בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגשמת יעודי

nobady נשלט
לפני 13 שנים • 2 בפבר׳ 2011

הגשמת יעודי

nobady נשלט • 2 בפבר׳ 2011
לפני חודשים מספר שיתפתי את חברי האתר במערכת יחסים של שליטה ועבדות שהיתה לי לפני מספר שנים עם אשה מדהימה אותה הכרתי שרתתי ושנאלצה לצערי לנדוד לעיר אחרת בעקבות מקום עבודתו של בעלה וכדי שלא לפרק את התא המשפחתי, סיפרתי על געגועיי העזים אליה ועל הרגשת ההחמצה של יעודי.
ובכן לאחרונה התחזק מאוד הקשר ביני לבין ידידה אשר בה תמכתי מבחינה מורלית במאבקה הקשה בתהליך גרושיה, הקשר שהתחזק התבטא בשיחות נפש ובפתיחות.
באחת השיחות שאלתיה מה גרם ומי לדעתה אשם בגירושין, יש לי לא במעט אשמה ענתה לי, אני טיפוס שטלתן ובעלי לשעבר ( הקפידה להדגיש ) לא ממש הסתדר עם זה מה עוד שנמנעתי מיחסיי מין אתו בתירוצים שונים כי למעשה אינני ממש נהנת מיחסיי מין מלאים מעדיפה אני שיטפלו בי וישרתו אותי בדרך האהובה עליי להנאתי מבלי שארגיש חובה לתגמל.
התחלתי להרגיש צמרמורת והרהבתי עוז לספר לה על רצוני ורגשותיי, אשמח להיות נתון לשליטתך להיות לך לעבד ולשרת אותך בצייתנות אמרתי כשאני רועד בכל גופי חושש מתגובתה.
אתה! כך אמרה בהשתאות, אתה נראה כמי שמכניע ולא כמי שנכנע, שמעתי עליך סיפורים וקשה לי להאמין למשמע אוזניי.
הכל סיפורים ואגדות אותם גם אני שמעתי אך אני יכול להבטיח לך שאין בהם אמת.
הייתי בטוחה שאתה תומך בי במטרה להכניס אותי למיטה אני אומנם מחבבת אותך מאוד אך לא התכוונתי כלל להגיע לכך וקיוויתי כל הזמן שלא אאלץ להעיף אותך אם אכן תיהיה זו כוונתך, הוסיפה.
מה פתאום ! חייכתי, תמכתי בך כי אני מאמין בעליונות המין הנשי ולא יכולתי לראותך בצערך.
אתה יודע מה? אמרה לפתע, הרעיון דווקא מוצא חן בעיניי, בא ננסה יום בשבוע בו תתיצב לנקות לי את הבית, אני שונאת לעשות זאת ואחר כך נראה.
ובכן ידידיי מזה שלושה שבועות שאני מתייצב ומנקה את ביתה על פי הוראותיה בהתלהבות ובשמחה.
לפני יומיים לאחר שסיימתי לבצע את המטלות שהטילה עליי ציוותה עליי לענג אותה בלשוני ולשפשף את דגדגנה המשוח בוזלין עד לגמירה, פעם ראשונה בחיי ראיתי אישה מגיעה לאורגזמה בהשפרצה ושמחתי כי הצלחתי לספק אותה כרצונה.
לאחר שנרגעה אמרה כי שנים רבות לא חוותה אורגזמה כזאת וכפרס מרשה היא לי להוריד את מכנסיי, לאונן לפניה ולשפוך בכף ידה.
לאחר שגמרתי ציוותה עלי ללקק ולנקות את ידה, בוא נראה עד כמה אתה צייתן ומוכן לבדר אותי, בוא נראה אם אתה עבד אמיתי או מתחזה. ירדתי על ברכי ואודה על האמת הרגשתי רתיעה, הססתי. לקק ציוותה עליי כשחיוך על פניה, לקק או שבזה מסתיימת ההצגה שלך, בדחילו ורחימו ליקקתי את ידה ואוכל לומר שנהנתי מן המעמד בו אני מושפל על ידה להנאתה.
כשסיימתי לנקות את כף ידה משכה בשערותיי ואמרה בחיוך ענק, עכשיו אתה עבד הרכוש שלי ומעתה אשלוט בך ביד חזקה.
הגשמתי את יעודי ואני שוב עבד, עבד מאושר כי מהו עבד אם לא רכוש בעליו.
Efrati​(שולטת)

נהניתי

Efrati​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2011
מכל מילה
מכל תיאור
ואם היה אמיתי או לא
לי כבר לא משנה
אני מחוייכת
בשבילך?
מקווה שזה אמיתי
icon_smile.gif
כלבלב אנושי

כאשר המציאות פוגשת את עולם הפנטזיה...

כלבלב אנושי • 2 בפבר׳ 2011
נראה שזה - too good to be true...
אך מאחל לך שזה אכן קרה לך במציאות...
הלוואי עלי icon_smile.gif))

תמשיך ליהנות...ואל תשכח לרוץ לספר לחבר'ה...