בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשה חמת מלא צואה, ופיה מלא דם - והכל רצין אחריה

master xy​(שולט)
לפני 13 שנים • 19 במרץ 2011

Re: אני לא רואה טעם להמיר את דתי לדת אחרת

master xy​(שולט) • 19 במרץ 2011
קיפופיף כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מרתקת. קיפופיף, אמרי לי בבקשה כיצד את רואה את הנצרות ככזו "ששמה על ראש החץ את אהבת האדם וחופש הפרט" על רקע כל המגבלות שהיא מנחילה על האדם הנוצרי. נתחיל מהכומר עליו חלים אינספור איסורים, נשים גרושות עליהן חל איסור לקבל את לחם הקודש במיסות (השפלה נוראית בעיניי, אגב, שאישה, חברה בקהילה, מגיעה למיסה ונחשבת לטמאה כי בחרה להתגרש - בחירה אישית שלה שאמורה להיות חלק מאותו "חופש הפרט" שציינת), הפלות (לא שונה מגישה של יהדות באופן כללי) ועוד...

כמו כן את הסגידה לאיקונות (צלמיות בעברית נכונה) למיניהן בהמשך "לשחרור המין אנושי ממגבלות העולם הגשמי".

אני מבדילה בין הרעיונות המקוריים שעומדים בבסיס כל אחת מהדתות לבין מה שנהיה מהם בפועל. כפי שאמרי-אני חסרת דת ולכן בודקת רק את הפילוסופיה. היישום בפועל- מעניין אותי מבחינת היסטוריה ,פחות מבחינה הלכתית.
מגבלות על הכומר הקאטולי (לא כל הנוצרים, אצל קהילות רבות נוצריות הכמרים כן נשואים) הם רעיון מאוחר יותר והיחס לגרושות שנצרות-שאול מהיהדות (לכהן אסור להתחתן עם גרושה, לכהן גדול-גם לא עם אלמנה). הנצרות בסיסה, דרך אגב-שללה גירושם לגמרי. שוב-עקב המצב שהיה בישראל בתקופה שהיא קמה, שגברים ניצלו את הרשות שנתנה להם התורה להתגרש ונוצרו הרבה משפחות חד הוריות עניות (כי נשים אז עבדו רק במשק הבית -ללא גבר, הן נידונו לחיי עוני ורבות מהן הפכו לזונות). הפלות אסורות כמעט בכל הדתות.
וכן,אף אחת מהדתות המונוטיאיסטיות לא מצטיינת בנושא מעמד האשה (בניגוד לכמה דתות אליליות ששמה את הנשיות מעמד של אלים) . היהודים אף הגדילו לכת והפכו את המחזור החודשי (שהוא מקור החיים) לטומאה כדי לנדות נשים מהקהילה למשך תקופה כל חודש ולמנוע מהן גישה לתפקידים ציבוריים ועבודות.
לגבי ה"מכשפות"- פשוט מאוד-מכשפות היו נפוצות יותר בארצות נוצריות מאשר בקהילות יהודיות, לכן הן נרדפו שם (הציווי על הרג ידעוניות נמצא כבר בתנ"ך) בארצות מוסלמיות, לעומת זאת, הן זוכות לעיתים למעמד גבוה. אחת הסיבות,דרך אגב, לנידה ביהדות היא על מנת להבדיל את שבט בני ישראל מהפרעונים והכנענים, שכבר הצליחו לקשר בין תקופת המחזור ל"ימים בטוחים" והפכו אותם לימים של הוללות מינית.
וכן, על מנת להבטיח נשים במצב תמידי של הריון ותלות בגברים.

לסיכום - איזו דת קטלה ורצחה יותר בני אדם בשם דתה ?
האיסלאם הנצרות או היהדות ?
התשובה ברורה.

עכשיו נראה את הנשמות הזכות בוכות על רצח הפרסים במגילת אסתר . נו ??

