בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני מאשים" - הדאנג'ן משפט ראווה

הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 24 במאי 2011
הדורבנים​(נשלט) • 24 במאי 2011
לא, לא הייתי כותב את ההודעה הזאת עם היה מדובר בשני שולטים שמתעללים בנשלטת. לגמרי לא.
אבל אני לא חוזר בי. ההודעה היא אמת לאמיתה. אני רוצה אפילו לעשות את זה יותר אמיתי ובעייתי:

הייתי מת שזה יקרה לי. מא' ועד ת' כולל הקטע של עמוס. ויותר.

ובאותה נשימה, אם הסיפור שלך יתברר כאמיתי, אני מקווה שעמוס יתנצל, עדיף פומבית, ושהאחראיות ייענשו (מבחינת הנוכחות העתידית שלהן במועדות, למשל ).

בעייה.
צ י י ד​(אחר)
צ י י ד​(אחר) • 24 במאי 2011
בהחלט מסכים.
אני לא חושב שהגיע יותר למועדון הזה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 24 במאי 2011

לכל המועדונים יש צוות DM תפקידם לשמור על ביטחון המבלים, במהלך הסשנים והמסיבה.

לכל מי שקורה ארוע מהסוג הזה ומבחינתי זה לא משנה מי הבריון/נית, זה הזמן לגשת לדי אמים ולבקש מהם להתערב.
לשם כך הם במקום
nixie19​(לא בעסק)

פשוט מזעזע

nixie19​(לא בעסק) • 24 במאי 2011
אני מחבבת את המקום ונכחתי בלא מעט מסיבות שם אבל על דבר כזה לא שמעתי..למרות שזה דבר שהוא לא בלתי אפשרי..מתה לדעת מי אלה icon_mad.gif
ויבי אנושי​(שולט)
ויבי אנושי​(שולט) • 24 במאי 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
סליחה שאני מתערב. אבל כיוון שכבר פרסמת, לא עדיף לפנות אל עמוס או אל הנהלת המועדון ישירות? יכול להיות שבזמן ההתרחשות בתוך כל הרעש והתלהטות יצרים, שיקול הדעת היה שגוי, ועכשיו, משהרוחות נרגעו, ההתרחשות עצמה חזרה אל הפרופורציות הנכונות ופינתה מקום לאוזן קשבת. אולי אפילו תקבל פיצוי.

אין טעם לנהל משחק סליטרי פומבי - אתה מול עצמך לעיניהם של אנשי הכלוב. לדעתי, כמובן, כדאי לך להושיב מעברו השני של השולחן אדם שיחזיק בקלפים.

התקשרתי לעמוס פעמיים ביום שישי כדי לנסות להסביר לו מה קרה שם. פעם ראשונה הערתי אותו משנת צהריים והוא ביקש שאחזור אליו מאוחר יותר, חזרתי אליו מאוחר יותר והוא אמר שיחזור אליי מאוחר יותר. הוא לא חזר אליי.
ויבי אנושי​(שולט)
ויבי אנושי​(שולט) • 24 במאי 2011
בטי בום כתב/ה:

לכל מי שקורה ארוע מהסוג הזה ומבחינתי זה לא משנה מי הבריון/נית, זה הזמן לגשת לדי אמים ולבקש מהם להתערב.
לשם כך הם במקום

בטי תני לי לחדש לך בדאנג'ן אין DM חוץ מעמוס וגיא שעסוקים בלעשות כסף כל הצוות הן מלכות בתשלום ועוד איזה עבד שמסתובב כשכנפיים לגופו ותו לא. אני מכיר אותך את אישה טובה ופגשתי אותך במספר מועדונים, בדאנג'ן החדש עוד לא ראיתי אותך. אם היית מגיעה היית מבינה שאין הגנה נאותה, בכל מקרה ממליץ לך להמשיך ללכת לדיווה ולא להתקרב לדאנג'ן.
lucifer-666

אך אך אך

lucifer-666 • 24 במאי 2011
מעניין באמת מה היה קורה עם זו היתה בחורה

בכול אופן אני לא הייתי בדנגן החדש ולפי הסיפור שלך לא חושב שאדרוך שם
למרות שבמכומך היא היתה חוטפת ממני יש סטירה מצלצלת

