ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אדונים יש פה בכלל

lain
לפני 19 שנים • 21 במאי 2004
lain • 21 במאי 2004
בנטי - כל הכבוד yes.gif
אהבתי את השקפתך .
לא תמיד חייבים להעלות כל דיון מתורבת לויכוח סוער, כפי שבנטי אמר "כולנו באותה הסירה", קצת סולידריות לא תזיק לנו.
סופשבוע נפלא שיהיה לנו.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 21 במאי 2004
בנטי ההגדרות שלך כל כך נכונות -אהבתי .
למרות ה"מתחזים " לשולטים להשיג זיון , יש פה הרבה אנשים שמחפשים את הדרך הנכונה להם.
להיות שולט /נשלט זו לא בחירה זו זהות מינית .
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 21 במאי 2004
לבאנטי !!!!!
כל הכבוד לך על תגובה !!!!

כל הזמן נראה לי שפורום הופך איכשהו לשדה קרב וזה כל כך חבל .
דווקא פה צריך להיות המקום שהכי כיף להתחלק , לקבל תגובות חמות , עזרה ובעיקר התייחסות .
מקווה שזה ישתפר בהמשך .
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 21 במאי 2004
אני דווקא הבנתי למה פנתי והוא התכוונו , אני חושבת שהם התייחסו לרובד היותר עמוק של מהות ומימוש עצמי וכדבר כזה זה יתבצע רק מול הפרטנר.

מן סוג של "אישור קיום" , לא להתנפל עלי על המושג הזה icon_redface.gif , אף אחד לא באמת צריך אישור קיום מאף אחד אחר , אבל במחשבה הרומנטית יש זרם רק כאשר המינוס והפלוס מתחברים אבל הם עדיין יונים בפני עצמם. אבל רק בחיבור הם יוכיח את פעולתם.
לזה היתה הכוונה , לפי דעתי , להבנה של ה,תפקיד" מעבר להגדרה הראשונית שלהם.

אני לא יודעת למה , וגם אני אשמה ושותפה לזה , אבל לאחרונה יש כל כך כך הרבה ציניות כמעט בכל הודעה וכמעט בכל מקום. אנשים מוציאים את התיסכולים שלהם , "למה כמה דומים כבר יש פה בכלל" למה כל הסאביות כונפות" וכך הלאה. כנראה יש בינינו באמת הרבה לא מסופקים , כועסים , לא שלמים עם עצמם. ולא שזה תלוש מהמציאות , באמת אחרי חמש מאות הודעות של גברים גם אם כתוב "לא מחפשת" יכול לתסכל ובאמת פניות של "על ארבע כלבה ותגידי יפה שלום לאדון החדש שלך" מעוררת את הנושא הזה בשאלה כמה יש באמת אדונים ולא כאלה ששמעו שבתור אדון אפשר להגיד לבחורה מה לעשות.

פשוט חבל לדבר על במקום לדבר את.

אולי אני לא צודקת.
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 21 במאי 2004
באנטי - תודה. היה בכל הדיון הזה משהו שספק לא כל כך הבנתי, ספק לא כל כך התחברתי. גרמת לי לראות את זה באור אחר, ולהסכים לדבריך באמצעות ניסוח נהדר.

cheerleader.gif
פנתי​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004
פנתי​(נשלטת) • 23 במאי 2004
[quote="Bunty"]
moonston כתב/ה:
[color=violet]אני כן צריך סאבית כדי לממש את עצמי כדום, בדיוק כמו שהסאבית צריכה דום על מנת לממש עצמה ככזו. לא ניתן להיכנע בפני מי שאינו מעוניין בכך, מפני שאי אפשר להכריח אדם לקבל את האמון שניתן בו. בדיוק כפי שלא ניתן להכניע אדם אחר ללא הסכמתו.

ועל זה בדיוק אני מדברת. על להרגיש.

אני ללא אדון כבר תקופת זמן ארוכה מאוד וזה לא הופך אותי ל"לא סאבית". אני מדברת על כך שכל אחד שחושב שהוא יודע לתת כמה פליקים בטוסיק ולעשות רטוב בכוס קורא לעצמו "אדון".

אני מצטערת, לאור ההיסטוריה שלי אני רואה דברים אחרת. אני לא באה לשפוט מי כן ומי לא , אני מדברת על תהומות רגש שקשה להגיע אליהם, ומי שמגיע, זוכה.

אחלה שבוע...

פנתי
SEAMASTER​(שולט)

מה הקשר בין מחט לשחט ?

SEAMASTER​(שולט) • 23 במאי 2004
דום הינו דום גם מבלי שתהיה לו סאבית , סאבית הינה נשלטת וכנוע גם מבלי שאהיה לה דום .
כל אחד המוצא לנכון להרגיש דומיננטי הינו דום .
ווניליות ? האם קיים מושג הווניליות או שאתם פשוט מכניסים את רמת הדומיננטיות למשבצת של רמות מסוימות ? האם אחד הרואה עצמו כדומיננטי/ת חייב להיות אגרסיבי פיזי מנטאלי ? או שעצם שפת הגוף והמנטליות הם אלה אשר מכניסים עצמו לקטגוריה ?

בקיצור אני רואה כחוט השערה את המרחק ביין וונילי לסאב/ית דומ/ינה - ולכן ההבחנה הינה בלתי אפשרית , מאמין אני שכל אחד נוטה לכוון כל שהוא .
רעם​(שולט)
רעם​(שולט) • 23 במאי 2004
ציטוט:
moonston יקרה,
אנחנו לא מכירים ולכן כמובן שאינני נכלל ברשימת חמשת האדונים שלך. מוזר לי שאת מרגישה נוח להתבטא כלפי באופן כה בוטה ומעליב למרות שמעולם לא נפגשנו ומעולם לא דיברנו אחד עם השני. אני מתחייב לפנייך שיש יותר מחמישה אדונים. אני לא יכול להתבטא בשם כל הדומים שאינם ברשימה שלך, אבל אני יכול לומר בשם עצמי שאני מוצא את טענתך כרדודה, חסרת טעם וחסרת בסיס...

כל הכבוד באנטי! זה כל מה שביקשתי.
דבר יפה ובנימוס לסאביות שאלמלא הן, לא היינו יכולים להוציא את הדומיות שלנו החוצה.
בכלל כולם היו צריכים ללמוד להתייחס רק לנאמר ולא להוסיף מילות תואר.
מונסטון ספרה 5. אתה היחידי שקפצת. על ראש הגנב...
אחלה שבוע ורק מעשים טובים
צ'או
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 23 במאי 2004
פנתי,
מסכים עם כל מילה, אבל גם לא כל מי שמוכנה לחטוף כמה פליקים בטוסיק היא סאבית. אשמח לשתף אותך בחוויות מסמרות שיער שעברתי.