סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוצפה

יהלום נא
לפני 13 שנים • 4 באפר׳ 2011

תודה על התייחסותכן לנושא, בנות!

יהלום נא • 4 באפר׳ 2011
ליידי דיגי - זה באמת עצוב. וזה קורה כל כך הרבה, ברמות שונות. החל מהערות שונות ועד נסיון לדחוף ידיים אל גופן של נשים שעסוקות עם מישהו (או מישהי) אחרת על הספה.
עצוב שאנשים לא מבינים שהעובדה שזה מתרחש מולם לא הופכת אותם לחלק מהסיטואציה.

קאלי - שולץ היה עסוק בשלו. כשהוא מצליף מצד אחד, הוא לא יכול גם להשגיח מצד שני. הוא סילק אותה, באדיבות. היא פשוט אטומה, הרבה יותר מהרגיל, ולא מבינה. אם היא היתה פחות אטומה, היא לא היתה מרשה לעצמה להתנהג כך (וזו לא הפעם הראשונה שהיא, באופן אישי, הרשתה לעצמה לפלוש למרחב שלנו)

MasterKey - צודק. דומספייס (למרות שאדוני לא מחבב את ההגדרה הזו מיודעמה) מנתק גם אותו במידת מה.

פוליאנה1 - זה שאנשים מעשנים במסיבות זו עובדה (מסריחה) קיימת. אך יש הבדל משמעותי בין לאחוז את הסיגריה במרחב האישי שלך, ובין לתחוב אותה בפרצופו של אחר.

יולי Yuli - הטעם הרע חלף. היה חשוב בעיני להעלות את הנושא לדיון, כדי אולי להזכיר למי מאלו ששכחו התנהלות אנושית בסיסית מהי, כיצד להתנהל בציבור.
ואת צודקת, כשהבועה הזו מתחילה לעטוף, אני נאלמת. גם להדוף את ידה היה לי לא פשוט. אין שום מצב בו אני רואה את עצמי מגייסת תגובה כמו של ליבנת.

ליבנת - כמו שיולי כתבה, במקום הזה לי אישית זה בלתי אפשרי לגייס תגובה חריפה כמו שלך. אבל אשמח לשלוח אלייך לטיפול טיפוסים שכאלה icon_smile.gif
(וגם, בסד"ו זה כל כך שנון!)

נוריתE - הוא לא יכול להשגיח על כל פינה בכל רגע, מה גם שתשומת ליבו נתונה בי, כפי שראוי שתהיה, ולא בקהל שעומד קרוב, לפעמים קרוב מדי. אני לא מסוג האנשים שילבינו פנים ברבים. כולי תקווה שהחוצפנית תקרא ותבין שמדובר בה. אבל אני חוששת שזה לא יקרה...
L איה
L איה • 4 באפר׳ 2011
בס"דו
יולי, במצבי תודעה מסוימים אכן קשה לשלוף תגובה מיידית וחותכת,
ובהנחה שבן הזוג לא ראה, הניח שאת ששה לקראת המטרידה, שלא משנה לך,
היה שקוע בטכני בלבד, או כל סיבה שהיא,
כל שנותר לנו לבקש הוא, שמנהלי הליינים לא יניחו למסתנני פייסבוק להגיע ללא שהובהרו להם כללי ההתנהגות המתבקשים והצבת DM בכל פינה.
קורה לא אחת שפלוני הגיע לשלוש וחצי מסיבות- ראה
את מה שמכונה בפי שרה פיילין "פריצות" והניח שהוא יכול "לפרוץ".
ובכך אני מתכוונת בעיקר ל"עבדים אקטיבים' -אנסי מגפים סדרתים.
שגם בעיטה הגונה לצלעות, רק תספק להם 'חומר מנטלי' לאוננות כפיתית בחודש הבא עליהם לטובה.

בפירגון- אצל הדיווה כמות ה-DM הוכיחה את עצמה בעינין.

ו... כן, הגיע זמן שנחזה בזיו פנייך, ובכלל בזיו פניהם של כמה וכמה נפשות מן המדיום הוירטואלי
. זה לא יפה להשאיר אותנו עם הקרחים בגרסה המתנצלת: "לא, חברים שלי גררו אותי מהשיער" או המתרצים בשם האקראיות:
"אני הספר של אבי האינסטלטור, זה שפתח פה את הסתימה בשירותיםי" ושאר אורחים מן הפייסבוק.
אז תרימו את הכפפה, המצבטים, מה שבא לכם, רק תבואו.

