סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכינוי "כלבה" "bitch לאישה . ברכה או קללה ?

חתולההה
לפני 13 שנים • 10 במרץ 2011

פשששש

חתולההה • 10 במרץ 2011
ממש בלאגן פה.........

טוב היחיד שקורא לי כלבה זה האדון שלי אין לי בעיה שהוא קורא לי כך -אני אוהבת את זה ומחוברת לזה -בעיניי אני לא רואה את זה כעלבון.יותר מעדיפה שיקרא לי כלבה בזמן סשן מאשר שפחה או סאבית .

בהחלט לא מקובל עליי שכל אדון שפונה לשיחה עם נשלטת ישר קורא לה כלבה.אחד כזה אני מנפנפת אותו בבעיטה!וכל אחד אחר ונילי שיפנה אליי כך יחטוף!

העבד לשעבר שלי למשל אהב שקראתי לו אפס אבל כשקראתי לו חנון הוא ניפגע -לכו תבינו!
The Alpha Male​(שולט)
לפני 13 שנים • 10 במרץ 2011
The Alpha Male​(שולט) • 10 במרץ 2011
זה מאוד פשוט.

שולטים/ות לא אוהבים כשקוראים להם "כלב". גם אנשים שלא בעסק הזה בכלל.

נשלטים/ות אוהבים את הכינוי הזה כי הם אוהבים השפלות.

אין זה דבר שצריך חקירה. נגמר העניין.
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 11 במרץ 2011

Re: בוא תנסה רגע להכנס לראש אחר:

Brave Dwarf • 11 במרץ 2011
לומדת מההתחלה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
לומדת מההתחלה כתב/ה:
master xy כתב/ה:

אני מנסה לסכם זאת מנקודת מבטי -

לגבר : הוא יכנה רק אישה אחת שהוא אוהב ומעריץ ורוצהאותה ככלבה במיטתו , ברור גם לה וגם לו שזה מהווה עבורם קוד מיני או קוד של סיטואציה .

כל הנשים האחרות - כלבה : זה רעה או מרשעת או סתם שרמוטה מעצבנת .

לאישה : לכנות גבר ככלב זה לא מיני ולא בטיח . זה סתם קללה .

לא כל נשלטת מברכת ומקבלת את השקפת עולמך. בשבילי למשל, זה עלבון שאין שני לו.

אני שואלת: למה רוב (או כמעט כל) השולטים (או יותר נכון הגברים) באתר הזה יוצאים מנקודת הנחה מוטעית מיסודה שנשלטות יקבלו את הכינוי הזה כמובן מאליו?
איפה ההעדפות האישיות?
לא לכל אחת מתאימות השפלות, וגם אם מתאימות - לא עם כל אחד. יש כל כך הרבה גוונים בענין הזה, מה שהכי מרגיז אותי זה שלוקחים את זה כמובן מאליו שאם את נשלטת - אז את חייבת לאהוב ולקבל את הכינוי הזה (המשפט שלך פה למעלה מוכיח לי כמה זה מושרש עמוק).

אני פשוט תוהה - למה לא לעצור ורגע לחדד את ההבדלים האישיים? למה אתה חושב שלגברים זה מגעיל להגיד כלב אבל לאשה זה לגיטימי?
אצל אורי גבעון יש הגיון שאומר "כל החתולים הולכים על 4 אבל לא כל ההולכים על 4 הם חתולים".
לפי אותו עקרון - לא כל נשלטת תסכים להשפלות מילוליות (והפוך על הפוך - ולא כל מי שמסכימה להשפלות מילוליות היא נשלטת).

פשוט קחו חומר לחמחשבה.

