סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהאדון אומר לך " תגלחי את ראשך יקירתי "

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 24 באפר׳ 2011

Re: אוקיי כוסית...

בלוסום​(לא בעסק) • 24 באפר׳ 2011
איילה שחורה כתב/ה:
בשלב מסוים בחיי הגעתי למסקנה שכדי לנהל קשר בדסמ תקין, את חייבת לבנות גדר הפרדה בינו לבין שאר החלקים בחייך.
יחסים בין מאסטר לשפחתו הם יחסים חריגים שמתאזנים בינם לבין עצמם אך ורק באותו מקום.
כשאת נותנת לחלב לגלוש מהסיר, הכיריים מתלכלכים וקצת קשה לנקות ולגרד אותם אחכ...

כשאת ירדת לקנות סיגריות - זו הייתה נקודה שבא טשטשת את הגבולות בין החלק הונילי בחייך, הרגיל והנורמלי, לבין החלק הסאדו-מאזוכיסטי המטורף וחסר ההגיון.
מעשה מדהים שהתרגשתי ככ כשסיפרת עליו. אך הוא היה זמני. אחרי שרצת הבייתה שטפת את הפנים, הבטת במראה וראית שהכל בסדר וחזר לקדמותו - הקלה.
העניין הוא שלאחר גילוח ראשך לא רק שלא תרגישי את תחושת ההקלה הזו עוד הרבה מאוד זמן, אלא תרגישי משהו קצת אחר: את התוהו ובוהו שלאחר פלישת הבדסמ לתוך החיים הוניליים באופן מוחלט.
בשירותים בעבודה את תסתכלי במראה ותראי קרחת.
איך את חושבת שזה יגרום לך להרגיש?

אני יכולה לדבר אך ורק מנסיוני האישי: בסופו של דבר הגעתי לנקודה שהבנתי שזה כבר לא ככ פרודוקטיבי ודי הרסני לחיים שלי, וחתכתי רק מהטראומה.

את באמת חושבת שרק לעשות קרחת זו חצית גבולות לא הגיונית (בלשון המעטה!) של החיים הוניליים והבדס"מים? כלומר זה נראה לך הגיוני לגמרי ללכת בעירום מלא למכולת?
בלוסום​(לא בעסק)

Re: ...

בלוסום​(לא בעסק) • 24 באפר׳ 2011
איילה שחורה כתב/ה:
הגיון זו נקודת מבט.

את באמת חושבת שאין נורמות חברתיות שהן אוניברסליות? שהן ברות ענישה לא משנה איפה הן מתרחשות?
באדון בועל​(נשלט)

חיובי בהחלט.

באדון בועל​(נשלט) • 24 באפר׳ 2011
אני חושב שאם הצורך לרצות את אדונך הוא כל כך גדול( ועושה רושם שכך המצב)
אז אני לא מוצא סיבה שלא תעשי את זה .
מה גם שתחושת האושר הסיפוק והגאווה שייגרמו הן לך והן לאדונך תהיה מעולה .
בכלל אני תמיד אומר שצריך ללכת עם הלב . ולי נראה שאת דיי במקום הזה של להקריב מעצמך את השיער שעל ראשך עבור אדונך ...
בכל מקרה . תחלטי את אשר תחליטי. אני מקווה שתהיה שלמה עם החלטתך .
The Toy Master
לפני 13 שנים • 25 באפר׳ 2011
The Toy Master • 25 באפר׳ 2011
דום-34 כתב/ה:
תגידי תודה

מחר השולט יכול לקום על צד שמאל ולהגיד לך לתרום כליה לילד בסין

איך בתי כתבה טרול

אחלה סוף שבוע

אם לא היית כזה מפגר היית בוודאי יודע שאת הכליות של הילדים בסין "תורמים" ולא ההפך. אולי נמצא לך ילד שמוכן לתרום מוח.
בתיה
לפני 13 שנים • 25 באפר׳ 2011

בתיה • 25 באפר׳ 2011
פוליאנה1 כתב/ה:
איילה שחורה כתב/ה:
בשלב מסוים בחיי הגעתי למסקנה שכדי לנהל קשר בדסמ תקין, את חייבת לבנות גדר הפרדה בינו לבין שאר החלקים בחייך.
יחסים בין מאסטר לשפחתו הם יחסים חריגים שמתאזנים בינם לבין עצמם אך ורק באותו מקום.

