שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בועת הבדס"מ - הבלוף הגדול של הבדס"מ נחשף - סקופ !

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 30 במרץ 2011
בכוח המוח​(שולטת) • 30 במרץ 2011
DickLa כתב/ה:
קראת ושוב פעם את טועה? אולי צריך להחליף משקפיים.
את יודעת יותר טוב ממני כנראה מה כתוב שם...
מה שכתוב שם בעברית קלה זה שהיא תאהב אותי כגבר שלה ובמשחק תדע לאהוב אותי כאשה שלה.
אבל את עשית מזה מערכת שמבוססת על זה ושזה חלק עיקרי בה והשד יודע מה עוד.
ואת מנסה כביכול לתת עיצה ש"לקשקש" לא יעזור ואומרת לי מה כן יעזור ומנסה כביכול לצאת אחת שעוזרת. אבל תוך כדי עקיצות בפומבי.
אם את רוצה לצאת כ"כ נחמדה היית יכולה לומר את זה באופן פרטי - תשמע חמוד אבל אני חושבת שכדאי לך ככה וככה... אבל לא, הגבת בצורה עוקצנית כנראה ממקום אישי... זיהית את עצמך שם איפשהו. מה אומר לך... אין לי שום עסק איתך אבל נקודות בהחלט לא קיבלת מכל ההתקטננות הזו.
אבל שיהיה. את כנראה צודקת. אחרת זה לא יגמר. קבלי ממני 2 נקודות ו4 ריבועים icon_rolleyes.gif

icon_smile.gif))
למה שלא תקרא שוב את הפוסט שפתחת?
אתה מאשים את כל העולם ואשתו וגם מסביר למה הם ישלמו על זה.
אתה מצהיר שם הצהרות גרנדיוזיות על פיצוצי בועות, וכולה מה?
לא באמת מישהו כאן הבטיח לך משהו, לא באמת שמישהו חייב לך כאן משהו.

שמור לך את הנקודות והריבועים, אולי עוד תצטרך אותם יותר ממני.
Pantera​(שולטת){לא פנויה}

הייתי חייבת...

אני בדר"כ לא מתערבת ב"שיחה" של 2 אנשים, אבל משום מה הרגשתי צורך...
העניין הוא, לדעתי, שהכל בערך כמו שבכוח המוח אמרה (וכן, לדעתך היא לא הבינה את הפרופיל נכון והכל אבל אני לא מתכוונת להתייחס למה אתה מחפש בדיוק...האותיות הקטנות לא משנות כל כך)
השורה התחתונה היא שהחיפוש שלך הוא מאוד ספציפי, ממוקד...וזכותך כמובן...אבל...
חיפוש אחרי משהו יחסית נדיר הוא בדר"כ מאוד לא קל ומתיש...דרוש המון סבלנות, זמן ונחישות...
כנראה שהגעת לסוג של ייאוש..
ובמצב כזה הכי קל להגיד שהעולם הוא זה שלא בסדר...
ואני לא חושבת שמישהו לא בסדר..לא אתה, לא השולטות, לא האתר ולא העולם...
אם אתה מחפש פנינה, תהיה מוכן לבלות הרבה זמן בים...אבל הרבה!
מאחלת לך הרבה סבלנות והרבה פחות תסכול..
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 30 במרץ 2011
[quote="DickLa"]דומי תודה! icon_smile.gif

ו"בכוח המוח"...את קוראת למה שאני כתבתי קשקשנות. מוזר.

