צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חילופי כוח בהסכמה בניגוד לאלימות מינית

קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 12 שנים • 23 במאי 2011

היילני היקרה

קיפופיף​(מתחלפת) • 23 במאי 2011
נמאס כבר מהסיפור הזה!!!
מה שבית הלחמי ושאר עדר הבלוגריסטיות הסמי פמיניסטיות שוכחות לציין במהלך צייד המכשפות שלהן, שבינתיים החשוד הנוראי והמסוכן יוצא דובר אמת בכל החקירות -המתלוננת קצת פחות אמינה, לדעת המשטרה והתיק כנראה ייסגר מאוד בקרוב. צו איסור פרסום אכן מעצבן את העיתונאים (ומניסיון-לא קל לעבוד מול דוברי משטרה) אבל הוא קיים ,בדרך כלל, לא כהגנה על חשודים אלא כדי למנוע חבלות בחקירה-ככה שהצו הזה הוא קודם כל לטובת המתלוננים. די לעוות הכל בשם ה"פמיניזים!"
אם אתן לא מכירות מושג מסויים בחוק או תקשורת או שניהם - תשאלו את מי שיודע ומתעסק בדברים האילו באופן מקצועי לפני שאתן מביכות את עצמכן .
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
קיפופיף, אני לא מכירה את הסיפור שמובא בתחילת הכתבה, אבל מעבר לו יש כתבה שנוגעת בנושא בעייתי ומנסה להבהיר ולחדד שעיסוק בבדס"מ לא נותן רשות לחצות גבולות של הסכמה.

בין זה ובין פמיניזם אין אפילו קשר הכרחי, כיוון שגם גברים שעוסקים בבדס"מ יכולים להיות מופלים לרעה כשהם מתלוננים על חציית קווים שהפכה לאלימות כלפם, אם זה נעשה בהקשר "סוטה".
קיפופיף​(מתחלפת)

היילני וחברותיה יודעות על מה אני מדברת.

קיפופיף​(מתחלפת) • 23 במאי 2011
והמקרה הספציפי חשוב מאוד. כי מודבר פה באלימות תקשורתית כלפי בנאדם שחושפים ומכפישים ברשת למרות שהמטרה כמעט בטוחה שהוא חף מפשע, אז זה קצת מוזר, שלא נגיד צבוע עד העצם- לשמוע הטפה נגד אלימות מקבוצה של אנשים שנוהגים בעצמם באלימות.
nomorenomore
לפני 12 שנים • 28 במאי 2011
nomorenomore • 28 במאי 2011
אני משועשע מהשמאל הפמיניסטי של הלייני.

תודה להן שהן מיעוט.
ימה​(נשלטת)

Re: היילני היקרה

ימה​(נשלטת) • 28 במאי 2011
קיפופיף כתב/ה:
נמאס כבר מהסיפור הזה!!!
מה שבית הלחמי ושאר עדר הבלוגריסטיות הסמי פמיניסטיות שוכחות לציין במהלך צייד המכשפות שלהן, שבינתיים החשוד הנוראי והמסוכן יוצא דובר אמת בכל החקירות -המתלוננת קצת פחות אמינה, לדעת המשטרה והתיק כנראה ייסגר מאוד בקרוב. צו איסור פרסום אכן מעצבן את העיתונאים (ומניסיון-לא קל לעבוד מול דוברי משטרה) אבל הוא קיים ,בדרך כלל, לא כהגנה על חשודים אלא כדי למנוע חבלות בחקירה-ככה שהצו הזה הוא קודם כל לטובת המתלוננים. די לעוות הכל בשם ה"פמיניזים!"
אם אתן לא מכירות מושג מסויים בחוק או תקשורת או שניהם - תשאלו את מי שיודע ומתעסק בדברים האילו באופן מקצועי לפני שאתן מביכות את עצמכן .

אנא האר את עיני.
מדוע אף גוף תקקשורת לא טרח להגיש בקשה להסיר את הצא"פ, על אף הפוטניצאל התקשורתי שלו?
nomorenomore

nomorenomore • 28 במאי 2011
ימה כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:
נמאס כבר מהסיפור הזה!!!

אנא האר את עיני.
מדוע אף גוף תקקשורת לא טרח להגיש בקשה להסיר את הצא"פ, על אף הפוטניצאל התקשורתי שלו?

בגלל הסכנה הנשקפת לאותו אדם, האיסור פרסום לא יוסר.

אנחנו במדינה מתוקנת, ואפילו לאחרון האנסים מגיעה הגנה משפטית עד שלא יוכח שהוא אנס.

פה זה לא אפגניסטן.
קיפופיף​(מתחלפת)

קיפופיף​(מתחלפת) • 28 במאי 2011
ימה כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:
נמאס כבר מהסיפור הזה!!!

אנא האר את עיני.

