לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהו ?

כלובי
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004
כלובי • 23 במאי 2004
להלן אולטימטום ממפקד צה"ל בהוראת בן גוריון שנכתב למנחם בגין לפני הירי על האניה, אני חושב שהמילים מדברות בעד עצמן.

"בפקודה מיוחדת מאת ראש המטה הכללי לצבא ההגנה לישראל
אני מצווה להפקיע את כלי הנשק וחומרי המלחמה שהגיעו לחוף מדינת ישראל בתחום פיקודי לרשות ממשלת ישראל.
הוטל עלי לדרוש ממך למסור את כל הנשק שהגיע לחוף לרשותי למשמרת ולהודיע כי עליך לבוא בדברים עם הפיקוד העליון.
אתה נדרש למלא אחר פקודה זו מיד. באם לא תסכים למלא אחר הפקודה, אנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותי כדי להוציא לפועל את הפקודה ולהפקיע את הנשק שהגיע לחוף הארץ מרשות פרטית לרשות ממשלת ישראל. עלי להודיעך, כי כל השטח מוקף על ידי יחידות-צבא בזיון מלא ושריונים, והדרכים חסומות.
אני מטיל עליך את כל האחריות לתוצאות שתיגרמנה במקרה של סרוב למלא אחר פקודה זו.
העולים - בלתי מזוינים, יורשו לנסוע אל המחנות כפי שנקבעו על ידך.
ניתן לך ארכה של 10 רגעים למתן תשובה"
SexyRed​(שולטת){Woody}

תעצרו לרגע- תחשבו.

SexyRed​(שולטת){Woody} • 23 במאי 2004
בואו נצא רבותיי, גבירותיי מנקודת הנחה שפוליטיקה היא חלק בלתי נפרד מחיינו. נקודה. אין מה לעשות בנידון, זה מלווה אותנו בכול תחומי חיינו. השאלה הגדולה היא האם אנחנו מעוניינים לערב אותה גם באתר הזה(?).
במקום ללכת סחור סחור אנשים, הגיע הזמן שתשאלו את עצמכם את השאלה הזאת וזהו.
הדיון הזה בהחלט מיותר, אתם מציגים דעות שונות ובכך יוצרים כאוס של כעס, צנזורה וחוסר שקט ששורר באתר הזה.
תמנעו מכך, כולנו פה באים לצורך הנאה, וזה מקום שאמור לגרום לכולנו קצת לשכוח ממה שמתרחש..(למרות שזה קצת בלתי אפשרי)

שיהיה לכולם יום רגוע, שליו, ותעשו חושבים- הגיע הזמן.

icon_profilekiss.gif
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 23 במאי 2004
את האולטימטום הזה קראתי מזמן.
מעניין איך זה היה נשמע אם אריק שרון היה מודיע לרשות הפלשתינית שיש לה 24 שעות
(הרבה יותר ממה שניתן לאוניה אלטנלה - "מפקד החטיבה, דן אבן, הוציא מכתב אולטימטום, לפיו על מנחם בגין להחליט תוך עשר דקות על העברת הנשק לידי צה"ל. בגין סירב לאולטימטום, והחלו חילופי יריות.")
למסור את כל הנשק שברשותה ובמידה וזה לא יקרה על הרשות תחול כל האחריות למה שיקרה.
ואז נכנס עם צבא ונהרוג כל מי שבדרך.

אה ?

אבל הנה עוד דבר שקראתי:

"אבל כשהגיעה הספינה לתל-אביב, הורה בן גוריון להפגיז אותה. 16 אנשי אצ"ל נהרגו במהלך ההפגזה, חלקם ניצולי שואה מתנדבים באצ"ל וכן שלושה מחיילי צה"ל. הספינה עלתה באש, ומפקדה הורה לנטוש אותה מתוך חשש להתלקחות חומר הנפץ.
למרות שהונף דגל לבן לאות כניעה, לא פסקה האש שנורתה לעבר הניצולים, שהיו בלתי חמושים. בעימות כולו, בכפר ויתקין ובתל-אביב, נהרגו 16 אנשי אצ"ל ושלושה חיילי צה"ל."

