ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסרטון המצונזר של אגם

abcd
לפני 19 שנים • 20 במאי 2004
abcd • 20 במאי 2004
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:
טוב שצנזרו...

ככה לא קושרים!!! icon_wink.gif

rffl.gif
כלובי
כלובי • 20 במאי 2004
מסכים איתך מושון אבל חלקית,

כי אמנם זה נגיש לכולם אבל כל אחד רואה את זה פעם אחת עד חמש ומבין את הפרנציפ בעוד על מסך הטלויזיה אתה חוטף את זה עשרות פעמים מידי יום, העוצמה שטיפת המוח כשזה נמצא באיזה מקום באינטרנט או כשזה באמצע המורדים בערוץ 10 נראית לי עדיין שונה בעוצמתה, תקן אותי אם אני טועה.

ועוד דבר, לעניין הפרסומות הפסולות שמסתובבות ברשת..

גם הפרסומת של יעל בר זוהר עם ההמבורגרים נפסלה והפכה מיידית ללהיט ברשת, מצד שני מי שראה אותה התאכזב פעמים רבות, וגם הפרסומת הנוכחית, לא כל כך מדהימה בסך הכל וגם לא נמשכת יותר מאיזה דקה.

אני אבל חושב שעל אף שהיום "תשדירי פרסומת שנפסלו" הם בגדר שוס לגולשים, זה אולי לא ימשך עוד זמן רב. עם ריבוי הפרסומות שמועלות לרשת אני לא בטוח עד כמה זה ימשיך לעניין אנשים לחפש בכל פעם מחדש בצורה אקטיבית את הביקיני החושפני לחצי שניה של קסטרו או של קנוולו וכו'.
התשדירים האלה הם גם לא ממש הארד קור, רק משחקים על הקו שבין לא פסול לפסול ועדיין לגיטימי פחות או יותר בקונצסנזוס. אני מקווה לפחות שההילה סביב פרסומות פסולות באינטרנט תרד ככל שהתופעה תחזור על עצמה ואז פסילת פרסומת לשידור זה לא יהיה דבר שבשורה התחתונה ישתלם למפרסם. אני לא בטוח אם היום זה באמת משתלם לו או לא... אולי מישהו אחר פה יודע..

נראה לי שכשזה מופיע בטלויזיה אי אפשר לברוח מזה אבל כשזה ברשת זה תמיד חייב להיות חדשני כדי לזכות בתשומת לב. ולכן אפילו ציבור הילדים יפתח אדישות לתופעה הזאת ככל שתמשך.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

שייך יותר להורדת רף הגיל למכירה בעזרת סקס אצל הפירסומאים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 20 במאי 2004
יותר מכל דבר, בעיני הפרסומת המנסה למכור ביגוד לנערות מעידה על הורדת רף הגיל אצלם...

ואני כבר מתאר לעצמי את השאלות בראיון קבלה לאגוד הפירסומאים:-

ש. עד איזה גיל אמא שלך הניקה אותך?
ת. 3 חודשים.

בזזזזזזזזזזזזזז - נפסלת! פרסומאי אמיתי מעולם לא הונק!

[ אחרת אין לי שום מודל להסביר למה שדיים משמשים אצלם למכירה של כל דבר - מביצי כנים ועד קרני ראמים ופוליטיקאים... ]
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 20 במאי 2004
אופטימיות היא תכונה נפלאה כלובון - שמור עליה.
גם אני קיוויתי פעם שג' יפית היא תופעה קצרת טווח שתפסיק להשפיע ותעלם. איכשהו היא עדיין כאן ועדיין עובדת.
רוב מה שאמרת נכון אבל לקמפיין קטן וקיקיוני כמו זה המדובר זה עושה עבודה נפלאה. אני יכול להגיד לך שהפסילה של סרט פוקס האחרון ממש לא תוכננה מראש (בניגוד לסרטים פרובוקטיביים שמיועדים מראש להיפסל) ובמקרה שלהם זה באמת די דפק אותם.
אהה ודאן קאפ הסיבה שפירסומאים משתמשים הרבה בציצים זה פשוט כי זה עובד. גם ילדים חמודים חתולים וכלבים.