לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבולבול וצריך חוות דעת.. =/

CantGetEnough​(נשלט)
לפני 13 שנים • 23 במאי 2011

מבולבול וצריך חוות דעת.. =/

CantGetEnough​(נשלט) • 23 במאי 2011
אני לא יודע כל כך איפה אני עומד בכל הדבר הזה שנקרא "סאדו מאזו" כפי שרואים בפרופיל שלי ואני לא מכחיש.. =] את זה אני חדש וצעיר בתחום הזה, נגלתי לדבר הנפלא הזה לפני שנה ומאז זה לא ייצא לי מהראש תמיד קפץ וניסתי להדחיק כי זה לא נראה לי נורמאלי.. אבל ככל שניסתי יותר להדחיק זה יותר גרם לי לחשוב על זה, עד שלפני כמה חודשים פתחתי משתמש פה ואני מן צופה מהצד ומנסה להחליט מה מאפיין אותי, למה אני נמשך וכו'.. אז אפשר לומר שאחרי כמה חודשים פה יכול להיות שהצלחתי לגבש משהו.. אבל עדין ברגעים מסויימים זה נראה לי לא נכון.. מן תחושה כזאת שאומרת למה אני רוצה להשפיל את עצמי כך? אבל היא עוברת מהר מאוד...
ותמיד אני מנסה לדמיין את הפעם הראשונה וחושב איך זה יכול להיות? האם הפעם הראשונה תהיה הפעם שתגרום לי לרצות עוד ועוד.. או שהפעם הראשונה תגרום לי להבין שזה לא בשבילי..

אני מנסה לחשוב ואני לא מצליח להבין אם אני רואה תדבר הזה רק כמשהו נוסף לסקס.. או מעבר
אני לא מצליח לגבש דעה החלטית לגבי זה, למרות שנראה לי שכאילו זה משהו שיותר מסתם תבלון לסקס
אבל אני לא יכול לומר לעצמי ב100% שזה מה שזה... נשאר לי איזה ספק קטן שמשגע אותי כל פעם מחדש.. למרות שבתוך תוכי אני רוצה שזה יהיה משהו מעבר השאלה אם אני מסוגל?
ואני לא יכול לענות לעצמי על השאלה ובגלל זה אני פונה למיטב המוחות פה כדי ללמוד מהחוות דעת..
ולנסות לסגור לעצמי את הפינה הזאת אחת ולתמיד

לילה טוב. icon_wink.gif

אחרי שקראתי תהודעה של עצמי.... icon_biggrin.gif מה שבטוח אני חייב לחוות סשן אחד
שרמומית
לפני 13 שנים • 24 במאי 2011
שרמומית • 24 במאי 2011
יולי, זאת לא הייתה שאלה, הוא פשוט כתב וכתב עד שפתר את הדילמה של עצמו, נראה לי...
מה שנקרא, להוציא.
CantGetEnough​(נשלט)
CantGetEnough​(נשלט) • 24 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
טוב, כנראה שה"רוצה חוות דעת" בלבל אותי. טוב נו, גם להוציא זורם icon_smile.gif

כבוד המשורר, כוונתך?

מה שמעניין אותי אם זה טבעי החששות האלה או שזה רק לי וכולם ידעו מה הם רוצים ברגע שהגיעו לפה
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 24 במאי 2011
CantGetEnough כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

כבוד המשורר, כוונתך?

מה שמעניין אותי אם זה טבעי החששות האלה או שזה רק לי וכולם ידעו מה הם רוצים ברגע שהגיעו לפה

הנה החדשות הרעות ידידי, כמעט אף אחד לא ידע מה הוא רוצה כשהגיע לכאן ויש כאלו שגם אחרי 10 לא יודעים. רגש ומיניות זה אגף מאוד גמיש בחיים-זה שאתה רוצה X עכשיו לא אומר שתרצה את אותו הדבר גם בעוד שנה.
תנסה להסתכל על עצמך באופן חיובי ללא שיפוט וללכת באופן חוויתי והכי חשוב-תזכור שגם מערכת יחסים בדסמית היא קודם כל מערכת יחסים בין בני אדם. תבחר את הפרטנרים שלך בחכמה ורגישות- והכי גרוע- תגלה שאתה מאוד אוהב את זה או לא מתחבר לזה בכלל.
בברכת מסע מעשיר
    התגובה האהובה בשרשור
מאזניים​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 28 במאי 2011
מאזניים​(מתחלף) • 28 במאי 2011
קיפופיף כתב/ה:
CantGetEnough כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

כבוד המשורר, כוונתך?

הנה החדשות הרעות ידידי, כמעט אף אחד לא ידע מה הוא רוצה כשהגיע לכאן ויש כאלו שגם אחרי 10 לא יודעים. רגש ומיניות זה אגף מאוד גמיש בחיים-זה שאתה רוצה X עכשיו לא אומר שתרצה את אותו הדבר גם בעוד שנה.
תנסה להסתכל על עצמך באופן חיובי ללא שיפוט וללכת באופן חוויתי והכי חשוב-תזכור שגם מערכת יחסים בדסמית היא קודם כל מערכת יחסים בין בני אדם. תבחר את הפרטנרים שלך בחכמה ורגישות- והכי גרוע- תגלה שאתה מאוד אוהב את זה או לא מתחבר לזה בכלל.
בברכת מסע מעשיר

איזה תגובה !
CantGetEnough כתב/ה:

