שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דילדו כפול

APileOFilth
לפני 13 שנים • 24 במאי 2011

דילדו כפול

APileOFilth • 24 במאי 2011
אני מניחה שיש כאן חברות שיצא להן לנסות דילדו כפול כזה על ישבני גברים.
יש לי כמה שאלות לגבי זה ולא מצאתי דיון פונקציונלי בפורום:

יש לי דילדו (רגיל) "מציאותי" שכזה - נראה כמו בולבול וטיפה גמיש, ואני מוצאת שהשימוש בו הוא סוג של ספורט אתגרי. הבחור צפוף צפוף (פעם כמעט נשרה לי האצבע אחרי כמה דקות בפנים) ואני כל הזמן צריכה לשים לב שהדילדו לא קופץ החוצה בהפתעה. כשהכל משומן וחלק זה ממש קשה לשמור עליו במקום וכל העסק די מעייף. מה עושים? (אני חושדת שהעובדה שהדילדו גמיש טיפה תורמת לעניין)

חשבתי לעבור לדילדו כפול כדי להרגיש קצת מה קורה, אבל העובדה שגם עם דילדו "רגיל" ממש קשה לי להשתלט על הסיטואציה קצת מרתיעה אותי. איך זה עובד? אתן מחזיקות אותם עם השרירים או משתמשות בסטראפ און מיוחד לזה? ואם החדירה קשה זה לא כואב?

ולבסוף - על איזה סוג אתן ממליצות?
בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 25 במאי 2011
בטי בום​(שולטת) • 25 במאי 2011

לא ניסיתי מעולם דילדו כפול, מרגיש לי עבודה קשה מידי.
ממליצה בחום על סטרפ כפול, הבא שאני אקנה יהיה גם עם רטט.
נילי ונילי
נילי ונילי • 25 במאי 2011
רגע, את שואלת על דילדו כפול כפתרון לבעיית הדילדו שבורח כשאת מזיינת, או כי באמת בא לך דילדו כפול?

אם את מחפשת חדירה בזמן שאת מזיינת- אז דילדו כפול הוא אכן הדבר בשבילך. אבל אם לא- אז לפני שאת משקיעה בין 300 ל 800 שקל על קנית דילדו כפול- אולי תנסי אופציות אחרות שיכולות לפתור לך את הבעיה?

לא ציינת האם אתם משתמשים בסטרפאון או רק בדילדו עצמו. הייתי מנסה להשתמש ברצועת סטרפאון או מנסה להחליף את הרצועה הקיימת לרצועה נוחה יותר, הדוקה יותר, שתאפשר לך יותר שליטה על הזיון. יש רצועות שנראות כמו תחתוני חוטיני (עם רצועה שעוברת לך באמצע התחת) ויש רצועות שנראות כמו תחתונים רגילים (רצועות בשתי הלחיים של הישבן). אני ממליצה על הסוג האחרון.

בנוסף, הייתי מנסה לשנות את תנוחת הזיון עצמה.
לא ציינת האם כשאת מזיינת אותו זה בדוגי והאם ניסיתם תנוחות אחרות, אבל יכול להיות שתנוחה אחרת תאפשר לו להרפות את השרירים בצורה טובה יותר והדילדו לא יברח לכם. לא יודעת כמה הוא גמיש, אבל תנסי להשכיב אותו על הגב ושיקפל את הברכיים אל הפרצוף ככל שהוא מצליח. מקסימום הוא יכול להיעזר בך ולשים עלייך את הרגליים.
APileOFilth

שתי שאלות

APileOFilth • 25 במאי 2011
נילי ונילי כתב/ה:
רגע, את שואלת על דילדו כפול כפתרון לבעיית הדילדו שבורח כשאת מזיינת, או כי באמת בא לך דילדו כפול?

אם את מחפשת חדירה בזמן שאת מזיינת- אז דילדו כפול הוא אכן הדבר בשבילך. אבל אם לא- אז לפני שאת משקיעה בין 300 ל 800 שקל על קנית דילדו כפול- אולי תנסי אופציות אחרות שיכולות לפתור לך את הבעיה?

לא ציינת האם אתם משתמשים בסטרפאון או רק בדילדו עצמו. הייתי מנסה להשתמש ברצועת סטרפאון או מנסה להחליף את הרצועה הקיימת לרצועה נוחה יותר, הדוקה יותר, שתאפשר לך יותר שליטה על הזיון. יש רצועות שנראות כמו תחתוני חוטיני (עם רצועה שעוברת לך באמצע התחת) ויש רצועות שנראות כמו תחתונים רגילים (רצועות בשתי הלחיים של הישבן). אני ממליצה על הסוג האחרון.

בנוסף, הייתי מנסה לשנות את תנוחת הזיון עצמה.
לא ציינת האם כשאת מזיינת אותו זה בדוגי והאם ניסיתם תנוחות אחרות, אבל יכול להיות שתנוחה אחרת תאפשר לו להרפות את השרירים בצורה טובה יותר והדילדו לא יברח לכם. לא יודעת כמה הוא גמיש, אבל תנסי להשכיב אותו על הגב ושיקפל את הברכיים אל הפרצוף ככל שהוא מצליח. מקסימום הוא יכול להיעזר בך ולשים עלייך את הרגליים.

