בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה השכנים יגידו???

ראובן
לפני 15 שנים • 9 ביולי 2008

איך ומתי להיחשף

ראובן • 9 ביולי 2008
בוגדנית יקרה, נשות ואנשי הפורום,

לדעתי אסור לספר - משום שאין לחשוף אנשים לדברים שאין ביכולתם להבין/להכיל. ברגע שאנו עושים זאת, רוב האנשים ייטו להיות מאוימים ו'יסמנו' אותנו כאויבים. יתרה מכך, 'הוצאה עצמית' מארון הקטיפה היא בגדר אקט נאיבי שמטרתו לחזק את אמונתנו בעצמנו, קרי - ''אני מדבר/ת על זה, משמע אני שולט/ת'' וכו'. עצם החשיפה הזו מסמנת אותנו כ'חריגים' או 'מיוחדים', והרי בסופו של דבר אנו כאחד האדם, לא כן?

בהיותי צעיר, יפה וטיפש, סיפרתי לכמה מחבריי הונילים על אהבותיי ומשוגותיי בעולם השליטה. הדבר הוביל לכך, שמאותו רגע והלאה, כל אותם אנשים היו בטוחים שכל מילה שאני מוציא מהפה, מטרתה לשלוט בהם. יתכן ואז הסתובבתי עם אנשים בורים ופוריטניים (לא ממש) אולם העיקרון זהה - למה לאתגר את הסובבים אותנו, במיוחד את אהובינו, בדבר שאינם מבינים?

שאלו את עצמכם מי טורח להצהיר על 'מרכולתו' בראש חוצות, והגיעו בעצמכם למסקנה לגבי מידת האלגנטיות של אקט חשיפתי שכזה. הטעם הלגיטימי היחידי לעשות דבר שכזה, לדעתי, הוא כאקט אמנותי-מסחרי (ר' שירם של דפש-מוד 'אדון ומשרת', או להבדיל, עבודותיו של בונדג'). לסיכום - למה להיחשף אם לא משלמים לנו על כך? מה שכן - אם בכל זאת נטיותינו נחשפות, שלא בטובתנו, אין להתבייש בהן כלל ויש לנהוג בטבעיות במצב של עימות (''מה, שגית, את רוצה להגיד לי שמה ששמעתי נכון - שאת מצליפה במוטי וקושרת אותו?'' -''אחותי, ברוררר. רגע - את רוצה להגיד לי שאת לא קורעת את שמואל?! אה... הוא סמרטוט מעצמו?'').

בכבוד רב,
ראובן
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 9 ביולי 2008

ראובן היקר...חברים וחברות נכבדים...

בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביולי 2008
אני חושבת שזה לא קשור לכסף. זה קשור לזה שמדובר פה במשהו מאוד אינטימי, מאוד אישי.

בעקבות טעות שגם אני עשיתי, כשסיפרתי להורי על גישוש (ותו לא) - זה גרם לכזה קרע במע' היחסים בינינו, שעד היום לא אוחה לגמרי. מבחינתם, כל הבדס"מיים לבושים בעור שחור (מה, לא?..חחח), ומהלכים אימים עם שוטים ועקרבים...

אני ממליצה ממש לא לספר, רוב האנשים עלולים לא לקבל זאת ברוח טובה, מה גם שזה לא ממש עניינם.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 15 שנים • 14 ביולי 2008
מיתוסית​(שולטת) • 14 ביולי 2008
שמתם לב שכולכם מציעים הצעות לפי הניסיון האישי שלכם ולא לפי אמת מידה אובייקטיבית? icon_rolleyes.gif

אתם מכירים את החברים והמשפחה שלכם הכי טוב.

אם אתם מתלבטים, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

האם היחסים שלכם טובים? כמה הם קרובים? האם אתם מדברים על עניינים שבלב או במיטב איתם? איך לדעתכם הם יגיבו? האם הם שמרנים?

יש אנשים שמגיבים בהתחלה בצורה קשה, אבל מעכלים עם הזמן ואולי אפילו שואלים. מידע זה תמיד משהו שעוזר. בדיוק כמו שקורה אצל הורה ששומע לראשונה שהילד שלו הומו, הוא יקבל את זה קשה בהתחלה וחלקם לא יקבלו וחלקם כן מאוחר יותר, אז לא לספר בכלל??..