רק תענוגות,
ליבנת
נוריתE
נוריתE • 4 באפר׳ 2011
יהלום..
אם זה לא היה ברור?
מה כתבתי?
שנתתי מספיק רמזים כדי שידעו מי היא
לא אמרתי את שמה.
עשיתי בדיוק כמוך
תיארתי את הסשן ואת הסיטואציה,באותו פורום שנהגתי אז לכתוב בו
והבאתי לתגובות,כמו כאן זה הכל

זה שמעבר לזה פניתי לעמוס ודרשתי שידבר איתה,כמו שביקשתי מאותו אחד שהייתי איתו שיעשה כך
ובמידי ,איך שירדתי מהצלב והתלבשתי.וכן" נקמתי "קצת ע''ג הפורום שידעו ויזהרו ממנה.
וזה,הביא לתוצאות,האישה שמרה ממני מרחק.
זה לא מה שאת בעצם רוצה?
זה שאת רמזת לגבי אותה אחת וכאילו לוחשת לה כאן,את יודעת שעלייך אני מדברת..
(לא אמרתי אמרי את שמה/ניק ,אמרתי ,תצביע עליה גם לאדון שלך וגם לדיאמים או אפילו למפיקי האירוע ,כי בטח היא לא מטרידה בצורה כזאת רק אותך...)
אז ביקשת ממנה פה בעדינות
יופי,היא,יודעת, שלך זה מפריע
כאילו? היא לא הבינה את כבר?היא לא נדחפה לך בפרצוף וצפתה בתוצאות של זה?לא באה לעוד סיבוב?
ואת מקווה שהיא לא תעשה את זה יותר
חמדתי
את תמשיכי לקוות0כמו שאמרת)
לגביה,אם לא תעשי משהו רציני בנושא
והאמפתיה של כולנו פה,לא תפתור לך את הבעיה.
נשלטת או לא
דורכים עלייך תדרכי בחזרה
מכניסים לך כזאת סטירה
תחזירי שתיים וסיגרי עיניין. או ,שתמשיכי לבוא לפה בכאלו סיפורים .ותחכי שבאי המסיבה ינחשו מי זאת ויחפשו אותה לנקום בה בשמך.

ובאשר לאדונך ,תפקח עיין איש ותשמור על האישה שאתה שם בציבור על הצלב.התאור שלה פה מזעזע
אם לא מרגיז,איפה היית?לשים לב אליה זה גם לשים לב למה שמתרחש סביבה ולגובות שלה לזה לא להמשיך בשלך כשהיא בכזאת רכבת הרים בגלל אחת טיפשה חסרת טקט וכבוד בסיסי.

עכשיו אתה יודע אחרי שזה קרה,אז תשים לב להבא ותודא,שזה לא יקרה יותר ושלא תיתבייש,אתה להרים אצבע ולהצביע עליה,בפני מי שצריך וגם לגשת אל ההיא בעצמך לשיחת הבהרה אחד על אחת,
עדינות ונימוס,לא מביאים לתוצאות במיקרה כזה
SORRY
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 4 באפר׳ 2011
התפקיד שלך יקירה הוא להתמסר למאסטר שלך. אי אפשר לעשות את זה ובמקביל להגן על המרחב הבטוח שלך. להבא בקשו מחבר לשמור עליכם.
מישלי

יהלום לום לום (אהובה)

מישלי • 4 באפר׳ 2011
השליטה כתב/ה:
התפקיד שלך יקירה הוא להתמסר למאסטר שלך. אי אפשר לעשות את זה ובמקביל להגן על המרחב הבטוח שלך. להבא בקשו מחבר לשמור עליכם.

זה ממש בדיוק לגמרי לחלוטין מה שאני חושבת !! icon_arrow.gif

אי אפשר לצפות מהנשלטת, לשמור על עצמה בסיטואציה כזו...
ובהחלט לגיטימי שהשולט יהיה מפוקס בה וייתכן שיפספס הפרעות סביבתיות.

ועל כן, המלצתה של השליטה, בהחלט במקום:
לבקש ממישהו/י שאתם בוטחים בו/ה להיות בסביבה ולדאוג למרחב מוגן.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 8 באפר׳ 2011
ליבנת כתב/ה:

"עבדים אקטיבים' -אנסי מגפים סדרתים.
icon_lol.gif
אני כל כך לוקחת לך את "אנסי מגפיים"!

