בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפיזודה קטנה בחנות הנעליים - גבר צריך לצדו אישה שתקבל החלטות

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 14 במאי 2004

אפיזודה קטנה בחנות הנעליים - גבר צריך לצדו אישה שתקבל החלטות

אפיזודה קטנה בחנות הנעליים

יש לי כידוע שיגעון די גדול לסנדלים. היות ונפתחה באופן רשמי עונת הסנדלים,התחלתי להעשיר את אוסף הסנדלים שלי. חשקה נפשי בסנדלים בצבע כחול והחלטתי לעבור אתמול בין חנויות הנעליים ולסרוק את חלונות הראווה עד שאראה סנדלים כחולות.

אחרי ארבע חמש חנויות, ראיתי אותן. סנדלים בצבע כחול בהיר, כמעט תכלת עם רצועה דקיקה סביב הקרסול ועקב פלטפורה נוח שיאפשר לי גם לנעול אותן לעבודהicon_smile.gif

נכנסתי לחנות שהייתה מלאה באנשים, ניגשתי למוכר העסוק, הצבעתי לכיוון הסנדלים בחלון ואמרתי לו, "כחולות, מידה 41 " והתיישבתי לי על כסא שהתפנה בדיוק. בעודי מתיישבת, אני רואה ליידי בחור ובחורה, היא מביטה בו מודד נעליים, כל זוג שהוא מודד הוא שואל לדעתה והיא מפטירה באדישות "תחליט אתה". נראה כי הבחור מודד עשרות זוגות ומתקשה להחליט.

המוכר ניגש אלי עם הסנדלים הכחולות, אני מודדת, נעמדת מול המראה ומתאהבת בסנדלים החדשות שלי. "כמה" אני שואלת והמוכר אומר 370 שקל ומוסיף "זה עור אמיתי", "מצוין" אני אומר לו "סגרנו על 199?" המוכר מתנגד ומנסה לשכנע אבל אני חוזרת על הסכום שוב ושוב ובנתיים מורידה את הסנדלים, מושיטה לו אותם עם הקופסה וקמה ממקומי. אחרי שתי דקות הוא שואל "איך את משלמת?" "מזומן" אני אומרת לו וקולטת בזוית העין שהבחור שמודד נעליים מביט בי בהערצה. המוכר חושב כמה שניות, מכניס את הקופסה לתוך שקית מושיט לי אותה ואומר "תתחדשי", אני שולפת את הכסף מושיטה לו וצועדת לכיוון הדלת. המוכר הולך אחרי עוד כמה צעדים וכאילו מנסה לומר משהו נוסף אבל יוצא לו שוב "תתחדשי ותבואי לקנות אצלנו תמיד". אני מסתובבת למוכר ואומרת לו "נחמד למכור ללקוחות שיודעים מה הם רוצים ומהר, אה?". הבחור שמדד נעליים המשיך להביט ואז אמר, "הבעיה היא כאלו שלא יודעים מה הם רוצים" תוך כדי השפלת מבטו לאוסף הנעליים שהצטבר מסביבו על רצפת החנות. הסתכלתי עליו במבט קצת מרחם ואמרתי "בדיוק בשביל זה כל גבר צריך לצדו אישה שתקבל החלטות!". הוא חייך חיוך רחב, עיניו ברקו, אני החזרתי חיוך ויצאתי לרחוב עם הסנדלים הכחולות שלי...
Olive
לפני 20 שנים • 15 במאי 2004

השתכנעתי

Olive • 15 במאי 2004
השתכנעתי, אני לוקח אותך איתי לקניות.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)

Re: השתכנעתי

olive כתב/ה:
השתכנעתי, אני לוקח אותך איתי לקניות.

אני כנראה תמימה כי חשבתי שהשתכנעת לקחת אותי לקניות ביום שנגעתי לך בטוסיק דרך המכנסייםicon_smile.gif))))
Olive

צנזורה

Olive • 15 במאי 2004
מה קרה לך? אילו דיבורים.
אמא שלי גם גולשת בפורום הזה, מה עם היא תקרא את זה?!! אה?!!
(זה היה פאקטור חשוב)
LM​(נשלט)
LM​(נשלט) • 15 במאי 2004
אני לא חושב שגבר צריך אשה שתקבל בשבילו החלטות , אלא אם הוא חסר אישיות באופן כללי .

חבל לחשוב שגבר נשלט הוא גבר שאינו יודע לקבל החלטות , רבים מהאנשים הנשלטים הם אנשים ששולטים היטב בחייהם מנהלים בהצלחה קריירה , עושים ים של כסף וממש , ממש לא צריכים את האשה שלצידם שתגיד להם מה לעשות ואיזה נעליים לקנות .