״ אוי איזה עם רע . איזה חזל איכסה יש לנו . הם כתבו משפט כה גס ולא סקסי - אישה חמת צואה ופי מלא דם - אויי גיוואלד ״
קיפופיף​(מתחלפת)

אל תשכח

קיפופיף​(מתחלפת) • 19 במרץ 2011
ידידי המלומד,את ההרג ההמוני בתקופת התנ"ך מטעם יהושע וחבריו...
לא מדובר רק על כבוד הארץ-אלא על רצח על בסיס אמונה כדי לזרוע אימה על העמים עובדי האלילים שחיו אז בכנען. (כולל פורגרומים בקהילות תוך כדי פולחן).
אומנם-היהדות הרגה במהלך ההסטוריה פחות אנשים, אבל היא גם קטנה יותר מבחינת כמות האנשים שהיא מכילה ולכן-טכנית באחוזים- היהדות והנצרות שוות מבחינת כמות ההרג פר כמות האוכלוסיה. (האסלם זאת סקציה אחרת. למרות הרצף המנוטאיסטי הכרונולוגי. מערכת החוקים שלהם שונה. בניגוד מה שחושבים-לא לא ממשיכת דרך אוטומטית של הנצרות).
להזכירך-כיום אין "מסעות צלב" נוצריים-אבל יש מסעות הרג מטעם יהדות פונדמנטליסטית (כן,אני מדברת על הימין הקיצוני ועל תועבות מסוג "תג מחיר") ככה שבשנים האחרונות-היהדות מובילה בהרג על בסיס דתי.
(במדינות האסלם ההרג הוא על בסיס שלטוני- פוליטי, כאשר הדת היא בסך הכל תירוץ)
בקיצור,אני מבינה את היחס החם שלך ליהדות-אבל צר לי ,דת היא דת היא דת ולאף דת אין עליונות על דת אחרת.
master xy​(שולט)

Re: אל תשכח

קיפופיף כתב/ה:
ידידי המלומד,את ההרג ההמוני בתקופת התנ"ך מטעם יהושע וחבריו...
לא מדובר רק על כבוד הארץ-אלא על רצח על בסיס אמונה כדי לזרוע אימה על העמים עובדי האלילים שחיו אז בכנען. (כולל פורגרומים בקהילות תוך כדי פולחן).
אומנם-היהדות הרגה במהלך ההסטוריה פחות אנשים, אבל היא גם קטנה יותר מבחינת כמות האנשים שהיא מכילה ולכן-טכנית באחוזים- היהדות והנצרות שוות מבחינת כמות ההרג פר כמות האוכלוסיה. (האסלם זאת סקציה אחרת. למרות הרצף המנוטאיסטי הכרונולוגי. מערכת החוקים שלהם שונה. בניגוד מה שחושבים-לא לא ממשיכת דרך אוטומטית של הנצרות).
להזכירך-כיום אין "מסעות צלב" נוצריים-אבל יש מסעות הרג מטעם יהדות פונדמנטליסטית (כן,אני מדברת על הימין הקיצוני ועל תועבות מסוג "תג מחיר") ככה שבשנים האחרונות-היהדות מובילה בהרג על בסיס דתי.
(במדינות האסלם ההרג הוא על בסיס שלטוני- פוליטי, כאשר הדת היא בסך הכל תירוץ)
בקיצור,אני מבינה את היחס החם שלך ליהדות-אבל צר לי ,דת היא דת היא דת ולאף דת אין עליונות על דת אחרת.

וואו אני המום . את מאמינה למה שכתוב בתנך ? פששש . חשבתי שאת לא קונה את הלוקשים שהמציאו ממציאי התנך . האא אני מבין .
כשאת רוצה להכפיש את הדת שלך אז יש לך הוכחה ! התנך ! ( יהודיה נו )
כשאת רוצה לשחק אותה החסרת דת - אז את אומרת ״ התנך ? האא זאת פיקציה ״

כמה שטויות את הוזה , הנצרות והאיסלאם שחטו בני אדם ביחס של 1:6000000 ביחס לעם היהודי .
אפילו בית דין שהוציאה להורג אחת ל 70 שנה היתה נחשבת כקטלנית .