ההורים שלי סך הכל הגיבו בצורה די טובה. אבא שלי לקח את זה בתור קטע ואפילוח חשב שזו אופנה חולפת שתעבור לי, אמא שלי הייתה בשוק ושאלה כל מיני שאלות שמעידות על בורות של ונילים כמו: "מה, את לא אוהבת שמלטפים אותך?" וכדי להרגיע אותה שאני מסתובבת ובחברה טובה, אמרתי לה: "נכון X? הוא גם בקטע... וגם האקס הזה והזה", ועכשיו יותר נוח לי לספר שאני הולכת לדאנג'ן וכאלה.
אחותי גם יודעת והיא קיבלה את זה בסדר גמור ואפילו התברר שיש לה חברות מתעניינות ואפילו בקטע, החברים רובם מפה גם ככה icon_razz.gif ומי שלא, מכיר את הפתיחות שלי ואת הראש המשוגע שלי. בעבר אפילו סיפרתי לחלק מהשותפות שלי לדירה. כולן קיבלו את זה בסדר ואפילו בסדר גמור.

אני פשוט אדם שלא יכול ולא אוהב להסתיר דברים מאנשים שקרובים אליו ולחיות בפחד, זה אומר להחביא את הציוד ולא לתלות את השוט על הקיר, זה אומר לא לומר לאן אני הולכת ועם מי וכו'.

מי שזה חלק חשוב בחיים שלו, אולי כן כדאי שיספר.
אבל זה מאוד אינדיבידואלי.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 25 ביולי 2008
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 25 ביולי 2008
זה גם מאד תלוי בנטיה עצמה, לדעתי. נראה לי, שהנטיה של השולטים (ושל השולטות) תתקבל בצורה פחות קשה על ידי החברים שלהן/ם. אנחנו חיים בחברה שמעריכה כוח, אין מה לעשות...
Morticia
לפני 15 שנים • 25 ביולי 2008
Morticia • 25 ביולי 2008
נשרף בלהבה כתב/ה:
זה גם מאד תלוי בנטיה עצמה, לדעתי. נראה לי, שהנטיה של השולטים (ושל השולטות) תתקבל בצורה פחות קשה על ידי החברים שלהן/ם. אנחנו חיים בחברה שמעריכה כוח, אין מה לעשות...

זה נורא חבל שאתה יוצא מנקודת הנחה ששליטה מבוססת על כח ושנשלטים הם בעצם חלשים. ומהי חולשה ומהי עוצמה?
וכמה אנשים משתמשים לרעה בדבר הזה אותו אנו מכנים שליטה ומה מכובד או נאה באופן בו הם בוחרים לעשות את זה?
ולהתמסר לאחר ולעשות כרצונו לא דורש עוצמה בפני עצמה?
לא דבר ראוי להערצה?

אני לא כ"כ מבינה את מהות השאלה כאן - דומיננטיות זו תכונה שבדר"כ בולטת - חלקינו נאלצות לברוח מההשלכות של זה כל חיינו.
אני לא נוטה לדבר על חיי הסקס שלי עם משפחה וכיו"ב אבל גם אין לי מה להסתיר ואני אדם ככל האדם.

דווקא היתה לי חברה פעם שמאוד הזדעזעה מהנטייה הזו שלי
וחברה הכי טובה שלי דווקא חושבת שסאביות נשית הרבה יותר מתאימה לה
{מה שנכון}
ושימשה לי פעם כ"שפנת ניסויים" בענייני קשירות
וחברה אחרת שלי חושבת שסאביות זה מקום הרבה יותר מעניין לאישה
...

אין פה חוקים
לא לדעת החברה
בטח ובטח לא לאופן השליטה

זה גם תמיד מול הבנאדם אתו יש לך אינטראקציה

ולא נראה לי שכח הוא שם המשחק
...

שבת שלום
icon_cool.gif
digi's foxy
לפני 13 שנים • 28 בפבר׳ 2011
digi's foxy • 28 בפבר׳ 2011
עוד אף פעם לא הקפצתי משהו כל כך ישן
במיוחד כשהוא לא שלי

אבל יש לי מה לומר בנושא
אז תתמודדו

אני סיפרתי
כל מי שקרוב אלי יודע
ההורים שלי יודעים אימי ז"ל אמרה כשאמרתי לה שהפכתי למתחלפת ושולטת בעיקר
שהגיע זמני לדעת מה אני והיא ציפתה לזה מההתחלה
אחי ואחיותי יודעים גם הם
כולם ביררו ולמדו על הנושא כל אחד בדרכו אם בשאלות אותי או כל דבר אחר

למה סיפרתי כי אני מגיע ממשפחה פתוחה ומקבלת
כי כשאני רוצה לצאת עם מישהו מי ישמור ויתן לי גב יותר חזק מהם
כי כשהולכים על הקצה בלהסתכן הם אלו שישמרו ויהיו שם ברגעים הקשים

