סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם קיימים פעילי שלום פלסטינים ?

Cloud_Lord​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004
Cloud_Lord​(שולט) • 23 במאי 2004
קמור - בתשובה לשאלתך, ראה את דברי אפרוח על דברי או את דברי הראשונים - ודיינו.

כלובי, אני אמנם לא בטוח שתתייחס להערה שלי בצורה שקולה, אבל כמתבונן מהצד, נראה לי שתגובותיך להערותיו של פאשן הן בעצם בדיוק מה שאתה מלין עליו אצל פאשן, כלומר, טחינה של אותן טענות שוב ושוב, התנצחות בלתי רלוונטית על אותו הדבר מבלי להתייחס לעצם הנושא המדובר.

תחשוב על זה.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 23 במאי 2004
ThePassionMaster כתב/ה:
אני לא טיפש, אני יודע היטב שיש שם מספיק אנשים שכן רוצים לחיות וכל הבולשיט הזה לא עושה להם טוב.
אבל האנשים האלה, הם חסרי כח. חבל לי עליהם, צר לי שהם סובלים.
אבל יש כאן בחירה בין דאגה להם או דאגה לבני עמי. הבחירה היא חד משמעית מבחינתי.

כרגיל כלובי
ממשיך לעוות את הדברים שלי ולהשמיט את מה שנוח לך מדברי.
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
זה לא ציטוט שלי פאשן, מי שמדבר על עיוות דברים..
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 23 במאי 2004
כלובי, למה אתה עונה באופן סלקטיבי?
למשל שאלתי למה אתה מקלל ופשוט התעלמת.
נראה שיש לך קושי קצת לעצור ולקחת אוויר ולראות את הדברים בפרופורציה...אולי גם להודות בהגזמה לפעמים.
או שיש חברי הכלוב שהם לא ראויים לתגובה בעיניך ואני כנראה ביניהם...למה?
בייבי
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
לא ראיתי איפה שאלת
כנראה לא בשרשור הזה

בכל מקרה מי שכותב לי באתר שהוא היה מחרבן על הקבר של רבין וואלה אני לא חושב שאני חייב לענות לו באיזו לשון נקיה ומתחנפת ופוליטיקלי קורקרט כדי לסבר את אזנם של כל קוראינו ממגוון הקשת הפוליטית, מכל הדתות וההעדפות האישיות.

עד עכשיו לא הכרתי אותך babywoman אז כמובן שאין לי דבר נגדך.
אבל אני רואה שזה לא הפריע לך לערוך לי משפט ופסקת את דיני "בהעדרי":
נראה שיש לך קושי קצת לעצור ולקחת אוויר ולראות את הדברים בפרופורציה...אולי גם להודות בהגזמה לפעמים.
או שיש חברי הכלוב שהם לא ראויים לתגובה בעיניך ואני כנראה ביניהם...למה?

אין "חברי כלוב" שאינם ראויים לתגובה בעיני. אני קורא ולוקח לתשומת ליבי את מה שנכתב אבל בלהט הויכוח אני לא יכול להתיחס לכל תגובה. אז אני מתנצל על כך שלא הגבתי לדבריך.

מעבר לזה אני לא חושב שיש לי על מה להתנצל. אבל אני דוקא חושב שיש פה הרבה אחרים שיש להם על מה להתנצל ובעיקר במה להתבייש אבל אני לא אשלה את עצמי.
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 23 במאי 2004
אני אומר לך מה שאלתי, שאלתי למה אתה מקלל. רק את זה. האמת ששאלה זו נועדה קצת לצנן את האווירה, קצת מגע נשי אבל יותר מהכל באמת ביקשתי להבין למה אתה מרשה לעצמך, ורק אתה לקלל באופן הכי ישיר אנשים אחרים גם אם אתה לא מסכים איתם, או מאוד לא מסכים איתם?
בייבי
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 23 במאי 2004
כלובי כתב/ה:
זה לא ציטוט שלי פאשן, מי שמדבר על עיוות דברים..

חחחחחחחחחחחחחחחחחח
לא ציטטתי אותך, ציטטתי את עצמי.

הנה ציטוט שלך:
כלובי כתב/ה:
פאשן במקום לשטוח שוב את האני מאמין המעוות שלך בפעם המליון מוטב שתענה לתגובות הקודמות בעניין זה בשרשורים אחרים. שמענו אותך והשטויות שלך שהערבי מעדיף למות מלחיות.
תתיחס לטענות הנגד במקום לכתוב שוב ושוב את אותן שטויות מכוערות וגזעניות.

ציטטתי את עצמי להוכיח שאתה לא קורא מה שאני כותב, או בוחר להתעלם.
בציטוט שלי כתוב בפירוש שלא טענתי שכל הערבים מעדיפים למות מלחיות.