ולכתבה המלאה. (ולא, לא מדובר באתר ימני פשיסטי)
http://www.bazz.co.il/article.phtml?aid=535&sid=29

מעניין שעם הערבים אתה סובר שעלינו להתנהג בצורה שקולה, אחראית ועדינה.
אך עם יהודים, אפשר להכנס בכל הכח.

לגבי חוסר התגובה שלי לשאלות שונות שלך.
סלח לי על שלפעמים גם אני מאבד פה את הכיוון, מתברר שהנושא הזה "בוער" לא רק לי, טענת מספר פעמים שאפסיק עם הפוליטיקה שלי ושזה לא מעניין אף אחד, אבל כל כך הרבה כאן מגיבים עם כל כך הרבה אמוציונליות - די מפריך את הטענה שלך שזה לא מעניין אף אחד. גם מסתבר שבכל זאת יש כאן גם כאלה שחושבים כמוני או בכיוון שלי, לקרוא להם בכל מיני שמות יפים שאתה קורא גם לי, לא מוחק את מה שהם חושבים.
אני לא מסתמך על Fam fatal או כמו שאתה קורא לה ברוב נחמדיותך "ילדה צרחנית ושקרנית"
אני לא נוהג להדביק תוויות כאלה, אני פשוט טוען בצורה פשוטה ורגועה, גם אתה שקרן.
אתה כותב עלי דברים שלא אמרתי, או מייחס לי דברים שלא טענתי.
וזה בשיא הלהט שלך, מבלי לשקול את הדברים שלך.
כמו עם הרחפנית שהשארתי לה את האתגר לצטט אותי מתנהג בחוסר נימוס לאחרים או מזלזל בדעותיהם. והיא לא הגיבה חזרה. (אולי עדיין מחפשת ?)

(לרגע היה נדמה לי שבכלל מחקת את השירשור הזה, מרוב שירשורים איבדתי את הידיים והרגליים, אך מסתבר שרק העברת אותו פורום)

לגבי תגובות לשאלות שלך.
כמו שאמרתי, אני מאבד כאן בעצמי כיוון, ואם אני עונה על משהו, אז לא מקבל תגובה חזרה והתגובה שלי נעלמת בתוך בליל "הצעקות" שמתארות כמה אני "מיוחד"
מה שכן. על מנת לשמור על סדר ועל תרבות הדיון. יש לי רעיון.
נפתח שירשור חדש שמיועד אך ורק לי ולך. כל אחד בתורו (ואתה מוזמן לפתוח) מעלה שאלה, האחר מחזיר תשובה ואז מעלה את השאלה שלו, כמו פינג פונג.
ככה הדיון ישאר מפוקס ולא יתפזר לכל העולם. מותר לשאול שאלה אחת בלבד בכל הזדמנות, או מקבץ קצר של שאלות שנוגעות לאותו עניין ספציפי מצומצם.
הייתי משאיר את הדיון פתוח לכולם, אבל אני כבר יכול לראות מראש לאן זה יעוף ואיך זה יצא מהפוקוס הענייני.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
פאשן.

להלן תגובתי האחרונה בהחלט, לא חזרתי כי את דעתי עליך, על הקצנותיך, הסטותיך אמרתי מקודם.
הסיבה היחידה שטרחתי להגיב לך כעת זה להורידך מהעץ הגבוה שעליו טיפסת - "אולי רחפנית
עדיין מחפשת את ציטטות".
לולא השרשור הקודם היה נסגר הייתי מביאה לך ציטטות המזלזלות בדיעותיהם
של אחרים, ע"ע סגנון תגובותיך לאפרוח קטלני והייתי ממגרת אותך סופית.

כשאני אומרת שמיציתי אותך שום "סו קולד אתגר" לא יגרום לי לשנות
את דעתי.

אה ועוד משהו, אתה צודק, לקרוא לרבין בשמות שקראת והמעשה שרצית לעשות
(מפאת כבודי לאדם ולאתר לא אצטט אותן, שכן כל מי שקרא את השרשור הקודם
יודע בדיוק מה אמרת) אכן הראה לי בדיוק מי אתה ומה אתה.

ואולי במקום לנסות להיתפס לשטויות כמו ילד קטן תנסה לענות לדוגמאות שנתנו לך
על כל מנהיגי ישראל "שחטאו" ושלחו חיילים למותם - אך לא, היות והם מנהיגים ממפלגת
הימין אותה אתה מעריץ בפנאטיות לא טרחת להתייחס (ואולי כי אין לך תשובות להן,שכן
זו בעייה להמציא דברים למול הסטוריה כתובה .)