עיזבי . אני לא מצפה מיהודים להגן על הדת שלהם . הם ממש גרועים בזה .
קיפופיף​(מתחלפת)

התנך הוא אכן לא עדות הסטורית אמינה-אלא עדות להלכי רוח בלבד

לכן יש דבר כזה שנקרא "חוקרי הסטוריה" וחלקם אף מתמחים בתקופת התנ"ך.
מצד שני, ידידי המלומד, כמי שמתחיל לגלות תכונות של דתי פאנט-לא בדיוק כשיר לדיון אינטלקטואלי נקי בנושא.
אנא הפנם זאת, ידידי המלומד- אני יכולה לא להיות יהודיה מתוקף הבחירה החופשית. אני מבינה לאנשים שבורחים ליהדות כקרדום לחצוב בו עליונות על אחרים קשה קצת להפנים את המושג "בחירה חופשית". לא נורא, אף אחד לא מושלם...

אה, והערב לנורית- יש זרם מאוד "שמאלני" ביהדות העתיקה שמתייחס על "מכשפה לא תחייון" לא בתור הרג בנפש- אלא בלא לקחת שירותים מהן ולפרנס אותן, שכן ה"חיים" של המכשפה מותנים במקבלי השירותים, ובהעדרן, אין לכוחות שלה חיים. כמובן,שכמו שפותח השרשור הזה מדגים היטב- סובלנות ואהבת חינם מעולם לא היה הזרם המרכזי באף אחת מהדתות המונוטאיסטיות. ולכן הדברים קבלו פרשנות של "הוצאה להורג".
כן מאסטר XY לא נעים להרוס לך את הדימוי העצמי- אבל כבודו הוא לב ליבו של המיינסטרים היהודי-ישראלי-סמי חילוני. קנאי לדת-אבל לא שומר שבת (ברור, עדיף לחתוך את הזיין באופן חדפעמי מאשר להתחייב לחוקי דת נוקשים באופן יומיומי, למעשה, על פי היהדות המקורית-שמירת שבת היא קריטית פי כמה וכמה מברית המילה, אבל בכל זאת, בישראל יש "יהודים" רבים שבוחרים את הסימון הפיזי השטחי על פני הבנה יותר עמוקה של הכיוון הרוחני של היהדות),, מחפש עליונות בתקוף היותו יהודי מאמין, אבל לא מחוייב באמת לחוקי הדת. קוראים לזה בעברית פשוטה "רודף כבוד" וכמו שכבודו בוודאי יודע, על פי חכמי הידות "מי שמחפש כבוד -הכבוד בורח ממנו". החיפוש אחרי הכבוד הזה מתוקף הולדתינו כ"עם הנבחר"- הוא מהותו של האסון היהודי וביסוס האנטישמיות.
master xy​(שולט)

Re: התנך הוא אכן לא עדות הסטורית אמינה-אלא עדות להלכי רוח בל

קיפופיף כתב/ה:
לכן יש דבר כזה שנקרא "חוקרי הסטוריה" וחלקם אף מתמחים בתקופת התנ"ך.
מצד שני, ידידי המלומד, כמי שמתחיל לגלות תכונות של דתי פאנט-לא בדיוק כשיר לדיון אינטלקטואלי נקי בנושא.
אנא הפנם זאת, ידידי המלומד- אני יכולה לא להיות יהודיה מתוקף הבחירה החופשית. אני מבינה לאנשים שבורחים ליהדות כקרדום לחצוב בו עליונות על אחרים קשה קצת להפנים את המושג "בחירה חופשית". לא נורא, אף אחד לא מושלם...