לומדת. דילגת מעל תגובתו האחרת של מאסטר XY (ועם הפרעות רקע שכאלו לא פלא. גם אחרי חו"ד של אריאנה מלמד על קדם הארוויזיון אני מעדיף לשלם את האגרה):

master xy כתב/ה:

כל דביל שני ישר פונה לאישה ומכנה אותה כלבה בכלוב .מי שלא מבין מה המשמעות האישית של אישה לשמוע את זה מגבר ואיזה כוחות היא צריכה כדי לקבל את זה ממקום טוב , וזה לא סתם ביטוי ״ ממקום טוב ״ זה באמת בא ממקום שבו היא מורידה לך ראש ואומרת בליבה ״ אוי לך אם לא תעריך את זה ״ . יש מחיר לכניעה הזאת מצידה - אני נכנעתי אליך כעת - עכשיו אתה תכנע מולי בלקבל אותי ולאחוז בי .

אין ארוחות חינם ביחסי שולט - נשלט . וזה כל הכיף מסתבר .

אני לא חושב שאתם לא מסכימים.

אני *משוכנעת* שאני לא מסכימה איתו - כי אצלי זה פשוט עלבון שאין כדוגמתו. השפלת ההשפלות. אין שום מצב שבו אני ארשה שמישהו יעיז לקרוא לי כך - לא במילה במלואה ולא בחלקים ממנה.

אני לגמרי מסכימה עם השקפת עולמו על מערך יחסי השליטה והכוחות בין שולט לנשלטת, אבל השולט שלי ל ע ו ל ם לא ינבל את פיו מולי ויקרא לי כך. אפילו לא בהברה. כמו שאמרתי - בשבילי זה תנאי להיכרות איתי ועלבון שלא ימחה. שרפתי אנשים שקראו לי כך, כך שאתה לגמרי טועה בי. ואני חוזרת למה שכתבתי קודם - איפה הזהות האישית?? למה אי אפשר פעם אחת להגיד שכל נשלטת היא לגופה? למה כולן חייבות להיות דומות?? הקבעון המחשבתי הזה, העדריות הזו - זה מה שמחליא אותי בנוסף להכל.

אני לא מבין איך את "משוכנעת". לא ראיתי את מאסטר XY מכריח/מבקש/קובע נורמה את כולם לקרוא לכנועות שלהם "כלבה". הוא העלה שאלה לגיטימית ואקטואלית לגבי מחוזות אלו ואולי אף לגבי חייו האישיים (שבהנחה ואכן מדובר *בבית של הקהילה, אמורים להיות מחוץ לתחום של פורום פומבי), ו"אפילו" אחרי שציינתי שלדידי המילה "כלבה" נטולת קונוטציה מינית, המשיך להשיב ולהגיב לי בכבוד ולעניין.

לדעתי, פספסת את הכוונה של השרשור ונתפסת לנקודה שכואבת לך אישית.

* ה"בית של הקהילה" My ass.
נוריתE
נוריתE • 11 במרץ 2011
אם או כש..
גבר ,קורא לאשה אותה הוא רוצה להעמיד על ארבע ולזיין
"כלבה", מה זה מעיד עליו?..
לאשתו ,הוא לא יקרא כלבה במיטה או,שכן?
רק לרוב לנישלטת שלו
מה זה,אומר לגביו?מאיפה זה בא? למה לאשתך או לאהובתך לא תקרא כלבה ולשפחה שלך
כן..

ואשה, כאן
שתקבל הודעה מ שולט,זר,לא מוכר שמתחילה או מכילה את המילה כלבה
תמחק את ההודעה הזאת ,בקצת או הרבה כעס ותתעלם וגם אולי תחסום את אותו אידיוט מתנשא
או אם בשיחה בצט או מסנג'ר מישהו ישתמש בכינוי וגם אותו היא תמחק
אבל בלילה בלילה עמוק בתוך ראשה
מתנגן המשפט "רדי על ארבע כלבה" כהצהרת אהבה אינטימית הרבה יותר מכל מגע יד
מה זה,מעיד עליה?
Brave Dwarf
נוריתE כתב/ה:
אם או כש..
רק לרוב לנישלטת שלו
כן..

ואשה, כאן
תמחק את ההודעה הזאת ,בקצת או הרבה כעס ותתעלם וגם אולי תחסום את אותו אידיוט מתנשא
מה זה,מעיד עליה?

