ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוקר סוטים

TV_Eye​(שולט)
לפני 13 שנים • 7 במרץ 2011
TV_Eye​(שולט) • 7 במרץ 2011
[quote="טיילר ונלה"]
שרמוטה בגמילה כתב/ה:
2/5[/quote

אם הכניסה 100, בליינד 2-5 לא גבוה מידי?
(זה רק 20 בליינדים גדולים, ערמה קצת קטנה)
לא עדיף 1-2?
נוטה להסכים
משועממת קלות
לפני 13 שנים • 7 במרץ 2011

"פוקר סוטים" או מאורת הימורים?

משועממת קלות • 7 במרץ 2011
אני תוהה האם הייתי היחידה שהתקשתה למצוא את הקשר בין ערב סוטים, למשחק הפוקר המחתרתי שהתקיים הערב?

מלצרית בלבוש "צנוע" - היה שם קוד למארחת בטרנינג
ובכלל, לאורך כל הערב קיננה בי ההרגשה המוזרה שהדיסקרטיות והחשאיות המדוברים היו בכלל למקרה שתעבור במקום ניידת משטרה, ותעצור את כל המעורבים בדבר...

אולי הייתי תמימה מדי (כהרגלי בקודש), אבל ציפיתי לערב טיפה יותר חברתי/חברותי
אה, כן - וגם קינקי (אם כבר הגדרתם ערב פוקר לסוטים סוטות...)
טיילר ונלה
לפני 13 שנים • 8 במרץ 2011

מסכים

טיילר ונלה • 8 במרץ 2011
אני מסכים במאה אחוז עם מה שכתבת, חבל שלא היה בערב אווירה בדס"מית. הרי שולחנות פוקר ניתן למצוא בכל מקום, בדס"מ לא..

יוזמה טובה, מקווה שתמשיך ותשתפר.
טיילר
TV_Eye​(שולט)
לפני 13 שנים • 8 במרץ 2011
TV_Eye​(שולט) • 8 במרץ 2011
לי יש מילים הרבה יותר קשות מאשר ה2 מעלי. אבל אני אעדיף ברגע זה לשמור אותם לעצמי. אומר רק מילה אחת

ביזיון!
Tainted​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 11 במרץ 2011
Tainted​(לא בעסק) • 11 במרץ 2011
electro-z כתב/ה:
למה לשחק על ז'יטונים אם אפשר לשחק סטריפ ואם נגמרו לך הבגדים תמיד אתה יכול להמר על שימוש בשפחה שלך...

icon_smile.gif

אחלה רעיון
הייתי שמח להצטרף

מי אוהבת אותך מי....?

תמיד יש לך רעיונות יצירתיים.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 11 במרץ 2011
אה ועוד הערה קטנה למתלוננים.

אתה יודעים שאתם ממש כפויי טובה?

עד שמארגנים משהו, אתה לא יכולים לחכות להגיע הביתה בשביל להתלונן.

אולי במקום, קחו יוזמה, כל ה''יודעים'' ותארגנו -אתם- משהו מושלם כמו שאתם מצפים שתמיד יספקו לכם?

Just saying.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 11 במרץ 2011
domme כתב/ה:
אה ועוד הערה קטנה למתלוננים.

אתה יודעים שאתם ממש כפויי טובה?

עד שמארגנים משהו, אתה לא יכולים לחכות להגיע הביתה בשביל להתלונן.

אולי במקום, קחו יוזמה, כל ה''יודעים'' ותארגנו -אתם- משהו מושלם כמו שאתם מצפים שתמיד יספקו לכם?

Just saying.

כפוי טובה !? כפויי טובה על מה ?!

מצטער אבל בין מה שהבטיחו לבין מה שסיפקו לא היה שום קשר. קינקי? מארחות בלבוש סקסי!?

