בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לחובבי הכאב

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 19 שנים • 17 במאי 2004

שאלה לחובבי הכאב

האם בסשן של הצלפות או כל סוג כאב אחר אתם נהנים מהכאב עצמו ומחפשים אותו או שמא מוכנים לספוג אותו על מנת לקבל את החיבוק שאחרי?
Black Roses
Black Roses • 17 במאי 2004
אני נהנת מהכאב נטו icon_twisted.gif
יורה ועוצר​(מתחלף)
יורה ועוצר​(מתחלף) • 17 במאי 2004
שאלה מכשילה
ואני מניח שאת לא מתכונת לסשן שהוא עונש
בעניי אחד הדברים הטובים ביותר בסשן הוא הכאב
לסוגיו השונים (הצלפות,מחטים,מצבטים ......)
ואני נהנה מהכאב עצמו
א ב ל
אין כמו החיבוק החיוך והחום שבאים במהלך הסשן ובסופו
כך שלהגיד שאני סובל/נהנה בשביל החיבוק זה לא מדויק
אבל הוא בהחלט מוסיף .
ועוד דבר קטן שלא ממש קשור , בעניי החיבוק והחום לא צרכים לבוא כפרס
על הכאב , או כפרס על התנהגות טובה , הם צרכים להיות כל הזמן במערכת
היחסים הזוגית .

וכמו שפעם בפורום אחר היתי חותם :
באתי בגלל הכיף , נשארתי בגלל הכאב icon_smile.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 17 במאי 2004
כמו קודמיי.

אני מתענגת מהכאב.. מתעלסת איתו.. רבה איתו.. משלימה איתו.. מתחכמת לו.. נכנעת לו... צוחקת ממנו.. צוחקת איתו.. שונאת אותו.. אוהבת אותו
והחיבוק שאחרי הוא לא כדי להרגיע את הכאב בי.. את הכאב אני סופגת ומחבקת וממירה בתוכי לעונג עוד הרבה לפני החיבוק של אחרי..
החיבור הוא כדי להרגיע אותי בכלל. מהאקסטזה הזו המכילה, בין השאר, גם כאב.. מההתמסרות הן לעצמי ולכאב והן למי שמעניק לי אותו
icon_smile.gif
שבירה​(נשלטת)

Re: שאלה לחובבי הכאב

שבירה​(נשלטת) • 17 במאי 2004
Black Lotus כתב/ה:
האם בסשן של הצלפות או כל סוג כאב אחר אתם נהנים מהכאב עצמו ומחפשים אותו או שמא מוכנים לספוג אותו על מנת לקבל את החיבוק שאחרי?

לא ולא.
אני מאוד נהנית מכאב בגלל שהוא גורם לי "להישבר", להתמסר, להיכנע. בלי כאב אני לא נכנעת.
דני בוי
דני בוי • 17 במאי 2004
לוטוסית לא הגדרת אם מדובר גם בכאב מנטלי למרות שאני מניח שהתכוונת לכאב פיסי אבל בעצם כאב נשאר כאב ולא משנה אם מנטלי או פיסי הוא למרות ששני הדברים שונים אך גם קשורים איפשהו אחד בשני.

כפי שנאמר החיבוק או הליטוף או הנשיקה או אולי גם סקס לא בהכרח חייבים לבוא כפרס על ספיגת הכאב והם יכולים להיות שם בלי קשר.
מאחר ואצל כל אחד זה אינדיבידואלי אזי ישנם שלקבל את הפרס בסוף ספיגת הכאב הוא חיוני, ישנם שיעדיפו את הליטוף וכו' באמצע ספיגת הכאב וחלק לא ירצו את החיבוק והליטוף בכלל או שעצם הליטוף והחיבוק לא הכרחיים מבחינתם בסוף ספיגת הכאב.

הכאב עלול להוות גם פרס או עונש תלוי , עונש למי שלא חובב כאב ופרס למי שכן חובב אותו.

וחוץ מזה בכל סשן זה יכול לבוא בתזמון אחר או רק כחלק מעונש או פרס או גם וגם.

אישית למרות שאינני חובב גדול של כאב פיסי אין לי העדפות ספציפיות לגבי תזמונו ורצון ספציפי כי לאחריו יבוא הליטוף והחיבוק.
מה שיבוא למלכה באותו הרגע לעשות כך יהיה וזה היופי בדבר.

בואי נגיד ככה שאם כבר ליטוף , נשיקה וחיבוק אני אעדיף את זה לאחר שהגעתי לסיפוקי אני כשהמלכה החליטה כי היא מרשה לי להגיע לסיפוק icon_wink.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
דניאל, כוונתי היתה לכאב פיזי.
כאב מנטלי על אף היותו כאב, נובע ממקורות אחרים והכמיהה אליו גם מקורה שונה לדעתי.
זאלופון הסביר את הסיבות שבשלן אנו חווים סאב ספייס מכאב פיזי בשרשור http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=3489
ומכאן שיש שוני פזיולוגי בין כאב מנטלי - חזק ככל שיהיה לכאב פיזי.

מסקרן אותי לדעת כמה מהנשלטים אוהבים ובאמת משתוקקים לכאב פיזי, וכמה מתפשרים ומוכנים לספוג אותו על מנת לרצות את השולט או על מנת לקבל את הנחמה.

אישית - אני מאוד נהנית מכאב.
הציפורניים שננעצות בבשר, הזעזוע מכאב של הגוף לנוכח מכה של הצלפה, התיעול של הכאב הפושה בכל הגוף, ההתקמרות של הגוף, והרצון להתקפל אח"כ על מנת להרגיע את הגוף מההלם הם דברים שמטריפים אותי בסשן.
נכון, לא כל כאב הוא כאב נעים (למשל האצבע הקטנה שנתקעת תמיד בפינות רחוקה מלהוות כאב שהוא מגרה), אבל כאב שהוא כאב נעים גורם לי להתחבר לעצמי מאוד.