שהיא כנועה. זה מעיד עליה שהיא כנועה שנהנית מהשפלה, נוריתי. או ונילית מרותקת למשהו חדש. זה טוב לפנטז. אנשים מדליקים לנו כל הזמן נורות מעניינות, אם כדמויות בספרים ואם כדמויות המשתקפות מעוברי אורח ברחוב או מבין מצעים. ככה אנחנו ננגעים בסובב.

או שלא הבנתי את הכוונה? icon_rolleyes.gif
שלגי
שלגי • 11 במרץ 2011
כשקראתי את השאלה המקורית חשבתי שהכוונה היא למה שקורה בעולם "הונילי" (מה שזה לא אומר), שכן הסוגייה בהקשר הבידיאסמי נראתה לי טחונה עד דק ודי בנאלית.

מסתבר שעדיין ניתן להלהיט יצרים די בקלות.

אגב, בעולם האמיתי נכנה נשים ככלבות (בדרך כלל שלא בפניהן) ככינוי גנאי - כשאנחנו חושבים שהן רעות מניפולטיביות וכיוצא בזה. בסיטואציה דומה לא נכנה גבר כלב - נקרא לו מניאק או משהו דומה.
נראה לי שזה נובע בין היתר מההבדל הקיים גם בשפה האנגלית לשוני בין bitch ו- dog.

אממה, כשמישהו אומר לי, את יודעת להיות כלבה כשזה נדרש (אמירה משבוע שעבר) - זה לא בהכרח יתפס לי כמשהו שלילי. תלוי מי אומר, באיזה הקשר ובאיזו אינטונציה.

לטעמי שלושת הדברים הללו נכונים גם לכאן ובכלל, כל אמירה היא תלוית הקשר.
קרי - מי אומר, מתי ובאיזו אינטונאציה (המנגינה היא זו שעושה את השיר, לא?).

(ובשולי הדברים, כינוי שאותי יכול להוציא מדעתי הוא כלבונת - נראה לי שאז מתגלה הפיטבול הפנימי שבי, אבל רבאק בסופו של יום, כולה כינוי, לא?)
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 11 במרץ 2011
מצחיק לומר, אבל מאז שאני מגדלת כלבה, הכינוי הזה כבר לא מתאים לי לחיי המין. מבלבל אותי.
Brave Dwarf
amy כתב/ה:
מצחיק לומר, אבל מאז שאני מגדלת כלבה, הכינוי הזה כבר לא מתאים לי לחיי המין. מבלבל אותי.

מצחיק לומר, אבל סופסוף קיבלתי במייל עדכון מהכלוב על הודעה חדשה והוא נראה ככה (זה ציטוט):

????? - ???? ?? ????"? ??????

איימי? את אוכלת קסמים בסימן שאלה?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
master xy כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני לא מבינה איך לחשוב שזה נורא מעליב לגבר אבל בסדר לאשה. או שאתה רואה את זה כעלבון או שלא.

כמו שאמרו לפני, תלוי בנסיבות.
האסוציאציה הראשונה שלי ל"כלבה" זה נאמנות, ציות, היררכיה, הגנה. אז בהקשר הנכון, "כלבה טובה" הולך מצויין. מן הסתם זה לא אומר שלאנשים מותר לצעוק לי "כלבה" בכל פעם שלא מוצא חן בעיניהם משהו icon_smile.gif

והכי חשוב: אם הייתי חושבת שכינוי כלשהו מעליב, לעולם לא הייתי חושבת לקרוא ככה לגבר שלי. מה שטוב בשבילו טוב גם בשבילי ולהפך.

אז אם הוא יכנה אותך כלבה במיטה , את תכני אותו כלב בהתאמה ?

לא, לא בהתאמה. בתלוי בסיטואציה.

