בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסך חושי מוחלט

JabberwockY​(שולט)
לפני 13 שנים • 19 בפבר׳ 2011

נילי, TV,

JabberwockY​(שולט) • 19 בפבר׳ 2011
די. בחייאת, די.

לא ככה ולא בשרשור הזה.

תודה בשמי ובשם יושבי הכלוב שוחרי השלום המעטים שעוד נותרו.
נילי ונילי

Re: נילי, TV,

נילי ונילי • 19 בפבר׳ 2011
JabberwockY כתב/ה:
די. בחייאת, די.

לא ככה ולא בשרשור הזה.

תודה בשמי ובשם יושבי הכלוב שוחרי השלום המעטים שעוד נותרו.

אני?! מה אתה רוצה ממני?! מה כבר אמרתי לו?
הדבר הכי גרוע שאמרתי לו זה שהוא אהבל וחסר אחריות, זה הוא שהגיב כאילו מינימום התחילה מלחמת יום כיפור. קצת נמאס לי מאיך שמרשים לעצמם לדבר אליי כאן בפורום, ואח"כ עוד לקבל נזיפות כאילו מגיע לי.

TV, מקווה שתשכיל להתנצל, כי באמת שהשתדלתי לשמור על כבודך.
Agnon​(שולט)
Agnon​(שולט) • 19 בפבר׳ 2011
קייסי כתב/ה:
איזה שרשור מצוין!
בינתים רק הצצתי בלינקים שלך, ג'.ב. אבל על פניו אני לא בטוחה שהייתי מתעסקת במוח יותר מדי בשיטת עשה זאת בעצמךicon_smile.gif.
מצד שני, זה מה שאנחנו עושים כאן תמיד, במידה כזו או אחרת, אז אשקיע בקריאתם בכל מקרה.

Agnon כתב/ה:

רעש "לבן" נראה לי (באופן סובייקטיבי לחלוטין ) הרבה יותר מושקע (וכנראה יותר קשה פיסית) אבל פחות מעליב ומשפיל ולכן פחות מושך.

עגנון, למה רעש לבן מרגיש לך פחות משפיל? לי הוא נראה דוקא צורם וטורדני הרבה יותר משקט ונראה לי כמעט כמו עונש בפני עצמו להיחשף לרעש כזה. אבל מעניין אותי למה אתה מפרש את זה הפוך.

קייסי
לצערי אני חוזר לגלות שעדיין אי אפשר לקיים כאן דיון מעניין וענייני.
שאלה טובה שאלת. אני אשמח לענות לך בפרטי או יותר טוב בדיון רחב אם מישהוא ירים את הכפפה ויעביר את הדיון לפורום יותר מנוהל (fetlife למשל)
slu
slu

פרילי דבילי 2

slu • 19 בפבר׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:
בזמנו העברתי סשן כזה לנשלטת שלי. הסשן התמשך על בערך 90 דקות (זמן סרט ממוצע)

היא היתה בחסך חושי מוחלט (בזמן שאני באמת ראיתי סרט icon_biggrin.gif )

אני יכול להגיד רק שבפעם השניה שעשיתי את זה זה כבר לא היה כלכך ארוך. היה לה קשה אחרי זה כל היום וקצת היום שאחריו להתאפס על עצמה ועל תחושת הזמן. זה היה מאוד מוזר לראות את זה. (היא הייתה בטוח שהסשן התפרס על 4 שעות ) .

גליתי שהזמן האידאלי הוא באמת 30-40 דקות. עדיין הסאבית תקבל את החוויה הסובייקטיבית של זמן ארוך בהרבה

ילדים יקרים,

בהודעה זו מסתתר חוסר אחריות.

מיצאו, ילדים יקרים, את חוסר האחריות. צבעו אותו בצבעים עליזים ושלחו אלינו, ואולי תוכלו לזכות בפרסים.

בין הפותרים נכונה יוגרל סשן עם אהבל.