אין שום קשר בין ההעדפות המיניות של אותו אדם לבין הדרך שהוא מנהל את חייו הפרטיים !

חבל שיש אנשים שחושבים ככה , ומי שחושב ככה אז הוא

טועה.... ובגדול !!!
רצרץ
לפני 20 שנים • 17 במאי 2004

199?

רצרץ • 17 במאי 2004
מכשפה שלום.

נראה לי שהתבלבלת קצת בשיטת המיקוח שלך.
החנויות נוקבות במחירי 99 (או 9.99) כדי לתת
תחושה שמדובר במחיר זול יותר. כלומר, במקום
200 זה 199, ואז, זה לא מאתיים, אלא זה מאה ו...

העניין הוא, שכשאת מתמקחת עם מוכר בחנות
נעליים, דווקא כדאי לוותר על השקל הזה, ולומר
את המלה מאתיים (במקום מאה ו..) כדי לתת לו
תחושה שההצעה שלך גבוהה יותר, מה שיעזור
לך בקניות הבאות.

ומצד שני, הוכחת בסיפור הזה שאת לא צריכה
עזרה. ואז למה לך בעצם לוותר על השקל הזה
כשאפשר לקנות איתו מסטיק בומבה?

אז, בעצם... שכחי מזה.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 18 במאי 2004

Re: 199?

בירדי כתב/ה:
מכשפה שלום.

נראה לי שהתבלבלת קצת בשיטת המיקוח שלך.
החנויות נוקבות במחירי 99 (או 9.99) כדי לתת
תחושה שמדובר במחיר זול יותר. כלומר, במקום
200 זה 199, ואז, זה לא מאתיים, אלא זה מאה ו...

העניין הוא, שכשאת מתמקחת עם מוכר בחנות
נעליים, דווקא כדאי לוותר על השקל הזה, ולומר
את המלה מאתיים (במקום מאה ו..) כדי לתת לו
תחושה שההצעה שלך גבוהה יותר, מה שיעזור
לך בקניות הבאות.

ומצד שני, הוכחת בסיפור הזה שאת לא צריכה
עזרה. ואז למה לך בעצם לוותר על השקל הזה
כשאפשר לקנות איתו מסטיק בומבה?

אז, בעצם... שכחי מזה.

בירדי אתה רוצה לבוא איתי בפעם הבאה?
גם להתמקח וגם לסחוב את הקניות?
Tamashi Nawa​(שולט)

LM, אני חושב שקצת ניסחפת

Tamashi Nawa​(שולט) • 18 במאי 2004
לדעתי, ההצהרה של המכשפה על כך שגבר צריך אישה שתחליט בשבילו, די דומה וקביעה שלי שאין דבר כזה שליטה נשית אלא זה פשוט נשים שעדיין לא מצאו את מקומן הראוי לרגליי....
זאת הקצנה מסויימת.

מצד שני, אין ספק לדעתי שבתחומי האופנה והביגוד לרוב עדיפה דעת האישה על פני זאת של הגבר, גם אם זה מסוגל באופן נפלא לשלוט בחיו, בחיי הסובבים אותו, בחיי הסאביות שלו וגם לשגר שלוש חלליות לירח ולמאדים ולנהל את הכלכלה העולמית.

אני אישית כאשר יש לי צורך לבצע רכישה של חזות, כגון ביגוד או אפילו משקפיים, מעדיף לעשות זאת בלווית נציגה מהמין היפה (והכנוע) אשר תוכל לסייע ולייעץ לי.

שלא לדבר על הזמן שבו יש לקפל ולהכניס את הבגדים לארון, שאת אני לא רואה כל סיבה למה שאני אעשה זאת כאשר יש סאביות בעולם..... icon_rolleyes.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 במאי 2004
אביסוני ,
מי האישה שאחראית על המראה האופנתי המאלף שלך ?
ומי מסדר לך את הארון כשהסאבית הסוררת שלנו כבר מזמן מסדרת ארון של ונילי אחד ,ולמה בזה את לא חולק איתי גם (ככה לא בונים ממלכה )
ואני תמיד מאמינה שלסדר דברים בבית כמו למשל מדפסת או לתלות מנורה בחדר שינה עדיף גבר ורצוי דום
icon_twisted.gif
רצרץ

למכשפה

רצרץ • 18 במאי 2004
בטח שכן. אני טוב בלסחוב.
פחות טוב בלהתמקח.. אני
מוכן לשתוק ולהיות יפה.