גם אני קוראת לזה ככה.גם קשקשנות וגם בכיינות. אבל קבל טיפ-ככה על חשבון הבית, אם אתה פונה לבחורה מקולרת שכותבת בפרופיל לא פנות אליה- ז ה גם לא מעלה את המניות שלך ואף עשוי לזכות אותך בבעיטה. מסקנה? תנסה לקרוא פרופילים, דווקא יש כאלו שגבר בחצאית יעשה להן את זה. אבל אתה בוחר להניח מראש שלא רוצים אותך כי אתה אוהב ניוש. אישית? לא אוהבת אותך כי אתה חסר טאקט. בלי שום קשר לנעלי עקב.
SwitchSwatch​(מתחלף)
SwitchSwatch​(מתחלף) • 30 במרץ 2011
"כמה נשים כאלה יש לדעתך, שרוצות גבר שרוצה להיות אישה באותה מערכת יחסים? "
יקירתי שמת לב באיזה אתר את גולשת? את מנסה לצייר את זה כסטיה?
איזו אשה נורמלית תרצה גבר שרוצה לתת לה מכות?
איזו אשה נורמלית תרצה גבר שפוט?
איזו אשה נורמלית תרצה לומר לגבר שלה לנבוח?
ממה אחלה קייס יש לך כאן icon_lol.gif
אחלה מוח
Morticia
לפני 13 שנים • 31 במרץ 2011
Morticia • 31 במרץ 2011
מה שיש פה באמת הכי הרבה
יותר מכל דבר אחר
זה תלונות של גברים על נשים

אחת לכמה זמן נכנס עוד גבר לפורום שנועד לשליטה נשית
ויורק פה על הנשים עוד איזו מוחטה

מה הכי גרוע שיקרה לו?
מישהי תתעצבן ותוריד לו כאפה?

יא בא ייי!

תכלס, הרבה נשים בורחות מכאן
יש פה גברים שממש מוציאים שם רע למין הזכרי
בטוח גם נשים כאלה מסתובבות פה

אבל לחשוב שנשים מחפשות את זה שהן יכולות להיות הכי מגעילות אתו ולכן יפלו בשבי של איזה חרמן חרא?

וואלה....

אני לא מעניין לי לדבר עם מישהו כזה

אבל זה די הרוב פה

תכף מישהו יבוא לספר לכם שכולן כאן דאבות כונפות שלא יכולות למצוא מי שיצא אתן בעולם הונילי

אני, מזלי, מהממת

אז מה יש לי לחפש פה?
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 31 במרץ 2011
SwitchSwatch כתב/ה:
"כמה נשים כאלה יש לדעתך, שרוצות גבר שרוצה להיות אישה באותה מערכת יחסים? "
יקירתי שמת לב באיזה אתר את גולשת? את מנסה לצייר את זה כסטיה?
איזו אשה נורמלית תרצה גבר שרוצה לתת לה מכות?
איזו אשה נורמלית תרצה גבר שפוט?
איזו אשה נורמלית תרצה לומר לגבר שלה לנבוח?
ממה אחלה קייס יש לך כאן icon_lol.gif
אחלה מוח

אני יודעת היכן אני גולשת, סמוך עלי.
אבל תגיד לי אתה: מה זה משנה אם זו סטיה או לא?
זה שגולשים באתר הזה לא אומר שיש בהכרח מתאם בין פנטזיות נשיות לגבריות.
זה אומר שיש כאן אטמוספירה המאפשרת לשתף בפנטזיות וצרכים מהסוג הזה.

אני מציירת את זה כשונות, כדבר שמעט נשים מחפשות, בטח למערכת יחסים.
אפשר לדפוק את הראש בקיר, אבל למציאות יש את הדרך שלה להוכיח את עצמה.

אבל תקן אותי, איזה "קייס" לך יש?
איזה מידע לך יש על אחוזים באוכלוסיה, ו/או בכלוב של זוגיות ממשית עם גברים שהפנטזיה העיקרית שלהם זה "להיות הזונה שלך"? השכל אותי.
וכן, בהחלט, אחלה מוח.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 31 במרץ 2011
אני רוצה לתקן את הרושם היללני, ואני מדבר רק בשם עצמי, לא בשם הציבור הגברי.