א- האירי, לא "האר" אני אשה ואפילו פמיניסטית. (אמיתית,לא מאילו שמחפשות קיפוח וחולשה אלא מאילו שחיות וממשות את עצמן בלי שום קשר למגדר)
ב- מי אמר שאף גוף תקשורת לא ביקש להסיר את הצו? לא צריך ישר לקפוץ על כל מילה של סמי-פמיניסטיות שיעוותו קצת את המציאות כדי לבסס את האג'נדה שלהן.
קחי בחשבון שכאשר איש תקשורת מצליח בגוף מסויים-גופים אחרים יעשו הכל בשביל למצוא עליו כל לכלוך אפשרי-ככה שאני מבטיחה לך שיש לא מעט כלי תקשורת שרק מחכים להסרת צו האיסור. כדי להסיר צו איסור פרסום בית המשפט צריך להיות משוכנע מעל לכל ספק שהסרת הצו לא יפגע בחקירה. כן, צו איסור הפרסום נועד להגן על המתלונן ולא על החשוד ולהבטיח חקירה ראויה.
עצם הדרישה של המתלוננת להסיר את צו הפרסום טרם נגמרה החקירה לא תורמת לאמינותה (ואני לא יכולה להגיד לך מה בדיוק המקצוע שלי, אני רק ארמוז שתקשורת ודוברי משטרה אני מכירה טוב מאוד...לא נאמר על בסיס יומיומי) וגורמת לנינוח לא נעים של נקמנות.
אם היא באמת נפעה-לא יותר חכם לחכות למשפט שבו התקוף האיום שלה יחטוף באבי אביו במקום צייד מכשפות וירטואלי?
אני מקווה,בשביל אותו כתב וגם בשביל הסדר הציבורי הטוב שאם אותו כתב יצא זכאי ולא יוגש כתב אישום-הוא יתבע את הצורה הלא ממש אסטטית של בית הלחמי וחברותיה (ואני לא מדברת על המראה החיצוני הפיזי. אין לי מושגכ איך הן נראות וגם לא מעניין אותי-אני מדברת על הכיעור שהן שופכות ברשת ולא בפעם הראשונה) אם כי אני בטוחה שזה לא מה שירגיע את חבורת המתלהמות-אדם שוב, עיתונאי שגם דמו נשפך ברשת כתוצאה מתלונה על אונס שחגגה בבלוגוספירה ובסוף התיק נסגר והוא יצא ללא אשמה, מקרה די דומה למה שככול הנראה יהיה במקרה הזה- תבע את הצורה של גופי תקשורת שהכפישו אותו וזכה במאות אלפים.
ועדיין-עד שמשהוא לא יתבע בלוגרית באופן אישי-כנראה לא נלמד שאסור לעשות משפטי שדה!
הלייני וחברותיה רק מחלישות נשים ומציגות אותן כפתיות קלות להשפעה הזקוקות להגנה על כל צעד, שלא נאמר-כמעט בלתי אחראיות למעשיהן.
ובתור אשה-אני מתנגדת בתוקף למשבצת ההיסטרית והחלשלושה בה אותן "פמיניסטיות" מבקשות לשים אותי
    התגובה האהובה בשרשור
ימה​(נשלטת)

ימה​(נשלטת) • 28 במאי 2011
קיפופיף כתב/ה:
ימה כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:
נמאס כבר מהסיפור הזה!!!

אנא האר את עיני.

א- האירי, לא "האר" אני אשה ואפילו פמיניסטית. (אמיתית,לא מאילו שמחפשות קיפוח וחולשה אלא מאילו שחיות וממשות את עצמן בלי שום קשר למגדר)
ב- מי אמר שאף גוף תקשורת לא ביקש להסיר את הצו? לא צריך ישר לקפוץ על כל מילה של סמי-פמיניסטיות שיעוותו קצת את המציאות כדי לבסס את האג'נדה שלהן.
קחי בחשבון שכאשר איש תקשורת מצליח בגוף מסויים-גופים אחרים יעשו הכל בשביל למצוא עליו כל לכלוך אפשרי-ככה שאני מבטיחה לך שיש לא מעט כלי תקשורת שרק מחכים להסרת צו האיסור. כדי להסיר צו איסור פרסום בית המשפט צריך להיות משוכנע מעל לכל ספק שהסרת הצו לא יפגע בחקירה. כן, צו איסור הפרסום נועד להגן על התלונן ולא על החשוד .
עצם הדרישה של המתלוננת להסיר את צו הפרסום טרם נגמרה החקירה לא תורמת לאמינותה (ואני לא יכולה להגיד לך מה בדיוק המקצוע שלי, אני רק ארמוז שתקשורת ודוברי מטרה אני מכירה טוב מאוד...) וגורמת לנינוח לא נעים של נקמנות.
אם היא באמת נפעה-לא יותר חכם לחכות למשפט שבו התקוף האיום שלה יחטוף באבי אביו במקום צייד מכשפות וירטואלי?

הסיבה היחידה שבגללה מי שפגע בי הורשע, היתה העובדה הפשוטה שהיו מתלננות נוספות.
בעצם, עזבי הרשעה, הסיבה שבגללה התיק בכלל הגיע לבית המשפט, אם המקרה לא יגיע לבית המשפט, היא תוכל לחכות הרבה מאוד זמן כדי "שהתוקף האיום שלה יחטוף באבי אביו".
הסרת הצו משמעה עידוד מתלננות נוספות, ועיבוי התיק כנגד אותו אדם.