אני לא רוצה להגיד כאן מילים קשות, אבל מה שהיה כאן לא היה שום קשר ל BDSMאו לערב קינקי. נהפוך הוא, ברגע שהוזכר משהו בנשוא, מהר מאוד המארגנים ניסו להשתיק את זה בהרגשה שלא כל מי שנמצא מסביב לשולחן בכלל מודע לעולם הBDSM. והיה ברור לגמרי שחלק מהם לגמרי לא באו לערב חברי, אלא באו להמר.

אמרו ערב קינקי, הדבר הקינקי היחידי שהיה שם, זה הניסיון להשוות ערב הימורים לא חוקי באמתלה של ערב חברים, ממתי בפוקר חברים הדילר מבקש 5% מסכום הזכייה? זה קורה בערב פוקר מקצועי לא חברי, מצטער.
אבל לא אפתח את כל התחושות שהערב הזה הותיר בי.

ואגב דומי, זה שאת יוצאת על המבקרים, איך יש לך בכלל מושג מה היה שם? לא היית שם, ואפילו מארגנת הערב גברת בום לא הפציעה וכיבדה אותנו בנוכחותה.
אז מצטער, לא מתלונן על כך שזה לא יצא "ערב חלומותי", אני מתלונן על כך שלא היה אפילו ניסיון להשוות לערב הזה מראה "סוטה" כמו שהוצג כאן.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 11 במרץ 2011

לא הגעתי כי זה לא הסתדר לי, למי שדיבר איתי גם אמרתי שלא אהיה.
מכיוון שלא רציתי שידחה שוב הערב התקיים במועד המתוכנן, צר לי שהערב לא הלך על פי התוכנית.
ולגבי מה שהיה שם, כמו שאמרת , לא הייתי.
היה נסיון להרים משהו אחר, צר לי שלא הצליח.
לאנשים שארגנו היו באמת כוונות טובות .
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
לפני 13 שנים • 12 במרץ 2011

Re: פוקר סוטים

בטי בום כתב/ה:

פוקר סוטים סוטות יוצא לדרך!
מתארגן ערב פוקר טקסס הולדן לסוטים וסוטות בלבד.
הערב סגור רק לחברי הקהילה, לנרשמים מראש.
כניסה 150 שח' וזה כולל סיבוב ראשון, אלכוהול חופשי וכיבוד.
כל מתמודד מקבל ז'טונים בשווי 100 שח', אם רצה הגורל והפסיד, יוכל לקנות שוב ולשחק.
בערב יהיה דילר מקצועי, מלצרית בלבוש "צנוע", באווירה ביתית והכי חשוב - דיסקרטית!!!
הנרשמים יקבלו בהודעה פרטים על אודות הערב, כתובת, מפת הגעה ומועד.
רק בשמחות,
המארגנים.
*הרשמה בטי בום

קודם כל, לא הגעתי לאירוע הנ"ל, למרות שחשבנו להגיע.

לאירועים הבאים- רק שיהיה ברור- כשאת מפרסמת הודעה כזאת תחת שמך הכוונה היא שאת בין המארגנים? כי מההודעה האחרונה בה התייחסת לטענות של TV זה נשמע כאילו המארגנים ואת זה שני צדדים שונים..
אני אומרת את זה כי מבחינתי יש לך נסיון בהפקה איכותית של אירועי סוטים, וחבל לי לחשוב שאת פותחת כזה שרשור בלי שיש קשר בהכרח בינך לבין האירוע המדובר..
בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 12 במרץ 2011
בטי בום​(שולטת) • 12 במרץ 2011

היה לי קשר, בטח בשלב התיכנון, ושוב על הארוע עצמו אני לא יכולה לדבר כי לא הייתי, מסיבות אישיות לא הגעתי
גם מסיבות או מאנצים מתחילים בצורה מסויימת ומשתפרים תוך כדי תנועה.
אני מצטערת לשמוע שT.V הרגיש מרומה ובמידה הערבים ימשיכו מבטיחה שהביקורת שלו תלקח בחשבון.