לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחוץ למסגרת

זאלופון​(שולט)
לפני 13 שנים • 25 באפר׳ 2011
זאלופון​(שולט) • 25 באפר׳ 2011
לא מאיימים על זאלופים בזאלופות, את לא יודעת? icon_smile.gif

נדרשים כמה תיקונים קלים בנתונים שהבאת כדי להתאים אותם לגמרי למצב בפועל. בעיקר העובדה שהמשכורות המוצגות הן בברוטו, בעוד שבנטו ההפרש בין הגבר לאישה קטן יותר, ולאחר ניכוי המזונות הגבר צריך להסתדר עם בערך 4.5-5 אלף שקל בחודש, לא בדיוק הסכום שמאפשר פלזמות ומרצדסים. אשתמש בנתונים (עם תיקון לנטו), כי הם מאפשרים לי להסביר את הטענה שלי.

הגבר הזה, כשהוא נשוי, נהנה ממשק בית שמרוויח כמעט 16,000 ש"ח לחודש ברוטו, וכנראה בערך 13,000 נטו (7.5-8 שלו ו-5-5.5 של אשתו, פלוס מינוס). בכסף הזה הוא שוכר דירת 4-5 חדרים יפה לו ולילדים ב-4,000 ש"ח לחודש, מחזיק אוטו ב-1,500 ש"ח לחודש כולל ביטוח, משלם ארנונה ומים וחשמל וטלפון ופלאפון על סך 1,500 ש"ח לחודש, מממן לעצמו כבלים ומסעדות וקולנוע ופורנו ומה שהוא רק רוצה, ועוד נשאר לו מה לשים בבנק.

עכשיו הגבר הזה התגרש. פתאום הוא צריך להסתדר עם ה-8,000 שלו לבד. בעצם, מזה 3,000 הולכים על מזונות, אז הוא צריך להסתדר עם 5,000. לשכור דירה יפה ב-4,000 לחודש? אין מצב. כנראה שהוא יחפש משהו יותר באזור ה-2,000 ש"ח לחודש. באזור המרכז אפשר להשיג צריפים לא רעים בסכום הזה. אם האוטו נשאר אצלו, הוא עדיין צריך לשלם את ה-1,500 ש"ח לחודש. אם לא, הוא מתבאס, ויודע שיהיה לו מאוד קשה לקנות אוטו אחר. החשבונות שלו כנראה קצת יותר קטנים (על דירה קטנה משלמים פחות ארנונה), נגיד 1,000 ש"ח לחודש. מה שמשאיר אותו עם 500 ש"ח פנויים בלבד עוד לפני שהוא בכלל עשה משהו. בילויים? פורנו? מחשב חדש? הבן אדם צריך לאכול! ברור שהוא לא יכול להרשות לעצמו לחיות כפי שהוא חי קודם, וללא ספק רמת חייו לא עלתה.

הנקודה היא שאלא אם שאיפת חייו היא לאונן בצריף שלו בפתח תקווה, וזו, אגב, בהחלט שאיפה ראויה, קשה מאוד להגדיר את השינוי במצבו כשיפור. ברור שמבחינה כלכלית הוא נפגע, וזה לא משנה אם אשתו לשעבר סובלת יותר. האם זה מנחם אותו שגרושתו צריכה להסתדר עם 8-8.5 אלף ש"ח בחודש, כולל הנתח שהילדים אוכלים? אולי. אולי זה מנחם אותו בשעות הקשות עם ההוצאה לפועל. אני מניח שכן, כל עוד הם משאירים לו את האינטרנט.

(הסכומים שהבאתי כמובן לא מדויקים לגמרי, אבל העיקרון יהיה אותו עיקרון גם אם הם יזוזו קצת מעלה או מטה)
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 13 שנים • 26 באפר׳ 2011
bondman​(נשלט){FLR} • 26 באפר׳ 2011
חחחח

לאן התדרדר האשכול שלי,

מה בסך הכל ביקשתי... icon_lol.gif
מלכה שובבה 40 + לקשר לא רציני
חיפשתי מלוכה ומצאתי אתון....
ודווקא הוא כתב פה את הפוסט הכי הכי הכי לעניין.

שמח אבל שבסוף הגענו כולנו למסקנה שבכל מקרה, אם אפשר עדיף לא להתגרש.

תרומתי הקטנה למוסד הנישואים.

ועוד דבר שעולה מהאשכול, על כולנו לשקול להרויח מעל הממוצע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מיאוווווווווווווווווווווווווווו
Beta Male
Beta Male • 26 באפר׳ 2011
מחפש מלכה בת 60!!!
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 26 באפר׳ 2011
smellyCat כתב/ה:
חחחח

לאן התדרדר האשכול שלי,

מה בסך הכל ביקשתי... icon_lol.gif
מלכה שובבה 40 + לקשר לא רציני
חיפשתי מלוכה ומצאתי אתון....
ודווקא הוא כתב פה את הפוסט הכי הכי הכי לעניין.

שמח אבל שבסוף הגענו כולנו למסקנה שבכל מקרה, אם אפשר עדיף לא להתגרש.

תרומתי הקטנה למוסד הנישואים.

