אחותך לתחרות ואת הקטטר שלה גם.

לי יש מה להפסיד. ומה אתך. זאת התחלה.
Brave Dwarf
ומכיוון שנילי ונילי השיבה לי: אתה לא יכול לתבוע אותי כי אז תצטרך להסביר מדוע אתה כאן וכיוון שאני יודעת את זה, אני יכולה לעשות בחייך את כל העולה על רוחי כי לי אין מה להפסיד אבל לך כן, אזיי..

אני הולך עד הסוף.

ואם מישהו שוב יגיד לי שהייתי שפל בפוסט הזה הרי שהוכחתי את הטענה.

אלו אתם.