כשאת ירדת לקנות סיגריות - זו הייתה נקודה שבא טשטשת את הגבולות בין החלק הונילי בחייך, הרגיל והנורמלי, לבין החלק הסאדו-מאזוכיסטי המטורף וחסר ההגיון.
מעשה מדהים שהתרגשתי ככ כשסיפרת עליו. אך הוא היה זמני. אחרי שרצת הבייתה שטפת את הפנים, הבטת במראה וראית שהכל בסדר וחזר לקדמותו - הקלה.
העניין הוא שלאחר גילוח ראשך לא רק שלא תרגישי את תחושת ההקלה הזו עוד הרבה מאוד זמן, אלא תרגישי משהו קצת אחר: את התוהו ובוהו שלאחר פלישת הבדסמ לתוך החיים הוניליים באופן מוחלט.

אני יכולה לדבר אך ורק מנסיוני האישי: בסופו של דבר הגעתי לנקודה שהבנתי שזה כבר לא ככ פרודוקטיבי ודי הרסני לחיים שלי, וחתכתי רק מהטראומה.

את באמת חושבת שרק לעשות קרחת זו חצית גבולות לא הגיונית (בלשון המעטה!) של החיים הוניליים והבדס"מים? כלומר זה נראה לך הגיוני לגמרי ללכת בעירום מלא למכולת?

כתמיד,
פנייה כפולה.
ראשונה בלי כל סיבה פוליאנה.
האם לא די עם הביקורתיות שאינה במקומה?
בחורה משתפת מנסיונה.
את יכולה לקרוא ולשתוק.
או לא לקרוא ולשתוק.
אילו שתי האופציות המנומסות היחידות.
נורמות התנהגות כאלה או אחרות, הן באמת לא העניין.
לחזור ולהכתיב לך מה פותחת השרשור והשאלה ביקשה לדעת?
או שזה ממש לא מעניין אותך?
וזו רק את ואת ואת?

ואיילה.
אני האחרונה שיכולה לתת למי מהנוכחות ציונים, אני טובה או גרועה בדיוק באותה מידה, אבל תרשי לי לומר לך כל הכבוד על היכולת לשתף ולהעלות במקום שכל כך קל לשמוע בו ביקורתיות ממי שלא הייתה מעולם, ונראה שגם חצי מחזור חיים, לא יביא אותה, לחוות מחצית ממה זאת כבר שכחת.
תודה.

בתיה.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 26 באפר׳ 2011

בלוסום​(לא בעסק) • 26 באפר׳ 2011
בתיה כתב/ה:
פוליאנה1 כתב/ה:
איילה שחורה כתב/ה:

כתמיד,
פנייה כפולה.
ראשונה בלי כל סיבה פוליאנה.
האם לא די עם הביקורתיות שאינה במקומה?
בחורה משתפת מנסיונה.
את יכולה לקרוא ולשתוק.
או לא לקרוא ולשתוק.
אילו שתי האופציות המנומסות היחידות.
נורמות התנהגות כאלה או אחרות, הן באמת לא העניין.
לחזור ולהכתיב לך מה פותחת השרשור והשאלה ביקשה לדעת?
או שזה ממש לא מעניין אותך?
וזו רק את ואת ואת?בתיה.

מי אמר לך שנורמות התנהגות אינן הענין פה? רק כי לך מתחשק לראות את זה ככה אז ככה זה יהיה?
סה"כ ניסיתי להעלות את רמת הדיון פה ממעשים פיזיים קטנים לדיון עם קצת יותר תוכן, אבל כנראה שזה קצת גדול פה לפורום.
אם ראית כל כוונה אחרת בנסיון הזה שלי, מצטערת אבל זו הראיה שלך, לא המעשים שלי.
master xy​(שולט)
master xy​(שולט) • 26 באפר׳ 2011
ידי החוטאות ליטפו היום את הקרחת הכי סקסית במזרח התיכון .
מי שלא ליטף קרחת סקסית של אישה בחייו לא יודע ליטוף מהו .

nomorenomore
nomorenomore • 26 באפר׳ 2011
master xy כתב/ה:
ידי החוטאות ליטפו היום את הקרחת הכי סקסית במזרח התיכון .
מי שלא ליטף קרחת סקסית של אישה בחייו לא יודע ליטוף מהו .

רק במזרח התיכון ?