בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה בנוגע לעבדים לקומזיץ

הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 17 במאי 2011

Re: סיכום טענות הצדדים

הדורבנים​(נשלט) • 17 במאי 2011
westley כתב/ה:

לא אמרתי שיש עם זה בעיה. אמרתי שזה ניצול, ושאין לטעמי שום קשר לבדסמ.
... וכל שאר מה שנכתב שם, פטתי וצבוע בעיניי. שימוש ציני בבדסמ לשם הפקת רווח אישי...

אז החלטנו ברוב קולות: זה בדס"ם, זה בסדר גמור וזה בעיקר כיף לשני הצדדים.
Beta Male
Beta Male • 17 במאי 2011
Beta Male כתב/ה:
לילה לבן כתב/ה:

ברור שיש. לא חסרים אנשים -- נשים כגברים -- שזה מתאים להם (באופן לא מדעי, אומר שההתרשמות שלי היא שיש יותר גברים שעצם השירות לאישה עושה להם את זה, בעוד נשים בד"כ משרתות מישהו ספציפי שהן קשורות אליו רגשית. אבל זו רק הכללה).

אני אישית לא בין אלה, אולי גם אתה לא. אבל יש הרבה פטישים ואקטים שלא עושים לי את זה, ולאחרים כן. אני ממש לא רואה את הבעיה עם זה, כל עוד אין מניפולציה, שקריות, או כל סוג אחר של תרמית -- שזה בעיניי מה שעושה משהו ניצול. כל מה שנעשה מרצון, כי זה מרגיש טוב, ולא גורם לפגיעה, זה בהחלט טוב בעיניי.

איזה לא בין אלה? רישמו אותי לערב הדומים הבא עלינו לטובה

ווסט,אני חושב שכל ההבדל בין פה הוא בין מינוחים. ברור שזה ניצול,בדיוק כמו שכאשר שולטת מכריחה אותך לעשות לה מסאז' נניח היא מנצלת אותך כי היא לא תשלם לך את מה ששילמה בספא והרי מקומות כאלה תמצא לרוב בדפי זהב
השאלה היא היכן פה עובר הגבול ואין עליה תשובה חד משמעית
אני מאד לא אוהב ניצול כספי או דבר קרוב אליו אבל כל אחד והקיק שלו. מסכים שזה נראה לא מדהים למרות שאני מאד מחבב כמה ממארגות האירוע אבל מצד שני אם הכל היה ניצול כלכלי טהור הן היו מבקשות ממספר עבדים לקנות גם את הבשר וכולנו יודעים שגם לזה היתה הענות.
אגב "עבדי הובלות קרשים". בימים אלה כל הבנים בכיתות ג' עד ח' הם כאלה. צא לרחובות עירך ותראה סינג'ור במיטבו מצד הבנות המנצלות את נסיונותיהם המרים של ילדים בני 8 להיראות גברים לכל דבר ולהרים 17 משטחים על הגב בפוזה של "לא מרגיש את זה בכלל"
Beta Male
Beta Male • 17 במאי 2011
שיט,ציטטתי במקום לערוך. עמכם הסליחה
לילה לבן
לילה לבן • 17 במאי 2011

ווסטלי, אני באמת לא אתווכח איתך מה זה "בדס"מ אמיתי"
אני לא סבורה שיש כזה

יש אמירה באנגלית שנחשבת אבן בסיס בקהילות בדס"מ -- Your fetish isn't my fetish, but your fetish is OK

אני לא חושבת שאתה זכאי להחליט עבור אחרים איזה חלק מסאבמישן מתאים להם. הם רוצים לשרת -- מי אתה שתמנע מהם את הנאתם?

ולא קראת את המסר שלי נכון -- אמרתי שהנשים האלה *לא* משתתפות במסיבה. ומה עם הנשלטת שמקומה בכלוב בפינת החדר בזמן שכל האחרים רוקדים ונהנים?

מי מינה אותך שופט הבדס"מ? אתה הוא זה שתחליט ממה ראוי שאחרים יהנו?

ניצול לרעה זה כשאדם לא מתוגמל באופן שהוא אמור להיות. אבל התגמול יכול להיות המילה "תודה", או ההנאה שלו, או כל דבר אחר. נגיד, בחורה רומזת שהיא מעוניינת בך רומנטית, ועל כן אתה משלם לדייטים, אבל באמת היא רוצה רק לאכול במסעדות יקרות. האקט הוא אותו דבר -- אם אתה משלם לדייט, אבל זה באמת רומנטי, זה לא ניצול. אם הכוונות שלה נסתרות, אז זה כן. מבין? השליטה לא תנצל אף אחד. רק מי שזה יעשה לו שמח מוזמן בכלל להציע את עזרתו.

(ובטא... סורי, לא עושה מיילדום icon_smile.gif)

Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 17 במאי 2011
אני מבקש להצטרף לדיון ולהוסיף את דיעתי.

לטעמי האישי, כל העניין ה-BDSM הוא עניין מאוד כיפי ומאוד נעים ואני נהנה ממנו.
מי יכול לקבוע ואיך אפשר לקבוע מה כן נמצא בתחום של ה- BDSM ומה לא?.

יש אנשים שנדלקים מינית כאשר הם מציתים אש, האם זה נחשב ב- BDSM?, הכל בראות עיניו של האדם, אחד יגיד כן, השני ישלול זאת מכל וכל.

האם יש משהו נוראי בכך שהגברת הנכבדה פנתה בהודעה שלה אל "העבדים...".
הרי אנשים פה עבדים, או שמכירים בעובדה שאתה עבד ואז אין לך כל כך הרבה זכויות (לדעתי) אלא יותר חובות.
או שאתה בעצם לא עבד אמיתי, ובעצם אתה רק מחפש סקס עם מישהי, על זה נאמר: Wham Bham Thank you ma'am.

