שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בועת הבדס"מ - הבלוף הגדול של הבדס"מ נחשף - סקופ !

DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 13 שנים • 30 במרץ 2011

בועת הבדס"מ - הבלוף הגדול של הבדס"מ נחשף - סקופ !

אתם יודעים מה הבעיה הכי גדולה כאן? כמובן - שיש יותר גברים מנשים. כתוצאה מכך לא מעט נשים מעלות את הרף, כי אם אפשר אז למה לא? אז מסננות כאילו אין מחר. התעטשת לא במקום? נקסט!
הבעיה שהן יורות לעצמן ברגל ככה. הן מסננות בצורה הזו כאלו שלא יפנקו סתם כל אחת. ושרוצים באמת להכיר ולפנק רק את מי שבאמת מגיע לה ושאפשר ממש לנהל איתה משהו אמיתי. כתוצאה מכך מי שעובר את הסינון "הקפדני" אלו אותם חרמנים שיסיכמו ממש להכל. אפילו לקבל חרא יחס. כי לא ממש משנה להם האופי של אותה בחורה. וכך הן יורות לעצמן ברגל ובמקום למצוא אדם שלא סתם יכנע אינסנט ובאמת ירצה לפנק אותן מכל הלב הן מוצאות את הבחורים הכי שפלים.
התוצאה הסופית זהה - הן מתלוננות שרוב הבחורים כאן חרא.
הבנים הרציניים מתלוננים שרוב הבחורות כאן חרא.
ובא לציון גואל.
בועת הבדס"מ here i come.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 30 במרץ 2011
רק אני רואה כאן נסיון לפרסומת סמויה?

והכותרת- הבלוף הגדול של הבדס"מ? מה שונה כל מה שכתבת מכל מה שאנחנו מכירים בחיים האמיתיים? עוד פוסט של פריקת תסכול.
קליבר​(שולט)

דיקי היקר

קליבר​(שולט) • 30 במרץ 2011
אני עוקב אחרי הפוסטים שלך כי הם מענינים ומשעשעים ..
הדברים נכונים הן לנשלטים והן לשולטים
בעקרון יש עודף נשים על גברים , ככה זה בטבע ( למעט בסין ששם זה הפוך , אבל זה בגלל אקטים נגד הטבע )
כאן יש עודף מדומה של גברים , גם שולטים וגם נשלטים , אני עומד על המילה מדומה , כי יש חלק קטן שהוא פעיל ( ורועש) יחד עם זאת הרוב הדומם , , עדיין הרוב , והאמת .. ע"פ הנתונים שלך הכללים אין כל בעיה למצוא בת זוג כלבבך , בקטע הזה אני אפילו מעט מקנא בך , כי אתה יותר מפורט בדרישות שלך , ויותר צעיר , ממני .icon_smile.gif
הצעתי לך לא להתיאש , להמשיך לנסות , להגדיל את שטח החשיפה להכרויות , איני יודע אם אתה הולך למסיבות ולאיזה , המשך להפגש ,לכתוב ולנשק קרפדות , באיזה יום אחת מהן תהפוך לנסיכה המיוחלת ותמחה את הטעם המר של כל הקרפדות שנישקת ( או ירדת להן ) לפני .
ballbust slave​(נשלט)

מסכים בהחלט

ballbust slave​(נשלט) • 30 במרץ 2011
לא יכולתי לא להסכים יותר עם כל מילה שרשמת שם DICKLA
TOBLERON
TOBLERON • 30 במרץ 2011
דיקלה, יש אמת בדבריך, אבל אתה לא מתייחס לגורם סינון משמעותי נוסף וזה המראה החיצוני. אין מה לעשות, כמו בחיים האמיתיים, גם פה, המראה משחק תפקיד נכבד, ולדעתי נכבד יותר מהנכונות "לעשות הכל" כדבריך.
ככה זה בחיים האמיתיים, ופה, בשל עודף הגברים, על אחת כמה וכמה.
לרוב, מי שנראה ממש טוב, לא תהיה לו בעיה משמעותית להכיר פרטנרית כאוות נפשו. שטחי, אבל זה המצב פה.
TOBLERON כתב/ה:
דיקלה, יש אמת בדבריך, אבל אתה לא מתייחס לגורם סינון משמעותי נוסף וזה המראה החיצוני. אין מה לעשות, כמו בחיים האמיתיים, גם פה, המראה משחק תפקיד נכבד, ולדעתי נכבד יותר מהנכונות "לעשות הכל" כדבריך.
ככה זה בחיים האמיתיים, ופה, בשל עודף הגברים, על אחת כמה וכמה.
לרוב, מי שנראה ממש טוב, לא תהיה לו בעיה משמעותית להכיר פרטנרית כאוות נפשו. שטחי, אבל זה המצב פה.

מראה... לא רציתי להעלות את זה כי ישר היו סוקלים אותי.
אבל ככה, בגדול - זה לא סוד שרוב הבנות כאן לא מלכות יופי.
ועניין שני - גם אם הגבר כן נראה בסדר זה לא יעזור לו... אם הוא לא רוקד לפי החליל שלהן מהשניה הראשונה הן לא תרצנה לראות אותו בכלל.
TOBLERON
TOBLERON • 30 במרץ 2011
אולי אני טועה, אבל נראה לי (משיחות שניהלתי) שמראה הנשלט יותר חשוב לשולטת מאשר להיפך. ושוב, ביקוש והיצע..
דווקא במסיבות הקהילה, לי אישית, היה קל יותר להכיר פרטנריות איכותיות וטובות מראה. פה באתר לא קורים יותר מידי דברים מעבר לדיבור גרידא.
רק אתמול מצ'וטטת אקראית בעלת כינוי דומי נתנה לי את הטלפון שלה וביקשה ממני דבר ראשון, על מנת להוכיח את רצינותי, להטעין לה את הטוקמן..עכשיו, לך תבנה עם זה מדינה (:
מוזר. לי המראה שלה חשוב כמו שהאופי חשוב.
אני רוצה להרגיש שבאמת יש עבור מי ליפול על ברכיי. ואם אין משיכה זה לא הולך לקרות.
Infinitely whipped​(נשלט)
Infinitely whipped​(נשלט) • 30 במרץ 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
רק אני רואה כאן נסיון לפרסומת סמויה?

והכותרת- הבלוף הגדול של הבדס"מ? מה שונה כל מה שכתבת מכל מה שאנחנו מכירים בחיים האמיתיים? עוד פוסט של פריקת תסכול.

יש לה תסכול בגלל שיש לה גישה מטומטמת.
אני לא מסכים עם שום דבר ממה שהיא אמרה (חוץ מזה שיש פה יותר גברים מנשים) ולי אין שום תסכולים...

משמעות: הגישה שלי יותר טובה icon_smile.gif
כנראה שאני "שפל", אבל האמת שממש ממש לא אכפת לי...