שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהו ?

Cloud_Lord​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004
Cloud_Lord​(שולט) • 23 במאי 2004
אני מסכים איתך לחלוטין כלובי - באמת אין שום צורך ששוטרים ירדפו אחרי מתיישבים בגבעות השומרון.
עדיף שילכו ויטפלו בבנייה הלא חוקית בגליל ובנגב של ערבים - שמהווה סכנה אמיתי על עתודת אדמות המנהל של מדינת ישראל.

ורק לידיעתך - רוב המאחזים אינם בלתי חוקיים - הם על אדמה שנקנתה כדין וכחוק, מגובים באישורים של משרדי הממשלה, וחוקיים לחלוטין לפי המשפט הצבאי החל בשטחי יש"ע, כמו גם על פי המשפט העותומני שחוקי הבנייה שלו הם החוק התופס ביש"ע.

ציטוט:
"אז מה העניין הזה לרבין? ואיך הגעת משם למסקנה שרבין רוצח בדיוק? אלו ההקשים הלוגים שלכם, אתם לא נותנים לאמת ולעובדות להפריע את מלאכת השנאה שלכם, אם זה היה 10 דקות או שעה זה משנה? ואם היו נתנות שלוש שעות אז רבין היה פחות רוצח בעיניך"

שלכם???

את מי אתה מכליל כאשר אתה עונה לפאשן?

האם אתה חושב שכל אנשי ארץ ישראל הם מקשה אחת?

מלאכת השנאה? - מה, כל טיעון שאיננו מוצא חן בעיניך הוא מלאכת שנאה?

האם עמדת הימין איננה לגיטימית בעיניך? כל מה שאיננו דעתך הנו פסול?

או שראש הממשלה לשעבר בגין איננו לגיטימי בעיניך? תיזהר, כי אם נתחיל כל אחד לעשות דה לגיטימציה למנהיגי הצד השני, זה יגמר רע מאוד, לכולנו.
תאמין לי שיש בליבי הרבה מאוד על רבין, אבל לא אגיד את כל מה שאני חושב על האיש הזה, כי יש לכבד את המנהיגים של המדינה ולזכור שטובת המדינה מעל הכל. לא נעשה את זה , יתחיל תהליך של פירוד בעם - וזה הכי מסוכן.
Cloud_Lord​(שולט)
כלובי.

תירגע מייד בהתבטאויות שלך על רחבעם זאבי הי"ד.
אל תעיז בכלל לשים את עצמך בעמדה של מישהו שיכול לשפוט את האיש האדיר הזה, שהיה אחד מענקי הדור של מדינת ישראל. שבאצבע הקטנה שלו היו יותר ידע וחוכמה ותרומה לקיומה של מדינת ישראל מאשר בכולך.

עכשיו הצלחת באמת לעצבן אותי.

כל התבטאויותי עד עכשיו היו ענייניות וללא התלהמות או ביזוי מתים או זלזול במנהיגים, למרות שאלוהים יודע שיש לי בטן מלאה על רבים מהם.

אתה, כמצו שציינתי קודם, לא מצליח להימנע מכך.
ניחה, לא איכפת לי - אתה תתבטא כמו שאתה רוצה ואני אתבטא כמו שאני יודע, אבל תפסיק להתבטא כך על רחבעם זאבי הי"ד, ומייד.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

באסטד!

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 23 במאי 2004
פאשן,
אני מאוד מאוד מבין למה היית רוצה שהשרשור הפוליטי עכשיו יהיה אחד בלבד, ומוגבל להתנצחות בינך לבין כלובי. משום מה, מתנגן לי בראש שיר של אחד ממנהיגייך הדגולים:
"הם מ- פ - ח - ד- י- ם!" "הם מפחדים מאפרוח, הם מפחדים...."

אני אגב מאוד לא מתפלא על כך שאתה לא עונה לי. המשך כככה. אם תטמון את הראש שלך מספיק עמוק בחול, יכול להיות שבאיזשהו שלב הוא ייצא בסין, ואז תטחן את המוח לסינים המסכנים ולא לנו. הם לפחות לא מבינים עברית והם יסבלו קצת פחות מאיתנו.