אה, והערב לנורית- יש זרם מאוד "שמאלני" ביהדות העתיקה שמתייחס על "מכשפה לא תחייון" לא בתור הרג בנפש- אלא בלא לקחת שירותים מהן ולפרנס אותן, שכן ה"חיים" של המכשפה מותנים במקבלי השירותים, ובהעדרן, אין לכוחות שלה חיים. כמובן,שכמו שפותח השרשור הזה מדגים היטב- סובלנות ואהבת חינם מעולם לא היה הזרם המרכזי באף אחת מהדתות המונוטאיסטיות. ולכן הדברים קבלו פרשנות של "הוצאה להורג".
כן מאסטר XY לא נעים להרוס לך את הדימוי העצמי- אבל כבודו הוא לב ליבו של המיינסטרים היהודי-ישראלי-סמי חילוני. קנאי לדת-אבל לא שומר שבת (ברור, עדיף לחתוך את הזיין באופן חדפעמי מאשר להתחייב לחוקי דת נוקשים באופן יומיומי, למעשה, על פי היהדות המקורית-שמירת שבת היא קריטית פי כמה וכמה מברית המילה, אבל בכל זאת, בישראל יש "יהודים" רבים שבוחרים את הסימון הפיזי השטחי על פני הבנה יותר עמוקה של הכיוון הרוחני של היהדות),, מחפש עליונות בתקוף היותו יהודי מאמין, אבל לא מחוייב באמת לחוקי הדת. קוראים לזה בעברית פשוטה "רודף כבוד" וכמו שכבודו בוודאי יודע, על פי חכמי הידות "מי שמחפש כבוד -הכבוד בורח ממנו". החיפוש אחרי הכבוד הזה מתוקף הולדתינו כ"עם הנבחר"- הוא מהותו של האסון היהודי וביסוס האנטישמיות.

ישראלי - סמי חילוני , קנאי לדת ? שו הדא ? מה את אומרת שם ?  
walking dead
walking dead • 19 במרץ 2011
המלט כתב/ה:
ציטוט: נא לא לעשות מיש-מש מעובדות היסטוריות.

היסטריית המכשפות הנודעת בהחלט לא כללה רק נשים. גם גברים הואשמו בכישוף והוצאו להורג. בשיאה של ההיסטריה, הקלות בה היה ניתן להאשים אדם, משפחה וקהילות שלמות בכישוף הייתה מגוחכת - ולא היה לזה קשר בכלל למינו של המואשם אלא לכך שהוא עומד ב"קריטריונים המקובלים" לעיסוק בכישוף - הספר הידוע לשמצה Malleus Maleficarum (פטיש המכשפות). פרוטוקולי האינקוויזיציה חושפים שלא רק איכרים ואנשים הלוקים בנפשם הואשמו בעיסוק בכישוף אלא גם כמרים, אנשים עשירים ובעלי אדמות ואצילים (הסיבה הרווחת לכך, רק לידע כללי - היא שהכנסייה נהנתה מאוד מכך שהייתה לה הזכות המלאה להשתלט על רכושו ונכסיו של מואשם בכישוף). נכון שהכנסייה לא התייחסה יפה לנשים בזמן שבו הנצרות הקתולית והפוריטנית נתנה את הטון אך בוודאי לא בצורה זו שהוצגה כאן.

ציד מכשפות מאז ומעולם לא היה שוויוני. נכון אמנם שגם מכשפים זכרים נרדפו אך העיסוק
האובססיבי היה בעיקר בנשים. אפילו הספר הידוע לשמצה שהזכרת, נושא את הכותרת "פטיש
המכשפות" - מכשפות בלשון נקבה דווקא. לו רצו המחברים להימנע מציד מכשפות נקבות דווקא,
היה עליהם לקרוא לספרם Malleus Malleficorum וכאן המילה היא 'מכשפים' בלשון זכר או סתמי
(ז"א, חסר מין) ולא להשתמש בהטייה הנקבית Maleficarum. לעניות דעתי המרודה,
האלטרנטיבה הזכרית/סתמית פשוט לא נראתה אמינה, שהרי כל אחד ידע בדיוק את מי רודפים על
פי רוב: את הנשים.

איני מסכימה עם קביעתך הראשונה. על אף שהנך צודק באשר להטייה המינית, אנא זכור כי המילה Malleficarum נגזרת מהמילה Maleficus שפירושה הוא "מכשף הסוגד לשטן".