בואו לא נשכח דבר אחד, שכל ה-BDSM הוא ניצול, אבל הוא ניצול הדדי.
כפי שהמלכתי מנצלת אותי לנקות את דירתה, אני מנצל אותה בכך שאני מנקה את הדירה אני מתגרה מינית מכך, מריח את התחתונים וכו'.
ואם זה לא ניצול, אז או שהאדם תמים לא מבחין, או שאדם הוא הדיוט גמור.

כל דבר בחיים מתחילים בקטן ואחר כך מתקדמים.
האם בעבודה, אתה ישר עובר להיות מנכ"ל?, לא ממש, אלא אם אבא שלך נוחי דנקנר, זה לא יקרה.
פעם הייתי מסיע מלכות לכל מיני מקומות, הייתי מגיע אפילו לדרום ומסיע מלכה למרכז וחזרה.
זכיתי לכבוד האדיר (וזה באמת כבוד א-ד-י-ר) להיות הנהג של בטי המדהימה, עד בייתה ולמסיבה או דברים אחרים.
האם בטי ניצלה אותי?, בוודאי שהיא ניצלה.
היא העלתה הודעה שהיא צריכה נהג, אני עניתי לזה והסעתי אותה, היא ניצלה אותי כהוגן, אבל גם אני ניצלתי אותה.
ניצלתי אותה בכך שהכרתי אותה.
ניצלתי אותה בכך שפינטזתי עלייה
ניצלתי אותה בכך שהסעתי אותה ו...עמד לי כהוגן כי זה הדליק אותי.
אני לא מבקש ולא צריך שהיא תיגע בי, אני אגע בעצמי אחר כך ואנצל את הרגש המיני שספגתי ממנה.

וכך יש עבדים מתחילים שמחפשים לצבור ניסיון, חוכמה ולהכיר אנשים.
ואני יכול להגיד שהיום אני לא מסיע מלכות, כי אני כבר יותר משנה עבד במשרה מלאה למלכה מדהימה שכמובן מנצלת אותי וכמובן שאני מנצל אותה.

ובאותו אופן, יש אנשים שמתרגשים מינית באופן הכספי ובכל אופן אחר.

כעת איבדתי את הריכוז שלי ואני אכתוב בשפה נמוכה ובקצרה.
בסך הכל, הכל זיוני שכל, הנשים עושות פה מה שמדליק אותן והגברים עושים פה מה שמדליק אותם וכל אחד קורה לזה בשם אחר.

אבל עדיין צריך לתת עבוד למלכות פה, גם אם תשלום וגם אם לא.
כי מאחורי כל מלכה עומדת אישה ומאחורי כל אישה עומדת בן-אדם שצריך לתת לו כבוד כפי שנותנים לכל אדם אחר.

* נא להתעלם מהבלבול במשפטים עקב בעיות קשב וריכוז.
nomorenomore
nomorenomore • 17 במאי 2011
אהבתי את ההגדרהח של אריאל לניצול הדדי.
לילה לבן
לילה לבן • 17 במאי 2011

רק תיקון קטן...

My kink is not your kink...

צריכה ללמוד לא לכתוב באנגלית ולחשוב בעברית עם 12 חלונות פתוחים בעבודה icon_smile.gif
פולו​(סדיסט)
פולו​(סדיסט) • 17 במאי 2011
מה עם "עבד-סטייק" לקומזיץ?אתן לא מתכוונות לאכול רק תפוחי אדמה icon_idea.gif

רצסיבי​(נשלט)

לרבע את המעגל

רצסיבי​(נשלט) • 17 במאי 2011
אין דרך מוצלחת להגדיר באופן חד וברור מה בא בגדר בדס"מ ומה לא, ולכן ביקורת מהסוג שהוטח פה למעלה היא לא במקומה.

מה שבטוח, שאין צורך באינטרקציה. תיתכן שליטה בשלט רחוק, כמו במקרה הזה (עבד מביא קרשים ונעלם לפני שהשולטות מגיעות), אם כי ברור ששליטה שכזו (ללא אינטרקציה) תתאים רק למעט עבדים.

וגם המילה ניצול נזרקה פה לאוויר, אבל ניצול יכול להיות אבן בסיס במערכת יחסים בדס"מית.
אין רע בניצול, כל עוד מדובר בדבר שלא חורד מגבולות המוסר הידועים (גיל, הסכמה חופשית וכדו').

אני חושב שאחרי שמנפים את הכל, נשארים עם שאלה של סימביוזה.
אם הוא אוהב לתת והיא אוהבת לקבל - מעולה.
אם היא אוהבת להרביץ והוא אוהב לחטוף - מעולה.
אם היא אוהבת לנצל מרחוק בלי לתת אפילו טיפונת יחס והוא אוהב זאת גם מהצד השני - מעולה.
ברגע שיש התאמה (על בסיס הסכמה חופשית כמובן) - אין מקום לטרוניות משום סוג.
הסוד​(אחר){אשיעשמ}
לפני 13 שנים • 18 במאי 2011
הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 18 במאי 2011
סיכום שלי:

מי שזה מתאים לו ושזה עושה לו את זה שיהנה ( לא משנה מאיזה צד הוא )

מי שזה לא עושה לא את זה, יהנה ממה שכן עושה לו את זה.

לדעתי , כל עוד הכל ברור מראש וכל אחד יודע בדיוק במה מדובר, לא מדובר בניצול

אלא בסוג של פטיש/משחק עם כללים וגבולות מוגדרים.