סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה אפשרי?

איסקנדר
לפני 13 שנים • 8 בפבר׳ 2011

זה אפשרי?

איסקנדר • 8 בפבר׳ 2011
שלום!
לא כתבתי הרבה באתר אבל אני נכנס לכאן הרבה בעיקר מסקרנות, במיוחד לפורום הזה, (סלחו לי אם אני לא מכיר את רוב המושגים שמשתמשים כאן.)
מאז שאני מכיר את עצמי נמשכתי להיות נשלט על ידי אישה וזה מאוד מגרה אותי (יכול להיות שאפילו יותר מסקס רגיל) אני הייתי מאוד רוצה למצוא מישהי לקשר רציני שמשלב שליטה, אבל אחרי כמה זמן שקראתי הודעות ,ודפי הכרויות של אנשים באתר הבנתי שלמצוא מישהי בגילי שבאמת רוצה להיות בקשר רציני מאוד קשה ואולי בלתי אפשרי למצוא. ממה שראתי יש הרבה יותר נשלטים משולטות ורוב השולטות באתר (לפי דפי ההכרויות) מחפשות "נהג" או "מנקה" , אני לא חושב שראיתי מישהי צעירה (בגיל 20+) שבאמת מחפשת קשר רציני. וזה נורא מתסכל אותי... התחלתי לחשוב שאולי כדאי לנטוש את הפנטזיות האלה בגלל שאין סיכוי שהם יתאפשרו . השאלה שלי בעצם היא האם זה אפשרי ? האם באמת יש נשים שזה מה שהן מחפשות? קשר רציני משולב עם שליטה ואם כן איפה הן?
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 8 בפבר׳ 2011
הכל אפשרי מותק,תיהיה עקבי בדרישות שלך ותתמיד. אם לא תמצא אחרי פרק זמן תבדוק אולי שירותי הסעה וניקיון הם כל מה שאתה מסוגל להציע?
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 8 בפבר׳ 2011
כל קשר בין שולטות פה למשיכה מינית פמדומית מקרי בהחלט. (לא אתפלא אם הן בכלל נשלטות במיטה)

זהירות: הצפיה בפרופילי שולטות בכלוב עלולה לסרס כל נשלט. משרד התשוקה, הרשות הלאומית לבטיחות העבדים.
icon_lol.gif

(נ.ב. אני מזמן ויתרתי. נראה לי שגם אם אמצא מישהי שתסכים לסבול אותי, אני בורח לה אחרי הסשן)
המלט
המלט • 8 בפבר׳ 2011
ע"א יקר, למה זה תספיד את הכלובייה. יש כאן כמה שולטות מעניינות אחרי הכל..
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לא עולה בדעתי שולטת שרושמת על כך בפרופיל שלה.

בכל מקרה זה סתם ספאם הבחור רושם פוסט ואחרי כמה חודשים רושם אותו פוסט.
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 8 בפבר׳ 2011
המלט כתב/ה:
ע"א יקר, למה זה תספיד את הכלובייה. יש כאן כמה שולטות מעניינות אחרי הכל..

רייב הההמלט icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
ההתייחסות שלי היא לדור חדש של פרופילי שולטות..כמו שכתב פותח השרשור.
יודע אני שיש פה כמה שולטות כדבעי, מורות הוראה בישראל, היודעות לחנך, ואוהבות מה שנשלטים אוהבים. כיוון שחלשה דעתי נמנעתי מלבוא במגע איתן בשנה האחרונה.

עם השולטות האלה הסליחה, ירבו כמותן בישראל.
Infinitely whipped​(נשלט)
לפני 13 שנים • 14 בפבר׳ 2011
Infinitely whipped​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2011
עבד אינטימי כתב/ה:
כל קשר בין שולטות פה למשיכה מינית פמדומית מקרי בהחלט. (לא אתפלא אם הן בכלל נשלטות במיטה)

זהירות: הצפיה בפרופילי שולטות בכלוב עלולה לסרס כל נשלט. משרד התשוקה, הרשות הלאומית לבטיחות העבדים.
icon_lol.gif

(נ.ב. אני מזמן ויתרתי. נראה לי שגם אם אמצא מישהי שתסכים לסבול אותי, אני בורח לה אחרי הסשן)

זה ממש נראה שאתה משאיר תגובות כאלה כי אתה מקווה שתעצבן את אחת השולטות באתר מספיק כדי שהיא תרצה להפוך אותך לעבד שלה. icon_smile.gif
זה המצב, או שאני טועה?
Infinitely whipped​(נשלט)
לפני 13 שנים • 14 בפבר׳ 2011
Infinitely whipped​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2011
עבד אינטימי כתב/ה:

icon_lol.gif

זה ממש נראה שאתה משאיר תגובות כאלה כי אתה מקווה שתעצבן את אחת השולטות באתר מספיק כדי שהיא תרצה להפוך אותך לעבד שלה. icon_smile.gif
זה המצב, או שאני טועה?
אודי.ג
לפני 11 שנים • 24 בפבר׳ 2013

Re: אני שולטת לקשר רציני

אודי.ג • 24 בפבר׳ 2013
מלכתך לנצח כתב/ה:
אבל גיליתי שזה בלתי אפשרי
אני עדייןן לא מלכה 24/7

למלכתך לנצח אני קורא כבר כמה זמן את הפרופיל שלך ואת הבלוגים וכל מה שאת מגיבה וממש נהנה לקרוא ....אני יודע שאת לא מחפשת עבד אבל אשמח אם לפחות כאן יצא לנו לדבר או לשמור על קשר.