אלה היו שתי שאלות חצי קשורות - אני מחפשת חדירה בזמן שאני מזיינת, אבל בעיות החדירה הנוכחיות קצת מטרידות אותי כי אני חושדת שהן יחמירו עם הדילדו הכפול.

יש לי סטראפ און כמו שתיארת (שתי רצועות), אני שוקלת להחליף לסוג שנראה כמו תחתונים שלמים מעור, בתקווה שיהיה יותר יציב. לגבי תנוחות - ניסינו דוגי ועל הגב - אותן בעיות...
APileOFilth
APileOFilth • 25 במאי 2011
בטי בום כתב/ה:

לא ניסיתי מעולם דילדו כפול, מרגיש לי עבודה קשה מידי.
ממליצה בחום על סטרפ כפול, הבא שאני אקנה יהיה גם עם רטט.

אני מתעבת רטט icon_smile.gif
choose life​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 26 במאי 2011
choose life​(נשלטת) • 26 במאי 2011
הייתי מרחיבה לו את החור הצפוף עם הרבה סבלנות, אצבעות וסיכה.
נראה לי שאחרי טיפול שכזה, הבחור והחור יירגעו ויתרחבו.
אבל לא שאלתי, יכול להיות שניסית גם את זה...
APileOFilth
APileOFilth • 26 במאי 2011
ילדה קטנה מדי כתב/ה:
הייתי מרחיבה לו את החור הצפוף עם הרבה סבלנות, אצבעות וסיכה.
נראה לי שאחרי טיפול שכזה, הבחור והחור יירגעו ויתרחבו.
אבל לא שאלתי, יכול להיות שניסית גם את זה...

לא חשבתי על זה...
יש צעצועים בשביל זה? עם אצבעות זה כואב (לי).
מגלה עולם

Re: דילדו כפול

מגלה עולם • 26 במאי 2011
APileOFilth כתב/ה:
אני מניחה שיש כאן חברות שיצא להן לנסות דילדו כפול כזה על ישבני גברים.
יש לי כמה שאלות לגבי זה ולא מצאתי דיון פונקציונלי בפורום:

יש לי דילדו (רגיל) "מציאותי" שכזה - נראה כמו בולבול וטיפה גמיש, ואני מוצאת שהשימוש בו הוא סוג של ספורט אתגרי. הבחור צפוף צפוף (פעם כמעט נשרה לי האצבע אחרי כמה דקות בפנים) ואני כל הזמן צריכה לשים לב שהדילדו לא קופץ החוצה בהפתעה. כשהכל משומן וחלק זה ממש קשה לשמור עליו במקום וכל העסק די מעייף. מה עושים? (אני חושדת שהעובדה שהדילדו גמיש טיפה תורמת לעניין)

חשבתי לעבור לדילדו כפול כדי להרגיש קצת מה קורה, אבל העובדה שגם עם דילדו "רגיל" ממש קשה לי להשתלט על הסיטואציה קצת מרתיעה אותי. איך זה עובד? אתן מחזיקות אותם עם השרירים או משתמשות בסטראפ און מיוחד לזה? ואם החדירה קשה זה לא כואב?

ולבסוף - על איזה סוג אתן ממליצות?

אני בעד ספורט אתגרי icon_smile.gif אבל זיון אנאלי לא אמור להוות כזה.
מצטרפת לאחרות שהמליצו על הרחבה עם אצבע וסיכה, ומוסיפה לזה גם באט פלאג שניתן להשיג בגדלים שונים. וגם עם רטט למאותגרים !!!
אני כמוך משתמשת בסטראפ און עם 2 רצועות ועם דילדו (לא כפול) מדגם "האדונית", ומהתחלה הרגיש לי כמו הזין שאלוהים לא נתן לי icon_biggrin.gif
אולי החור של הבחור דוחף את הזין שלך כי הוא גדול לו מידי? הייתי מתחילה עם קטן יותר ומגדילה בהדרגה (זאת בהנחה שאני מבינה עם איזה דילדו את משתמשת)
ולסיום- אולי תפני לדומית אחרת שתצפה בך ותיתן פידבק?

בהצלחה icon_biggrin.gif
נילי ונילי

Re: דילדו כפול

נילי ונילי • 26 במאי 2011
מגלה עולם כתב/ה:
ולסיום- אולי תפני לדומית אחרת שתצפה בך ותיתן פידבק?

כמה מחשבות מבולבלות ולא מסודרות:

אינטואיטיבית אני נגד זה שאשה צריכה לקבל אישור על איך היא מזיינת. את לא רואה גבר פונה לגבר אחר ומבקש ממנו שיבוא לצפות כדי לתת לו פידבק. אף גבר עוד לא ביקש אישור על איך הוא מזיין, ולא משנה כמה גרוע הוא בזה, אז אני לא רואה סיבה שאשה תצטרך לעשות את זה.

מצד שני, את גם לא רואה אותם מבקשים הנחיות בהכווונה על הכביש. אז אולי צריך בכלל לשנות את הנורמה.
    התגובה האהובה בשרשור