ועוד דבר שעולה מהאשכול, על כולנו לשקול להרויח מעל הממוצע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מיאוווווווווווווווווווווווווווו

בוא תנסה לראות את זה מהצד שלה-אשתך מרגישה לא משהוא עם הנשיות שלה- יצא מהרחם שלה ילד "פגום" שהיא משקיעה משאבים נפשיים רבים בטיפול בו ובנוסף- בעלה ויתר עליה לחלוטין כיצור מיני כי היא לא מספיק סוטה עבורו ורואה בה לכל היותר "חברה נעימה". אז אתה מתפלא שהיא לא מתנפלת עליך וגוררת אותך למיטה 3 פעמים בשבוע? מיניות זה משהוא שצריך לטפח, בעיקר בתוך זוגיות ותיקה,תשקיע קצת בלהפוך את אשתך למלכה (במובן הקלאסי, לא הבסדמי. מתי פעם אחרונה הבאת לה פרחים או אמרת לה שהיא סקסית?) - ולא תצטרך להתבזות מחוץ לבית. נכון, גירושין זה לא אידאלי-אבל בגידות עוד פחות.
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 26 באפר׳ 2011
[quote="זאלופון"]לא מאיימים על זאלופים בזאלופות, את לא יודעת? icon_smile.gif

נדרשים כמה תיקונים קלים בנתונים שהבאת כדי להתאים אותם לגמרי למצב בפועל. בעיקר העובדה שהמשכורות המוצגות הן בברוטו, בעוד שבנטו ההפרש בין הגבר לאישה קטן יותר, ולאחר ניכוי המזונות הגבר צריך להסתדר עם בערך 4.5-5 אלף שקל בחודש, לא בדיוק הסכום שמאפשר פלזמות ומרצדסים. אשתמש בנתונים (עם תיקון לנטו), כי הם מאפשרים לי להסביר את הטענה שלי.

זאלו'- עוד לא הבנת שאף עובדה לא תפריע לחבורת פמיניסטיות להרגיש מקופחות?
bondman​(נשלט){FLR}
בוא תנסה לראות את זה מהצד שלה-אשתך מרגישה לא משהוא עם הנשיות שלה- יצא מהרחם שלה ילד "פגום" שהיא משקיעה משאבים נפשיים רבים בטיפול בו ובנוסף- בעלה ויתר עליה לחלוטין כיצור מיני כי היא לא מספיק סוטה עבורו ורואה בה לכל היותר "חברה נעימה". אז אתה מתפלא שהיא לא מתנפלת עליך וגוררת אותך למיטה 3 פעמים בשבוע? מיניות זה משהוא שצריך לטפח, בעיקר בתוך זוגיות ותיקה,תשקיע קצת בלהפוך את אשתך למלכה (במובן הקלאסי, לא הבסדמי. מתי פעם אחרונה הבאת לה פרחים או אמרת לה שהיא סקסית?) - ולא תצטרך להתבזות מחוץ לבית. נכון, גירושין זה לא אידאלי-אבל בגידות עוד פחות.

קיפופיף , את לא כל כך מבינה את מה שסיפרתי לצערי ולכן הגעת גם למסקנות מוטעות, אולי לא הסברתי טוב אבל,

בעלה ויתר עליה לחלוטין כיצור מיני כי היא לא מספיק סוטה עבורו ?

מאיפה הבאת את זה?, נהפוך הוא, היא ויתרה עלי כיצור מיני, ועוד מבלי שסיפרתי לה איזה סוטה אני,

היא דווקא מאוד מושכת אותי והיא יודעת שאם היא רוצה אני כאן בשבילה. אין לך מושג כמה ניסיתי
בדרך הקלאסית...

בזמנו ניסיתי לעניין אותה וסיפרתי לה שיש לי "קצת פנטזיות" כפות רגלים וכאלו בשביל לגשש,
והיא לא אהבה את הקטע...

זה כרונולוגית ממש לא כמו שהבנת....

מדובר בסיפור אחר לחלוטין ממה שעולה לך ואולי לאחרות כאן בראש,אחר לחלוטין

וחוץ מזה הבן שלי לא פגום, הוא מקסים !!!!! יש לו בעיות ואנחנו מטפלים בו .
bondman​(נשלט){FLR}
מאזניים כתב/ה:
מה זה פורום כלכלי או משהו? נראה לי טעיתי והגעתי למקום הלא נכון.

אחי , יש ך שקל?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 באפר׳ 2011
smellyCat כתב/ה:

קיפופיף , את לא כל כך מבינה את מה שסיפרתי לצערי ולכן הגעת גם למסקנות מוטעות, אולי לא הסברתי טוב אבל,

בעלה ויתר עליה לחלוטין כיצור מיני כי היא לא מספיק סוטה עבורו ?

מאיפה הבאת את זה?, נהפוך הוא, היא ויתרה עלי כיצור מיני, ועוד מבלי שסיפרתי לה איזה סוטה אני,

היא דווקא מאוד מושכת אותי והיא יודעת שאם היא רוצה אני כאן בשבילה. אין לך מושג כמה ניסיתי
בדרך הקלאסית...

בזמנו ניסיתי לעניין אותה וסיפרתי לה שיש לי "קצת פנטזיות" כפות רגלים וכאלו בשביל לגשש,
והיא לא אהבה את הקטע...

זה כרונולוגית ממש לא כמו שהבנת....

מדובר בסיפור אחר לחלוטין ממה שעולה לך ואולי לאחרות כאן בראש,אחר לחלוטין

וחוץ מזה הבן שלי לא פגום, הוא מקסים !!!!! יש לו בעיות ואנחנו מטפלים בו .

לגמרי. גם אני זינקתי ממקומי כשקראתי את ה"פגום" אבל השארתי לך, חתול, להשיב על כך (הוא אחר ושונה ולמרות שצורך יחס מיוחד, פעמים אף נעים יותר מה"לא פגומים").

אני בטוח שלו אשתו של חתול הייתה חשה את עצמה "רחם שילד ילד פגום", הוא היה עוזב את כפות הרגליים, את הסטיות ואת ה BDsM ומטפל לפני הכל בזה.