וכעת לגבי פטיש המכשפות. ספר זה, שפורסם לראשונה בשנת 1486 על ידי האינקוויזיטור הגרמני היינריך אינסטיטוריס ולווה בבולה רשמית מטעם האפיפיור, קבע את ארבע היסודות המגדירים כישוף (וספר זה היה מקובל ביבשת אירופה עצמה ולא באנגליה, סקוטלנד ואירלנד, אגב, שם לכישוף היו כללים שונים שאדון בהם אולי בפעם אחרת) ועיסוק בכישוף. הייניריך אינסטיטוריס אכן סבר שמרבית העוסקים בכישוף הן נשים מתוך אמונה עמוקה בכך שנשים הן כסילות ונוחות להשפעה, זוהי עובדה היסטורית שאין להתווכח עמה. ולמרות זאת ספרו מתייחס לשני המינים כאחד. ארבעת היסודות הללו הם:
התכחשות לאמונה הקתולית; שים לב כי אין התייחסות מגדרית – כלומר גברים ונשים כאחד העוסקים בכישוף בהכרח מתכחשים לאמונה הקתולית.
הקדשת הגוף והנשמה לשירות הרוע; כאן נעשה שימוש ברעיון של ברית בין השטן לבין העוסק בכישוף – ורשומות היסטוריות מוכיחות כי גברים הואשמו בבריתות אלו בדיוק כנשים ולכן גם כאן אין התייחסות מגדרים מפורשת.
הגשת ילדים שלא הוטבלו כמנחה לשטן ; מקור אמונה זו נובע בעיקר מאחד מהמאפיינים של עוסקים בכישוף בימי הביניים – שימוש בגופות של תינוקות וילדים לרקיחת משחה מאגית שבעזרתה יכולים המכשפים להתעופף באוויר. גם כאן אין התייחסות מגדרית ספציפית לנשים.
קיום אורגיות באמצעותן מקיימים יחסי מין עם השטן; עדויות ממקומות שונים באירופה דיווחו על אורגיות "שטניות" המוניות בין גברים ונשים ששילבו לעתים גם גילוי עריות, כשלטענת המדווחים השטן היה מצטרף לאורגיה זו עם גברים ונשים. שים לב כי בבסיס האמונה בשטן, האמינו כי הוא מקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד.
ספר זה, שזכה לארבע עשרה מהדורות, שימש את היסטריית המכשפות היטב, כאמור. אך מאחר ומטרתו הייתה לשפוט גברים ונשים כאחד, בהחלט לא ניתן להגיד כי רוב רובם של הנאשמים היו נשים. בשלב כלשהו, התערבבו האישומים בכישוף באישומים אחרים – למשל רוצח סדרתי צרפתי שהיה מקורבה של ז'אן ד'ארק, האציל ז'יל דה רה, הואשם בכך שאת רציחותיו ביצע בשל ברית עם השטן. באופן דומה, כפי שציינתי, תחת השפעת העינויים, הנאשמים שנדרשו לספק את שמות "שותפיהם" לפשע ניצלו הזדמנות זו גם לסגירת חשבונות אישיים עם אויביהם. איש אחד במחוז בר בצרפת האשים כשותפים את כל עובדי בית המשפט – החל בשופטים וכלה בלבלר. דוגמאות בודדות אלו מוכיחות כי בשיאה של ההיסטריה, למגדרו של הנאשם לא הייתה חשיבות. כמו גם למעמדו החברתי ולרמת נכסיו, שכן כפי שכתבתי קודם, הכנסייה מצאה תועלת רבה בהחרמת הנכסים של אנשים עשירים, יהא התירוץ אשר יהא. ולכן על אף שהכנסייה הנוצרית לא טרחה להסתיר את פחדה מהמין הנשי יהיה זה בחזקת חטא לאמת להתייחס לציד המכשפות ולהיסטריית המכשפות כמשהו שכוון רק לנשים. גברים סבלו באותה הצורה, ולאישומים לא היו גבולות של מין, גיל או מצב רפואי.
* לכתיבה כאן נעזרתי במקורות מתוך הספר "ההיסטוריה של הכישוף" מאת ג'פרי ב. ראסל וברוקס אלכסנדר, הספר היחידי לטעמי כרגע המציע דיון אקדמי אמין הנשען על עובדות היסטוריות ומנתץ מיתוסים בנושא.
קיפופיף​(מתחלפת)