הייתי פעמים רבות בדנגן הישן גם בתקופת עמוס וגם ש הפמליה היתה הבעלים

בזמנו של עמוס בהתחלה נכנסו רק חברי קהילה אחרי תקופה קצרה כל אחד נכנס לשם וזה התחיל להיות מגעיל
שהפמיליה היתה הבעלים וההיתי קצת מקורב אמרו לי שקשה מאוד לשרוד בעסק
ללא עוד אנשים מבחוץ שמכניסים כסף
בכל אופן יש מסיבות אחרות של הקהילה ששם יש שמירה של DM
במיוחד בשישי אצל דיוה ו בטי

פשוט עמוס עסוק בלספור כסף וכנראה שעדיף 2 בחורות על בחור
foot-massage​(נשלט)

מאוד רציתי לבקר שם

foot-massage​(נשלט) • 24 במאי 2011
לא הייתי אף פעם במועדון מהסוג הזה. תכננתי לבקר שם בשבוע הבא בפעם הראשונה אבל אחרי מה שקראתי פה זה קצת מרתיע. זו יכולה להיות חוויה לא טובה.

מתלבט.
L איה
L איה • 24 במאי 2011
בסד"ו,
רבותי, גבירותי, שתו כוס מים, קחו אויר, והירגעו.
אם חלה טעות, הרי שעמוס וגאי הם אנשים הגונים, עשו ועושים למען הסצינה,
ולעניות דעתי הם רחוקים מלסגור מסיבה בהעברת כספים לבנקים בשויץ.
אני סבורה שאם עד עכשיו עמוס לא השיב שיחה אל מרסלוס, כנראה שהוא טרם התפנה לכך,
ויש טעם לפנות גם בכתב, ולו רק כדי למנוע הישנות מקרים מעין אלו.
בכל מועדון קיימות תופעות לא חינניות בעליל, הדאנג'ן החדש הוא עדיין בחזכת בייבי,
טרם חגג שנה לפתיחתו, ומתוקף כך התהוות הסצינה והמרקם האנושי טרם עוצבו,
במקרה כשל מרסלוס, יוטב לכולנו אם הענין יוסדר בינו לבין האחראים במקום, כדי שהמורחקות יהיו
המחומצנת ובעלת המלתעות , ולא קהל נעים הליכות.
ומרסלוס-
חיפושית קרלו, עם או בלי כנפיים -הוא בהחלט אחד המקסימים שיש לסצינה הזו להציע.
פגעו בך והשפילו אותך, זה נורא, ואני מבינה לכאבך, אך זה לא סיבה להשתלח בכל.

אני מקווה שהעינין יוסדר במהרה,
ויהיה לכולנו רק בתענוגות.
ליבנת.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 24 במאי 2011
מרסלוס כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

לשם כך הם במקום

בטי תני לי לחדש לך בדאנג'ן אין DM חוץ מעמוס וגיא שעסוקים בלעשות כסף כל הצוות הן מלכות בתשלום ועוד איזה עבד שמסתובב כשכנפיים לגופו ותו לא. אני מכיר אותך את אישה טובה ופגשתי אותך במספר מועדונים, בדאנג'ן החדש עוד לא ראיתי אותך. אם היית מגיעה היית מבינה שאין הגנה נאותה, בכל מקרה ממליץ לך להמשיך ללכת לדיווה ולא להתקרב לדאנג'ן.

בטי לא "הולכת" לדיווה - היא הסלקטורית שם...

לגבי די אמים - באופן גורף (בלי קשר למועדון ספציפי) אפשר לומר שקיים אחד המצבים הבאים: או שהם מסשנים זה את זה ולא שמים קצוץ על מה שהולך במועדון, או שהם לא לובשים סרטים וכך אי אפשר לדעת מיהם בכלל, או שהם לובשים סרטים אבל לא מגיעים למקומות הכי חשובים במועדון (החדרים האחוריים), או שהם בכלל לא קיימים.

אז צר לי, אבל משום מה? מה שאתה מתאר הוא מקרה שבהחלט יכול לקרות. אבל, אולי בפעם הבאה פשוט תעבור מקום? תנסה להתעלם? לא יודעת, זה לא פוטר את בעל המקום מאחריות למה שקרה, אבל אולי מהצד שלך יש אפשרות לצמצם נזקים להבא.. בכל מקרה, מקווה שלא יקרה לך עוד מקרה שכזה..