ובנוגע ל babywoman
מותר להם להשמיץ אותי ולנבל את פיהם עלי, אבל חס וחלילה אם אני אפתח את הפה על רבין.
חשבתי כל בני האדם שווים.
ואם אני מסוגל להגיע למדרגה כזו שמותר להתנהג אלי ככה.
אז גם רבין יכול להגיע למדרגה כזו על ידי.

עניין של השקפה
לא כלובי ?
babywoman​(אחרת)
לפני 19 שנים • 24 במאי 2004
babywoman​(אחרת) • 24 במאי 2004
פאשן מאסטר אני חושבת שבינך לבין רבין יש הבדל גדול מאוד - הוא מת. זזה לא הופך אותו לקדוש לגיבור לאחד שאסור להעביר עליו ביקרות, אבל זה מכניס אותו למעמד בו אתה לא יכול להגיד עליו דברים מסויימים, כי אותם אסור להגיד על אנשים מתים. זה לא משהו לאומי, זה משהו בינלאומי, יכול להיות שזה אחד מהדברים העיקריים שמבדילים אותנו מאותם ערבים שמחללים חלקי גופות. כי כשמוציאים רגע מהמשוואה הבעייתית הזו את כל הגורמים הנוספים, הטרור שעושים בנו, הטרור שאנו עושים בהם וכו', אני חושבת שבכל זאת ניתן לאמר בוודאות שאנחנו לא היינו מחללים חלקי גופות. לא?
בייבי
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 24 במאי 2004
שלום babywoman
מכירה את הביטוי "להשתין עליו בקשת" ?
זה ביטוי. כשמישהו אומר על מישהו אחר שהוא היה משתין עליו בקשת, הוא לא מתכוון באמת שהוא יוציא את זכרותו וישרטט קשת בעזרת הצהוב שלו.

קראתי כתבה על מישהו שירק על קברו של יצחק רבין, מעשה מיותר, לא מוסיף דבר.
וקראתי שהוא קיבל עונש של שלושה חודשים, אך בגלל פזיזותי והעצבים שקיבלתי על כך שבמדינה שלנו על יריקה אדם מקבל שלושה חודשים, אך על מעשים חמורים יותר הוא משוחרר או מקבל אף פחות וכל זה קורה לדעתי בגלל שהפכו את רבין לאדם קדוש, אז כתבתי שהייתי אפילו מחרבן על הקבר, זה כהקצנה, כביטוי (אם כי יש הסבורים כביטוי קלוקל, אני מקבל) להביע את מחאתי על הפיכתו לאליל.
רק שמרוב פזיזותי וחמתי שבערה בי, לא קראתי עד הסוף ובהמשך נכתב "על תנאי", כלומר עונש על תנאי ולא בפועל. אז חזרתי והתנצלתי.

תאמיני לי.
לא הייתי מעיז לעשות דבר כזה. לא בגלל שאני מפחד ממאסר או ממישהו, כולל החוק.
אלא בגלל שאני אדם מאמין וחילול קברי מתים ועוד של יהודים, זה דבר נורא. וגם בלי הקונטסט היהודי, אלא האנושי, זה לא לעניין.

אני לא מרגיש צורך להסביר את עצמי כלפי אחרים, במיוחד לא כלפי אותם כאלה שהתבטאו בצורה כל כך יפה כלפי, אבל למען אלה שכן מדברים כאן בצורה שקולה ועניינית ובעיקר בשבילך שאת מביעה התעניינות אמיתית, מתוך ניסיון להבין, אני מסביר לך.
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 24 במאי 2004
טוב אז מאחר והבהרת שמשאמרת בחמת זעם אינו מבטא את הכוונה המעשית שלך אני חשובת שאולי הגיע זמן (ואני מתכוונת לכל השרשורים המקבילים גם) קצת להצטנן ובמקום לצבור תעוצה בעלבונות הדדיים לעצור ולקחת פסק זמן כל אחד לעצמו.
מהדיונים הללו בטוח ישארו "דברים", רובם שליליים, אבל אולי אח"כ כל אחד לעצמו ימצא משהו חיובי שהוא אולי למד בימויים האחרונים? icon_rolleyes.gif
אני מציעה שקט גם ככה מסתכלים בעיתון ובטלויזיה והכאב והבושה פשוט מחניקים (ראיתי אתמול את התמונות החדשות מהכלא בעירק) זו זוועה, זוועה. אני יודעת שאנשים אלה לא מייצגים את רוב האמריקאים וזו גם הדעה הרווחת בעולם אבל הם, הם חיות אדם, באמת.
icon_redface.gif ויסלחו לי על שקראתי להם ככה כל אלה שחושבים שזה ביטוי נורא
בייבי