בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי שאלה

קייסי
לפני 13 שנים • 24 במאי 2011
קייסי • 24 במאי 2011
מUחדת כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
קייסי כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

סוטות

כבר קראת לנו סוטות, אז אודה שהייתי עושה כמה מהמגיבות בשרשור הזה. גם ביחד הולך.

\

סקסי...
אם חסר לכן איפה להיפגש הנני, בפעם המי-יודעת-כמה, מנדבת את הבית שלי, לרבות 2 עבדי קרשי-מדורה (שלא יחסרו, חלילה).

בלי (שני עבדי) סטרפאון, אין מה לדבר בכלל.

אני אביא קיש וסוויץ' תודעתי קטן!

תראו מה זה. שעה שעתיים ויש לנו אהבה קבוצתית בטירה של מרי ג'יין, שני עבדי קרשים, שני עבדי סטראפון, קיש וסאב ספייס קוקיז. אני אביא שני עבדי מרשמלו ושליח פיצה.
מUחדת
מUחדת • 24 במאי 2011
קייסי כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
קייסי כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

סוטות

\

סקסי...
אם חסר לכן איפה להיפגש הנני, בפעם המי-יודעת-כמה, מנדבת את הבית שלי, לרבות 2 עבדי קרשי-מדורה (שלא יחסרו, חלילה).

תראו מה זה. שעה שעתיים ויש לנו אהבה קבוצתית בטירה של מרי ג'יין, שני עבדי קרשים, שני עבדי סטראפון, קיש וסאב ספייס קוקיז. אני אביא שני עבדי מרשמלו ושליח פיצה.

הסוטה קייסי תמיד תחשוב על משהו משפיל כמו פיצה עם מרשמלו
רק כדי שנקיא (ביזאר!) על השליח. קלטתי אותך.
יור קי(א)נק איז נוט מיי וגו.

(ואחרי שנשבע ונקיא- אזמין את כולנו להצגה "בעלת הארמון" ביידישפיל.
נראה אתכן, שולטות אקסטרים שכמותכן, ללא עזרתם של שני עבדי תרגום סימולטני)
קייסי
קייסי • 24 במאי 2011
קייסי כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
קייסי כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

סוטות

\

סקסי...

למה, למה הקאות...רציתי אהבה מתוקה. וכל הענין הזה עם שני עבדים לכל מטרה הביא לי רעיון לעשות תיבת נוח של עבדים, שניים מכל סוג, שנוכל לשלוף ולהשתמש אם סוף העולם יגיע. שיתרבו בינם לבין עצמם ויקימו לנו עולם שירותי חדש ואמיץ! מי מרים את עלה הזית ומארגן שני עבדי שיפוצים?
הסוד​(אחר){אשיעשמ}
הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 24 במאי 2011
מגיב על השאלה המקורית icon_smile.gif

כאמור נקודת הג'י של הגבר היא בבלוטת הערמונית בפנים הרקטום,

אף שלפחות בנתיים ההתנסות היחידה שלי היא עצמונית , אני יכל הבהיר

שזה פשוט נעים וכיף וזה מסב הנאה מרובה להחדר כך,
במיוחד לגמור בו זמנית תוך כדי גירוי אנאלי כזה....

לדעתי הענין פשוט הוא שגברים "נשלטים" וגברים הומוסקסואלים יותר פתוחים לרעיון להיבעל בפי הטבעת, ובאופן טבעי מתנסים בזה ולומדים כמה זה כייף.

ברוב המקרים , גברים ירתעו אפילו מלחשוב על זה....(גם אני פעם נרתעתי כך..)

לכן זה יכול להדמות לדבר דומה,

כל נושא ההשפלה וההתיחסות כאישה זה לדעתי רק תבלין למשחק, אבל הגרעין האמיתי
הוא שזה פשוט מהנה. עכשיו אם כבר יש משחקי BDSM אז למה לא לשחק גם בו זמנית בהשפלות
ולהפוך את זה למשפיל, 2 ציפורים במכה.
קייסי
קייסי • 24 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
עבד הרמת עלי זית? icon_rolleyes.gif

שניים!