אתה גמל שלא רואה את הדבשת שלו פאשן ולשכמותך יש רק פתגם אחד מתאים:
"כשאנשים קטנים עושים צל גדול יודעים שהשמש שקעה".
מרגע זה, אתה יכול לגנות אותי/לזלזל/להציב אתגרים מפה ועד להודעה חדשה, אני
סיימתי לרדת לרמתך.

שיהיו לך חיים יפים (רצוי מחוץ לאתר הזה).

רחפנית-הדומית המרחפת.
Cloud_Lord​(שולט)
Cloud_Lord​(שולט) • 23 במאי 2004
כלובי.

אני רואה בחומרה יתרה את התנהלותך כפי שהיא משתקפת בתגובותיך האחרונות.

ראשית, לעניין העלאת הפוליטיקה בפורום. להגיד שזה לא מתאים או מפריע לאנשים זה מגוחך. מי שמעוניין להתמקד בבדסמ, יש לו המון פורומים ועוד כופתאות שונות ונהדרות ששמת באתר להתמקד בהן, והוא או היא פשוט לא יכנס לפורום הזה.
מי שכן נכנס, עושה זאת מתוך עניין לקרוא , וכן להגיב ולהביע את דעתו.

דעותיך השמאלניות קיצונית הן בבירור הסיבה להתנהלותך בזמן האחרון. לבקר את מה שכותבים - בטח.
למחוק או לערוך הגזמות מופרכות - אולי, אתה אחראי הפורום.
אבל לצנזר דעות, קיצוניות ככל שיהיו - זאת הגזמה, מה גם שאתה מצנזר רק דעות לאומיות ימניות.

רק שתדע לך, שלגבי, כאיש ימין, לשמוע אותך מדבר על מדינה פלשתינאית, על מסירה של ארץ אבותינו לפלשתינאים כפרס על הטרור או מכל סיבה שלא תהיה, מעורר בי פלצות, גועל נפש, בחילה ותסכול לא פחות אם לא יותר מהרגש שמתעורר אצלך כשאתה קורא אותי ואחרים מדברים על טרנספר או על סוגי לחימה כאלה ואחרים בטרור.

תחשוב גם על הצד השני, לפני שאתה נכנע לזעם ולרגש, כי כמנהל פורום, זה תפקידך - להיות אובייקטיבי ולראות גם איך הצד האחר חושב ומרגיש.

אם אתה לא מסוגל לעשות כך - על אחת כמה וכמה שאין לך את הזכות לבוא ולצנזר אחרים.

ויכוח הוא טוב - סתימת פיות רעה.

כי כסותם פיות - אתה מחסל את הדמוקרטיה שבשמה וברוממותה אתה מדבר כל הזמן, ואת זה, תשאיר לפאשיסטים כמונו לעשות icon_wink.gif
Cloud_Lord​(שולט)
Cloud_Lord​(שולט) • 23 במאי 2004
עכשיו, רגע של הבהרת מונחים.

טרנספר מרצון - פירוש המונח, כפי שהסביר אותו רחבעם זאבי הי"ד במצע מולדת הראשון משנת 1988, הנו "עידוד האוכלוסיה הפלשתינאית להגר משטחי ישראל המערבית, בדרכים של מתן אפשרויות הגירה נוחות בדרך של מתן ויזות, הסדרת מקומות עבודה בארצות אחרות, איחוד משפחות מחוץ לישראל, לימודי חוץ וכן הלאה.

כל אלו הנם תמריצים חיוביים לעידוד דילול האוכלוסייה הפלסטינאית פה, ואני לא רואה בזה שום דבר לא הומני.
הכל נעשה מרצונם של המהגרים עצמם, וללא כפייה.
נכון שזאת צריכה להיות מדיניות של הממשלה, ושתכלול השקעת כספים מרובים.
נכון גם, שאולי זה לא מוצא חן בעיני אנשים מסויימים שאנחנו נעודד הגירה שלהם מפה.
אבל למה לא בעצם. זה לא אכזרי. אין בזה כפייה.
מי שרוצה הולך, ובסכומו של דבר, הרי אנחנו רוצים להיות הרוב פה, לא?
גם מי שתומך במדינה שלהם בשטחי יש"ע, תומך למעשה בהפרדה שתותיר רוב יהודי.
אז אם אפשר לעשות את זה בדרכי נועם - למה לא?