[quote="master xy"]
קיפופיף כתב/ה:
\

אני אומרת שיש גבול לכמה שאפשר לדבר עם מי שאינו יודע להתדיין ורק מנסה להוכיח עליונות.
שא ברכה,דברי לא היו מכוונים אליך-אלא אל רודפי אמת אמיתיים.
master xy​(שולט)

[quote="קיפופיף"]
master xy כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:
\

אני אומרת שיש גבול לכמה שאפשר לדבר עם מי שאינו יודע להתדיין ורק מנסה להוכיח עליונות.
שא ברכה,דברי לא היו מכוונים אליך-אלא אל רודפי אמת אמיתיים.

מי רוצה להוכיח עלייך עליונות ? את תוקעת מילים גבוהות שאני יודע גם בעוונותי לכתוב ואין קשר .
מהשאלה הפשוטה - איזה עם חי על הדם יותר , את נמשכת לפסים אישים ורואה בכולם את הברברי ואילו את איזו מיוחדת שחלילה לא נבערת ואוחזת בתיזה היותר הומנית וכו וכו ( אין לי כח לחפש במילון מילים מפוצצות )

היי שלום , שאי ברכה , תשחי בבריכה ואללה איתך .
Brave Dwarf

Re: אני לא רואה טעם להמיר את דתי לדת אחרת

Brave Dwarf • 19 במרץ 2011
קיפופיף כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מרתקת. קיפופיף, אמרי לי בבקשה כיצד את רואה את הנצרות ככזו "ששמה על ראש החץ את אהבת האדם וחופש הפרט" על רקע כל המגבלות שהיא מנחילה על האדם הנוצרי. נתחיל מהכומר עליו חלים אינספור איסורים, נשים גרושות עליהן חל איסור לקבל את לחם הקודש במיסות (השפלה נוראית בעיניי, אגב, שאישה, חברה בקהילה, מגיעה למיסה ונחשבת לטמאה כי בחרה להתגרש - בחירה אישית שלה שאמורה להיות חלק מאותו "חופש הפרט" שציינת), הפלות (לא שונה מגישה של יהדות באופן כללי) ועוד...

כמו כן את הסגידה לאיקונות (צלמיות בעברית נכונה) למיניהן בהמשך "לשחרור המין אנושי ממגבלות העולם הגשמי".

אני מבדילה בין הרעיונות המקוריים שעומדים בבסיס כל אחת מהדתות לבין מה שנהיה מהם בפועל. כפי שאמרי-אני חסרת דת ולכן בודקת רק את הפילוסופיה.
מגבלות על הכומר הקאטולי (לא כל הנוצרים, אצל קהילות רבות נוצריות הכמרים כן נשואים) הם רעיון מאוחר יותר והיחס לגרושות שנצרות-שאול מהיהדות (לכהן אסור להתחתן עם גרושה, לכהן גדול-גם לא עם אלמנה). הנצרות בסיסה, דרך אגב-שללה גירושם לגמרי. שוב-עקב המצב שהיה בישראל בתקופה שהיא קמה, שגברים ניצלו את הרשות שנתנה להם התורה להתגרש ונוצרו הרבה משפחות חד הוריות עניות (כי נשים אז עבדו רק במשק הבית -ללא גבר, הן נידונו לחיי עוני ורבות מהן הפכו לזונות). הפלות אסורות כמעט בכל הדתות.
וכן,אף אחת מהדתות המונוטיאיסטיות לא מצטיינת בנושא מעמד האשה (בניגוד לכמה דתות אליליות ששמה את הנשיות מעמד של אלים) . היהודים אף הגדילו לכת והפכו את המחזור החודשי (שהוא מקור החיים) לטומאה כדי לנדות נשים מהקהילה למשך תקופה כל חודש ולמנוע מהן גישה לתפקידים ציבוריים ועבודות.
לגבי ה"מכשפות"- פשוט מאוד-מכשפות היו נפוצות יותר בארצות נוצריות מאשר בקהילות יהודיות, לכן הן נרדפו שם (הציווי על הרג ידעוניות נמצא כבר בתנ"ך) בארצות מוסלמיות, לעומת זאת, הן זוכות לעיתים למעמד גבוה. אחת הסיבות,דרך אגב, לנידה ביהדות היא על מנת להבדיל את שבט בני ישראל מהפרעונים והכנענים, שכבר היצלחו לקשר בין תקופת המחזור ל"ימים בטוחים" והפכו אותם לימים של הוללות מינית.