(ואהבתי את ההתנסות העצמונית של הסוד. מותר לשאול איך זה התבצע? ירקות? ריהוט גן?)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נו, מהנה זה יופי! אז לא הבנתי - צריך את כל הטררם מסביב בשביל לתת לגיטימציה להיחדרות, או ש(נראה לי שזה מה שהתכוונת, אם הבנתי אותך נכון)חדירה זה כיף, השפלות זה כיף, אז למה לא ביחד, שיהיה דאבל כיף?
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 24 במאי 2011
אל הערמונית לא באמת מגיעים בעזרת זין מפלסטיק או מבשר אדם. אלא עם אצבע בלבד. או זין ממש קטן או בעל זוית. אחרת זו לא הנקודה, זו רק חדירה.
כמתבקש אני מתחברת לתחושה הכללית של החדירה ובמקרה הטוב גם גומרת ממנה.

אני לא רואה כל קשר בין נטייה הומוסקסואלית לבין ההנאה מפסיביות (פסיבי=נחדר, למי שלא הבין)
אני מכירה מספר לא מבוטל של גייז אקטיבים בלבד, שמבחירתם מעדיפים לא להיחדר.
אני גם די בטוחה שהבחור ששלח את ההודעה המקורית לפותחת השרשור אינו גיי.

אני מזדהה עם הפוסט המקורי, בעיקר כי אני הופכת לאובייקט כזה בתור אישה מזוינת תרתי משמע. וזה עוד יותר מרגיז אותי כי מצוין בפרופיל שלי בגדול שגברים פסיביים זה גבול. אני לא נהנית מהאקט של חדירה ברמה התודעתית, ולכן גם לא פיזית. בניגוד לדילדו וסטרפ און הזקורים עוד מהמפעל - הסטרפ און שלי צריך להיות מגורה כדי לתפקד.
אני בעיקר מסכימה עם הכותבת, כי גם בעיני ההגדרה של פאמדום היא סגידה לנשיות האולטימטיבית, ולא היפוך תפקידים. בעיני המגדריות יותר חשובה מלרוב מאחר ו ... בדיוק.
לזיין גבר זה לא נשי. אני מבינה את הדרישה הזו ממני, כי זה מתבקש אנטומית. אני "בנויה" לזה. זה נראה לי הזוי שזה מתבקש מנקבה כאשר היא לא ממש "בנויה" לזה...

עם כל זאת, כמובן שאני מעריכה את היכולת של כל השאר לעשות בדיוק ההפך ממני. זה היופי ביקום - הרבגוניות.
קייסי
קייסי • 24 במאי 2011
טרנסקסית כתב/ה:
זה נראה לי הזוי שזה מתבקש מנקבה כאשר היא לא ממש "בנויה" לזה...

אבל זה בדיוק הענין, זה *לא* מתבקש מנקבה, ומובן שהיא לא *בנויה* לזה. לכל היותר היא מאובזרת לזה, מרצונה הטוב והחופשי. יש כאן אקט של בחירה. בחירה *נגד* מה שמתבקש, ו*חרף* התבנית שלתוכה נוצקה מלידה.
אנחנו זוקרות כאן אצבע משולשת (ועוד דבר או שניים) לאופן שבו נבראנו, אם תרצי.
תקני אותי אם אני טועה, אבל אני מניחה שזה משהו שדוקא את יכולה להזדהות איתו.
מזוית אחרת, כמובן.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 24 במאי 2011
אני יכולה להזדהות עם רעיון הבחירה כנגד הטבע כי ככה אני. אבל לא, אני לא מזדהה עם זה.
את הבחירה שלי עשיתי ממקום הפוך אל מגדר שאתן "משתחררות" ממנו. אני לעולם לא רוצה להשתחרר מהמגדר הזה. לא עברתי שינוי מין כדי להשתחרר מהמגדר, כפי שלא עברתי שינוי מין כדי ללבוש מכנסיים.