א. מקריאה ברחבי האתר, הן בבלוגים והן בפורומים, באי הכלוב הם אינטליגנטיים ברובם, ובטח שלא נופלים מהממוצע הארצי. כמות העילגות לא גדולה, ועל כל עילג קופצים כמה ומתקנים אותו, ככה שמצבנו בסדר בתחום, ואין מקום להאשים אנשים פה בכך שהם פועלים שלא בשכל.
אז נא לתת קרדיט לבחור / בחורה / שולט / נשלטת / שולטת / נשלט שמולכם, שהם יודעים איך לבחור את מועמדיהם הפוטנציאליים, ולא להתלונן על הדרך בה הם עושים את זה.
זה לא מועיל למתלונן, ובטח לו מוסיף לו נקודות חן.

ב. אנשים מתלוננים על ביקוש והיצע (יותר גברים מנשים, וכדומה). אבל גם אם זה נכון, זו המציאות, ואין מה להלין עליה. אם יש הרבה בחורים שמתחרים על ליבן של מעט נשים, תבליט את התכונות הטובות שלך, ותחפש נשים שיש לך איתן מכנה משותף. כך תגדיל את סיכוייך.
אני לא מבין את הטענה שכל הנשים רדודות ותובעניות שלא לצורך. מעבר לכך שברור מאליו שהיא טענה מגוחכת (ולא צריך להסביר אפילו למה), מניסיוני האישי ההיפך הוא הנכון. רוב הנשים שנתקלתי בהן כאן הפוכות בתכונותיהן. אבל אולי כל אחד מושך את הסוג שמתאים לו. אולי אתה נתקל ברדודות כי אתה מחפש אותן, אין לי מושג.

ג. אותו דבר לעניין נצלנים. מסתובבים פה נצלנים רבים, אבל זה לא מפתיע, מסתובבים כאן מאות נשלטים, שבעיניים זרות נתפסים כפראיירים, וזה רק טבעי שבעקבות זה יגיעו הנצלנים. אין מה להתלונן על זה, פשוט להתנהג בשכל. כמו שנאמר למעלה, אם בחורה רוצה שתטעין לה טוקמן כ"מחוות היכרות", אין מה לכעוס עליה, אלא רק להבין (א) שהיא קטנה (בגיל) ולא חכמה במיוחד, (ב) שמזה לא תצא מערכת יחסים בדס"מית בריאה, ו-(ג) שמדובר במלכה בתשלום לעניים.

ד. ולסיום - קצת נמאס מהבכיינות השיטתית הזו. באמת. כל אחד פה צריך להגיד תודה על קיומו של האתר הזה. זה כלי מעולה למי שמחפש זוגיות סוטה, או סטוץ של סוטים, או כל מה שבאמצע, הוא לא מושלם, אבל הוא לא אמור להיות מושלם, וכך גם האנשים שמסתובבים פה. תגידו תודה שהם קיימים, ואל תנסו לחנך אותם בצלמכם (וזה נכון כפליים לגבי נשלט. נשלט שמנסה לחנך את השולטות שיתנהגו בהתאם למתכונת שהוא חושב שהיא נכונה... איזה מין נשלט זה?).
    התגובה האהובה בשרשור
קינקי סאב
קינקי סאב • 31 במרץ 2011
רצסיבי כתב/ה:
אני רוצה לתקן את הרושם היללני, ואני מדבר רק בשם עצמי, לא בשם הציבור הגברי.

א. מקריאה ברחבי האתר, הן בבלוגים והן בפורומים, באי הכלוב הם אינטליגנטיים ברובם, ובטח שלא נופלים מהממוצע הארצי. כמות העילגות לא גדולה, ועל כל עילג קופצים כמה ומתקנים אותו, ככה שמצבנו בסדר בתחום, ואין מקום להאשים אנשים פה בכך שהם פועלים שלא בשכל.
אז נא לתת קרדיט לבחור / בחורה / שולט / נשלטת / שולטת / נשלט שמולכם, שהם יודעים איך לבחור את מועמדיהם הפוטנציאליים, ולא להתלונן על הדרך בה הם עושים את זה.
זה לא מועיל למתלונן, ובטח לו מוסיף לו נקודות חן.