קיפופיף, יש לי מספר הסתייגויות אבל טרם אכנס בהן אני צריך לעבור על שאר השרשור ואין לי כרגע פנאי (צריך להשלים לא מעט משימות טרם, כדי להיות פנוי מחר לטורניר דרקונים ומבוכים (-: )
אבל על השאלות שלי ענית בהחלט ואני מודה לך על כך.
חג שמח.
נוריתE
נוריתE • 19 במרץ 2011
נכון המלט
ברגע ,שההיסטריה התחילה והדלתות נפתחו בידי הכנסיה לגבי נשים מכשפות
אז כל אחד יכול היה להצביע על כל אחת או אחד מכל סיבה הזויה ומופרכת ,זאת או אחרת
ראה משפטי סילם,הכל התחיל בחבורת נערות שהואשמו והאשימו הלאה רק בתיקווה להנצל במיקרה זה,מעינויים ותליה
נשים היו הקורבן העיקרי בכל הרדיפה הזאת שרק היתה הסלמה של מה שאמרתי קודם כל עניין החטא הקדמון של חווה ודימונזציה רבת שנים של נשים
(אני מפנה אותך לספר של קרל סייגן ,עולם רדוף שדים,הוצ.הד ארצי/מעריב 1977)
הם שרפו גברים גם ,נכון, אבל לרוב באשמת כפירה ,ולצורך זה,כופר היה כל מי שלא האמין בסיפור על ישוע
על מותו ,תחיותו ועליתו לשמיים,(שדרך אגב, זוכר ?מי היתה עדת הראיה היחידה לכל זה(רמז) מרים המגדלית ,היא בעצם שמה את הבסיס לנצרות וראי מה עשו לה ראשי הכנסיה הראשונים ברומא, הפכו אתה לזונה משוגעת ואז התחילו את כל דימוי הקדושה -האם הבתולה של ישוע לעומת הקדשה,מרים המגדלית ה"מופקרת"שהסתובבה ברחבי הארץ עם חבורת גברים רווקים....)
שהיה הדוקטורינה של הכנסיה הקתולית ועליו היא התבססה(גם אם הוא או היא היו נוצרים מזרם אחר)
אבל ה עובדה ההסטורית נשארת בעינה ,הכנסיה עשתה דמוניזציה לנשים וחיברה אותן בברית מדומה עם השטן והרשומות הסטוריות מראות שיותר נשים הואשמו לשווא ונשרפו מאשר גברים במהלך רדיפת המכשפות
אבל הנקודה היא לא שהם "שרפו גם גברים"
רק לשם הנקודה, זוכרת את הסיפור של ז'אן מארק?
היא נשפטה ונשרפה,בגלל ש"לא התנהגה כמו אישה" ולבשה בגדי גבר,וזאת היסטוריה רשומה.(רק אחר כך תוקנו הרשומות הבריטיות ואלו של הכנסיה והאישום "תוקן " לכישוף וברית עם השטן שזאת אשמה לא פחות מופרכת)
אנחנו כנשים,גברים לא יכולים בעצם לחיות ולהסתדר בלעדנו
אנחנו אמהות רעיות מאהבות וזונות גם וזה כוח שחייב, על פי הגברים להיות מרוסן
ולאורך ההסטוריה הם נקטו בשיטות רבות ע''מ להחזיק את הנשים במקומן הראוי אליבא דה-הם
שיטות של הכפשה ודיכוי
ולראיה שכל הדיון הזה שהתבסס על משפט לא יודעת ,חז''לי, יהודי מובא כאן בפורום הזה הספציפי.