קלאוד - שים לב! מי שלוקח עמדה ומייצג מחנה (כאן או בכל מקום אחר), ורואה מישהו אחר מהמחנה שלו לוקח עמדה שהיא מחוץ לגבולות השיח הלגיטימי ("הייתי מחרבן על הקבר של רבין", למשל"), ולא מייד קם ומתנער מהאיש, ההתבטאות וצורת השיח הזאת, לא יכול אחרי זה לקום ולהזדעק כשמישהו מהמחנה השני לוקח עמדה מקבילה, כמו הדברים שנכתבו על גנדי.

וכלובי, זה לא יפה להגיד על גנדי ז"ל שהוא היה גזען אלים וחשוך, אפילו שזה נכון icon_eek.gif
אגב - לפי הקריטריונים שנקבעו כאן לשאלת המפתח "מיהו רוצח?" אפשר היה להדביק לשמו עוד כמה שמות תואר. אבל נניח לזה.

רק דבר אחד אחרון - בייביוומן, למה לא לקלל, כושילירברברבאק?????? icon_twisted.gif
Cloud_Lord​(שולט)
אפרוח :
א. כושלירבאק חזרה

ב. גנדי לא היה חשוך, הוא היה מואר (אילומינטרי), וגזען - זה כבר עניין של השקפה. אני מעדיף פטריוט.

ג.אני לא התנערתי מדבריו של פאשן, כי לא חשבתי שיש ממש צורך, זה היה ברור. אבל להשביע את רצון הלול, אפרוח, הנה - אני מסתייג מכוונתו של פאשן לעשות את צרכיו בהר הרצל, חלקת גדולי האומה, על קברו של יצחק רבין המנוח.

ד. אינעלדין בבק רב רב רב רבאק

icon_cool.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 23 במאי 2004
המלכה של הלול מרוצה , וזה כבר טוב .
יופ טבויו מאטצ (קללה בשפת אימי ) קלאוד הפאשיסט האהוב עלי ,תגיד אתה שותה קפה עם שמאלנים ??
Black Roses
Black Roses • 23 במאי 2004
"ילדה הקטנה הצרחנית והשקרנית"רוצה להעיר
מותר אדון כלובי????????????????
זה דרך??????????זה צורת דיבור???????????????
ועוד אתה מנהל האתר זה באמת נראה לך הולם???????????
אולי אתה יכול לקרוא לי ילדה בגלל גילי
צרחנית ושקרנית?????מי שמדבר אמת הופך לשקרן?????
וואלה לא ידעתי שהפכו תמושגים היום
כלובי
אם זו רמת הדיבור שלך אז אתה והאתר שלך יכולים לללכת ל................
Cloud_Lord​(שולט)
באמת לא לעניין צורת ההתבטאות שלך כלפי פאם פטאל.

ובטי - רק עם שמאלניות כוסיות אני שותה קפה. אז קיבלתי את ההזמנה בשמחה icon_lol.gif
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
שקרנית כי את יודעת טוב מאד למה ההודעה שלך נמחקה, בגלל שכתבת שם שרבין רוצח.
אחר כך את מתלוננת וכותבת שזה בגלל האנטנלה הזאת.

צרחנית זה בגלל שאת כותבת במודגש/גדול/סימני קריאה/סימני שאלה

רמת דיבור? את כותבת בשנאה ובגזענות דברים איומים ונוראים על פלסטינים/ערבים זה מותר אני מבין.

אני מבין שלגבי ערבים זה לגיטימי להשתמש בכל "רמת דיבור" שהיא אבל לגבי יהודים לא?
אני לא עושה את ההבדלה הזאת וכשאת כותבת דברים איומים כאן כמו הדברים שכתבת אני עונה לך איך שבא לי.

עכשיו תלכי את ל... ותשארי שם.
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
לא רוצה CLOUD LORD מה תעשה לי?

תרצח אותי?
Cloud_Lord​(שולט)
לא כלובי

אבל אני אבוז לך, מעומקי נשמתי.