ב. אנשים מתלוננים על ביקוש והיצע (יותר גברים מנשים, וכדומה). אבל גם אם זה נכון, זו המציאות, ואין מה להלין עליה. אם יש הרבה בחורים שמתחרים על ליבן של מעט נשים, תבליט את התכונות הטובות שלך, ותחפש נשים שיש לך איתן מכנה משותף. כך תגדיל את סיכוייך.
אני לא מבין את הטענה שכל הנשים רדודות ותובעניות שלא לצורך. מעבר לכך שברור מאליו שהיא טענה מגוחכת (ולא צריך להסביר אפילו למה), מניסיוני האישי ההיפך הוא הנכון. רוב הנשים שנתקלתי בהן כאן הפוכות בתכונותיהן. אבל אולי כל אחד מושך את הסוג שמתאים לו. אולי אתה נתקל ברדודות כי אתה מחפש אותן, אין לי מושג.

ג. אותו דבר לעניין נצלנים. מסתובבים פה נצלנים רבים, אבל זה לא מפתיע, מסתובבים כאן מאות נשלטים, שבעיניים זרות נתפסים כפראיירים, וזה רק טבעי שבעקבות זה יגיעו הנצלנים. אין מה להתלונן על זה, פשוט להתנהג בשכל. כמו שנאמר למעלה, אם בחורה רוצה שתטעין לה טוקמן כ"מחוות היכרות", אין מה לכעוס עליה, אלא רק להבין (א) שהיא קטנה (בגיל) ולא חכמה במיוחד, (ב) שמזה לא תצא מערכת יחסים בדס"מית בריאה, ו-(ג) שמדובר במלכה בתשלום לעניים.

ד. ולסיום - קצת נמאס מהבכיינות השיטתית הזו. באמת. כל אחד פה צריך להגיד תודה על קיומו של האתר הזה. זה כלי מעולה למי שמחפש זוגיות סוטה, או סטוץ של סוטים, או כל מה שבאמצע, הוא לא מושלם, אבל הוא לא אמור להיות מושלם, וכך גם האנשים שמסתובבים פה. תגידו תודה שהם קיימים, ואל תנסו לחנך אותם בצלמכם (וזה נכון כפליים לגבי נשלט. נשלט שמנסה לחנך את השולטות שיתנהגו בהתאם למתכונת שהוא חושב שהיא נכונה... איזה מין נשלט זה?).

ברוך אתה רציסיבי נשלטנו מלך העולם שהכל נאמר בדברו ונאמר אמן כן יהי רצון.

גם לי עשית את היום.
Mary Jane

Re: בועת הבדס"מ - הבלוף הגדול של הבדס"מ נחשף - סקו

Mary Jane • 31 במרץ 2011
DickLa כתב/ה:
אתם יודעים מה הבעיה הכי גדולה כאן? כמובן - שיש יותר גברים מנשים. כתוצאה מכך לא מעט נשים מעלות את הרף, כי אם אפשר אז למה לא? אז מסננות כאילו אין מחר. התעטשת לא במקום? נקסט!
הבעיה שהן יורות לעצמן ברגל ככה. הן מסננות בצורה הזו כאלו שלא יפנקו סתם כל אחת. ושרוצים באמת להכיר ולפנק רק את מי שבאמת מגיע לה ושאפשר ממש לנהל איתה משהו אמיתי. כתוצאה מכך מי שעובר את הסינון "הקפדני" אלו אותם חרמנים שיסיכמו ממש להכל. אפילו לקבל חרא יחס. כי לא ממש משנה להם האופי של אותה בחורה. וכך הן יורות לעצמן ברגל ובמקום למצוא אדם שלא סתם יכנע אינסנט ובאמת ירצה לפנק אותן מכל הלב הן מוצאות את הבחורים הכי שפלים.
התוצאה הסופית זהה - הן מתלוננות שרוב הבחורים כאן חרא.
הבנים הרציניים מתלוננים שרוב הבחורות כאן חרא.
ובא לציון גואל.
בועת הבדס"מ here i come.

טקסט מכוער.