זאת מהותו של הטרנספר בהסכמה, שהנו אחד מעמודי התווך של מצע מולדת.

עכשיו אתם יודעים, אז אנא, תשתמשו במושג בצורה הנכונה.

וכלובי - להעיף את פאשן מפה זה גירוש, או טרנספר בכפייה, ולא מרצון.
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
אני לא סובל ולא מצדיק ולא אמרתי את כל השטיות האלה.

אבל כל הסיפור הזה "אלטלנה אבל מה עם אלטלנה כלובי" כאילו שפאם פטאל ואתה מינימום דוקטור להסטוריה וכאילו שמי שהורה לירות היה רבין וכאילו שזה נעשה סתם כך כדי להטפל ליהודים אחרים.

הם צפצפו על החוק ועל הצבא והעניין היה מאד מורכב והתקרב לשפיכות דמים, החלטה מוטעית או לא זכותו של כל אחד לחשוב אבל לפי אותו הגיון של האשמה ברצח אין חבר כנסת או שר נוכחי או לשעבר שהוא לא רוצח.

ולהתנהגות הזאת שלכם קריאת "רבין רוצח" בגלל התרוץ העלוב של המקרה המסובך של אנטלנה צריך לקרוא בשמה - הסתה לרצח חד וחלק.

קלאוד לורד כתב - אם הילדים של עזה לא רוצים לההרג שלא יעמדו באמצע שטח לחימה גם אם זה הבית שלהם. אותו דבר אפשר להגיד על בגין וחבריו.

כמו הפלסטינים שחטפו פגז גם הם הם קיבלו התרעה מהצבא, אבל הם סרבו להכיר באחדות המדינה ובצה"ל וצפצפו על האולטימטום.
אז אני לא אומר שזה היה מוצדק רק שהדברים היו הרבה יותר מורכבים בשביל שאדיוט כמוך או כמו פאם פטאל יצעק רבין רוצח כמו שהם תמיד.

צביעות הימין הייתי קורא לזה רק שזה אנדרסטייטמנט לעומת מה שקורה כאן.

ועוד השוואה מהסוג שאתה אוהב פאשן :

צה"ל פצע לפני כמה שבועות בינוני בירי מכוון אל תוך המון ישראלי-יהודי מפגין יהודי מתוך קבוצה של מפגינים נגד הגדר. מה אומרים הימנים - לא היה מפגין לא היו יורים בו.

אני לא חושב שהמפגין הזה היה פחות ציוני מהעולים החדשים האלה ושחייו שוים פחות אבל עם זאת אני לא זוכר תהלוכה בכיכר ציון שבה הולבש הרמטכ"ל הנוכחי בבגדי SS וביבי נתניהו נאם מעל ארון המתים שהוכן מבעוד מועד לקראת רצח של הרמטכ"ל עם כל הכבוד.
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
לצפות שהפלסטינים יתחפפו מפה מרצון קלאוד לורד זה אחד התעלולים היותר מטומטמים שנשמעו כאן ולא לחינם מולדת אף פעם לא הצליחה כמפלגה ברשות גנדי הגזען האלים.

גם גנדי צפצף על פקודות צה"ל בכניסתו לחברון. התנהגותו והתבטאויותיו לא השאירו ספק לגבי מה שהוא חושב על מי שאינו יהודי.

כל אדיוט יודע שטרנספר מרצון היא פיקציה.
טרנספר של אוכלוסיה לא יכול להיות מרצון, לעולם יהיה פשע נגד עם ונגד האנושות והוא הביטוי הגרוע ביותר שקיים לגזענות.

הרעיון של גנדי היה למרר לערבים כל כך את החיים ככה שהם ירצו לעזוב כאן "מרצון".

