שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

החומר שממנו עשויים אנשי גוש דן

מקבי​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 31 בינו׳ 2011
מקבי​(מתחלף) • 31 בינו׳ 2011
ציטוט: באמת מתנצלים על כך שיש לנו קריירה וחיים.

תיקון - קריירה בלבד. לסיים לעבוד ב-20:00 זה לא לחיות.

ברוב אירופה, המסיבות מתחילות בשעות הערב, וב-02:00 המועדונים נסגרים. כך גם בניו-יורק.

שם גם לא מעשנים במועדונים. אבל הישראלים תמיד יודעים יותר טוב... icon_rolleyes.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 31 בינו׳ 2011
בנימה אישית:
אין לי רכב. אני סטודנטית וגרה בירושלים, אין סיבה מיוחדת שיהיה לי אחד. רק מה, אף אחד אחר לא גר פה. כך זה נראה לפחות. אין טרמפ ובטח שאין מועדון בעיר (למרות שאם תשאלו אותי, הירושלמים זקוקים לסאדו-מאזו יותר מכל אחד אחר בעולם). אז אני תלויה בתחבורה ציבורית.
זה משאיר לי רק את ימי חמישי, כי באמצע השבוע יש לימודים/עבודה ובשישי אין תחבורה.

וכשאני יוצאת למועדון, הפחד הכי גדול שלי זה שהמסיבה תדעך *לפני* הזריחה. 3-4 לפנות בוקר, אני לבושה אתם יודעים איך, הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לצאת לרחוב. סליחה, לפני אחרון. האחרון זה להגיע לתחנה המרכזית. אז לחזור בלילה לא בא בחשבון. ואם כבר אני חוזרת הביתה רק בבוקר, אז לפחות אצא מאוחר. כי יציאה בת 12 שעות זה קצת מוגזם.

וכל זה לא נועד לטעון שאחת עד חמש זה הזמן האידאלי לחגוג, אלא סתם לשתף. וגם לומר שסביר להניח שלכל אחד מאיתנו יש את אורח החיים שלו ולכל אחד יש את הזמן שיותר נוח לו.

בנימה כללית: היה לי מאד נוח לצאת ב-19 ולחזור ב-23, אבל בואו נהיה כנים, זה לא אותו הדבר כשזה לא בלילה. זה משפיע על האווירה, וגם באמת לא מזיק לנוח קצת לפני שעולים על סטילטוס לכמה שעות. מה גם שחלקנו מסתירים את העדפות הבילוי שלנו, לך תסתיר משהו בשמונה בערב.

מה שאני באמת לא מבינה, זה איך אנשים מצליחים לצאת בחצות, באמצע השבוע. נראה לי שאם כבר יש שני ערבים בשבוע, היה אידאלי אם אחד מהם היה בערב והשני בלילה, ככה מי שזה עניין של טעם עבורו יוכל לבחור, ומי שמת לבוא לשניהם יוכל להרשות לעצמו. נראה לי.
קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 1 בפבר׳ 2011
קיפופיף​(מתחלפת) • 1 בפבר׳ 2011
מקבי כתב/ה:
ציטוט: באמת מתנצלים על כך שיש לנו קריירה וחיים.

תיקון - קריירה בלבד. לסיים לעבוד ב-20:00 זה לא לחיות.

ברוב אירופה, המסיבות מתחילות בשעות הערב, וב-02:00 המועדונים נסגרים. כך גם בניו-יורק.

שם גם לא מעשנים במועדונים. אבל הישראלים תמיד יודעים יותר טוב... icon_rolleyes.gif

תתפלא. מתחילים לעבוד ב11.00 הולכים לישון ב03.00 ((((-:
(ואני אפילו לא מדברת על אנשים כמוני שהעבודה שלהם זאת ההנאה וההגשמה עצמית הגדולה ביותר שלהם, אז אנא-חסוך ביקורת ושיפוטיות)
תראו,זה מאוד פשוט, עיניין של ביקוש והיצע-אם המסיבות המאוחרות היו גורמים לירידה בקהל-הן היו מתחילות מוקדם יותר, אבל לאחרונה שהייתי במקסים-לא נצפה מחסור כלשהוא באנשים.
Efrati​(שולטת)

ומה אם יום שלישי?

Efrati​(שולטת) • 1 בפבר׳ 2011
אולי זה יתחיל קודם
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 1 בפבר׳ 2011
ציטוט: תתפלא. מתחילים לעבוד ב11.00 הולכים לישון ב03.00 ((((-:

זה סבבה. להתחיל לעבוד ב9\8 ולסיים 12 שעות אחרי זה, זה לא לחיות.

