צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתמודדים עם הורים שיודעים על הכלוב?

tripnotic​(שולט)
לפני 13 שנים • 7 במאי 2011

חצי קשר משפחתי

tripnotic​(שולט) • 7 במאי 2011
כולם נותנים עצות, אז גם אני אתן אחת:
אתה בן 24, תפסיק ליילל ותתאפס על עצמך בן-אדם.
שלגי
לפני 13 שנים • 8 במאי 2011
שלגי • 8 במאי 2011
advil כתב/ה:
אפשר להרעיל אותם.

קצת ציאניד יעזור.

אם הם יורעלו, איך הם יטפלו בו?
שרמומית
שרמומית • 8 במאי 2011
שלגי כתב/ה:
advil כתב/ה:
אפשר להרעיל אותם.

קצת ציאניד יעזור.

אם הם יורעלו, איך הם יטפלו בו?

rffl.gif
Sharoman​(אחר)

אני נמצא במצב דומה אבל

Sharoman​(אחר) • 8 במאי 2011
אני קובע את הטון בחיים שלי (אני בן 27), גם אני לא במצס שאני יכול (כרגע) לצאת מבית וסובל יום יום מחדירה לכל היבט של פרטיות מצד המשפחה, רק שאני לא לוקח את זה בקלות ויכול ליזום ריבים שמעירים חצי רחוב ונמשחים עד חצי שעה. אם בגיל 25 אתה עדיין מוצץ עצבע ונותן להורים שלך לנהל לך את החיים אתה יכול כבר להפקיד את המח בכניסה לבית. החיים שלך הם שלך ושלך בלבד! אתה יכול להיות רוצח או ליצן ולא אמור להיות שום דבר שההורים שלך יכולים לעשות לגבי כל אחת מהבחירות האלה. תתחיל לנעול את הדלת בחדר, תוציא או ההורים שלך משם בצעקות, תגרום להם להבין שהם פוגעים בקשר שלכם ובעצם מאבדים את הבן שלהם. אתה כבר לא ילד ואין להם שליטה עליך, אם הם רוצים להשאיר אותך בחיים שלהם הם צריכים להבין שיש דברים שאתה חולק איתם ויש דברים שלא, בדיוק כמו שהם עושים איתך.
LADY RED​(שולטת)
LADY RED​(שולטת) • 8 במאי 2011
אני יצאתי מהארון ואני LADY RED גאה
לא כל אחד מסוגל לעשות את זה ולא לכל אחד אני ממליצה לעשות את זה
אבל מי שכבר יצא שידע להתמודד
ולא לעשות הקצנות ובלאגן עם ההורים
משפחה לא מחליפים.ובטח לא מרעילים.
פשוט לדעת לשמור על הנושאים האלה לעצמך
והכי פשוט שברגע שאומרים משהו פשוט לצאת לעשות טיול לא לריב לא להתווכח
הכל בחיוך
יעל101
לפני 12 שנים • 10 במאי 2011

נשמע שלמרות נטיותיך

יעל101 • 10 במאי 2011
העבדותיות-אתה שולט לא קטן מלמטה. אתה רוצה הכול אך בלי לשלם מחיר.
אתה מפונק ועצלן ומאוד מעצבן. גייסת כאן קהל שלם לתת לך פתרונות ותשובות, נחמה, אמפתיה והבנה כשבעצם בכל הזמן הזה , אתה גבר חסר עמוד שדרה נצלן ורודן מפונק באופן מבחיל.
טיפול לא יסייע לך. אולי מתקן עינויים כן...
תמשיך לאכול את התגובות שלהם . הן מגיעות לך
כ'ץ​(נשלט)

Re: זה נורא מסובך כל העניין..

כ'ץ​(נשלט) • 10 במאי 2011
don kishot כתב/ה:
צריכים להבין שהם נותנים לי הכל (חוץ מפרטיות)
נותנים לי את האוטו כשאני רק רוצה (וכשההורים נותנים לך את האוטו,אתה לא יכול להגיד להם לא עניינכם לאן אני נוסע..)
נותנים לי כמה כסף שאני רק צריך למה שאני רק צריך
ממנים לי את הלימודים..

פלא שאני מרגיש מגעיל כשאני נועל את הדלת??

תגיד להם שהלימודים שלך מאוד מאוד מאוד קשים ואתה חייב לעבור לגור במעונות של האוניברסיטה\מכללה . זאת שיטה מצויינת ופתיחהרקה על מנת לצאת מהבית. והם גם יתנו לעצמם תירוץ שזה בשביל הלימודים ולא בשביל דברים אחרים.
נילי ונילי
נילי ונילי • 10 במאי 2011
נראה לי שכתבו לך כל כך הרבה עצות חכמות כך שלא נשאר לי הרבה להוסיף לדיון. בגדול כל מה שיוליולי רזיאל ז'קונט כתבה לך- זהב.

מה שכן, החצי שקל שאני אוסיף לדיון פה יהיה המחשבה על ההורים שלך. בוא נחשוב עליהם לרגע.

בניגוד אליך, שהיו לך כמה שנים טובות להתרגל למשיכה המינית שלך ולכמה שהיא שונה מהנורמטיבי (באיזה גיל התחלת לראשונה לחשוב בכיוון של שליטה?), ההורים שלך גילו את זה ממש עכשיו.
בזמן שאתה התבשלת עם עצמך כמה שנים טובות, גילגלת רעיונות, שקלת אפשרויות והגעת למסקנה שאתה אוהב את עצמך ושזה מה שעושה לך טוב- ההורים שלך "נחתו" על הדבר הזה בלי הכנה מראש ובלי אפשרות לעיכול מוקדם.

מבחינתם זה מידע חדש, שעדיין לא עבר עיבוד. הם עדיין מנסים לעכל את המיניות של הבן שלהם ואיך היא יושבת ביחס לחלומות שהיו להם בשבילך. אני מקווה שהם יגיעו בסופו של דבר למסקנה שהמיניות שלך והחלומות שלהם לא בהכרח עומדים בסתירה זה לזה, ושאתה עדיין יכול להיות מהנדס אטום גם אם בת הזוג שלך משתינה עליך, אבל הנקודה שלי היא שזה ייקח להם זמן להגיע לשם.

יש פה מסר מורכב שאתה צריך לג'נגל איתו:
מצד אחד לתת מידע אחראי, להחזיק להם את היד ולהבהיר שהמיניות שלך היא לא אסון הירושימה.
מצד שני, זו המיניות שלך ולא שלהם. והיא פרטית ואישית ולא ניתנת למשא ומתן או לשיקול דעתם. והם צריכים לכבד את גבולות הפרטיות שלך.

בקיצור, בנחישות וברגישות.
תעדכן אותנו.
T Bone
לפני 12 שנים • 12 במאי 2011

תפסיק לרחם על עצמך

T Bone • 12 במאי 2011
תפסיק לרחם על עצמך ותחשוב על אבא שלך שכל לילה צריך לשמוע את אמא שלך חופרת לו על כך שיצאת בדיוק כמוהו... ושמה כבר היא ביקשה?! שהילד יצא שולט...
דורון גונן
לפני 11 שנים • 27 במרץ 2013

נתקלתי במקרה בשירשור הזה ומסקנתי: תרעיל! גם את עצמך!

דורון גונן • 27 במרץ 2013
לך על זה, רק תדאג להשאיר קצת לעצמך, אחרת נסבול את טרחנותך לעוד כמה שנים. לא חבל על החמצן?