ברוחו של גנדי - זה גם מה שאני מתכוון לעשות למי שעושה דלגיטימציה של פלגים שלמים בעם ומטיף לרצח או לרצח עם או לגזענות. נמאס לשמוע את הטיעונים השקריים שלכם ואת תפיסת המציאות המעוותת. וביחוד מגעיל לשמוע אתכם גזענים שונאים מתהדרים במוסר יהודי או במוסר כלשהו וממרום כסאיכם מעיזים לקרוא למישהו "חית אדם".
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 23 במאי 2004
כלובי, אבל למה אתה מקלל? icon_eek.gif
אף אחד חוץ ממך לא מרשה לעצמו את זה...
אתה לא חושב שבטור מנהל האתר אתה יותר מכולם צריך לשמור על טוהר הלשון?
בייבי
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
פאשן מסטר: "מעניין איך זה היה נשמע אם אריק שרון היה מודיע לרשות הפלשתינית שיש לה 24 שעות (הרבה יותר ממה שניתן לאוניה אלטנלה - "מפקד החטיבה, דן אבן, הוציא מכתב אולטימטום, לפיו על מנחם בגין להחליט תוך עשר דקות על העברת הנשק לידי צה"ל. בגין סירב לאולטימטום, והחלו חילופי יריות.")

שוב ההשוואות המעוותות והמטופשות שלך, די פצצנו לך כבר את הבלון הזה, אתה רק עושה מעצמך צחוק עם ההשוואות האלה, ובחיי שזאת פעם אחרונה שאני טורח לענות לך ברצינות.

וגם האתר שממנו קראת את זה פאשן הוא לא תנ"ך (אגב גם כל האתרים האחרים שאתה מצטט, זה שהם ימנים לא הופך את הכתוב בהם עדיין לקדוש בעיני אף אחד חוץ מבעיניך).

ו-10 דקות ניתנו כי הספינה חנתה לחופי ישראל וזה היה מהותי לבטחון המדינה ודחוף להסתיים בשעת מלחמה, שפיכות הדמים הפנימית ומלחמת אחים מזויינת בעת מלחמה על קיומה של המדינה עמדו לנגד עיניו של בן גוריון.
מנחם בגין צפצף על כל זה, על צה"ל ועל שלטון החוק והספיק בעשר הדקות שניתנו לו לסרב לאולטימטום לפתור את העניין בדרכי שלום.

אז מה העניין הזה לרבין? ואיך הגעת משם למסקנה שרבין רוצח בדיוק? אלו ההקשים הלוגים שלכם, אתם לא נותנים לאמת ולעובדות להפריע את מלאכת השנאה שלכם, אם זה היה 10 דקות או שעה זה משנה? ואם היו נתנות שלוש שעות אז רבין היה פחות רוצח בעיניך?

שיהיה לך ברור שלהבא אני פשוט לא אתן לך לפרסם מידע כל כך מעוות מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננין. ואני לא מתכוון לתת מקום לפרופוגנדה השקרית שלך כפי שלא ניתן לה מקום באף אמצעי תקשורת בעל אחריות. זה כמובן אינו כולל את אתרי השנאה של הימין הקיצוני שם כל מילה בסלע כל מילה אמת ממש הברית החדשה בשבילך.

הימין צפצף על סמכותה של מדינת ישראל ועל צה"ל עם קום המדינה וממשיך לעשות זאת היום ממש כמו המתנחלים במאחזים היום.
מאות שוטרים צריכים לרדוף אחריהם בגבעות במקום להגן על בטחון המדינה אבל אתכם כמובן זה לא מעניין.
מיליוני שקלים הועברו מתקציב המדינה בצורה לא חוקית להתנחלויות זה רק חלק קטן מהשחיתות, הזלזול בשלטון החוק במוסר ובערכים כלשהם. זה לא לדברי איזה אתר חתרנות זה כתב מבקר המדינה. אבל לך תדע אולי גם הוא רוצח? אולי הוא זה שהטביע את הטיטאניק?

(אתם באמת האנשים שיכולים לבוא בטענות לרשות הפלסטינית שהיא מושחתת אבל זאת לא הנקודה)

פאשן מאסטר תן לי סיבה אחת לדבוק פה באדיקות בזכות הביטוי שלכם למסור מידע מעוות ושקרי ולהשיא את דברי השטנה השנאה והבלע שלכם גם כאן אחרי שנתנו לכם להשמיע את קולכם האמיתי וראינו כמה חרא יצא.