ציטוט: ואני אפילו לא מדברת על אנשים כמוני שהעבודה שלהם זאת ההנאה וההגשמה עצמית הגדולה ביותר שלהם

את בודקת איכות בפס-ייצור של קרמבואים???? icon_biggrin.gif

ציטוט: אז אנא-חסוך ביקורת ושיפוטיות

1) אין צורך במקף בין 'אנא' ל-'חסוך'.
2) את אדם רע ומרושע!

ציטוט: תראו,זה מאוד פשוט, עיניין של ביקוש והיצע-אם המסיבות המאוחרות היו גורמים לירידה בקהל-הן היו מתחילות מוקדם יותר, אבל לאחרונה שהייתי במקסים-לא נצפה מחסור כלשהוא באנשים.

לא, זה יותר כמו נורמה שאנשים פשוט נכנעים לה, "כי ככה זה". אני מזכיר שוב את עניין העישון, עוד משהו שבארץ עושים ולא בשום מדינה מתורבתת אחרת. למרבית האנשים זה מפריע, ובכל זאת זה עדיין קורה. למה? ככה.
nerissa​(אחרת)

Re: הסוד

nerissa​(אחרת) • 1 בפבר׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
רבעאק!

מה יש לכם שם בתל אביב?

חניה!!!

זה מה שיש מחצות בלילה ועד שש בבוקר.
לפני כן את יכולה לעשות מסיבת הקפות באיילון.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ביד-יוק!
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 1 בפבר׳ 2011
[quote="מקבי"][quote]

את בודקת איכות בפס-ייצור של קרמבואים???? icon_biggrin.gif

בדיוק.עלית עלי. ובקיץ בקרת איכות אישית של גלידות שמנת.
L איה
לפני 13 שנים • 2 בפבר׳ 2011

מה יש לנו? קפאין המותאם לספיגת קרינה, פיח, שעשועים, וסטייל.

L איה • 2 בפבר׳ 2011
אני מוצאת שהקבלת שעות השיא של מסיבות הפטיש לשעות שיא הרייטינג של ערוץ 1
לא יקצץ בשכר הבייביסיטר.

בעיניין העבודה, במקרה שלי, הפתרון פשוט: לא אחת אני מזמינה/מתאמת עם הבוסים שלי בילוי באותן המסיבות בהן מחמצי ואני מבלים. כך או כך, השותפים בחברה בה אני עובדת, ישתוללו מעצבים אם אעז להעיר אותם לפני 10:00 (בעצם רק שניים מהם. השלישי הוא נשלט).

masterkey- חנייה אחרי חצות? לא יפה ככה, סודות בחברה.
תגלה לכולנו היכן המקום הנדיר הזה נמצא, אני אשקול מעבר דירה.
ליל תענוגות,
ליבנת
MasterKey​(שולט)
לפני 13 שנים • 3 בפבר׳ 2011

Re: מה יש לנו? קפאין המותאם לספיגת קרינה, פיח, שעשועים, וסטי

MasterKey​(שולט) • 3 בפבר׳ 2011
ליבנת כתב/ה:
אני מוצאת שהקבלת שעות השיא של מסיבות הפטיש לשעות שיא הרייטינג של ערוץ 1
לא יקצץ בשכר הבייביסיטר.

בעיניין העבודה, במקרה שלי, הפתרון פשוט: לא אחת אני מזמינה/מתאמת עם הבוסים שלי בילוי באותן המסיבות בהן מחמצי ואני מבלים. כך או כך, השותפים בחברה בה אני עובדת, ישתוללו מעצבים אם אעז להעיר אותם לפני 10:00 (בעצם רק שניים מהם. השלישי הוא נשלט).

masterkey- חנייה אחרי חצות? לא יפה ככה, סודות בחברה.
תגלה לכולנו היכן המקום הנדיר הזה נמצא, אני אשקול מעבר דירה.
ליל תענוגות,
ליבנת

זהו - שיש עדיין כמה כירכרות בת"א.
חצות - והן סתם דלעות, שצריך להיזהר מאוד לא למעוך כשנכנסים לחניה ברוורס.
Agent cooper​(שולט)
לפני 13 שנים • 3 בפבר׳ 2011

גושדינזם

Agent cooper​(שולט) • 3 בפבר׳ 2011
כגושדניסט מהצנטרום של הפיילה של פי הטבעת התל אביבי שעליו נאמר-אין רימינג יותר חודרני מלהעביר את הלשון מסביב לכיכר המדינה, אני מניח שהסיבה היחידה לתזמון המסיבות היא התחושה שאל "איזה מגניבים ומיוחדג'ים ואנשי לילה אפלים והולכים על הקצה כזה אנחנו, שיו".
יוקדמו המסיבות לפתיחת דלתות ב9:30 לאלתר (כדי שנוכל להגיע ב11:0 ועדיין להיות מה זה cool ובאיחור אופנתי וכאלה