וואלה, לא מתחברת לכל השאלה אם זה ככה לגבר או ככה לאשה וכל זה.
לומדת, אני לא יודעת מה יש לך נגד כלבים, סבבה שאת לא רוצה שיקראו לך ככה אבל בשבילי זו בכלל מחמאה. אני מסכימה איתך שיש משהו אידיוטי בהכללה הזו, אם את נשלטת אז לגיטימי לקרוא לך כלבה, הרי בכל אחת זה מעורר תחושות שונות. אני לא מסכימה שזה תמיד בא ממקום של השפלה.

XY, אהבתי את מה שכתבת על לקבל את הכינוי בטוב וללכת איתו, ועל ההפרדה במושגית בין האשה שלך לבין שאר הנשים. אני פשוט לא חושבת שזה עובד רק לנשים, אבל אני מניחה שבתור שולט זה חד כיווני אצלך וקשה להפריד ולראות את החלוקה המגדרית כמקרית.

וואלה, בן הזוג שלי בכלל קורא לי פרה, ובשום שלב לא התחשק לו להשפיל אותי או משהו בכיוון.
נוריתE
נוריתE • 11 במרץ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
אם או כש..
רק לרוב לנישלטת שלו
כן..

ואשה, כאן
מה זה,מעיד עליה?

שהיא כנועה. זה מעיד עליה שהיא כנועה שנהנית מהשפלה, נוריתי. או ונילית מרותקת למשהו חדש. זה טוב לפנטז. אנשים מדליקים לנו כל הזמן נורות מעניינות, אם כדמויות בספרים ואם כדמויות המשתקפות מעוברי אורח ברחוב או מבין מצעים. ככה אנחנו ננגעים בסובב.

או שלא הבנתי את הכוונה? icon_rolleyes.gif

זה שדווקא "כנועות" אוהבות או נידלקות מכינוי כזה או אחר, זה לא בהכרח, ישנן גם בנינו כאלו שכינוי או שם תואר זה
או אחר, יעשה להן חררה וחשק להוריד איזו לטמה בריאה בכיוון המכנה

מה יש בו דווקא בשם התואר הזה, נכון שבוונילה כלבה-ביטש-ביטשית
זה כינוי גנאי שמכוון לרוע לב או טיפשות או שניהן
מה שבכלל ,לא נכון לגבי כלבה אמיתית על ארבע למרות שנקבות מגנות על טריטוריה בחרוף נפש
ועוד יותר על הגורים שלהן, ומסוגלות להיות אמתניות מאוד.
אבל כלבים בכלל וכלבות ביית
הן באות אלייך עם ראש קצת מורכן מציצות בחצי עיין מכשכשות בזנב ומצפות לפינוק וליטוף
זאת התכונה לדעתי שיש נישלטות שמפגינות,ואני כאחת מהן,אומרת ולא לשלילה ,את הצורך הזה
כנ''ל גם כששולטת מכנה את נישלטה כלבלב,לזאת הכוונה,כשהוא מכנה אותך כלבה לזה,הוא צריך לכוון לליטוף ולפינוק ,סוג ה"בעלות" הקשר הזה ,המיוחד הזה בין שולט לנישלטת שלו
הוא לא יקרא ככה לא לאישתו ולא לזוגתו הונילית כי (ותקנו אותי אם טועה) הן פשוט לא תבנה את הקונוטציה המיוחדת האינטימית הזאת.

אבל כשבא אדם ומכנה מישהי שלא שלו בכינוי הזה, בהודעה פרטית בנוסח "כלבה,אדונך פה תתכונני" וכאלו, זה כינוי לשלילה(והנה אני עונה בעצם,על החלק הראשון של השאלה שלי) זה גורם למקבלת ההודעה זאת לרצות ולהוריד לו ראש,גם בצט ישנם כאלו שמתפרצים בצורה כזאת לפרטי ומפגינים חוסר סובלנות בנוסח "כלבה,תעני לי כבר" גועל,זילזול, בדיוק כמו הקונוטציה של הכינוי הזה בויניל

אם,אני,ארגיש שאחד שאני איתו בקשר מכנה אותי ,"כלבה" בנימה הזאת שעושה לך חררה וחשק לקום וללכת,אני לא ארצה להיות איתו.