אחרי שקראתי תהודעה של עצמי.... icon_biggrin.gif מה שבטוח אני חייב לחוות סשן אחד

מה שבטוח שסשן אחד לא יספיק כדי להבין את עולם הבדסם ואת עצמך.
SWAY
לפני 13 שנים • 30 במאי 2011

שאלת שאלות קשות ידידי

SWAY • 30 במאי 2011
קודם כל לא ברור לאף אחד מהאיפה זה מגיע ולמה זה נוחת על אדם אחד ופוסח על אדם אחר. יש הטועים שזה קשור בטראומות מיניות או הקשורות להשפלה (ופה מה שחשוב זה הפרוש שאדם נותן לחוויותיו ולא החוויה עצמה), אחרים אומרים שזה בגלל הצמדה של ריגוש מיני לחוויה ויזואלית או מנטאלית של שליטה, שהייתה נטרלית אך לאחר ההצמדה הפכה למעוררת מינית, ויש עוד אלף תאוריות ודעות, שום דבר לא מוכח.

דבר שני וזה כן מוכח אנשים, ובעיקר גברים הנמצאים בתחום מתקשים להכנס למערכות יחסים ארוכות ולנהל זוגיות תקינה כך עולה ממחקרים שדגמו אלפי חובבי BDSM באנגליה וארה"ב. אלו ממצאים סטטיסטיים ולא גורפים, הם מעידים על סיכוי גבוהה לבעיות במציאת זוגיות תקינה (לאו דווקא ונילית).

דבר שלישי ככל שתכנס לתחום יותר כך יהיה קשה יותר לעזוב אותו, חווייות מיניות מרגשות יש להן אפקט ממכר לא פחות מסמים קשים, אחרי שנגעת מאוד קשה לא לחשוב על זה ולא לרצות את זה שוב. הבעיה היא שגם אם תמנע מלעשות סשן בפועל אתה תדמיין כזה כשאתה מביא ביד או שוכב עם מישהי.

דבר רביעי זוגות שמקיימים מערכת זוגית משולבת BDSM מעידים על הרמוניה ואהבה יוצאת דופן המחזיקה מעמד שנים.

אני הייתי ממליץ לך כן להתנסות ואם תמשיך להמשך לזה להפתח ולדבר עם האנשים להכיר כמה שיותר אנשים שבקטע . ולהנות מזה שאתה שאתה חווה דברים ומגיע למקומות שלא הרבה אנשים מגיעים אליהם, . בהצלחה.

אני חייב לציין שכל מה שרשמתי פה מגובה במחקרים או מידע שנאסף במשך שנים
אם מישהו ירצה הוא מוזמן לפנות אליי ואמסור לו את מקורות המידע
CantGetEnough​(נשלט)
לפני 13 שנים • 1 ביוני 2011

Re: שאלת שאלות קשות ידידי

CantGetEnough​(נשלט) • 1 ביוני 2011
SWAY כתב/ה:
קודם כל לא ברור לאף אחד מהאיפה זה מגיע ולמה זה נוחת על אדם אחד ופוסח על אדם אחר. יש הטועים שזה קשור בטראומות מיניות או הקשורות להשפלה (ופה מה שחשוב זה הפרוש שאדם נותן לחוויותיו ולא החוויה עצמה), אחרים אומרים שזה בגלל הצמדה של ריגוש מיני לחוויה ויזואלית או מנטאלית של שליטה, שהייתה נטרלית אך לאחר ההצמדה הפכה למעוררת מינית, ויש עוד אלף תאוריות ודעות, שום דבר לא מוכח.

דבר שני וזה כן מוכח אנשים, ובעיקר גברים הנמצאים בתחום מתקשים להכנס למערכות יחסים ארוכות ולנהל זוגיות תקינה כך עולה ממחקרים שדגמו אלפי חובבי BDSM באנגליה וארה"ב. אלו ממצאים סטטיסטיים ולא גורפים, הם מעידים על סיכוי גבוהה לבעיות במציאת זוגיות תקינה (לאו דווקא ונילית).

דבר שלישי ככל שתכנס לתחום יותר כך יהיה קשה יותר לעזוב אותו, חווייות מיניות מרגשות יש להן אפקט ממכר לא פחות מסמים קשים, אחרי שנגעת מאוד קשה לא לחשוב על זה ולא לרצות את זה שוב. הבעיה היא שגם אם תמנע מלעשות סשן בפועל אתה תדמיין כזה כשאתה מביא ביד או שוכב עם מישהי.

דבר רביעי זוגות שמקיימים מערכת זוגית משולבת BDSM מעידים על הרמוניה ואהבה יוצאת דופן המחזיקה מעמד שנים.

אני הייתי ממליץ לך כן להתנסות ואם תמשיך להמשך לזה להפתח ולדבר עם האנשים להכיר כמה שיותר אנשים שבקטע . ולהנות מזה שאתה שאתה חווה דברים ומגיע למקומות שלא הרבה אנשים מגיעים אליהם, . בהצלחה.

אני חייב לציין שכל מה שרשמתי פה מגובה במחקרים או מידע שנאסף במשך שנים
אם מישהו ירצה הוא מוזמן לפנות אליי ואמסור לו את מקורות המידע

אין ספק שהתגובות פה נתנו לי כיוון חדש למחשבה, כנראה שאין חכם כבעל הניסיון... תודה רבה לכולכם