אני לא שוללת את החלטתכן חלילה, לא שופטת, לא מגנה ולא כלום. שלא יעבור פה מסר שלילי, כי אין.
אני פשוט לא מסכימה איתו. המגדר שלי קדוש ואבוי למי שיתעסק לי בו. אני אישה, אתה גבר. כמה שהקטבים שלנו יהיו יותר מרוחקים - המשיכה תהיה יותר עזה. והפאמדום שלי נועד להעצים את הנשיות שלי, ואני לא אומרת את זה על מנת לקומם - אבל לזיין זה לא נשי. תגידי מה שבא לך, זה לא נשי. אוקיי?
שמחה שאנחנו מסכימות icon_smile.gif

העובדה שאפשר וניתן לשבור מוסכמות - אין שום בעיה. שיבושם לכל אחד עם החלטותיו וג'ננותיו. אני לא אוהבת את הרעיון של לזיין גבר, בעיקר לא כשזה מצופה ממני או נכפה עלי מתוקף פנטזיה כזו או אחרת.
אני גם לא רוצה לראות אותו פסיבי כמו בחורה. אני רוצה כלבלב, לא שפחה.
בדיוק כמו תסביך האנטי - ניוש שלי.

אנקדוטה:
זכורה לי שיחה שניהלתי עם גברת נכבדת ועם נשלט שהיה לה אז. במשך כל השיחה היא פנתה אליו בלשון נקבה, כינתה אותו במחמאות כגון: פוסטמה מיוחמת, ילדה בעלת צרכים מיוחדים וכו'. הוא גם ענה בלשון נקבה. לא יודעת מה הבחיל אותי יותר, העובדה שהיא מדברת אליו כנקבה, או העובדה שהוא עונה לה ככה.
היא הסבירה לי שהוא מאוד נהנה מזה, והיא מאוד משועשעת מכך.

אז אני לא רוצה מישהו שייהנה מזה. למה שהוא ייהנה וירצה שיפנו אליו כמו אל כוסית?!
זה לא גברי בעיני, וכשהוא לא גברי - הוא פשוט לא עושה לי את זה. ושיהיה הכי חתיך ביקום.

ואז בניגוד לכל הציפיות הכרתי את הפרקליט. הגבר היחיד מבין שלל המעריצים שלי שלא התחנן להיות כוסית ופחד מהרגע שאולי ארצה לחדור אליו. זה פשוט לא עושה לו את זה. זה נראה לו מוזר.
ופתאום מצאתי את עצמי אומרת לו שהוא כלבה קטנה ומטומטמת. והוא היה בשוק. אז התחשק לי לחזור על זה, וכך עשיתי. עד שהוא הסכים איתי, בהלם מוחלט, שהוא כלבה קטנה ומטומטמת. לא כי הוא רוצה וחולם להיות כלבה קטנה ומטומטמת, אלא כי אני החלטתי שהוא כלבה קטנה ומטומטמת.
אח"כ היה נשמע לי ממש מהמם שהוא ילבש חוטיני שלי לבית משפט. הוא שוב זועזע עד עמקי נשמתו, ולבסוף הסכים. למה? כי הוא כלבה קטנה ומטומטמת. וזה מגוחך ביותר לראות גבר גברי לובש חוטיני עם פפיון ותחרה, ומגרד לו, לא יושב עליו כמו שצריך, בורח לו הבולבול החוצה וזה עוד לפני שהוא יצא מהבית. ועם כמה שזה מביך ומטופש, הוא צריך ללכת ככה לעבודה ולהיות אסרטיבי בית המשפט.
לא מהמם? icon_smile.gif

אז ברור לי שהוא נהנה מזה. אני לא טיפשה. משהו בדחיקת הגבולות הזו (גם שלי!), אפילו שהם גבולות קטנים ואולי חסרי משמעות בשביל רובכם בכלוב, עושה לו הרגשה מעולה.

אז מה ההבדל?
שהוא לא באמת מתערבב לי במגדר. הוא לא רוצה להיות כוסית, הוא לא מרגיש כוסית, הוא לא מרגיש *ל*י* כוסית, הוא לא מדבר בלשון נקבה, הוא לא רוצה בגדי אישה, והוא לא רוצה להיות פסיבי. אז זה מרגיש לי פאמדום. כי אני אישה אבסולוטית והוא גבר אבסולוטי.
גם אם אני מכריחה אותו לומר שהוא כלבה קטנה ומטומטמת כי זה מצחיק אותי.

ושוב -
שברו אילו גבולות שבא לכם, תבחרו מה שבא לכם, נגד חרף ואנטי וכו'. ובאמת כל הכבוד.
אני את הבחירה שלי עשיתי. היא פשוט שונה ...