בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לכלובי

נוריתE
לפני 13 שנים • 21 במרץ 2011
נוריתE • 21 במרץ 2011
זה דווקא רעיון חביב
לאפשר לאנשים פשוט סתם לחבב משהו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 21 במרץ 2011
נוריתE כתב/ה:
זה דווקא רעיון חביב
לאפשר לאנשים פשוט סתם לחבב משהו.

מבלי לפגוע בהתחבבות או בכלובי (אותו אני מחבב השבוע אפילו יותר ממה שהחיבבתי אותו בשבוע שעבר. בשבוע הבא אציע לו נישואין), לו הייתי רוצה "סתם לחבב מישהו", או משהו, הייתי מבקש "לייק" לפרופיל. אם הלייקים מצביעים על "כמה אנשים מחבבים אותך" אזי פי כמה וכמה מה הטעם שאטרח ואגיב?

בעל המכולת מחבב אותי נורא כי אני קונה אצלו במזומן. הפקידה בבנק מחבבת אותי כי היא אדמונית (או שמא זה אני המחבב אותה בגלל צבע שיערה?). מה הקשר בין "מחבב משהו" או מישהו לבין מה שאתה חושב על התגובה? ה"לייק" הזה, הצמוד לתגובה ספציפית, אין בו מעבר להוכחה שהמוח האנושי הולך ומתנקז לניורון אחד.

לחילופין, בעולם בו טיב התגובות נמדד עפ"י חריפות נבזיותן, זה פתרון לא רע, כפי שציינתי. "אני לא לייק את הלייק שלך", יהיה תמיד עדיף על דו-שיח כלובי ממוצע.

LIKE"," מעביר את ציפרניי עמוסות הנצנצים המבריקים בתוך הבלונד, מגרד את השורשים וטוען שאלו 'פסים', "כאילו, אני מה זה לייק... ואללה? סבבה בקטנה."

כשהבכור שלי רק למד לדבר, נסענו באיזו רכבת עמוסת אנשים ומישהי חמודה שהתלהבה ממנו הבלונדיני, התנפלה עליו עם צביטות בלחיים ובכ"איזה ילד, טפו טפו טפו בלי עין הרע, כפרה עליךָ", אחרי מספר דקות הוא לא החזיק מעמד ומביט בעיניה, חצי בוכה, אמר: "את בעצמך כפרה עליךְ."

אז על כולכם – לייק! (-:
נוריתE
נוריתE • 21 במרץ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
.

כשהבכור שלי רק למד לדבר, נסענו באיזו רכבת עמוסת אנשים ומישהי חמודה שהתלהבה ממנו הבלונדיני, התנפלה עליו עם צביטות בלחיים ובכ"איזה ילד, טפו טפו טפו בלי עין הרע, כפרה עליךָ", אחרי מספר דקות הוא לא החזיק מעמד ומביט בעיניה, חצי בוכה, אמר: "את בעצמך כפרה עליךְ."

! (-:

חחחחחחחחחחח
הנה,על הקטע הזה למשל,
עשיתי
לייק
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 21 במרץ 2011
נוריתE כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
.

! (-:

חחחחחחחחחחח
הנה,על הקטע הזה למשל,
עשיתי
לייק

מה לייק?
מה?
דברי אתי. לייק. כוסומו של הלייק הזה. צחקת. עשית חחחחח... ולי עשית את היום. Like fucking what?
נוריתי, אם אני אראה ממך ולו לייק אחד, אני נשבע לך שאני אנשך אותך בזרת! בברוטליות גמדית. (-:
לייק שמייק. בתחת של אליפל. חייב לעוף. אנחנו בבת זונה של כוננות בחג הזה. תעשו לייק למעיל רוח שהציל אותנו לפני 12 שעות. וזה חתיכת לייק.
להבה חשופה
להבה חשופה • 21 במרץ 2011
אליפל כתב :

..."לייק שמייק. בתחת של אליפל. חייב לעוף. אנחנו בבת זונה של כוננות בחג הזה. תעשו לייק למעיל רוח שהציל אותנו לפני 12 שעות. וזה חתיכת לייק".

אליפל היקר .

אני אומרת "לייק"ענקי ל"מעיל הרוח".

איני, בטוחה, שאנשים כאן יודעים / זוכרים עניין "מעיל הרוח". וחשיבותו הרבה.

ולכן... בשם "כולם" אומר לייק מאוד מאוד ל"מעיל הרוח".

להבה חשופה.
נולי
נולי • 21 במרץ 2011
זה רק אצלי שהחלון של רשימת השמות לא נסגר אחרי שגומרים לעיין בו?
איך סוגירם אותו?

אגב כלובי: כפתור אפור על רקע שחור זה רע. עוד כמה שנים תגלה את זה בצעמך....
icon_smile.gif
בבקשה צבעים קצת יותר ניגודיים. בשביל הקשישים. תודה.
N
כלובי
לפני 13 שנים • 22 במרץ 2011
כלובי • 22 במרץ 2011
לתשומת לבך, נולי, כולם:

האיקס בפינה השמאלית העליונה היה חסר בדפדפנים שהם לא כרום.

בנוסף בפיירפוקס עד אתמול לא ניתן היה לראות את רשימת האוהבים.

עכשיו הכל סודר icon_smile.gif

אגב לאיזה כפתור אפור את מתכוונת? זה של הפרצוף? הוא באפור מאד בהיר...
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 22 במרץ 2011
אני לא סובל מדיסלייקטציה, רק שואל כדי להיות בטוח... זה לא מקושר לפייסבוק כן? אם אנשים יראו שעשיתי לייק ל"איך אתה אוהב להרביץ לחברה שלך" יזרקו אותי מהחוג באוניברסיטה...
כלובי
כלובי • 22 במרץ 2011
אין קשר בין ה״אהבתי״ של הכלוב ל״לייק״ של פייסבוק. למעט הדמיון הקונספטואלי בין השירותים icon_smile.gif