סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תערוכת פטיש

ראובן
לפני 13 שנים • 10 במרץ 2011

תודה

ראובן • 10 במרץ 2011
DanaDomme,

חבל שתערוכה פeטישיסטית נאלצת להפוך ל''אייטם'' בחנות רהיטים, אבל אנחנו חיים בישראל הרבנית (להבדיל מ-''ריבונית'') והדבר נותן אותותיו בחיינו הפרטיים והציבוריים.
אולי יהיה מעניין לנכוח באירוע הפתיחה, לצלם דווקא את הבעות הפנים הבורגניות.
נו, לך תמצא חנייה במונטיפיורי...

תודה על העדכון,
R
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 13 שנים • 12 במרץ 2011

עדכון

אני באופן אישי לא רואה שום בעיה בהצגת שתיי תערוכות במקביל.
הייתי אישית גם בטור משתתפת שם וגם בטור מבקרת ,שניי התערוכות סודרו בעיניי בהרמוניה יפה וטובה ,אתה נכנס לחדר ומרגיש שנכנסת לבית אירוח .
במקום שיהיו רק תמונות על הקירות זה מרגיש כמו בית עם הרבה אלמנטים שיפה לראות ונעים להרגיש,והרבה פעמים משלימים היטב האחת את השניה.
יש חנייה בחניון בדיוק ממול למונטיפיורי 46 ששם זה מוצג וגם בית קפה מצוין לשבת בו ולחלוק חויות של לאחר מכן.
לא צריך לשלול בכזאת נחרצות דברים שהם אחרת רק כי עומד מאחוריהם פוליטיקה טיפשית ,לפעמים ורק לפעמים זה אפילו יוצא לטובה.
לכו תחוו תתרשמו ואחריי זה נדבר ונשפוט .
TV_Eye​(שולט)
לפני 13 שנים • 13 במרץ 2011
TV_Eye​(שולט) • 13 במרץ 2011
האמת שזה החלטה של המארגנים. הוצע למארגנים חלל תצוגה באחת הגלריות בחולון, והם העדיפו לוותר עליו. אני חושב שחבל, אבל זו היתה בחירה שלהם
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 13 במרץ 2011
ים_yam​(לא בעסק) • 13 במרץ 2011
התערוכה היתה אמורה להיות מוצגת כבר לפני מספר חודשים ביפו.
כשהתחילו למקם את היצירות גילו את נושא התערוכה נציגי אחת הכנסיות הסמוכות לגלריה והופעל לחץ מהותיקן על עירית ת"א יפו לבטל את התערוכה ה"לא הולמת" .
האוצרים נאלצו לחפש חלל אחר מתאים לתערוכה שיהיה עדין בת"א-יפו עד שסגרו על המיקום הנוכחי.
גם בונדג' שלנו מציג בתערוכה כמה מצילומיו המקסימים.