אוף, קצת משעמם לחזור על עצמי.. אבל כדרך ההיסטוריה לפעמים פשוט אין ברירה.
אז חזרנו לסיפורה של פרילי דבילי שוב, המנסה למצות יש מאין מבלי להבין שלפעמים הגדולה טמונה פשוט בלסתום את הפה ולקבל גם דרך כזו שאינה שלך.
אמשיל לך משל פרילי, כזהו הניתן למצוא בכל " חוברת תעסוקה לחופש לילדי כיתה ד'" - המוקמוקים הם חלק מהבקבקים. רק שלא כל בקבק הוא מוקמוק אבל כל מוקמוק הוא בהכרח בקבק. אם זה המצב
כיצד נדע איזהו בקבק שהוא גם מוקמוק???
זו בערך ההשלכה שלך לדברי טי ידידי הטוב.
פור פאק סייק האיש כתב "הייתי ..עשיתי" - מה לעזאזל המסקנה שלך מזה לגבי איזושהי אחריות שהייתה או שלא!??!!??
גוד אני באה באמת בטוב!! פריל את חייבת להבין שאנשים מתרשמים מדברייך.
רמז.. ל.א. .לט.ו.ב.ה.
טיפשות לא כואבת אלא לאחרים. קצת התחשבות בבקשה.
בהצלחה .
S

JabberwockY​(שולט)
JabberwockY​(שולט) • 19 בפבר׳ 2011
Agnon כתב/ה:
קייסי כתב/ה:
איזה שרשור מצוין!
בינתים רק הצצתי בלינקים שלך, ג'.ב. אבל על פניו אני לא בטוחה שהייתי מתעסקת במוח יותר מדי בשיטת עשה זאת בעצמךicon_smile.gif.
מצד שני, זה מה שאנחנו עושים כאן תמיד, במידה כזו או אחרת, אז אשקיע בקריאתם בכל מקרה.

Agnon כתב/ה:

רעש "לבן" נראה לי (באופן סובייקטיבי לחלוטין ) הרבה יותר מושקע (וכנראה יותר קשה פיסית) אבל פחות מעליב ומשפיל ולכן פחות מושך.

עגנון, למה רעש לבן מרגיש לך פחות משפיל? לי הוא נראה דוקא צורם וטורדני הרבה יותר משקט ונראה לי כמעט כמו עונש בפני עצמו להיחשף לרעש כזה. אבל מעניין אותי למה אתה מפרש את זה הפוך.

קייסי
לצערי אני חוזר לגלות שעדיין אי אפשר לקיים כאן דיון מעניין וענייני.
שאלה טובה שאלת. אני אשמח לענות לך בפרטי או יותר טוב בדיון רחב אם מישהוא ירים את הכפפה ויעביר את הדיון לפורום יותר מנוהל (fetlife למשל)

עגנון,
תוכן נקבע על ידי מרבית הכותבים ולא על ידי מיעוטם.
שתי תגובות פחות ענינייות בשרשור של ארבעה עמודים הן זניחות.

אנא, המשך כאן. השאלה של קייסי אכן מעניינת.
Devil's Angel
Devil's Angel • 19 בפבר׳ 2011
מניסיון חד פעמי, מדובר בחווייה מוטרפת.
אני מניחה שכל עניין גזילת החושים ארך פחות משעה, וכמו נילי, גם אני הייתי קשורה במהלך הסשן. למיטב זכרוני הרעש שיגע אותי בתחילה, אבל מתישהו הפך להיות משהו כמו תחליף-שקט, מה שהעצים את הדריכות שלי והוסיף לפחד מהבאות.
טו מייק אה לונג סטורי שורט, זה זכור לי כאחד הסשנים, אם לא ה...
קצת מהעוצמות שחשתי בזמן אמת מסופר פה:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=125397&blog_id=33812
ראובן
לפני 13 שנים • 20 בפבר׳ 2011