באשר לכל שאר העניינים - אני לא מתלהבת מהטלת האחריות על הזוג שלא דאג לחבר או הליין שלא דאג למספיק DM (אם כי ברור שדיאמים צריכים להיות). אני בגישתה של יהלום - דרך ארץ קודמת לכל זה והלוואי וכולנו היינו יותר אמפתיים זה לזה.
אגב, לא הייתי אצל דיווה מזמן מזמן (בעסה) אבל לא זכורים לי מאז DM כלשהם. נראה לי שזה יותר האווירה החברית וההקפדה על מוזמנים. אגב, שוב, אני לא חושבת שזה אומר ש"צריך לא להכניס את אלה ואלה". גם ונילים יודעים לא לדחוף לאנשים סיגריה לפרצוף, וגם סוטים יודעים להיות גסי רוח ואטומים להחריד (ע"ע אנסי מגפיים). דרך ארץ קודמת לכל. *אין לי קריאה לפעולה*.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 באפר׳ 2011

צר לי לשמוע על מה שקרה, נעשתה פניה לאותה הבחורה והעניין טופל.
יש לנו צוות יחסית גדול שניתן לפנות אליו, דיווה ואני מסתובבות כל המסיבה ונשמח להתפנות ולטפל במקרה הצורך בכל תקרית ועדיין ללין שלנו הכניסה בהרשמה וכל אדם שלא ידע להתנהג בהתאם לחוקי המקום לא יהיה שם.
אנא פנו לאנשי הצוות וידעו אותנו, אחרת לא נוכל למנוע מאנשים שאינם מכבדים את חוקי המקום להגיע אלינו.
מכשפונת ממתק

ואני בכלל אומרת

מכשפונת ממתק • 8 באפר׳ 2011
שמי שלא מסוגל לשאת את החום, שלא יכנס למים.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 8 באפר׳ 2011
יהלום,
מצטער לשמוע על זה, ולצערי זה מוכר מידי גם לי. כמה פעמים אנשים נדחפים ולא מכבדים, אפילו לא נותנים לך מספיק ספייס בשביל להניף את השוט! שלא לדבר על הבמאים האדיוטים, או על אלו שמתחילים לאונן לידנו.
יותר מידי פעמים מצאתי את עצמי צועק על אנשים במקום להתרכז.
ברגע שתמצאי פתרון לבעיה, אשמח לשמוע. ספריי נגד יצורים טורדניים או משהו.

איזו מדינה חרא. אפילו להביא מכות לבנאדם בנחת כבר אי אפשר.
aka BODYGUARD
לפני 13 שנים • 10 באפר׳ 2011
aka BODYGUARD • 10 באפר׳ 2011
צר לי לקרוא את זה, יהלום.

עד לא מזמן שימשתי כמי שהעביר הדרכות על כללי התנהגות והתנהגות בליין מסויים.
באותן הדרכות הובהר במפורש שיש גבולות שלא ייחצו.
שאלה גבולות שחצייה שלהם תלווה בהרחקה מהמועדון.
הגבולות עסקו בכך שנשים אינן הפקר של אף אחד, שמחיר הכניסה אינו מהווה "הכל כלול",
לא=לא ! , איסור שימוש בחומרים אסורים במקום, שמירת מרחק מכובד למופיעים ועוד.

1,000 DM-ים לא ישנו קונספט שבו הכללים אינם נאכפים בו.
10,000 DM-ים לא יקנו לך את השקט אליו את רוצה להכנס וזכותך המלאה לחוות אותו,
אף בצורה פומבית.
100,000 DM-ים לא ישנו מאומה-
אם המקום, מנהליו וחוקי המקום לא מסבירים היטב מה המשמעות של חריגה מהם.
בהדרכה לפחות, יעידו מי שעברו אותה מולי, נאמר בפשטות שכל חריגה תבא את זה/זו
שהחליטו שהם מורשים להכל למצב בו בילו שלוש פעמים במקום:
פעם ראשונה, פעם אחרונה ופעם אחת יותר מדי.

בתקופתו המלצתי (לא הייתי שייך להנהלת המקום/ליין) שכל בליין שמעוניין להצטרף לחוג
המקום יצטרך להשקיע 10 דקות מזמנו בכדי לשמוע את ההדרכה הזו, לתת לו/לה את
האופציה לשאול שאלות ולקבל תשובות ובאותה נשימה להכיר את הצוות שמניע את הליין.
ההמלצה היתה ללא יוצאים מהכלל.

תמיד יהיו מיקרים של כאלה שלא יכבדו את המקום, את האנשים ואת הכללים אולם ככל
שמקום הבילוי על מנהליו ואנשי צוותו יקפידו על האכיפה, ימנעו וירחיקו את אלה שלא
מקומם עם קהל הבליינים הנכון, הרי שהתופעות נוסח שלך ושל פוליאנה יהפכו למיקרים
נדירים.

ככה זה.