צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צביעות השמאל

כלובי
לפני 19 שנים • 19 במאי 2004
כלובי • 19 במאי 2004
אתה טענת מליון טענות מטופשות אותן רוקנתי מתוכן אחת אחת
המציאות המרה היא שצהל עשה מעשה מסריח אבל אתה לא תודה בזה בחיים
אתה הנצורים והצודקים שעדיין בורחים מהנאצים ולמרות שהם יותר מוסריים מכל העולם עדיין משום מה שונאים אותנו. ציטטת איזה אלוף עלוב שקרן ועוד כמה שקרנים ומסיטים בדרך. תמשיך לאמין לאמיתות המופרחות שלך, אבל תפסיק לשגע את השכל כי אני לא אשתוק לשטויות שאתה מתעקש לפרסם פה כאילו שהכלוב זה איזה בטאון של נוער הגבעות.
ThePassionMaster
לפני 19 שנים • 19 במאי 2004
ThePassionMaster • 19 במאי 2004
אני מודה לך שאתה לא מוחק את הדברים שאני כותב.
אני מודה לך שאתה בוחר להגיב אליהם.
ThePassionMaster
לפני 19 שנים • 20 במאי 2004
ThePassionMaster • 20 במאי 2004
הנה עוד קצת אינפורמציה על כמה העם "בעד" יציאה מעזה
וכמה העם באמת מתרגש מזה שבזמן מבצע מלחמתי לכל דבר נהרגו בשוגג מספר ילדים.

http://news.walla.co.il/?w=/4830/@poll.results

אה.
מספר נקודות חשובות:
הסקר לקוח מאתר ימני קיצוני.
בסקר השתתפו רק קיצוניים ימניים, אנשי כך וכדומה.
מדובר בכ 18 אלף אנשי ימין קיצוניים אשר הצביעו.
החלק האדום (משהו כמו 13%) מתייחס לפעילי שמאל קיצוני שהצליחו למרות הבדיקות הקפדניות של הימין המטורף, להסתנן אל בין שורות הימין הקיצוני ובעצם מהוים את הגרעין של המחתרת השמאלנית בימין.
כלובי
כלובי • 20 במאי 2004
כל סוקר שלמד משהו יגיד לך שסקר באינטרנט זה לא מדגם מייצג
חוץ מזה מה הקשר בין המבצע הזה לנסיגה מעזה?
כלובי
כלובי • 20 במאי 2004
הנה עוד מדגם לא מייצג:
משאל נענע
התנחלויות
לפנות
57%
להשאיר
43%
מספר המצביעים: 15292

באופן עקבי אתה מוכיח פה הסתמכות על מקורות מידע לא אמינים מה שנהוג לקרוא לו אצלכם "תקשורת עוינת" לעומת הפרופוגנדה שאתה מביא פה אפילו דובר יאסר יותר אמין.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 20 במאי 2004
14=57-43
74=87-13
14 <<<<<<<<< 74

עדיין לא מייצג.
כשמדובר בהפרש קטן יחסית, אין למדגם אינטרנטי שום ערך.
כשמדובר בהפרש כל כך גדול, עדיין אין לזה ערך מחייב, אבל הרגשה כללית כבר אפשר לקבל.

נקודה שקשורה לפולארד ושכחתי לגעת בה
"לא טרחתי לקרוא את משנתך על פולארד ולא את כל מיני תרוציך והתחכמויותיך המילוליות שכבר הוכחתי פעם אחר פעם כמה מצוצות מהאצבע מטופשות והכי גרוע לא קשורות למציאות הן."

אתה לא יודע מה הסיפור של פולארד.
אתה מעניש אותו בגללי ?
אני חוזר וקורא לך ללכת לקרוא ולחקור מכל מקור שתבחר, מה הסיפור האמיתי בקשר לפולארד.

רק להבא.
לפני שאתה מגיב לי, כדאי שתקרא מה אני כותב.
כי אם אתה לא טורח לקרוא - על מה בדיוק אתה מגיב ?
Cloud_Lord​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 במאי 2004
Cloud_Lord​(שולט) • 21 במאי 2004
מה לדעתכם היה קורה לו אותם "מפגינים" שלווים היו מגיעים למצב שבו היו בטווח נגיעה בחייל צה"ל???

יש למישהו ספק שהם היו מתנפלים עליו, קורעים אותו לגזרים ומשחקים כדורגל עם הראש שלו - כפי שחיות האדם הללו הוכיחו כבר לא פעם אחת?!!

מי שהולך - בתהלוכה או בכל צורה אחרת לאזור שבו מתנהלים חילופי אש וקרבות - דמו בראשו!

מי ששולח את הילדים שלו לתהלוכה כזאת, הוא הוא האשם בפגיעה בהם, והוא שצריך לעמוד למשפט על התעללות בילדים ועל חוסר אנושיות.
כלובי
כלובי • 21 במאי 2004
מי ששולח את הילדים שלו לתהלוכה כזאת, הוא הוא האשם בפגיעה בהם, והוא שצריך לעמוד למשפט על התעללות בילדים ועל חוסר אנושיות.

לאן אתה רוצה שישלחו את הילדים שלהם בעזה?
למתנ"ס? לחוג ג'ודו? לשיעורי העשרה באינטרנט?

אסור להם גם להפגין? ל"חיות האדם האלה"
חיית אדם אמא שלך.
כלובי
כלובי • 21 במאי 2004
אנחנו מתעקשים לשלוט באנשים שחיים במחנה הפליטים הכי צפוף בעולם
נכנסים לתוך המחנה הצפוף הזה עם טנקים ומורידים להם עשרות בתים עלובים ומסריחים ככה שלילדים אין אפילו את קורת הגג המסכנה שהיתה להם שם, מה אתה רוצה שהילדים שלהם יעשו תחרות חיפוש בגוגל?ילכו לברכה השכונתית?
הם הפגינו, הפגנה לא חמושה אפילו.

צה"ל ירה עליהם פגז טנק. חית אדם מי שירה עליהם את הפגז הזה. ואם החמושים שלהם מתנהגים אליך כמו חיות אדם זה רק בגלל שאתה התעקשת לגדל אותם שם במו ידיך.
בכל מקרה הילדים האלה לא אשמים בזה שאנחנו כובשים אותם ומחזיקים אותם בתנאים מחפירים כאלה.
כלובי
כלובי • 21 במאי 2004
כמו שהילדים שלנו שנכנסים לשם להלחם בילדים שלהם לא אשמים שהממשלה שלנו שלחה אותם לההרג שם בלי שום סיבה.