פירוט נוסף

ראובן • 20 בפבר׳ 2011
JW,

בהמשך לשאלתך - הנשלטת כלל לא חוותה פאניקה משום שהוכנה לסשן ונכנסה אליו מתוך הסכמה ובמצב גופני ונפשי טובים. מה שכן, לקח לה כ-20 דקות להירגע לתוך החוויה. במהלך הסשן היא חוותה הזיות בחושי הראייה (הבזקי אור ודמויות מההיסטוריה שלה), שמיעה (גלים של קול הבאים ועוברים כמו אפקט דופלר, וגם צפצוף מתמשך) והמישוש (נמלול וגלי חום וקור). כך היא סיפרה לי כששוחחנו לאחר מכן.

מן הצד, היא נראתה כמו מישהי הנתונה בחלום עמוק - רטט, יבבות, אנחות. לאחר הסשן לא היו תופעות דכאון כלשהן. היא נראתה כמי שהקיצה משינה מאוד בריאה, ודיווחה על חישה מוגברת במשך כמה שעות לאחר הסשן.

לטעמי, סשנים של חסך חושי הינם כמו... מסע אליו אתה משגר את הנשלטת. עיקר השאלה הוא, איזו חוויה ברצונך לזמן לה - רחמית? שאמאנית? עינוי? יש לעצב את הסשן בהתאם לרצונך. על קצה המזלג אומר כי, למשל, חוויה רחמית תתאפשר בתוך אמבטיה/מיכל מים עם פיית אוויר כשהיא חנוטה. חווית עינוי תתאפשר באמצעות סגירה בתיבה גדולה ולא נוחה, כמו גם שימוש בטכניקות עינוי פסיכולוגי, כגון השמעת צלילים יזומים ושאר אפקטים שישכנעו את הנשלטת שהיא הוזה, דבר שאכן יגביר את עוצמת וטלטלת ההזייה. סשן שאמאני יסתייע מכך, כי תנוחת הנשלטת תכלול מצב בו מרכז הכובד שלה נמצא באוויר (למשל, ידיה וראשה פרושים ומהודקים לספה, אגנה באוויר ורגליה מוצמדות להדום).

הכל, כאמור, לפי רצונך. במובן הסשן של החסך החושי, גם תגובות הנשלטת תהיינה בהתאם לאופן בו עיצבת את הסשן, כולל האופן בו הנשלטת הוכנסה לסשן והוצאה ממנו.

R
JabberwockY​(שולט)
לפני 13 שנים • 21 בפבר׳ 2011

D'sA, ראובן,

JabberwockY​(שולט) • 21 בפבר׳ 2011
מלאכית, תודה על השיתוף. נהניתי לקרוא את הפוסט ההוא כבר אז, ומעניין שאחרי יותר מאלף ימים את עדיין זוכרת את הסשן הזה כמוצלח במיוחד; החוויה כנראה הייתה חזקה מאד.

אם להשתמש בטרמינולוגיה של ראובן, נראה שאופי החוויה שעברת היה יותר לכיוון ה"עינוי", בעוד החוויה שאני מעוניין בה היא יותר לכיוון ה"רחמי": מעניין אותי חוסר האונים המוחלט של הנשלטת, מצב שיש בו גם לא מעט השפלה ואינפנטיליזם - שהרי חושינו הם הדבר העיקרי בו אנחנו מסוגלים לשלוט כבוגרים. זה אחד הדברים שהם באמת "שייכים" לנו, עד כמה שהדבר ניתן, ושאנחנו רגילים לחשוב עליו כמובן מאליו בדרך כלל. כשדבר בסיסי כל כך נלקח או ניתן לאחר לא נשאר הרבה למעט אמון מוחלט; לכן על החוויה להיות טוטאלית הן לנשלטת, שצריכה להיות כל כולה בתוך החוויה ולהתגבר על הפאניקה לטובת האמון (אני, במקרה זה, לא הולך להכין אותה לאופי הסשן ולמה שהיא עשויה לחוות. זה יהיה תפקידה לשים את מבטחה בי ולהאמין שבסוף הנפילה במאורת הארנב מחכה כרית רכה ונוחה), והן לשולט שעליו להיות מודע ככל האפשר לתחושות אותן חווה הנשלטת ולאופן בו אפשר להשתעשע בתחושות אלו ולנצלן כפי שהוא רואה לנכון.