למה כי זה חלק מהמערך הזוגי שלי כי בני הזוג שלי בעים מפה
וכמו שיצאתי מהארון עוד בגיל 16 על זה שאני דו מינית
ובגיל 20 על כך שהייתי פולי אמורית
בגיל 19 סיפרתיש אני בדסמית
וזה הדבר שעושה לי טוב ונעים

וכיבלו אותי כך
ולא זה לא מרגיש לי שהם נכנסים לי למיטה הם מכבדים
ולא אני לא עושה כמעט בדסמ מולם (כשאחות אחת באה איתי למועדון עשיתי מה שהרגיש לי נוח
גם מולה)
החברים הקרובים הוניליים יודעים גם
בעבודה לא סיפרתי כי מעולם לא חשתי בנוח לדבר על המיניות שלי במקום כזה
והיום כסטודנטית אני שמה זין על כולם וגולשת לכלוב גם מהלימודים
מי שמסתכל לי במחשב בעיה שלו

מעולם לא פחדתי שמישהו יעשה לי משהו
שיעשו לי אווטינג
ולא בגלל שכולם יודעים
כי אני כזו שלא מסתירה

מול המשפחה שלי פרטנר שלי נשלט או מתחלף מוצג בתואר בן זוגי
וזהו

ודרך אגב גאישור של אחותי אמא שלהם גם האחינים שלי ידעו
(שניהם בגירים מעל 18 היום)

לא מאמינה בלהסתיר אח מכבדת את מי שלא חש בנוח בעצמו לספר
רק למענך
לפני 13 שנים • 12 במרץ 2011
רק למענך • 12 במרץ 2011
כל האנשים הקרובים אליי בחיים(למעט משפחה) יודעים שאני מטורף על כפות רגליים (יפות ומטופחות) של נשים...
ושאני קצת אוהב משחקי שליטה..
חלקם גם בקטע,חלקם רואים את זה כסטייה משוגעת,וחלק מתעניינים..(כתבתי בלשון זכר אך כמובן שמדובר על 2 המינים)
למשפחה כמובן לא סיפרתי,כי אין טעם..אני לא מדמיין שיחה עם אמא שלי על "הזיון האחרון"
חולני...

*יש לציין שאני לא עבד וכל הדברים האלה..אצלי זה בגדר קטע מיני..אני יכול להיות עם בחורה חודש בלי הדברים האלה..עד שזה נדלק...אבל כשזה נדלק....
לגבי כפות רגליים זה כבר פטיש בפני עצמו אוהב להעריץ ולהכנע בפניהם..
עם זאת,בכל המערכות יחסית שלי אני הוא הדומיננטי..הבחורה מדברת מלוכלך במיטה בשבילי..היא לא שולטת בי..
להוציא קשר או 2 שהיו מבוססי שליטה נטו..
חתולההה
לפני 13 שנים • 12 במרץ 2011

מיאווווו

חתולההה • 12 במרץ 2011
אני בהחלט משתפת במיוחד חברות קרובות שלי (וניליות) יש גם חברות שיודעות שאני אוהבת ללכת למועדוני סאדו וכאלה אבל לא משתפת לעומק יש גם ידידים וניליים שיודעים-את היותר קרובות מספרת להן על סשנים הן הכירו גם את האדונים הקודמים שלי גם את הנוכחי פגשו לכוס קפה-לא מסתירה-לא מתביישת בזה זה חלק ממני
לגביי המשפחה הם יודעים שאני מחוברת לאתר של הכלוב אבל לא במיוחד שיתפתי אותם לעומק לא הרגשתי צורך לשתף אבל גם לא הסתרתי.לגביי שכנים מי שבאמת קרוב אליי יודע ומי שלא בוחרת לא לשתף.יש כאלה שהמנטאליות שלהם גרועה וקשה מאוד אז למה לגרום להם לתסבוכת.לפי האישיות של הבן אדם ולפי הראש שלו אני מחליטה אם זה בסדר לשתף או לא וזהו.אבל בהחלט טוב לי עם זה שיש את מי לשתף כשאני מרגישה צורך-להוציא את הכל החוצה להרגיש משוחררת-האדון שלי למשל לא משתף אף אחד מהחברים שלו לעבודה או מחוצה לה ובטח לא את המשפחה-הוא מסתיר את זה -לדעתו הם לא יקבלו את זה בעין יפה ואלו שיקולים שלו בסופו של דבר עם לשתף או לא.