ראובן, תודה על העדות האישית. ביני לביני אני תוהה אם היית אתה "נוכח" (מנקודת מבטה) במהלך הסשן - למשל באמצעות נגיעות או דיבורים, כשאפשר - או שמא היא הייתה כולה עם עצמה בחוויה הזו. זו, בעצם, הנקודה היחידה שאני עוד מתלבט לגביה.

שוב, תודה לכל המגיבים הענייניים - כאן ובפרטי.
נעים לראות שעדיין יש כאן מקום לדיון מעניין מפעם לפעם.
ראובן
לפני 13 שנים • 22 בפבר׳ 2011

נוכחות השולט בסשן חסך חושי

ראובן • 22 בפבר׳ 2011
JW,

לעניין הנוכחות שלי כשולט - התשובה משתנה לפי אופי הסשן. באותה חלוקה גסה לשלוש הצעות הגשה (עינוי, רחמי, שאמאני), דווקא ב-רחמי יש צורך להימנע ממגע ישיר עם הנשלטת במהלך הסשן (לדעתי האישית, כמובן). במצב רחמי, אפילו נגיעה קלה בכתף יכולה לחוש כמו צריבה של ברזל מלובן, או לחישה על אוזנה היכולה להפוך להזייה חריפה.

מצד שני, אם רצונך בכך, אתה יכול לעצב אופני נוכחות שלך, ההולמים את האווירה הרחמית. לדוגמא - שהמקום בו הנשלטת שוכבת בזמן הסשן יהיה ספוג בריח הגוף שלך. דוגמאות נוספות יכולות להיות מגע עדין מבעד לכרית (בדיוק כמו שהעובר חש מגע מבעד לדפנות הבטן והרחם), או נענוע עדין מאוד של ה''עריסה'' בה מונחת הנשלטת, או דגימת קול שלך המעורבלת כך שתישמע כמו שמיעה מבעד לדפנות הרחם.

מאחל לכם עונג רב,
תודה גם על הדיון המרתק,

R
קייסי
לפני 13 שנים • 22 בפבר׳ 2011

Re: נוכחות השולט בסשן חסך חושי

קייסי • 22 בפבר׳ 2011
ראובן כתב/ה:
JW,

לעניין הנוכחות שלי כשולט - התשובה משתנה לפי אופי הסשן. באותה חלוקה גסה לשלוש הצעות הגשה (עינוי, רחמי, שאמאני), דווקא ב-רחמי יש צורך להימנע ממגע ישיר עם הנשלטת במהלך הסשן (לדעתי האישית, כמובן). במצב רחמי, אפילו נגיעה קלה בכתף יכולה לחוש כמו צריבה של ברזל מלובן, או לחישה על אוזנה היכולה להפוך להזייה חריפה.

מצד שני, אם רצונך בכך, אתה יכול לעצב אופני נוכחות שלך, ההולמים את האווירה הרחמית. לדוגמא - שהמקום בו הנשלטת שוכבת בזמן הסשן יהיה ספוג בריח הגוף שלך. דוגמאות נוספות יכולות להיות מגע עדין מבעד לכרית (בדיוק כמו שהעובר חש מגע מבעד לדפנות הבטן והרחם), או נענוע עדין מאוד של ה''עריסה'' בה מונחת הנשלטת, או דגימת קול שלך המעורבלת כך שתישמע כמו שמיעה מבעד לדפנות הרחם.

מאחל לכם עונג רב,
תודה גם על הדיון המרתק,

R

אני מאוד אוהבת את החשיבה המעמיקה שהושקעה בסשן הזה. חומר נפלא למחשבה.